לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם, ברוכים הבאים!

אלוהים שוכן בתוך כל אחד מאיתנו. הוא מדבר אל כולנו. כל הזמן.
"השאלה אינה אל מי אני מדבר, אלא מי מקשיב..."

הפורום הזה מוקדש בעיקר לספרי "שיחות עם אלוהים" מאת ניל דונאלד וולש, אבל גם מי שלא קרא את הספרים האלה, ורוצה לדבר אל, עם, ועל אלוהים, מוזמן לעשות את זה פה...
ספרי "שיחות עם אלוהים" מדברים על הרבה מאוד נושאים שקשורים לחיי היומיום שלנו, ומביאים נקודת מבט רוחנית מאוד (מהמקור בעצמו, על פי הספר). דבר זה נותן תפיסה אופטימית לדעתי על החיים ועל מעשינו בחיים האלה.
מאחר שהספרים מקיפים קשת רבה מאוד של נושאים הקשורים בחיי הרוח שלנו, נדבר כאן על נושאים אלו מתוך נקודות השקפה רבות ושונות (לאו דווקא ציטוט ספריו של ניל דונאלד וולש.
הדיונים יתפתחו בהתאם לנושאים שתביאו אתם, כמובן. ככל שתעלו יותר נושאים - כך יהיה מעניין כאן לכווולם

אז כולם כולם מוזמנים לדבר פה: דתיים, חילוניים, מסורתיים, אתאיסטים, אנשים שחזרו בתשובה, בשאלה או מהמזרח.

והערה חשובה: אנא כבדו את רוח הפורום, את הכותבים בו ואת עצמכם! הימנעו מהערות אישיות פוגעות, מקללות, איומים ושאר רעות חולות. הודעה שתחרוג מהכללים האלה - תימחק ללא דיחוי.

סדנאות של ניל דונאלד וולש

מאת: The Jenny
01/08/02 19:47
כידוע לכם, ניל דונאלד וולש (מחבר סדרת הספרים "שיחות עם אלוהים") נוסע ברחבי העולם ומעביר סדנאות והרצאות המפיצות את מסריו (שמובעים בספרים). באפריל השנה, הגיע וולש גם לישראל, והעביר 2 הרצאות, אם אני לא טועה... השאלה שלי: מישהו מכם אולי היה באחת מההרצאות האלה? (אני לא הייתי. פשוט הייתי מעוניינת לשמוע מה הולך שם, אם מישהו מכם יודע...)

סדנאות של ניל דונאלד וולש
<< ההודעה הנוכחית
01/08/02 19:47
11צפיות

לגבי ביקורו של ניל
03/08/02 16:28
2צפיות

º
על התגובה! אני אכנס לאתר
04/08/02 01:51
2צפיות

האזור שלי בפורום