לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק! מי לא שמע על המקום המרתק הזה שמושך אליו אלפי תרמילאים מכל העולם? המקומות ,האוכל, הריחות, המנהגים, האווירה, והדתות השונות אנחנו כאן בגלל הקסם הזה מטרת הפורום היא לייצור קהילה מגובשת של מטיילים בכל הקשור למזרח הרחוק,תוך שיתוף בחוויות, סיפורים אישיים של טיילים ,טיפים ,עיצות,וכל דבר אשר יעלה על דעתכם בנושא המזרח הרחוק. בעזרתכם נוכל לעזור לכל אותם אנשים המתלבטים ויש להם שאלות בקשות וכול דבר אחר ולשתף אותם בנסיון שיש לכם בכל הקשור לנושא של פורום זה. כמו כן יתקבלו בברכה לינקים אשר לדעתכם יהיו שימושיים ויעזרו למשתתפי הפורום. יש גם את הלוחות שם ניתן להשאיר הודעות של מכירה וקנית ציוד לתרמילאים ,חיפוש שותפים לטיול,ועוד.. עוד רעיונות ללוח יתקבלו בברכה רבה וכמובן יש את הגלרייה שם תוכלו לשים תמונות ולספר את הסיפור העומד מאחוריהן כמו כן לא תינתן עזרה לגבי משהו שאינו חוקי . הגולשים מתבקשים לא להתנצח מעל דפי הפורום ,כמו כן אין לדון בחסימות גולשים, מחיקת הודעות כל הקשור לניהול תחום זה  ולכל בעיה שנוצרת יש להתכתב במערכת המסרים. אין מקום להודעות פוגעניות, מעליבות ושאינן עומדות בתרבות דיון וכתיבה הודעות אלו ימחקו ותינתן אזהרה לכותב ההודעה , בפעם הנוספת הוא יחסם .

כשנוצרת אי הסכמה יש להגיב בצורה תרבותית ולגופו של עניין .

גלישה נעימה ובהצלחה לכולנו

אין לפרסם בפורום בכל דרך שהיא בין אם זה פרסום גלוי או פרסום סמוי.

אתם מוזמנים לצרף חברים חדשים ולפרסם את הפורום והריי נאמר ``הספר הכי טוב לטיולים הוא המטייל עצמו`` אשמח לתרום מניסיוני ולענות לכל פנייה גם במערכת המסרים .בהצלחה לכולנו !!!

הודעה חדשה

תאילנד בספטמבר-כדאי?!

11/02/09 17:51
הבנתי שספטמבר זה ה-חודש הגשום..אבל מצד שני הטמפרטורות לא נמוכות..[לפי האתר למטייל http://www.lametayel.com/weather/WeatherCity.asp?c...]

ספטמבר השנה זה החודש היחיד שבאכלס אני יכולה לטוס לתקופה של חודש,
האם כדאי או לוותר? מה הסיכוי שנתפוס גשם? [אין לי עדיין לוז מתי נרצה להיות איפה...]

תודה

תגיות:
תאילנד בספטמבר-כדאי?!
<< ההודעה הנוכחית
11/02/09 17:51
1993צפיות
הבנתי שספטמבר זה ה-חודש הגשום..אבל מצד שני הטמפרטורות לא נמוכות..[לפי האתר למטייל http://www.lametayel.com/weather/WeatherCity.asp?c...]

ספטמבר השנה זה החודש היחיד שבאכלס אני יכולה לטוס לתקופה של חודש,
האם כדאי או לוותר? מה הסיכוי שנתפוס גשם? [אין לי עדיין לוז מתי נרצה להיות איפה...]

תודה
בסיכוי גבוהה מאוד
11/02/09 19:42
567צפיות
בסיכוי גבוהה מאוד
חודשים ספטמבר אוקטובר אכן נחשבים גשומים מאוד, אבל וזהו אבל גדול הגשם לא אמור להפריע לך לטייל.
הגשם יורד בד"כ לא יותר מחצי שעה עד שעה. ואח"כ החיים חוזרים למסלולם.

אגב זו העונה היפה ביותר לטיול, הכל מתחדש, ירוק ושופע .
יעידו ......
11/02/09 20:54
457צפיות
יעידו ......
יעידו סטודנטים בחופשת לימודים , משפחות על ילדיהם בחופשת חגים שגם בספטמבר

הם נהנו בתאילנד וגם אני נהנתי מאוד בחודש זה (-: . ובאין הזדמנות אחרת , המלצתנו היא : סעו ותהנו .
ב-מ-ק-ר-ה אני סטודנטית
11/02/09 22:33
427צפיות
שכמובן צריכה לעבוד ביץ ובגלל זה התכנון הוא לטוס בספטמבר [ולצורך זה אני גם אבטל סמסטר קיץ], וגם זה מתאים לשותפתי לטיול-שגם היא סטודנטית.

השאלה עד כמה הגשם יפריע,אם בכלל...יש איזורים ששם גשום או שבכל תאילנד?
תודה,ועוד כמה שאלות...
12/02/09 15:59
414צפיות
יש חסונים שצריך לעשות בשביל טיסה לתאילנד? אם כן,כמה זמן בערך טרם הטיסה?
אני צמחונית-זה אמור להוות בעייה מסויימת בשבילי מבחינת האוכל?
אנחנו לא מעוניינות לטוס בטיול מאורגן-אלא להגיע לבנקוק לבית חבד/לקשר הישראלי ומשם כבר לחפש טיולים מאורגנים קצרים,יש משהו מומלץ? [הבנתי שיש טיולי ג'יפים של כמה ימים.] איך מגיעים לשבט ארוכי הצוואר/רכיבות על פילים ולכל מני איים? זה גם משהו מאורגן או שאנשים מגיעים לשם עצמאית? [מצטערת על הבורות]

תודה,ושבת שלום
חיסונים/בשר/צמחונות
12/02/09 16:10
324צפיות
חיסונים - כדאי להתייעץ עם מרפאת מטיילים הם מעודכנים בכל מה שמתפרץ שם כגון קדחת קרום המוח היפנית, שלא תוקפת כל השנה ועוד...
צמחונית, באיזה מובן? לא אוכלת ביצים, חלב,מרק שבושל בו בשר.... נא הגדירי.
למעשה לא צריכה להיות לך בעיה אבל תמיד רצוי להגיד no meat בעיקר כשאוכלים מרק.פרט לכך יש המון מה לאכול.....פירות ירקות אורז טופו, הם משתמשים המון בפטריות כתחליף בבישול לבשר.
רצוי מאד לעשות עבודת הכנה לפני שמגיעים לתאילנד ולא לחכות למה שיציעו שם.
בכל איזור אפשר לקחת טיולי יום
קודם תחליטו לאן אתן מטיילות, מה מעניין אותכן ואח"כ אפשר יהיה להציע
תודה
12/02/09 17:10
217צפיות
בקשר לחיסונים-להתעדכן מעכשיו..או כחדשיים לערך לפני הנסיעה?...
צמחונות-אוכלת ביצים במידה מועטה,כנל חלב [אין לי בעיה עם קפה אבל אני לא אוכלת נגיד קורנפלקס עם חלב].יש לי בעיה עם מרק שבושל עם בשר בתוכו. נראה לי שאין מנוס ממנות חמות אה

אין ספק שנתכנן לאן אנחנו רוצות לנסוע נקודתית ולא נגיע ואז נחליט...פשוט התכוונתי שאנחנו לא נזמין מלונות וטיולים מהארץ-אלא נעשה זאת כשנגיע משם. [או שזה ייצור בעיה וכדאי להזמין מלון מהארץ?]
אתם לא צריכים להזמין
12/02/09 17:38
330צפיות
אתם לא צריכים להזמין
מראש מלונות מהארץ,מכוון שספטמבר זה חודש שאין בו הרבה אנשים,אז לא תיהיה לכם בעיה של מקומות,מה שכן,תבררו
על כל מקום שאתם הולכים,מה המלונות המומלצים,לפי התקציב שמתאים לכם,ואז לפי הרשימה שאספתם,שתבואו לשם תעשו
סיבוב בכמה מקומות מהרשימה ותבחור מה שהכי ניראה לכם,כמו כן   לגבי הטיול ג'יפים שהזכרת,מדובר על טיול בצפון של חברת
טאנה או רד בריק,אין קשר בין בית חבד לזה,ואת גם לא צריכה ללכת לקשר הישראלי,את יכולה כבר מהארץ לסגור את זה,דרך
החברה,או דרך סוכן נסיעות,הוא יראה לך במחשב את כל המסלול,אני יכול להמליץ לך על גל מצאנג מאי,שנימצא איתנו פה גם
בפורום,כמו כן,אמנם יש עוד המון זמן,אבל כדאי שתאספו מידע על תיאלנד,דרך ספרים(הלונלי פלנט על תיאלנד) או דרך קריאה בפורום,כי אם תבואי לתיאלנד ותסמכי על הסוכניות בבנקוק  כמו הקשר הישראלי שישלחו אותך למקומות הנכונים,זה לא יהיה הכי יעיל,אז תלמדו גם אתם ,אם תצטרכי עוד משהו תגידי.
Flix
נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים

חושבים על טיול בעולם?

עם נוה אקדמיה הכל יהיה מושלם לפרטים נוספים היכנסו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום