לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שמי שירי ואני בת 33 נשואה ומתמודדת עם הלופוס כבר 13 שנה.  תחילת ההתמודדות שלי לאחר שיחרורי מהצבא  הייתה דווקא בהכחשה מוחלטת למצבי- שמעתי את הבשורה מהראומטולוג אך לא באמת הפנמתי. עם גילוי פורום זה, קריאת חומר, הליכה לכנסים ובעיקר עם הזמן שחלף למדתי לקבל את מצבי החדש. כיום אני מודעת היטב למצבי, לא מוותרת לעצמי כל כך בקלות- למדתי, התחתנתי, ומקיימת שיגרת חיים רגילה. ישנם תקופות טובות יותר, ישנם תקופות טובות פחות. החוכמה בעיניי היא לדעת להקשיב לגוף למה הוא דורש ולתת לו את זה. הלופוס שלי מתבטא בעיקר בחום, כאבי פרקים, פריחות ועייפות קשה

לופוס היא מחלה אוטואימונית בה מערכת החיסון של הגוף משתבשת מסיבה לא ידועה ותוקפת את הגוף עצמו. אותם משקעי חלבון שנוצרים שוקעים ברקמות וגורמים לתגובה דלקתית. לופוס מסווג ללופוס עורי שתוקף את העור בלבד, לופוס על רקע תרופות ולופס מערכתי. זוהי מחלה כרונית הדורשת טיפול ומעקב רפואי צמוד אך היום, עם התקדמות הרפואה והפיתוחים הטכנולוגים  בתחום הטיפולים והתרופות בהחלט ניתן לנהל חיים מלאים ומספקים ואף להאריך את תוחלת החיים

חשוב לי שפורום זה יהווה בית עבורנו חולות וחולי הלופוס וקרוביהם. זה המקום שלכם לשאול כל שאלה שנראת לכם, להתעניין, לשתף, לחלוק, להתייעץ ולהזדהות.

מקווה שביחד נצליח לגרום לבית הזה להיות בית חם, מקבל, מבין, אינפורמטיבי ותומך

המון בריאות לכולנו

"יופי של חופשה"

מאת: ל3
25/01/10 21:21
בגלל שהייתי מאושפזת שבועיים קבלתי חופשת הבראה בבית מלון עם בעלי מטעם משרד הביטחון ל 4 לילות כלומר מאתמול עד יום חמישי אבל כמובן שמשהו צריך לקרות. יש לי כאבים בשן הקדמית כבר כתבתי על זה הסיפור נמשך שנים ולא ראו כלום בצילומים זו שן שעברה לפני שנים טיפול שורש ועכשו יש שם כתר. בכול אופן אתמול לפני שיצאנו למלון נגשתי לרופא שיניים שעשה בפעם המליון צילום והפעם ראה דלקת בין השן לחנכיים ואין ברירה אלה להזמין את הכירוג שמגיע למרפאה אחת ל ולנתח את האזור . בנתיים אני עם אנטיביוטיקה כבר מיום שישי שוב אוגמנטין 875 מ"ג. נסענו למלון שלמזלי קרוב לבית ולקראת הערב אתמול  כבר לא יכלתי לסבול את הכאבים אז חזרנו הביתה שוב לרופא שניים שנתן אטופן ואקמול ביחד שלא השפיע בכלל ואמר לי שהוא הצליח לארגן את הכירוג להיום בבוקר. חזרנו שוב למלון אתמול ארזנו את הדברים וחזרנו הבייתה והיום עברתי את הניתוח בשן. עכשו אני קצת נפוחה וחייה על ארקוקסיה 90 מ"ג ואקמול ואופטלגין ואנטיביוטיקה וסטרואדים ל 3 ימים שהכירוג נתן לי בגלל הלופוס.בקיצור החופשה הייתה בת פחות מיום אחד וגם בקצת זמן הזה רק סבלתי. אני מצטערת על בעלי שכל כך רצה את החופש הזה וגם מבואסת בכלל על כל המצב. אוףףףף איזה כאבים

"יופי של חופשה"
<< ההודעה הנוכחית
25/01/10 21:21
10צפיות
שירונת
25/01/10 22:34
4צפיות
בוקר טוב
26/01/10 08:48
4צפיות

עסקים נבחרים

עוד...