לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום פרי רייד ודאון היל
שלום לכולם,כולכם ודאי זוכרים את הימים ההם כשהיינו ילדים והישתוללנו עם האופניים ליד הבית או במיגרש החניה, בונים רמפות רעועות , רק איזה לוח עץ מונח על בלוק בניין ו.... רגע , אנחנו עדיין עושים את זה !אז אם גם אתם מוצאים עניין בריגושים האלו של הצבת אתגר חדש, של לקפוץ רמפה חדשה , להתגבר על הפחדים , להתמלא בהרגשת הסיפוק שלאחר הנחיתה , הגעתם לפורום הנכון !פורום זה מוקדש לחובבי האדרנלין שביננו , אשר נעזרים לצורך העניין בשני גלגלים ופדלים .נסו לשכוח לרגע את הנסיונות להגדרות המדויקות ;Freeride is all about having fun !כאלו שנהנים מעצם הרכיבה בסביבה מלאת אתגרים , מכיבוש פחדים ואתגרים , מירידות מטורפות ,דרופים מקפיאים מפחד, קפיצות עפר (גם עם "20 או "24) , אורבן ,דואל סללום (מקווה שגם X4) , הכל יהיה כאן...מטרת הפורום היא לעזור ולקדם את הענף והרוכבים החדשים והותיקים הנמשכים לאקסטרים , להעלות את זרם הפרירייד למודעות כלל רוכבי האופניים ולציבור כולו ולשמש פינה חמה,תוססת ותומכת המתאימה יותר למוטרפים שביננו , שנושאי השיח בינהם ניראים יותר כמו איפה אפשר ל"דבלל" מדרגות , מה היא מידת הצמיג הרחבה ביותר האפשרית לשילדה מסוג כזה או אחר ואילו חלקים עדיפים מבלי להיתחשב כל כך במשקלם.מטרת הפורום היא גם להדק את הקשר בין רוכבי הפרירייד והדאון-היל אשר כה ניתמכים האחד בשני , אחרי הכל אנחנו עדיין זקוקים להקפצות .אז צאו להרים ולרחובות (עם מגינים וקסדה !) תעשו חיים ותחזרו בשלום .דרור...

אודות הפורום פרי רייד ודאון היל

שלום לכולם,כולכם ודאי זוכרים את הימים ההם כשהיינו ילדים והישתוללנו עם האופניים ליד הבית או במיגרש החניה, בונים רמפות רעועות , רק איזה לוח עץ מונח על בלוק בניין ו.... רגע , אנחנו עדיין עושים את זה !אז אם גם אתם מוצאים עניין בריגושים האלו של הצבת אתגר חדש, של לקפוץ רמפה חדשה , להתגבר על הפחדים , להתמלא בהרגשת הסיפוק שלאחר הנחיתה , הגעתם לפורום הנכון !פורום זה מוקדש לחובבי האדרנלין שביננו , אשר נעזרים לצורך העניין בשני גלגלים ופדלים .נסו לשכוח לרגע את הנסיונות להגדרות המדויקות ;Freeride is all about having fun !כאלו שנהנים מעצם הרכיבה בסביבה מלאת אתגרים , מכיבוש פחדים ואתגרים , מירידות מטורפות ,דרופים מקפיאים מפחד, קפיצות עפר (גם עם "20 או "24) , אורבן ,דואל סללום (מקווה שגם X4) , הכל יהיה כאן...מטרת הפורום היא לעזור ולקדם את הענף והרוכבים החדשים והותיקים הנמשכים לאקסטרים , להעלות את זרם הפרירייד למודעות כלל רוכבי האופניים ולציבור כולו ולשמש פינה חמה,תוססת ותומכת המתאימה יותר למוטרפים שביננו , שנושאי השיח בינהם ניראים יותר כמו איפה אפשר ל"דבלל" מדרגות , מה היא מידת הצמיג הרחבה ביותר האפשרית לשילדה מסוג כזה או אחר ואילו חלקים עדיפים מבלי להיתחשב כל כך במשקלם.מטרת הפורום היא גם להדק את הקשר בין רוכבי הפרירייד והדאון-היל אשר כה ניתמכים האחד בשני , אחרי הכל אנחנו עדיין זקוקים להקפצות .אז צאו להרים ולרחובות (עם מגינים וקסדה !) תעשו חיים ותחזרו בשלום .דרור...
`

מישהו יודע מי היבואן של משקפי אוקלי בארץ?

מאת: niv levy
13/08/08 12:25
מישהו יודע מי היבואן של משקפי אוקלי בארץ?
<< ההודעה הנוכחית
13/08/2008 | 12:25
8
647
03-9297000
13/08/2008 | 15:59
7
120
רחוב אימבר בפ"ת
ואיפה אני יכול לקנות משקף שלהם באיזור הצפון?
13/08/2008 | 16:13
6
61
החברה בפ"ת "מרוידקס"כבר לא מייצגת אוקלי, יבוא
13/08/2008 | 17:42
114
החברה בפ"ת "מרוידקס" כבר לא מייצגת אוקלי, הם נרכשו בחו"ל ע"י "לוקסוטיקה".
לפני שבוע הייתי שם (בפ"ת), לא נשאר הרבה סחורה.
יבוא חדש הוא חב' "לוקסוטיקה ישראל" בהרצליה, הם גם יבואנים של ריי-בן ועוד כמה מותגים
משקף
14/08/2008 | 09:28
4
59
משקף
אני מציע שתבדוק מחירים בארץ  מול הזמנה מחו"ל .
מניסיון אישי קניתי דרך האינטרנט משקף אוקלי אנטי - פוג ( כמו בתמונה ) מעולה ב 36 $ כולל משלוח .
הבדל עצום מול המחירים כאן בארץ .

אני דווקא תומך בלרכוש בארץ אבל לא שהמחיר הוא פי 2 או אפילו 3 .
איפה באי-ביי?
14/08/2008 | 10:18
3
47
אני בדיוק מחפש גם אחד...
הכי טוב ש..
14/08/2008 | 10:55
1
62
תחפש באתר  www.israbay.co.il ניתן לחפש מוצרים מחנויות ששולחות לארץ .
אתה רואה שם את מחיר המוצר + מחיר המשלוח בשקלים .

סתם דוגמא ב 20 ליש"ט כולל משלוח :
כתובות אינטרנט מצורפות:
היה מבצע 2 זוגות ב - 400 ש'ח זוג 250 שווה !!
14/08/2008 | 12:36
46
הבדל המחירים לא בשמיים,
המבצע נגמר עברו ליבואן אחר.
אני קניתי את ה Oakley Flak Jacket XLJ ב450 שח
16/08/2008 | 13:29
63
חפש בisrabay.co.il

הנה לינק ישיר לחיפוש של הדגם oakley flak xlj
הודעות אחרונות
22:32 | 02.12.13 giant kona
18:59 | 02.12.13 shl17
23:37 | 26.11.13 דיןלוי1
19:44 | 25.11.13 א לטמ ן
21:29 | 23.11.13 alons6
16:49 | 21.11.13 ohadben
14:10 | 20.11.13 עמית 78
11:04 | 18.11.13 guy2110
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום