לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?

אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.

בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

בואו לצבוע קצת את החיים בכל צבעי הקשת-The more, The merrier!!!

מחכות לכם ממש מעבר לספוגית-שלומית ויעל, מנהלות הפורום

אתם מוזמנים גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו- www.facebook.com/group.php

איפור: יעל יעקבי-לביא  /  שלומית מיגאי

צילום: דורון שטיין           /  רפאל בן-דור

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

המשך...
הודעה חדשה

אני לא מכירה צבעי אולטרה לגוף במחיר זול

מאת: shlomitmp
01/10/11 22:13
בישראל, האפשרות הכי זולה וטובה היא להזמין מהרשת.
לא הייתי ממליצה בכלל להשתמש בצבעי אקריליק על העור, במיוחד ובמיוחד בצבעי אולטרה שלא מיועדים לגוף, שבדרך כלל מכילים חומרים מסוכנים יותר מצבעים רגילים. מה זה יעשה לך- אני לא יכולה לדעת. אולי לא יעשה כלום ואולי יעשה אפילו יותר מפריחה נוראית (במיוחד ככל שהאיזור הצבוע יהיה גדול יותר ויאטום יותר את העור ויפריע לתהליך הנשימתי שלו). לא הייתי לוקחת את הסיכון.
מעבר לזה, צבע אקריליק לא ישב על העור כמו צבע גוף ובמהלך הערב הוא יתפורר ויעשה מגעיל ומכוער וחבל על העבודה.

תגיות:
º
שרשור שאלות ליום חמישי-חג שמח
29/09/11 13:29
7צפיות
שאלה לגבי ערבוב מייק אפים
29/09/11 13:37
15צפיות
אז ככה שמעתי שהטינט מיראקל לא ממש עמיד                                                                                                                                                                                ורציתי לדעת יש לי קולורסטיי גוון 150 והטינט גוון O10 האם אני יכולה לערבב את שניהם בכדי ליצור עמידות?                                                                                                                                                                           כמובן על היד וכל פעם שאני רוצה להניח את המייק אפ אז אערבב את שניהם, אשמח לתשובה תודה מראש, וחג שמח ושנה טובה
לא מכירה את זה של "לנקום" אבל
29/09/11 14:22
11צפיות
אין שום בעיה עם ערבובי מייקאפים שונים. אני עושה את זה כל הזמן, בכדי להשיג תכונות חדשות, כפי שציינת. מעולם לא נתקלתי בבעיה בעקבות זאת...
נסי ותראי...
אוקיי תודה
29/09/11 15:22
5צפיות
כן בגלל שהקולורסטיי עמיד אז אולי הוא יתן עמידות לטינט מיראקל שלא ממש עמיד, שוב תודה וחג שמח
צללית "דליאנס"
29/09/11 16:35
8צפיות
זו הצללית מקולקציית ה"פיקוקי"... כולם היללו אותה, ואני כרגיל, בהיותי מושפעת, קניתי אותה באיביי. לא ממש הבנתי מה הסיפור, סתם צללית זהב בהיר. נאמר שיש לה ברק ירקרק או משהו בסגנון, אך היא בעצם סתם זהב בהיר. יש מצב שקניתי זיוף? מדובר במוכר הזה http://myworld.ebay.com/mizmanufacture/ (ואיך יתכן שאני לא מוצאת שוב את הפריט??)
בכל אופן, אם מישהי תאכל לייעץ לי כיצד להשתמש בה או איך לשלב אותה, אשמח מאוד

תודה!
יש לא מעט דרכים לזהות זיופים
29/09/11 18:01
5צפיות
תצלמי את הצללית מכל הכיוונים ותעלי לפה.

יש ביוטיוב מדריכים לזיהוי זיופים.
זה שהיללו לא אומר שתאהבי.
29/09/11 19:51
6צפיות
היללו במרקם, בפיגמנטציה, זה לא אומר שהיא כזאת מיוחדת בצבע שלה. מי שמשתמשת הרבה בצבעים בהיריים ונייטרליים הצללית תתאים. זה כמו שאני אקנה צללית ירוקה ולא אבין על מה המהומה, כי אני לא אוהבת ירוקים.
המוכר נראה אמין לגמרי. את לא מוצאת את המוצר כי נגמר לו המלאי.
לא כדאי לקנות דברים רק כי מהללים, כדאי לבדוק אם זה משהו שמתאים לאוסף שלך ואם אין לך כבר משהו דומה לזה.
על פניו, המוכר נראה בסדר
29/09/11 19:57
6צפיות
הוא "טופ רייטד", והמוצרים שלו, עד כמה שראיתי, אותנטים.
את לא מוצאת את הפריט, כי ככל הנראה הוא אזל...
לגבי הצללית - תשמעי, המון בנות היללו את הצלליות בקולקציה הזו, אני לא נפלתי מאף אחת מהן.
אם את לא מתחברת אליה, נסי למכור בקומונה.
המוכר הזה בסדר גמור
29/09/11 21:18
5צפיות
קשה לי להאמין שהוא מכר לך זיוף.
לגבי זה שאת לא מוצאת את הפריט, סביר שקנית את האחרון.

בעיני "דליאנס" היא צללית מדהימה. אני לא רואה את הברק הירקרק שלה, אבל כנראה שיש בזה משהו כי היא משתלבת מאד יפה עם צלליות ירוקות. היא גם מדהימה עם סאטין טופ, סטאר ויולט, קרנברי ועוד. צריך להתנסות ולגלות
תודה רבה
01/10/11 13:46
2צפיות
אנסה...
מישהי יודעת אם המסקרה של לנקום, ה-
29/09/11 17:57
5צפיות
Hypnôse Doll Eyes
נמכרת בארץ? ראיתי אותה עכשיו בסרטון האחרון של ליזה אולדרייג' (שאני חייבת לציין שבכל פעם שהיא מתאפרת זה נראה כאילו היא ממזמזת את עצמה) ואהבתי גם את התוצאה וגם את סוג המברשת של המסקרה.
האם מישהי ראתה אותה נמכרת אצלנו?
הנה הקישור למוצר:
http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/makeup/eyes/masca...

הנה הקישור לסרטון במידה ומישהי שואלת מי זאת ליזה...
http://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom#p/u...
איזה מסקרה של ברוזואה הכי טובה לריסים קצרים?
29/09/11 20:48
23צפיות
מחפשת את ה-מסקרה שתאריך וגם תעבה ושבקיצור תעשה ריסים יפיים :)
צבעי גוף
29/09/11 20:52
46צפיות
אני מחפשת צבעי גוף שזוהרים באולטרה סגול!
אני צריכה את זה באופן חד פעמי למסיבה ורציתי לשאול איפה ניתן לקנות צבעים כאלו בזול?
מצאתי פלטה של כמה צבעים אבל זה עולה יותר מ200 שקל וזה לא בא בחשבון

מישהו יודע אם יש אפשרות להשתמש בצבעי אקריליק שזוהרים באולטרה סגול? או שזה מכיל חומרים ממש נוראיים שיעשו לי פריחה נוראית? (כי אם זה סתם לא בריא כמו שסיגריה זה לא בריא, זה בסדר מבחינתי באופן חד פעמי)

אלפי תודות וחג שמח
אני לא מכירה צבעי אולטרה לגוף במחיר זול
<< ההודעה הנוכחית
01/10/11 22:13
515צפיות
בישראל, האפשרות הכי זולה וטובה היא להזמין מהרשת.
לא הייתי ממליצה בכלל להשתמש בצבעי אקריליק על העור, במיוחד ובמיוחד בצבעי אולטרה שלא מיועדים לגוף, שבדרך כלל מכילים חומרים מסוכנים יותר מצבעים רגילים. מה זה יעשה לך- אני לא יכולה לדעת. אולי לא יעשה כלום ואולי יעשה אפילו יותר מפריחה נוראית (במיוחד ככל שהאיזור הצבוע יהיה גדול יותר ויאטום יותר את העור ויפריע לתהליך הנשימתי שלו). לא הייתי לוקחת את הסיכון.
מעבר לזה, צבע אקריליק לא ישב על העור כמו צבע גוף ובמהלך הערב הוא יתפורר ויעשה מגעיל ומכוער וחבל על העבודה.
שאלת פריימר
29/09/11 21:58
23צפיות
הבנתי שהפריימר של מאק טוב מאד.
האם תוכלנה לעזור לי במה המחיר, והאם ניתן לקנות אותו דרך האינטרנט מחו"ל?
איזה אתר לקנות?
האם יש מספרים לפריימרים?
מודה לכל תשובה מראש, ושנה טובה ויפה לכולנו.
º
וואו, איזו התעלמות!!
01/10/11 09:35
10צפיות
כן, הוא טוב, אבל תלוי מה את מחפשת.
01/10/11 12:37
12צפיות
את יכולה להעזר בחיפוש של הפורום למצוא עליו חוות דעת.
למה אתר? תקני בחנות.
עולה משהו כמו 130-150, לא זוכרת במדויק.
אין מספרים, יש אחד עם SPF50 ואחד בלי.
ניסיתי אותו כמה פעמים, לא ראיתי כזה הבדל+ יש לי נטייה להתחצ'קן ממוצרי פנים של מאק, אז אין לי דעה עליו כל כך.
הפריימר של מאק
01/10/11 13:00
36צפיות
יש שני סוגים: אחד עם SPF50, והשני בלי.
באופן אישי זה עם SPF50 היה לי מאוד כבד על הפנים ולא אהבתי אותו כ"כ.
את השני, לעומת זאת, אני מאוד אוהבת.
הוא מאיר - אם את משתמשת במייקאפ עם כיסוי נמוך/חלקי תראי תוצאה מאוד יפה וזוהרת בשימוש עם הפריימר הזה. עם כיסוי מלא זה פחות מורגש.
הוא סיליקוני - אבל בעיני הרבה פחות מהפריימרים של פופה ושל סמאשבוקס, שלי מרגישים מאוד שמנוניים וכבדים על העור.
צריך כמות ממש קטנה ממנו לכל הפנים ולי הוא מרגיש מאוד נעים.
הוא גם עובד לי טוב מתחת לסוגים שונים של מייקאפ - מה שאני לא יכולה לומר על כל פריימר שניסיתי.

באופן אישי אני מעדיפה את התחושה של הפריימר לפנים של מאק על פני אלו של פופה וסמאשבוקס, אבל הוא יקר מהם בצורה די משמעותית. את הפריימר של פופה אפשר למצוא בס"פ במבצעים בערך ב-80 ש"ח, במאק אף פעם אין מבצעים והמחיר שלו הוא סביב 130 ש"ח (אני לא זוכרת בדיוק).כך שהוא כמעט כפול במחיר...
וכמו כל דבר - צריך לנסות. עור הפנים שלי יחסית רגיש אבל הפריימר הזה מעולם לא חיצ'קן אותי - יש בנות שאותן הוא כן חיצ'קן. היתרון במאק הוא שאת יכולה לקבל דוגמית שתספיק לכמה ימים, להתנסות ואז להחליט.
טוב, תודה
01/10/11 17:42
5צפיות
אני באמת אבקש קודם דוגמית.
Flix
Make my wed - ארגון חתונות

מתחתנים?

אנחנו כאן בשבילכם לכל שלבי הארגון לפרטים נוספים לחצו כאן >>

נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים

חושבים על חופשה מפנקת?

נוה אקדמיה הפתרון המושלם לפרטים היכנסו עכשיו>>>

עסקים נבחרים