לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום גננות וצוותי חינוך בגן
רגע לפני שנכנסים לתוך הפורום:נכון שיש כבר גננים ממין זכר, אך הפניה היא עדיין לגננותממין נקבה (כי הן הרוב, ובדמוקרטיה הרוב קובע):בפורום הגננות קבוצה הולכת וגדלה של חברות המאמינות כי יצירת סביבה ווירטואלית, בה תינתן האפשרות לפתיחת דיונים מקצועיים, שיחות ושיתוף בהתלבטויות, תוביל לצמיחה והרחבת הידע של כל אחת מאיתנו. היכולת שלנו לדבר אחת עם השנייה לשתף ולהלין על אירועים וחוויות מהעבודה בגן. מקום שבו נוכל לפתוח ללא היסוס או חשש לחשיפה את הקשיים הקשורים ביחסים בין ובתוך הצוות. לקבל תמיכה זו מזו באשר לדרכים שבחרנו לפתור בעיות שהתעוררו, בין אנשי הצוות לבין ההורים או בין הגננות לגורמים מקצועיים שמחוץ לגן. ולעיתים עיצה או תמיכה בפיתרון קושי בהתמודדות עם קשיים בהם נתקלים הילדים. הפורום במובנים רבים הוא חדר המורים החסר כל כך לגננות העובדות רוב הזמן לבדן. את הקולגות הן פוגשות לעיתים בהשתלמויות או כנסים, בשום מפגש מאלה אי אפשר לדוחח באמת. כאן בבית מול המחשב אנו מוצאות זמן לשתף ולהשתתף. בפורום ניתן להביע רעיונות, דעות, מחשבות, רגשות, הגיגים, המלצות ואזהרות, כל אלה ימצאו דרכם בשרשורי הפורום לאורכה ולרוחבה של ארצינו הקטנה והאהובה. יש ודברינו הכתובים פה, יחצו, ימים ויבשות. לא אחת אנו פוגשים גננת ישראלית, העובדת עם ילדים יהודים או ישראלים גולים, המבקשת לשמור על קשר מקצועי ולבקש עזרה או תמיכה. לעיתים הורה תועה בארצות רחוקות המבקשת לקבל טיפ לשימור המסורת ולחינוך הילדים רחוק מכאן. לאלה שמורה לנו פינה חמה והן יודעות כי, בלב חפץ, יקבלו כל עזרה שנוכל לתת. כגננות , לכל אחת גישה חינוכית אותה גיבשה במהלך שנות לימודיה ועוד יותר במשך שנות עבודתה, ומכאן שתהינה הגישות שונות ומיוחדות המיחדות כל אחת מאיתנו. אני מכבדת כל אחת מהגישות החינוכיות אותה בחרתן ואותה גיבשתן. אני מאמינה שיש מקום להשמעת דיעות שונות ומגוונות. ככל שנשמע ונקרא, כך נחכים.מקווה שתיהנו לשהות כאן ושהזמן אותו תבלו איתנו יהיה לכן לתועלת. ושההתמקצעות שלנו תביא לשיפור החינוך לגיל הרך בישראל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גננות וצוותי חינוך בגן

רגע לפני שנכנסים לתוך הפורום:נכון שיש כבר גננים ממין זכר, אך הפניה היא עדיין לגננותממין נקבה (כי הן הרוב, ובדמוקרטיה הרוב קובע):בפורום הגננות קבוצה הולכת וגדלה של חברות המאמינות כי יצירת סביבה ווירטואלית, בה תינתן האפשרות לפתיחת דיונים מקצועיים, שיחות ושיתוף בהתלבטויות, תוביל לצמיחה והרחבת הידע של כל אחת מאיתנו. היכולת שלנו לדבר אחת עם השנייה לשתף ולהלין על אירועים וחוויות מהעבודה בגן. מקום שבו נוכל לפתוח ללא היסוס או חשש לחשיפה את הקשיים הקשורים ביחסים בין ובתוך הצוות. לקבל תמיכה זו מזו באשר לדרכים שבחרנו לפתור בעיות שהתעוררו, בין אנשי הצוות לבין ההורים או בין הגננות לגורמים מקצועיים שמחוץ לגן. ולעיתים עיצה או תמיכה בפיתרון קושי בהתמודדות עם קשיים בהם נתקלים הילדים. הפורום במובנים רבים הוא חדר המורים החסר כל כך לגננות העובדות רוב הזמן לבדן. את הקולגות הן פוגשות לעיתים בהשתלמויות או כנסים, בשום מפגש מאלה אי אפשר לדוחח באמת. כאן בבית מול המחשב אנו מוצאות זמן לשתף ולהשתתף. בפורום ניתן להביע רעיונות, דעות, מחשבות, רגשות, הגיגים, המלצות ואזהרות, כל אלה ימצאו דרכם בשרשורי הפורום לאורכה ולרוחבה של ארצינו הקטנה והאהובה. יש ודברינו הכתובים פה, יחצו, ימים ויבשות. לא אחת אנו פוגשים גננת ישראלית, העובדת עם ילדים יהודים או ישראלים גולים, המבקשת לשמור על קשר מקצועי ולבקש עזרה או תמיכה. לעיתים הורה תועה בארצות רחוקות המבקשת לקבל טיפ לשימור המסורת ולחינוך הילדים רחוק מכאן. לאלה שמורה לנו פינה חמה והן יודעות כי, בלב חפץ, יקבלו כל עזרה שנוכל לתת. כגננות , לכל אחת גישה חינוכית אותה גיבשה במהלך שנות לימודיה ועוד יותר במשך שנות עבודתה, ומכאן שתהינה הגישות שונות ומיוחדות המיחדות כל אחת מאיתנו. אני מכבדת כל אחת מהגישות החינוכיות אותה בחרתן ואותה גיבשתן. אני מאמינה שיש מקום להשמעת דיעות שונות ומגוונות. ככל שנשמע ונקרא, כך נחכים.מקווה שתיהנו לשהות כאן ושהזמן אותו תבלו איתנו יהיה לכן לתועלת. ושההתמקצעות שלנו תביא לשיפור החינוך לגיל הרך בישראל.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום "גננות וצוותי חינוך בגן"
הפורום מיועד לכלל אנשי החינוך בגן הילדים: גננות,סייעות, מרפאות בעיסוק וכל מי שלוקח חלק פעיל בהתנהלות הגן.
כמו כן, אנו מזמינים הורים להתייעץ לגבי מסגרות הגן השונות והתפתחות הילד מתוך נסיוננו כאנשי חינוך (אך אין מדובר בתחליף לייעוץ מקצועי רלוונטי).

המשך >>

תמונות של הגמד המרגיע גיע

09/08/07 19:09
היי בנות

מישהי יודעת איפה אני יכולה למצא תמונות של הגמד המרגיע גיע
מתוך " הספר ליאור בכה שכשאמא הלכה" .

תודה

תמונות של הגמד המרגיע גיע
<< ההודעה הנוכחית
09/08/2007 | 19:09
10
3606
היי בנות

מישהי יודעת איפה אני יכולה למצא תמונות של הגמד המרגיע גיע
מתוך " הספר ליאור בכה שכשאמא הלכה" .

תודה

יש לי רק שהקובץ גדול
09/08/2007 | 19:50
2
525
מידי לעלותאותו...
אז מי שרוצה שתשלח לי את המייל שלה ואני אשלח לה....
מייל במסר כמובן
גמד מרגיע
09/08/2007 | 19:56
1
586
היי
אשמח אם תוכלי לשלוח לי למייל שלי
kabras@netvision.net.il
שלחתי...
09/08/2007 | 20:01
310
מדבקות הגמד המרגיעגיע
09/08/2007 | 21:46
450
שלום גלגליתי. השבוע מצאתי בחנות סמינר הקיבוצים מדבקות גדולות ויפות של הגמד המרגיע עם מקום לשמו של הילד.
בכל אופן אני מעדיפה "תוצרת עצמית" וכך בתחילת השנה צילמתי מהספר את תמונתו בגדלים שונים ועשיתי לכך שימושים רבים: מחזיק מפתחות (הדמות עם לימינציה),כמדליה עם סרט לצוואר, כדף צביעה וכבובה (כשמדביקים על בריסטול ומצמידים למקל רופא). הגדלים השונים איפשרו ליצור ואני בטוחה שיש רעיונות נוספים.
תחילת שנה טובה!
הגמד המרגיע גיע גיע
09/08/2007 | 22:58
478
|גם אני זקוק לה
אנו רוצים להכין בובת כף יד בדמותו
בהמשך לבובות האחרונות שפיתחנו
כמו "הברבזיים של אפריים "שחור ולבן  ועוד ועוד
להשתמע בקרירות
ג'ודי

דגל|
מקווה שזה יעזור לך
10/08/2007 | 01:04
4
558
בבקשה
תודה..איך מכווצים מסמך word
10/08/2007 | 09:06
291
כדי שאוכל להעלות אותו?
זה דף שאני הכנתי
10/08/2007 | 11:26
2
499
ולקוח מתוך ארכיון הגננות בפורום הגדול למורים ולגננות
חבל שלא נתת את הקרדיט המגיע
http://www.pisga.org.il/gan/תחילת%20שנת%20הלימודים/המחשות/הגמד%20המרגיע%20לבובות%20אצבע%20הביאה%20הקסם.zip
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני מצטערת אם נפגעת הקסם
10/08/2007 | 18:40
1
272
לא אמרתי שאני הכנתי את הקובץ

פשוט לא זכרתי מי הכין אותו ומאוד רציתי לעזור לבחורה...

כל הכבוד לך הקסם את עושה דברים נפלאים אני רואה גם בפורום הגדול

ושוב סליחה אם נפגעת, באמת שלא התכוונתי (אני האחרונה שארצה להעליב כאן מישהו...)
תודה - הכל בסדר
10/08/2007 | 20:42
194
הודעות אחרונות
23:54 | 29.08.15 אורחים בפורום
14:48 | 29.08.15 פרפרי אהבה
11:32 | 29.08.15 אורחים בפורום
20:13 | 27.08.15 אורחים בפורום
18:18 | 26.08.15 גולן רשת
13:40 | 26.08.15 פרפרי אהבה
18:16 | 25.08.15 אורחים בפורום
14:21 | 23.08.15 ayalasl