לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.

ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

הודעה חדשה

יעילותה של אביליפיי לעומת אנטיפסיכוטיות אחרות

מאת: Srulikg
06/09/09 14:44
שלום. הבנתי שאביליפיי היא אנטיפסיכוטית מהדור השלישי, כלומר היא מאזנת את רמות המעבירים ולא חוסמת אותם.
אבל האם היא נחשבת ליעילה לעומת אינווגה מהדור השני?
הפסיכיאטר שלי אמר לי שאינווגה היא האנטיפסיכוטית הכי טובה בשוק כרגע, אבל לצערי אין לו ניסיון עם אביליפיי. לכן אני שואל פה.

יעילותה של אביליפיי לעומת אנטיפסיכוטיות אחרות
<< ההודעה הנוכחית
06/09/09 14:44
665צפיות

יש הבדל
06/09/09 15:18
206צפיות

º
אגב יעילות= הכוונה בסכיזופרניה
06/09/09 15:19
170צפיות

איך אתה משקלל, בדיוק?