לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.

ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

הודעה חדשה

רטאויט- איך משתמשים?

מאת: OzTheOne
01/03/06 20:22
יש לי על הפנים (במיוחד באף ומסביבו) נקודות שחורות אם אני לא טועה הם נקראים קומודורים שחורים או חטטת- אקנה.
הפצעונים השחורים התגברו והתפשטו מהאף לעבר הלחיים והמצח ונהיו ממש גדולים שכבר אי אפשר לא להבחין בהם. חוץ מזה שזה לא אסתטי זה גם שומני ומציק מאוד.
לפני כמה ימים התחלתי להשתמש בקרם רטאויט (RetAvit 0.025%) והשאלה שלי איך בדיוק משתמשים בו, איך מורחים?
האם לוקחים כמות נדיבה ומורחים על האיזור וצריך שישאר הקרם על העור?
או שלקחת כמות קטנה ולמרוח על הפנים טוב טוב עד שלא נשאר?
ניסיתי את האפשרות הראשונה אבל הפנים נהיו יותר שמניים והקרם לא נעלם, ניסיתי גם את האפשרות השנייה ויש לי תחושה שזה לא מספיק קרם וכי הקרם לא נספג בפנים אלא נשאר בידיים שלי.

ושאלה בקשר לבעיה שלי- מה מומלץ ומה לא מומלץ לעשות כדי להעלים את הפצעונים השחורים ולא להחמיר אותם?
הבנתי שלא מומלץ לשטוף את הפנים אם סבון, אבל זאת תהיה בעיה גדולה בשבילי מפני שהפנים שלי נורא שמנניות בגלל הפצעונים ואני מרגיש שהם כל הזמן מלוכלות וכתוצאה אני שוטף הרבה פעמים עם סבון את הפנים. אם כף איזה סבון מומלץ להשתמש? מאיזו חברה ואיזה סוג?

תודה מראש לעוזרים

רטאויט- איך משתמשים?
<< ההודעה הנוכחית
01/03/06 20:22
734צפיות
אתה בא לומר לי שקיבלת מרשם
01/03/06 21:50
275צפיות
ובכל אופן
01/03/06 21:53
239צפיות
תודה!