לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום נשואים טריים
הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

למישהו יש ניסיון עם נעלי ספורט של AVIA?

מאת: חנול
01/04/09 09:12
קניתי פה (בארה"ב) זוג, ואני שוקלת להחזיר כי הבנתי שהחברה לא משהו..
מישהו מרוצה? למישהו יש ביקורות?
תגיות:
לא מוכרחים. לא כל דבר שאפשר, צריך לעשות.
למישהו יש ניסיון עם נעלי ספורט של AVIA?
<< ההודעה הנוכחית
01/04/2009 | 09:12
15
1090
קניתי פה (בארה"ב) זוג, ואני שוקלת להחזיר כי הבנתי שהחברה לא משהו..
מישהו מרוצה? למישהו יש ביקורות?
לכי על NB...
01/04/2009 | 09:20
3
131
הם פשוט הכי טובים. נקודה.
|קאפקייק, שלא מצליחה לישון כי היא לא יודעת מה לבקש מהדודים מאמריקע|
זה לא חוכמה להגיד לי אחרי שקניתי אביה...
01/04/2009 | 09:22
1
141
אם אביה לא טובות, אני אחזיר, אבל סתם להכנס לסרט של החזרה לחנות אחת ותחילת שופינג מחודש לנעלים אחרות-מיותר לי..יש דברים יותר חשובים לקנות...
אני חשבתי לתומי שאביה זו פירמה...
גם LA GEAR זו פירמה...
01/04/2009 | 09:24
92
אבל משום מה אלו פירמות שקרנן יורדת מאוד...
מצד שני - אני מרשה לעצמי לנחש שלשימושים האתלטיים שאת צפויה לעשות בהן הן יעשו אחלה עבודה
לכי על מה שנוח לך
01/04/2009 | 09:23
79
נעל לא קונים לפי שם
קונים מה שנוח לרגל

שרון
אני והאיש מאוד לא אהבנו
01/04/2009 | 09:21
2
135
אבל אמא שלי מתה על אווייה, ותמיד דוחפת אנשים לקנות.
אם נוח לך - תישארי איתן נראה לי.
לאמא שלי הן מחזיקות מעמד שנים, האיש הצליח לשחוק אותן עד עפר בפחות משנה...
חחחחח..אלו נעלים לאמא שלי
01/04/2009 | 09:23
1
101
אז את חושבת שזה יעבוד?
לדעתי- אם זה לא עבורך את חייבת שהיא תמדוד
01/04/2009 | 09:25
57
בארץ ותיתן לך דגם ספציפי. לא רואה דרך לקנות נעלי התעמלות למישהו אחר, בעיני שם של חברה לא מספיק כי לכל דגם יכול להיות אימום קצת שונה
היו לי פעם, והיו בסדר גמור. אבל קחי בחשבון
01/04/2009 | 09:22
2
211
שדווקא בנעלי ספורט אני לא בעייתית וכמעט הכל נוח לי.
מה שכן, אם את כבר בארה"ב, למה לא למדוד נעליים שנחשבות לאיכותיות ועולות שם הרבה פחות? (סאוקוני, למשל. שדווקא בעיניי הן לא נוחות, אבל חצי עולם נשבע בהן.)
אני קונה לאמי-היו לה דרישות די ברורות
01/04/2009 | 09:24
1
77
(יש לנו את אותה מידה, ואני יודעת מה היא רוצה מנעל הליכה), הנעלים של אביה שראיתי פשוט עמדו בדרישות והיו זולות מאד במרשלס...אבל אז נכנס לי הספק הקטן שחבל שלא קניתי משהו עוד יותר פירמה-ומצד שני-אני ממש לא חושבת שרק פירמות מיצרות נעליים טובות...אפשר לשרוד גם בלי נייק...
אז למה להחליף?
01/04/2009 | 09:28
46
אני זוכרת שהייתי מרוצה מהן, והן גם היו נעלי הספורט שלי בתקופה שהייתי מאוד מאוד פעילה. כך שכנראה שהן עשו עבודה טובה.
מה שכן, בנעלי הליכה אני אוהבת מאוד את הנעליים של סקצ'רס, אולי תצ'פרי אותה גם בזוג כזה? יש במחירים מגוחכים בעודפים של DSW קניתי פעם זוג מעלף ב 8 דולר בערך...
תלוי מה המטרה שלך
01/04/2009 | 09:25
73
אני ממליצה לך להיכנס לפורום מס' 6 - פורום ריצה וטריאתלון.
תמיד יש שם שירשורי נעליים.

בהצלחה!
אם את כבר בארה"ב
01/04/2009 | 11:59
75
מסייגת מראש שלדעתי נעלים זה עניין סובייקטיבי, ואלו הבחירות שלי :)

אז כל מטר שם (כלומר כל מרכז קניות מחוץ לעיר) יש חניות של ריבוק. אני קניתי כבר פעם שניה את אותה נעל ומאד מרוצה- נעלי התעמלות שלהם. תכנסי, תחפשי בטורים הסטנדרטיים את נעלי ההליכה בצבע שחור מלא (אין הרבה כאלה), ותמדדי- יש להן פשוט סוליה עבה ורכה באופן מדהים! כשהולכים מיד מרגישים בהבדל בינהם לבין כל נעל התעמלות אחרת (ותאמיני לי עברתי בערך את כל המותגים שמצאתי שם).
את הנעלים הקודמות "קרעתי" עד שהם ממש נשחקו, ועכשיו הבאתי איתי שני זוגות. בשביל ספורט- הן ממש ממש נוחות.
הן גם עולות בתחום הממוצע של נעלי התעמלות שמצאתי בזמן שעשיתי את החיפוש, וגם כל הזמן יש מבצעים ברשת ריבוק, תנסי לנצל אחד מהם.

ועם זאת, אגב, בשביל הליכות ארוכות, גיליתי שנעלי ד"ר שול מאד נוחות לי, תכלס גם אחרי יום הליכה מאד אינטנסיבי עם ד"ר שול לא כאבו לי הרגלים (מה שכן קורה עם נעלים אחרות), ככה הלכתי חודש וחצי של טיול..
הן לא כ"כ יפות ולא עושות רושם מיוחד, אבל הן עובדות טוב עם הגוף (שלי לפחות :))
לי יש ואני מאוד מרוצה מהן
01/04/2009 | 18:09
139
לא קניתי לפי הפירמה אלא בגלל הנוחות
הן היו לי נוחות יותר מ-NB
לגבי בלאי, לא יודעת לומר כי אני פדלאה
יש לי נסיון, לא הייתי מרוצה ופשוט זרקתי אותן
01/04/2009 | 19:27
1
155
יש לי עוד את הNEW BALANCE שהן ישנות יותר והן מעולות, לא מחליפה יותר.

מצטרפת לבאלנס,
01/04/2009 | 19:35
69
הכי טובות והכי נוחות.
הודעות אחרונות
12:28 | 03.09.15 קרינה38
10:37 | 26.08.15 אורחים בפורום
12:18 | 25.08.15 אורחים בפורום
10:35 | 25.08.15 אורחים בפורום
16:16 | 24.08.15 אורחים בפורום
19:35 | 23.08.15 אורחים בפורום
14:12 | 20.08.15 אורחים בפורום