לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיפוץ ובניה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיפוץ ובניה

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
התנהגות בפורום
שלום לכל חברי הפורום
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה.
כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.
שי אילון
המשך >>

שירות לקוחות - ככה צריך: דייסון ותמי4

מאת: פיטנגו4
03/04/11 12:37
1. דייסון - צינור גמיש של שואב נקרע אחרי 12 שנים. גם הסיבוב של המברשת נחלש. טלפנתי ביום חמישי. במרכז השירות מענה אנושי מאד מהיר. היום הגיע טכנאי עד הבית, תיקן לא רק מה שהוסכם מראש, אבל שילמתי בדיוק מה שידעתי שאשלם.  השואב עובד כחדש.
אגב, גם באתר שלהם וגם בטלפון יש הוראות תיקון לתקלות נפוצות. פשוט חוסכים טכנאים. מעולה.

2. תמי4  - סנן תת-כיורי בן 12 שנים, באחריות (תשלום חודשי קטן, מקבלים חלפים כמו סננים ונורת UV עד הדלת). לפני 5 דקות טלפנתי .   במענה הטלפוני זוהיתי לפי מס' הטלפון והודיעו לי שחלפים בדרך. יופי. תוך 2 דעות מענה אנושי - הודעתי על תקלה קטנה בנורית החיווי, שום דבר שמפריע לפעולה התקינה... סתם משהו אסטתי. מחר יהיה אצלי טכנאי.

ככה צריך: מענה מהיר בלי צורך להתיבש על הקו, טכנאי עד הדלת שמגיע בדיוק בזמן שנקבע וגם מודיע טלפונית לפני.
חלומות בירוק  - עיצוב גינות, אדריכלות נוף . תכנון פיתוח חוץ.
גינות חסכוניות במים ובתחזוקה.
www.GreenDreams.co.il
מבצע יעוץ לשיפוץ גינה
שירות לקוחות - ככה צריך: דייסון ותמי4
<< ההודעה הנוכחית
03/04/2011 | 12:37
14
1090
1. דייסון - צינור גמיש של שואב נקרע אחרי 12 שנים. גם הסיבוב של המברשת נחלש. טלפנתי ביום חמישי. במרכז השירות מענה אנושי מאד מהיר. היום הגיע טכנאי עד הבית, תיקן לא רק מה שהוסכם מראש, אבל שילמתי בדיוק מה שידעתי שאשלם.  השואב עובד כחדש.
אגב, גם באתר שלהם וגם בטלפון יש הוראות תיקון לתקלות נפוצות. פשוט חוסכים טכנאים. מעולה.

2. תמי4  - סנן תת-כיורי בן 12 שנים, באחריות (תשלום חודשי קטן, מקבלים חלפים כמו סננים ונורת UV עד הדלת). לפני 5 דקות טלפנתי .   במענה הטלפוני זוהיתי לפי מס' הטלפון והודיעו לי שחלפים בדרך. יופי. תוך 2 דעות מענה אנושי - הודעתי על תקלה קטנה בנורית החיווי, שום דבר שמפריע לפעולה התקינה... סתם משהו אסטתי. מחר יהיה אצלי טכנאי.

ככה צריך: מענה מהיר בלי צורך להתיבש על הקו, טכנאי עד הדלת שמגיע בדיוק בזמן שנקבע וגם מודיע טלפונית לפני.
לגבי המים....
03/04/2011 | 15:10
10
5
כאחת שמודעת לטבע....לא נראה לך הזוי להוציא מאות שקלים בשנה על מערכת לסינון מים ?

את מוזמנת בנושא לפורום צרכנות, שם, החברה מצטיירת אחרת....
להיפך: זו הצורה הכי אקולוגית
03/04/2011 | 15:15
9
4
אין בזבוז מים בכלל, המים עוברים דרך סננים וUV . שום דבר לא מגיע לביוב. אין בזבוז חשמל. (סנן תת כיורי, לא מתקן גדול מעל השיש).
אין פלסטיקים ודלק להובלה שלהם.
זו הצורה הכי אקולוגית לקבל מים מסוננים וטעימים.
אני הייתי שם.....
03/04/2011 | 16:37
8
7
ומכוון שההוצאה הכספית נראתה לי תמיד גבוהה מאוד ביחס למה שמקבלים, זאת התוצאה.
אני מעדיפה ללכת על פתרונות בטוחים
03/04/2011 | 16:49
7
2
לא לוותר על UV, שלמרות ספיקותיך קוטל חידקים,
לא לוותר על סנן מיקרוני בנוסף לסנן הפחם.
ולא לוותר על הקלות והנוחות שטכנאי מגיע אלי יום אחרי שאני מטלפנת, ושהחלפים מגיעים אלי לבית במשלוח בלי שאצטרך לקנות אותם.

כן, זה עולה כסף... גם עוזרת הבית עולה כסף... וגם נעלי ריצה איכותיות עולות פי 5 מהזולות.  בשביל איכות ו/או פינוק משלמים.
בנושא הזה אני מסכים עם 'חובב ציון', אבל
03/04/2011 | 23:52
6
3
אמנם התחזוקה של תמי 4 יחסית יקרה , אבל זה כאין וכאפס לעומת ההתעסקות של המיכלים הגדולים שצריך ממש להשתעבד להם, או אפילו לשישיות שנאלצים לסחוב מהסופר.
אני חושב שמספיק סנן קרמי + סנן פחם עם אבנית, בכדי לעשות את כל העבודה בעלות של 200 ש"ח לשנה. ללא מנורות , ללא שטויות וללא טכנאים.
אם בנוסף מחברים אותו למקרר, מקבלים גם קרח ומים נקיים מהמקרר , ללא צורך בהחלפת הפילטר שם.
זה מה שאני עשיתי מהתחלה.
אז אם מישהו מתלבט, ש...יחשוב על זה.
אני חושבת שלא מספיק
04/04/2011 | 08:39
5
לשים את הסננים שכתבת,
בבריכת הנוי שלי אני רואה את העבודה של הUV ואני רואה בבירור שזה עושה עבודה. רואים את ההבדל עם ובלי הUV. זה בהחלט לא "שטויות".
גם סנן מיקרוני חיוני לסינון מכני של חלקיקים קטנים.

אני חושבת שאחר האלמנטים הכי חשובים זה שצריך לזכור להחליף סננים בתדירות הנכונה - מה שרוב האנשים לא עושים... ובטוח אני הייתי נמנית עליהם, לולא היו מביאים לי הביתה אותם בתדירות הנכונה.

כל אחד יכול לעשות את השיקולים הפרטיים שלו איפה כדאי לחסוך ואיפה לא.
כאן מדובר בבריאות, זה אלמנט שאני לא חוסכת בו גם אם עולה לי קצת כסף.

פיטנגו יקירתי
04/04/2011 | 23:11
4
2
אני בד"כ מאד מעריכה את התשובות המושקעות שלך, אבל פה קצת מפריע לי שאת בעצם עושה פירסומת לחברה שיש בהתנהלות שלה כמה עניינים שאיך להגיד, אפעס לא לעניין. תמי 4 מפרסמת באגרסיביות עצומה מכשירים יקרים להחריד, שהם גם יקרים לתחזוקה. זה נפלא שהחליפו לך משהו במהירות, אבל זה רחוק מלהצביע על כך שהמכשיר כדאי. המשפט האחרון על "כאן מדובר בבריאות" הוא לא יותר מקלישאה של אנשי מכירות.

לעניין הסנן שמחסל חיידקים - במי ברז בישראל אין חידקים. יש בעיות אחרות, אבל חידקים אין.
הגזמת
05/04/2011 | 09:48
2
3
פרסומת? נראה לך שאני מפרסמת שלהם?  שיש לי איזשהו קשר עסקי איתם? שהם משלמים לי אחוזים??? אני אשת מכירות שלהם? אולי גם דייסון משלמים לי עבור הפרסום? ורגבה? ונגב? וכל מי שאני ממליצה עליו?
הגזמת לגמרי, וזו השמצה מגעילה. אני חושבת שלא ראוי שתאשימי מישהו סתם כך בלי לבדוק. מן הראוי לקחת את דבריך בחזרה.

בכל פעם שיש תקלה הם מגיעים במידייות
לדעתי זה שירות נפלא
בצרכנית מרוצה מאד  מגיע להם המלצה.
אני אמשיך להשתמש בתמי 4 כי זה טוב לבריאות שלי ושל משפחתי וזה הפיתרון המיטבי עבורי.

לא התכוונתי שאת מפרסמת שלהם
05/04/2011 | 11:03
1
1
וסליחה אם התנסחתי לא נכון. התכוונתי שבפועל ההודעה שלך מהווה בשבילם פרסום.

אני מסכימה איתך שהשירות כפי שאת מתארת אותו הוא נפלא. יכול להיות שגם המוצר הוא אחלה. אבל, מוצר שזקוק לתמיכה פרסומית אגרסיבית ויקרה באופן קבוע כמו שניתן לתמי 4 זה אומר דרשני. המסקנה שלי היא שהמחיר הנדרש עבורו הוא יקר באופן חסר פרופורציות. לך זה מתאים? שיהיה לך לבריאות. אני מעדיפה שלא לממן טייקונים, גם אם הם שולחים לי טכנאי עם כבלים.
05/04/2011 | 11:07
סלחתי.
יום נפלא
כמובן שיש חיידקים במי ברז וגם במים מינראליים
05/04/2011 | 11:06
לא אי-קולי, אבל חידקים אחרים. הUV מטפל בהם.
אפשר לשאול כמה עלה בדייסון?
04/04/2011 | 15:17
2
26
אפשר
04/04/2011 | 16:22
1
29
הביקור 190
צינור שרשורי נמתח 250  
גומיה שנשחקה 120
תיקון חוט החשמל והחלפת המגן שלו - חינם
טיפול במברשת ללא עלות.

הוצאה כזו פעם ב12 שנים זה לא ממש נורא... .

אגב, הגומיה נשחקה אך ורק בגלל שימוש לא נאות. בעת השיפוץ אחרי הריצוף אחד הפועלים שאב איתו פסולת בנין. עד שעצרתי אותו הנזק כבר נעשה. חוצפן, במקום להשתמשת בשואב התעשיתי שלהם לקחו את השואב הביתי שלי...

חח היום קונים שואב סיני במחיר של כל מה שכתבת
04/04/2011 | 18:48
16
אבל נכון, פעם ב12 שנה בשביל שואב כזה שווה.
החלפתי הרבה שואבים עד שהגעתי לדייסון ואין מרוצה ממני.

לגבי הפועל, כנראה שבאמת צריך להשגיח עליהם כל הזמן בדיוק כמו שאומרים........
הודעות אחרונות
17:46 | 29.08.15 הנגר עם הכובע
00:41 | 29.08.15 denisword
02:11 | 28.08.15 Aעופרית
19:36 | 27.08.15 orenpriv
10:28 | 27.08.15 etype1
17:19 | 26.08.15 השף היחף
15:53 | 26.08.15 Prector
14:07 | 26.08.15 עוגתקצפת
23:12 | 25.08.15 berdoron
22:32 | 25.08.15 zang88i
17:28 | 25.08.15 תלתולית1
16:46 | 25.08.15 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום