לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיפוץ ובניה
טוב לצערי הותקנו אצלי בבית ניאגרות סמויות של Geberit (ברוב חוצפתו של הקבלן; אני הזמנתי משהו אחר).בכל מקרה, אתמול בלילה התחילה נזילה... - פורום שיפוץ ובניה המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיפוץ ובניה

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
התנהגות בפורום
שלום לכל חברי הפורום
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה.
כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.
שי אילון
המשך >>

תיקון ניאגרה סמויה Geberit

מאת: rehud
24/07/12 09:18
טוב לצערי הותקנו אצלי בבית ניאגרות סמויות של Geberit (ברוב חוצפתו של הקבלן; אני הזמנתי משהו אחר).

בכל מקרה, אתמול בלילה התחילה נזילה משמעותית לתוך אחת האסלות (בת פחות משנה).  
הורדתי את המים מספר פעמים ללא הועיל.
כיוון שאני יודע שהקבלן לא יבוא ולא ידאג לתקן בעתיד הנראה לעין, אני מנסה קודם כל בעצמי.
פרקתי את כפתור ההדחה וחלקי הקונסטרוקציה שתחתיו.
חיפשתי קודם כל ברז לסגור את המים; לא מצאתי. יש שם איזה ראש אלן גדול ולא היה לי מפתח מתאים; לא ברור לי אפילו אם זה אמור להיות הברז.
הפסקתי את זרימת המים על-ידי כך שתקעתי את המצוף במצב עליון (דחפתי תחתי משהו) וכך זה עומד כרגע.

מישהו יודע איך ממשיכים מכאן?

לא הצלחתי בשלב זה למצוא הוראות מתאימות באינטרנט; אם למישהו יש מושג איפה יש כאלו, זה גם כן יכול לעזור.
תיקון ניאגרה סמויה Geberit
<< ההודעה הנוכחית
24/07/2012 | 09:18
4
3495
טוב לצערי הותקנו אצלי בבית ניאגרות סמויות של Geberit (ברוב חוצפתו של הקבלן; אני הזמנתי משהו אחר).

בכל מקרה, אתמול בלילה התחילה נזילה משמעותית לתוך אחת האסלות (בת פחות משנה).  
הורדתי את המים מספר פעמים ללא הועיל.
כיוון שאני יודע שהקבלן לא יבוא ולא ידאג לתקן בעתיד הנראה לעין, אני מנסה קודם כל בעצמי.
פרקתי את כפתור ההדחה וחלקי הקונסטרוקציה שתחתיו.
חיפשתי קודם כל ברז לסגור את המים; לא מצאתי. יש שם איזה ראש אלן גדול ולא היה לי מפתח מתאים; לא ברור לי אפילו אם זה אמור להיות הברז.
הפסקתי את זרימת המים על-ידי כך שתקעתי את המצוף במצב עליון (דחפתי תחתי משהו) וכך זה עומד כרגע.

מישהו יודע איך ממשיכים מכאן?

לא הצלחתי בשלב זה למצוא הוראות מתאימות באינטרנט; אם למישהו יש מושג איפה יש כאלו, זה גם כן יכול לעזור.
הקבלן צריך לתת אחריות על ההרכבה
24/07/2012 | 10:22
3
438
למה להסתבך עם זה? חבל שתגע שם ותעשה יותר נזק מתועלת, ניסית לדבר עם שירות הלקוחות של גיבריט?
קבלן ושירות לקוחות
24/07/2012 | 12:51
2
584
מהקבלן הזה לא תצמח שום ישועה. הוא לא לוקח אחריות על כלום ולא מתקן שום דבר. אני אפילו לא יכול לפנות לחנות שממנה קניתי את הציוד הסניטרי, כיוון שהקבלן החליט שבחרתי ניאגרות סמויות לא מספיק טובות אז הוא "שדרג" לי לניאגרות "יותר טובות" שהיו לו במחסן ולא משך בכלל את הניאגרות שקניתי מהספק שהוא שלח אליו. עכשיו לך תחפש את הרוח ומי שייתן אחריות.

שירות הלקוחות בינתיים לא עונה. השארתי הודעה ונראה אם מישהו יחזור אלי.

אני חוזר ושואל אם מישהו יודע מה צריך לעשות עכשיו.
נזילה לאסלה
24/07/2012 | 15:45
1
634
אם הנזילה פסקה עקב העלאת המצוף, כנראה שמפלס המים מכוון לגבוה מדי. בניאגרות כאלה, המצוף נע על המוט המרכזי, והוא מחובר עם מוט דק לשסתום למעלה. יש צורך בשינוי האורך של המוט הדק הזה. במקומות אחרים, יש צורך לסובב אותו ב 90 מעלות, ואז ניתן לשנות את האורך. נסה.
הברז הוא פנימי, וכנראה שבורג האלן שראית, הוא אכן הברז.
לא, לא, המצב הפוך
24/07/2012 | 17:28
497
נזילת המים לא פסקה ישירות עקב העלאת המצוף. רק מילוי המים לניאגרה מהברז פסק (כי אני מרמה אותו ואומר לו שהניאגרה מלאה). הנזילה המשיכה ולמעשה רוקנה את מיכל המים בתוך זמן לא ארוך (לא מדדתי כמה, אבל לא יותר מכשלוש שעות לאחר מכן כבר לא היתה נזילה).

חוץ מזה, זה עבד תקין כמעט שנה ולא נגעתי, למה שהכוונון ישתנה...

בקיצור, כנראה שהבעיה בסגירת השסתום שמשחרר את המים מהמיכל לאסלה. יש מידע איך מטפלים בכך?
הודעות אחרונות
19:20 | 04.08.15 ס ב ת א ל ה
12:01 | 04.08.15 Erezb84
00:59 | 04.08.15 אורחים בפורום
10:52 | 03.08.15 ס ב ת א ל ה
15:31 | 02.08.15 y22sh
09:37 | 02.08.15 השד הכתום1
22:54 | 01.08.15 כיפת ברזל10
16:47 | 30.07.15 danik56
12:44 | 30.07.15 garbo
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
המדריך להסרת שיער
המדריך להסרת שיער
מה היא השיטה המועדפת להסרת שיער בחודשי הקיץ?
המדריך להסרת שיער
המדריך להסרת שיער
מה היא השיטה המועדפת להסרת שיער בחודשי הקיץ?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק