לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום כדורגל
"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כדורגל

"לא ישן ולא אוכל, חושב על יום שבתעל אוהדים על טלוויזיה ועל עיתוניםמה יאמרו האנשים ומה יהיה איתי?יא כדורגל מה עשית לי?" (הרצל קביליו - עוד שבת של כדורגל)"כדורגל משחקים משבת לשבת" ( איצ'ה סידר לכם כל השבוע ), "הכדור הוא עגול","בקבוצה יש 11 שחקנים והמאמן הוא זה שקובע","כדורגל משחקים 90 דקות" (ובמנצ'סטר לא ממש מסכימים), "לא הצגנו היום את היכולת הרגילה שלנו", "שיחקנו טוטאל פוטבול וקיבלנו שערים לא מחוייבי המציאות".חלק מהקלישאות נכונות, רובן לא באמת תופסות במשחק הכי מרתק , הכי מרגש והכי דרמטי שיש בעולם.אז תשימו רגע את הקלישאות בצד -ובואו נדבר באמת על כדורגל!ישראל,אנגליה,איטליה,ספרד ,ארגנטינה,ברזיל ,צרפת ,פורטוגל, ליגת האלופות... כמעט כל יום אתם נחשפים לליגות הטובות והמרתקות בעולם . ראיתם משהו ששווה לדבר עליו ? שמעתם שמועה מעניינת ? סתם בא לכם לקטר על היכולת של הקבוצה האהודה עליכם ?בשביל זה אנחנו כאן . פורום הכדורגל מספר 1 בישראל.*הבהרה -אין קשר בין הפורום לערוץ הספורט. נא לא לשאול בפורום שאלות בקשר למדיניות השידורים בערוץ *
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
שיתוף הפעולה בין הפורום לערוץ הספורט מתמצה בשלב זה בלינקים הדדיים. אין למנהל הפורום קשר עם ערוץ הספורט, ואין להם כל אחריות לגבי החלטות הערוץ בנושאים השונים. לפניות ותלונות בנוגע לערוץ הספורט יש לפנות להנהלת ערוץ הספורט בלבד. הודעות כנגד מנהל הפורום בשל מעורבותו לכאורה בפעילות ערוץ הספורט, יימחקו.
המשך >>

שידור הדרבי התל אביבי באיכות גבוהה

מאת: Golasso
28/01/09 19:43
http://www.my-site.co.il/vote.php?member_id=24999

תצביעו ותהנו אחים שלי
שידור הדרבי התל אביבי באיכות גבוהה
<< ההודעה הנוכחית
28/01/2009 | 19:43
1
519
http://www.my-site.co.il/vote.php?member_id=24999

תצביעו ותהנו אחים שלי
לינק ישיר לשידור גביע הטוטו
28/01/2009 | 19:50
72
הודעות אחרונות
07:18 | 30.08.15 - מבזקי ספורט -
00:27 | 29.08.15 - מבזקי ספורט -
22:23 | 28.08.15 רז 1978
18:14 | 28.08.15 GentlePunter
15:03 | 28.08.15 DRORIKO8
00:06 | 28.08.15 - מבזקי ספורט -
19:38 | 27.08.15 עופר דואק
18:00 | 27.08.15 רז 1978
17:38 | 21.08.15 רז 1978
17:31 | 21.08.15 רז 1978
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום