לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
חברים וחברות יקרים,
ברוכים הבאים לפורום ``חדרי כושר``!

פורום זה הוקם לראשונה ע"י אחד מהמאמנים המובילים והמנוסים בארץ - רמי ירון. כיום עבדכם הנאמן מנהל את הפורום ומנסה לנסוק יחד איתו ואיתכם לגבהים חדשים.

כידוע לכם, החברות במועדוני כושר מהווים כיום טראנד מוביל בקרב כל שכבות האוכלוסיה ובגילאים השונים.
המודעות שקיימת בחברה המודרנית לענייני ספורט ובריאות, לאכול נכון יותר, להראות טוב יותר, לשפר את האפקטיביות של גופנו ותוך כדי כך גם להיות IN, להכיר אנשים, חתיכות, חתיכים, מוסיקה, קצב ..קצב ..קצב הינה בלתי הפיכה ומהווה פונקציה חשובה ואינטגרלית בתוך לוח הזמנים העמוס שלנו ולמעשה מהווה תפיסת חיים בעצמה.

הפורום נועד על מנת לאפשר לנו, חובבי הכושר הותיקים וכן לחובבי הכושר הפוטנציאלים (שעוד לא ממשים את אהבתם הגלומה) - לכתוב, לשאול, להתעניין, לבקש ולבדוק כל דבר שמעניין בנושא.
אחת המטרות, עבורי ועבורכם היא גם להעשיר את חובבי התחום בתרגילים, לעקור מיתוסים ותזות מעוותות שאני שומע ורואה בחדרי הכושר וכמו כן- להעלות את המודעות הציבורית לתועלת הרבה שבאימונים.

מכאן שזה המקום:
לשאול שאלות
להחליף מידע, תרגילים, שיטות אימון
להציע הצעות, רעיונות, סקרים מעניינים
להמליץ המלצות
לשלוח - מאמרים וכתבות, תמונות, קישורים

לעומת זאת - זהו לא המקום:
לשפה בלתי הולמת, איומים, הכפשות, אישומים והוצאות להורג ..
לפרסומים וקידומי מכירות שיווקיים מכירת מנויים וכיו``ב - את הבמה המתאימה לכך תמצאו בלוח המודעות.

כולי תקווה כי תמצאו בפורום זה את הכר המתאים לתקשורת בנושא, תרגישו הכי נוח שאפשר להתבטא ולשתף פעולה, גם אם הפניה נראית לכם ``מביכה`` ובכך ניצור פורום אינטראקטיבי, פעיל ויעיל.

Rock On , עידו.

הודעה חדשה

איך אפשר להרזות במהירות האפשרית?

מאת: TNAFAN1
10/02/09 17:35
איך אפשר לרדת 6-7 ק"ג במהירות האפשרית?
מה לאכול? איך להתאמן?
זה בכלל אפשרי לרדת משקל כזה בטווח של שבוע (ראיתי שבלרדת בגדול הם ירדו כמה פעמים משקלים כאלה ואפילו יותר גדולים...)?

תגיות:
איך אפשר להרזות במהירות האפשרית?
<< ההודעה הנוכחית
10/02/09 17:35
374צפיות
איך אפשר לרדת 6-7 ק"ג במהירות האפשרית?
מה לאכול? איך להתאמן?
זה בכלל אפשרי לרדת משקל כזה בטווח של שבוע (ראיתי שבלרדת בגדול הם ירדו כמה פעמים משקלים כאלה ואפילו יותר גדולים...)?
למה כל כך מהר???
10/02/09 17:52
76צפיות
זה לא בריא!!
אפשר לרדת גם ביומיים - על ידי התייבשות (מה שתוריד/י יהיה מים כמובן)
אני לא מדבר על התייבשות אלא הורדה של שומן
10/02/09 18:27
67צפיות
יש לי את הסיבה שלי למה דווקא שבוע...
בכל אופן, אני לא מדבר על לייבש את עצמי אלא על הורדה של שומן.
זה אפשרי? עם האימונים המתאימים ואכילה נכונה (הרבה פירות וירקות ומים, ופחות לחם, פסטה וכול' )?
ואם כן, אז מה הכמויות ואיזה אימונים יש לעשות?
שומן? ממש לא
10/02/09 20:23
66צפיות
בלתי אפשרי
10/02/09 20:38
16צפיות
הורדה גדולה אפשרית רק במשקלים גבוהים, וגם אז לא בהיקף כזה ובטח שלא רק שומן.
נניח שאתה שוקל 80 קילו (סתם) - אתה רוצה לאבד כ-10 אחוז ממשקלך תוך שבוע? אתה רציני?
תשאל את עצמך אם הצלחת לעלות 6-7 ק"ג בשבוע
10/02/09 21:05
59צפיות
אם הצלחת לעלות תצליח להוריד
אפשר להעלות 6 ק"ג בשבוע
11/02/09 00:08
63צפיות
ספורטאים בהעמסה יכולים להעלות 6 קילו בשבוע, זה דווקא לא בעיה.
להוריד את זה לא ניתן ללא הרעבה והתייבשות.
אני שוקל 101 ק"ג
11/02/09 16:34
51צפיות
זה משקל מספיק גדול בשביל לרדת מספר כזה של ק"ג (ולא בהתייבשות)?
אילו תרגילים יש בשביל להרזות? ואיזה מזון יש לאכול בכלל<?
אין שום דבר בריא בלרדת 7 ק"ג בשבוע
11/02/09 17:25
47צפיות
ולא אפשרי לרדת 7 ק"ג שומן בטווח שכזה
אני יודע שזה לא בריא ועדיין
11/02/09 17:34
35צפיות
אם במשך השבוע הזה לאכול רק פירות/ירקות, חזה עוף, לחם שחור, הרבה מים הרבה אימונים (הליכות בערב ובבוקר) זה עדיין לא אפשרי?!
º
7 ק"ג שומן... לא
11/02/09 17:41
38צפיות
כדי לרדת כזה משקל בשבוע...
11/02/09 17:45
58צפיות
אתה צריך להיות בצום מלא במשך שבוע ימים, לכן אומרים לך פה שזה לא בריא ולא מומלץ. אתה רוצה לרדת במשקל?! לך לדיאטנית שתתן לך תפריט תזונתי לירידה הדרגתית ומתונה במשקל.
גם בצום הוא לא ירד משקל כזה
12/02/09 05:28
43צפיות
קצת מתמטיקה.
1 ק"ג שווה ערך בערך ל 7700-7500 קלוריות?
ניקח 7500, נגיד שהוא שורף בערך 2500-2600 בתור תחזוקה (כי הוא שוקל בערך 100 ק"ג), גם זה בתור הגזמה.
הוא לא אוכל כלום בכלל במשך שבוע (מה שבכלל לא כדאי,לא מומלץ טיפשי מאוד לעשות), 2600 כפול 7 = 18200, תחלק ב 7500 ותקבל בערך 2.5 ק"ג בשבוע, תוסיף עוד קצת פעילות גופנית (בלי אוכל הוא לא יצליח לזוז כמעט, אבל זה משהו אחר..) ואולי הוא יוריד 3 ק"ג, עכשיו, שומן זה בטוח לא, זה המון שריר, נוזלים וסתם לדפוק את הגוף.
אתה נשמע מתנשא :/
12/02/09 17:28
33צפיות
אם כך איך האנשים בלרדת בגדול ירדו משקלים כאלה ואפילו גדולים יותר? ואני לא מדבר עליהם כשהם שקלו 150 ק"ג + אלא בסביבות ה100...

ואני שואל ברצינות.
º
כי הם לא הורידו רק שומן..
12/02/09 17:35
36צפיות
רוצה תשובה רצינית?
12/02/09 17:48
43צפיות
א. הם לא הורידו רק שומן, כמו שמשה ציין
ב. עבדו עליך. מדובר בטלוויזיה אחרי הכל.
ג. נדמה לי שכבר קיבלת כל סוג של תשובה רצינית שניתן. אם אתה מפקפק בהן, אני מציע לפנות לאיש מקצוע - רופא, דיאטנית, מה שלא יהיה.
התכוונתי שאני לא שואל כדי לעצבן אותו
12/02/09 17:57
30צפיות
אלא כי אני באמת רוצה לדעת.
אני לא מפקפק בתשובות שקיבלתי. אני קורא ולוקח ברצינות כל תשובה שקיבלתי.
אני לא מתנשא
13/02/09 07:24
28צפיות
אני הייתי איפה שהיית, שקלתי 110 ק"ג וירדתי 47 ק"ג, אין לי מה להתנשאות עלייך.
תאמין לי, הייתי במקום שלך, גם אני חיפשתי קיצורי דרך, אין בזה קסם, אם תתמיד, תהיה עקבי, אתה תרד יפה מאוד, הבעיה מתחילה מתי שמחפשים קיצורי דרך, אתה לא תתקדם לשום מקום כך ורק תדפוק לך את הגוף.
מה אתה מעדיף, לרדת 6 ק"ג בשבוע של נוזלים, מסת שריר ולהרגיש כמו סמרטוט, או לרדת 6 ק"ג בחודשיים, לרדת מסת שומן ולהרגיש אנרגטי?
אני יודע מה אני הייתי בוחר.

נו באמת, ואתה באמת רוצה לעשות מה שעשו בלרדת בגדול? נראה לך שהם הורידו כל שבוע כל כך הרבה שומן?
ושתדע לך, רוב הירידות הגדולות היו בגלל התייבשות, לא שמת לב שהם התאמנו חזק לפני השקילות? אני יכול להראות לך איך אני יורד 2-3 ק"ג בשעתיים ואין לי עודף משקל משמעותי.
תשובה..
11/02/09 20:20
36צפיות
כן 6-7 קילו זה המון. רוב מה שתוריד לא יהיה שומן.
כדי שרוב מה שתוריד יהיה שומן יש כאלה שממליצים על הכנסה קלורית לגוף של של --> הוצאה קלורית יומית מינוס 500 קלוריות
(אם אתה שורף 3000 קלוריות ביום אז תאכל רק 2500)

בספר Burn the Fat, Feed the Muscle נאמר שיותר נכון אם במקום ה500 הקבוע זה יהיה 20% מההוצאה היומית

איך אתה יודע כמה אתה מוציא ביום? יש פה הסבר מפורט:
http://www.lbs.co.il/showthread.php?t=84
לרדת בגדול דפקה לך ת'שכל
12/02/09 19:21
26צפיות
התוכנית היתה משודרת פעם בשבוע למשך כ-שלושה חודשים
נגיד,בערך.
עכשיו הם נכנסים לפרוייקט כ-חצי שנה של עבודה וצילומים.
קפיש ??. הבנת ???.
Flix
פורום ציוד לספורט

פורום ציוד לספורט

כי הגיע הזמן להיכנס לכושר בואו לדבר על זה עכשיו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום