לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיפוץ ובניה
שלוםאני מעוניין להדביק קרמיקה על חרסינה מהזן הישן, 15*15.איך בדיוק אני עושה את זה, צריך לדפוק קצת על החרסינה כדי שיהיו חריצים על פני... - פורום שיפוץ ובניה המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיפוץ ובניה

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
התנהגות בפורום
שלום לכל חברי הפורום
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה.
כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.
שי אילון
המשך >>

הדבקת קרמיקה על חרסינה

מאת: צוצי27
14/03/12 12:36
שלום
אני מעוניין להדביק קרמיקה על חרסינה מהזן הישן, 15*15.
איך בדיוק אני עושה את זה, צריך לדפוק קצת על החרסינה כדי שיהיו חריצים על פני השטח ואז להדביק או שפשוט יש דבק מיוחד ועמיד שמדביקים ישירות את הקרמיקה על החרסינה.
אני אודה למי שיעזור לי לגבי סוג הדבק ואיך כדי להדביק.
תגיות:
הדבקת קרמיקה על חרסינה
<< ההודעה הנוכחית
14/03/2012 | 12:36
6
475
שלום
אני מעוניין להדביק קרמיקה על חרסינה מהזן הישן, 15*15.
איך בדיוק אני עושה את זה, צריך לדפוק קצת על החרסינה כדי שיהיו חריצים על פני השטח ואז להדביק או שפשוט יש דבק מיוחד ועמיד שמדביקים ישירות את הקרמיקה על החרסינה.
אני אודה למי שיעזור לי לגבי סוג הדבק ואיך כדי להדביק.
הדבקת חרסינה
14/03/2012 | 15:28
105
אני הדבקתי בזמנו קרמיקה על חרסינה כזו עם סיליקון. זה היה לפני כעשרים שנה. עד היום מחזיק מעמד ללא כל בעיה. שמתי על כל אריח פסי סיליקון כשני סנטימטר מהקצה, בכל פינה כ 5 ס"מ, וזהו. השתמשתי בספייסרים לשמירת המרווח בין האריחים. למחרת הוצאתי אותם ושמתי רובה.
יכול להיות שהיום יש דבקים מיוחדים להדבקה כזו. אני לא מכיר.
הכי טוב להוריד את האריחים הישנים
14/03/2012 | 22:58
4
95
עם כל הכבוד לדרך שבה רוני עשה את זה ולניסיון המוצלח שלו - לא זו הדרך הנכונה.
אני הדבקתי פסיפס על פסיפס עם סופר 7
15/03/2012 | 00:39
103
וזה לא תופס חזק, הקוביות מתנדנדות גם אחרי היבוש, אבל הרובה מחזקת אותן.
מה זה???
15/03/2012 | 07:36
2
90
מי החליט את זה? מי מחליט מה נכון ומה לא נכון? אין כאן חישובי חוזק, ואין צורך באישור של מהנדס. אין רק דרך נכונה אחת. יש לכל פעולה מסוג זה כמה דרכים לבצע, והדרך הכי נכונה זה מה שכל אחד בוחר לעצמו. יש כמובן גם אופציה להוריד את הכל, ולרצף מחדש. הבעיה היא שלדרך הזו אתה חייב בעל מקצוע, וזה כרוך בהרבה מאד לכלוך ובלגן. בדרך שאני ביצעתי, אפשר לבד, ואין לכלוך.
מה אתה קופץ ?
15/03/2012 | 12:08
1
86
מי דיבר בכלל על חישובי חוזק ומהנדס ? אתה לא מסוגל שמישהו יגיד שצריך לעשות אחרת מאיך שאתה חושב ?

יכול להיות שהאלתור החובבני שלך - שאתה תמיד נוהג להמליץ עליו כאן למי שמגיע עם השאלה הזו - מתאים ומספיק לך, אבל הוא בוודאי לא עומד בשום קנה מידה של ביצוע נאות, בוודאי לא ביצוע מקצועי. לריצוף זה בוודאי לא מתאים ולחיפוי זה סתם חאפרי.
למה קופץ?
15/03/2012 | 12:27
78
אני לא קובע מסמרות, וטוען שרק הדרך שאני עשיתי, היא נכונה. מי ששלל דרך של מישהו אחר, היית דוקא אתה. אני כתבתי שזה נכון, ובאמת אפשר לפרק את הכל, וציינתי עובדה שזה גורם להרבה לכלוך ובלגן. השיטה שאני עשיתי, וןממליץ עליה בכל פעם שמישהו שואל, היא אמינה וטובה. שני היתרונות הגדולים שלה לגבי השיטה שאתה המלצת, הם לכלוך מועט ביותר, ואפשרות לביצוע עצמי. ה"אלתור החובבני" כמו שאתה מגדיר אותו, מחזיק מעמד שנים רבות. לעומת זה, כבר נתקלתי כאן בפורום ביותר מפעם אחת, שחיפוי קיר שנעשה בשיטה שאתה המלצת, התפרק ונזקק לתיקון. לגבי קנה מידה של ביצוע נאות או מקצועי, מי מחליט על זה? ראית איך זה נראה? בדקת את החוזק של ההדבקה? לפי מה קבעת שזה "לא נאות", ו"לא מקצועי"?
נתת את הדרך שלך, ואני נתתי את הדרך שלי. מי ששאל, יפעיל את האינטיליגנציה שלו, ויחליט איזו דרך לבחור. לשלול הצעות של אנשים אחרים, זה ממש לא מכובד ולא רציני.
הודעות אחרונות
23:41 | 04.08.15 אורחים בפורום
21:16 | 04.08.15 acamolit
19:20 | 04.08.15 ס ב ת א ל ה
12:01 | 04.08.15 Erezb84
00:59 | 04.08.15 אורחים בפורום
10:52 | 03.08.15 ס ב ת א ל ה
15:31 | 02.08.15 y22sh
09:37 | 02.08.15 השד הכתום1
22:54 | 01.08.15 כיפת ברזל10
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ