לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תרופות. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בכל הקשור למידע תרופתי וכן למידע מסויים על מחלות שונות בהקשר התרופתי. לא פעם כאשר אנחנו נוטלים תרופות, אנו שואלים: האם באמת כדאי לי לקחת את התרופה ? איך בדיוק התרופה עובדת בגוף שלי ? האם היא יכולה לגרום לי נזקים ? האם היא מתנגשת עם תרופות אחרות שאני נוטל ? האם ישנן תרופות אחרות יעילות יותר ? ומה בנוגע לצימחי מרפא רפואיים ? עוד מעידן תרופות ה``סבתא`` וצמחי המרפא של פעם, היו התרופות נושא מעניין וקסום. ובעולם התרופות המודרני של ימינו, כשתוחלת החיים האנושית הולכת ועולה, חשיבות נושא התרופות והמודעות לו רק הולכים וגוברים. כיום מדברים המדענים על תרופות שתפקידן לעכב תהליכי הזדקנות ולמנוע בעיות עתידיות ולא רק לטפל באלו הקיימות. אין ספק שככל שמתפתחת הטכנולוגיה עולות הדרישות שלנו ואנו מצפים לדעת יותר על התרופה שאנו נוטלים ועל המחלה המסויימת שממנה אנו סובלים. ובכן... בכל אלו יעסוק הפורום שלנו.

ותמיד כדאי לזכור- העיקר הבריאות!!!

הודעה חדשה

כדורי פרוביוטיקה

מאת: JcK4Ever
09/12/08 08:02
שלום!

בשל פטריה וגינלית עקשנית שחוזרת תמיד, נתבקשתי ע"י רופאת הנשים להפסיק עם הגלולת אותן אני נוטלת כבר 6 שנים, ולהתחיל לשתות כדורי פרוביוטיקה ובמקביל לשתות יוגורטים על מנת לאזן את חומציות הפלורה.

קניתי כדורי פרוביוטיקה של "לייף" שמכילות 5 מיליארד חיידקים. שם רשום לשתות 1-2 ביום. הרוקחת אמרה לי לשתות 2 ב3 ימים בהם השתמשתי בנר וגינאלי ואח"כ לעבור לאחד. אך שכחתי לציין בפניה אני גם שותה כל לילה כדור מקרודנטין 100 מ"ג למניעה של דלקות בשתן. האם עליי לשתות כדור פרוביוטיקה אחד או שניים ביום? והאם זה משנה מתי במהלך היום?....

כדורי פרוביוטיקה
<< ההודעה הנוכחית
09/12/08 08:02
822צפיות
תשובה
09/12/08 10:10
287צפיות
נראה לי שעשיתי טעות
09/12/08 10:21
174צפיות
אין מה לדאוג
09/12/08 11:33