לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שמי שירי ואני בת 33 נשואה ומתמודדת עם הלופוס כבר 13 שנה.  תחילת ההתמודדות שלי לאחר שיחרורי מהצבא  הייתה דווקא בהכחשה מוחלטת למצבי- שמעתי את הבשורה מהראומטולוג אך לא באמת הפנמתי. עם גילוי פורום זה, קריאת חומר, הליכה לכנסים ובעיקר עם הזמן שחלף למדתי לקבל את מצבי החדש. כיום אני מודעת היטב למצבי, לא מוותרת לעצמי כל כך בקלות- למדתי, התחתנתי, ומקיימת שיגרת חיים רגילה. ישנם תקופות טובות יותר, ישנם תקופות טובות פחות. החוכמה בעיניי היא לדעת להקשיב לגוף למה הוא דורש ולתת לו את זה. הלופוס שלי מתבטא בעיקר בחום, כאבי פרקים, פריחות ועייפות קשה

לופוס היא מחלה אוטואימונית בה מערכת החיסון של הגוף משתבשת מסיבה לא ידועה ותוקפת את הגוף עצמו. אותם משקעי חלבון שנוצרים שוקעים ברקמות וגורמים לתגובה דלקתית. לופוס מסווג ללופוס עורי שתוקף את העור בלבד, לופוס על רקע תרופות ולופס מערכתי. זוהי מחלה כרונית הדורשת טיפול ומעקב רפואי צמוד אך היום, עם התקדמות הרפואה והפיתוחים הטכנולוגים  בתחום הטיפולים והתרופות בהחלט ניתן לנהל חיים מלאים ומספקים ואף להאריך את תוחלת החיים

חשוב לי שפורום זה יהווה בית עבורנו חולות וחולי הלופוס וקרוביהם. זה המקום שלכם לשאול כל שאלה שנראת לכם, להתעניין, לשתף, לחלוק, להתייעץ ולהזדהות.

מקווה שביחד נצליח לגרום לבית הזה להיות בית חם, מקבל, מבין, אינפורמטיבי ותומך

המון בריאות לכולנו

מזה אטופן?<אם רושמים את זה ככה?>

מאת: SARAI3
08/06/05 19:46
בגלל הכאבים שיש לי קיבלתי אטופן הוא אמר לי שזהמרגיע את הכאבים
מישהו יודע אם זה קשור לסטראוידים או משהו דומה<כי אני לא רוצה להתחיל עם זה>

מזה אטופן?<אם רושמים את זה ככה?>
<< ההודעה הנוכחית
08/06/05 19:46
1593צפיות
זה לא סטרואיד.