לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק! מי לא שמע על המקום המרתק הזה שמושך אליו אלפי תרמילאים מכל העולם? המקומות ,האוכל, הריחות, המנהגים, האווירה, והדתות השונות אנחנו כאן בגלל הקסם הזה מטרת הפורום היא לייצור קהילה מגובשת של מטיילים בכל הקשור למזרח הרחוק,תוך שיתוף בחוויות, סיפורים אישיים של טיילים ,טיפים ,עיצות,וכל דבר אשר יעלה על דעתכם בנושא המזרח הרחוק. בעזרתכם נוכל לעזור לכל אותם אנשים המתלבטים ויש להם שאלות בקשות וכול דבר אחר ולשתף אותם בנסיון שיש לכם בכל הקשור לנושא של פורום זה. כמו כן יתקבלו בברכה לינקים אשר לדעתכם יהיו שימושיים ויעזרו למשתתפי הפורום. יש גם את הלוחות שם ניתן להשאיר הודעות של מכירה וקנית ציוד לתרמילאים ,חיפוש שותפים לטיול,ועוד.. עוד רעיונות ללוח יתקבלו בברכה רבה וכמובן יש את הגלרייה שם תוכלו לשים תמונות ולספר את הסיפור העומד מאחוריהן כמו כן לא תינתן עזרה לגבי משהו שאינו חוקי . הגולשים מתבקשים לא להתנצח מעל דפי הפורום ,כמו כן אין לדון בחסימות גולשים, מחיקת הודעות כל הקשור לניהול תחום זה  ולכל בעיה שנוצרת יש להתכתב במערכת המסרים. אין מקום להודעות פוגעניות, מעליבות ושאינן עומדות בתרבות דיון וכתיבה הודעות אלו ימחקו ותינתן אזהרה לכותב ההודעה , בפעם הנוספת הוא יחסם .

כשנוצרת אי הסכמה יש להגיב בצורה תרבותית ולגופו של עניין .

גלישה נעימה ובהצלחה לכולנו

אין לפרסם בפורום בכל דרך שהיא בין אם זה פרסום גלוי או פרסום סמוי.

אתם מוזמנים לצרף חברים חדשים ולפרסם את הפורום והריי נאמר ``הספר הכי טוב לטיולים הוא המטייל עצמו`` אשמח לתרום מניסיוני ולענות לכל פנייה גם במערכת המסרים .בהצלחה לכולנו !!!

הודעה חדשה

מלון eastien בבנקוק

מאת: ג א ר י
02/06/08 14:42
אני מתלבט בינו לבין asia.
האם ממוקמים באותו רחוב
asia=64$
eastien=74$

האם ההפרש מוצדק

בברכה
 
תגיות:
מלון eastien בבנקוק
<< ההודעה הנוכחית
02/06/08 14:42
175צפיות
אני מתלבט בינו לבין asia.
האם ממוקמים באותו רחוב
asia=64$
eastien=74$

האם ההפרש מוצדק

בברכה
מלון איסטין עבר בשנתיים האחרונות שידרוג רציני
02/06/08 18:48
13צפיות
כאמור, למשך שנתיים היה מלון איסטין (אמפרס, לשעבר) סגור, בגין שיפוצים יסודיים ושידרוג המלון לדה לוקס. המחיר של 74$ הינו מחיר "הרצה" בלבד, ויעלה הרבה יותר בעוד מספר חודשים. המלון ממוקם בפרטונם, מהמלון להגיע לכל מקום אפשר במוניות/טוקטוקים בלבד. (לא יקר)

מלון אסיה בכללו לא רע כלל וכלל, אך הרבה פחות "מצ'פר" מאיסטין. הגדולה של המלון במיקומו - מהמלון היישר לתחנת הסקאיי טריין ובמרחק הליכה מה- MBK ושאר מרכזי הקניות.

מה אני אגיד לך? דילמה. איסטין כמלון הרבה הרבה יותר טוב ומצ'פר, אסיה הרבה הרבה יותר טוב במיקום. כעת תחליט לבד. כי גם אני עצמי אם היו מציבים לי כדילמה היכן לשהות - הייתי "שובר ת'ראש"...
מה המרחק ברגל מאיסטין לmbk?
03/06/08 07:37
9צפיות
ממלון אסיה נאמר לי שזה בערך כ 15 דקות.
צריך מונית/טוקטוק
04/06/08 10:33
6צפיות
קצת רחוק ברגל. לא כל כך קילומטרז' , יותר חום ולחות... משהו כמו 45 ד'.
ממלון אסיה אפילו פחות מ- 15 ד', הייתי אומר ש... (הלכתי את זה הרבה פעמים) - משהו כמו 10 ד' .... ויש גם סקאי טריין עם כניסה לתחנה היישר מהלובי..

הוא אשר אמרתי....  מיקום מעולה - מול מלון מעולה ...   קשה, קשה להחליט ...
היינו במלון צמוד לאסטין...
04/06/08 22:02
6צפיות
יש שם שלושה בתי מלון צמודים. הדרך מהמלון החוצה ל"מרכז" היא דרך רחוב צר שמוליך למלון אינדרה ומשם דרך כל אזורי הקניות ברחובות עד למרכזים הסגורים.

מלון אסיה לעומת זאת הרבה יותר נגיש בגלל הרכבת העילית.

אם המלון הוא ברמת דה-לוקס ומחודש אני הייתי בוחר אותו והולך עוד קצת ברגל.
Flix
המטייל-טיולים בעברית בארה

המטייל מגלים לכם את

אמריקה טיולים בעיברית,שייט,אטרקציות ועוד.. לפרטים>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום