לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.

ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

הודעה חדשה

רוליד מול זינאט

מאת: simply me 25
18/01/10 14:25
האם ידוע שאחת מהן חזקה יותר מהשניה? האם יש איזהשהוא פקטור השוואתי  בין המינונים שלהם? רוליד 150 לאיזה מינון בזינאט זה שווה?
 
תגיות:
רוליד מול זינאט
<< ההודעה הנוכחית
18/01/10 14:25
187צפיות
האם ידוע שאחת מהן חזקה יותר מהשניה? האם יש איזהשהוא פקטור השוואתי  בין המינונים שלהם? רוליד 150 לאיזה מינון בזינאט זה שווה?
ממש לא
18/01/10 19:04
63צפיות
בדרך כלל נהוג לשלב אותן
אוקיי, הסבר קצר על אנטיביוטיקה
20/01/10 10:51
81צפיות
לאנטיביוטיקות שונות יש ספקטרום פעילות שונה (מבחינת חיידקים). אין הגיון בהשוואה כללית בין שתי אנטיביוטיקות או "מי חזקה יותר". מה שחשוב היא מה האנטיביוטיקה המתאימה לחיידק שסביר שגרם לבעיה. אנטיביוטיקה "נורא חזקה" נגד חיידק אחד יכולה להיות "לא שווה" נגד חיידק אחר.
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום