לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 

רציתם תינוק מתוק... עשיתם את כל מה שנדרש... בדיקת בטא חיובית... ואז באולטראסאונד "הנה דופק, ועוד אחד ועוד אחד ועוד...

" אז אתם מצפים לתאומים/שלישיה?? עדיין לא גילית לאף אחד? ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות? יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה? אתם מתלבטים אם להפריד את התאומים בגן או בכיתה א'? את מינקה את התאומים שלך ורוצה לראות שאת לא היחידה בעולם? ואולי את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

מקומכן/מקומכם איתנו!!!!!!

בואו לחלוק את מה שעובר עליכם ביום יום עם התאומים, התינוקות, הפעוטות או ילדי גן ובית ספר. תאומים זה עולם ומלואו ואנחנו כאן ביחד יכולים לדבר על זה, ללמוד, להבין ולתרום זה לזה:

איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?  ואיך זה מרגיש אחרי הלידה? איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל? איך מניקים תאומים? יהיה לי מספיק חלב לשניהם? 

איך שורדים גידול תאומים? איך מוצאים את הכיף הכפול בתוך כל המהומה?  ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית? איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? אילו גישות הוריות קיימות? מתי להפריד ומתי לטפח את הביחד? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?

ובקיצור - בכל תהיה על טיפול, גידול הורות, הנקת תאומים, שלישיות (רביעיות ....)

כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...זהן הבית שלכם. בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! 
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים, לאמהות לתאומים, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם אתן רוצים לחלוק את האושר שנפל בחלקכם, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן, 
איך מטפלים? איך שורדים? איך מניקים תאומים או שלישיה? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך...
הודעה חדשה

מבצעים של סימילאק

מאת: sharonel8
15/05/13 09:27
היי,

יש לכם רעיון איך ניתן לדעת איפה יש מבצעים של סימלאק קונפורט?

במיוחד שקונים בכמות גדולה לתאומים?

תגיות:
º
מבצעים
12/05/13 10:05
376צפיות
מבצע נוטרילון
10/05/13 15:11
245צפיות
לכל המעוניינות, אריזת חיסכון של 800 גר' נמכרת בסופר פארם ב- 45 ש"ח. המבצע עד 15/05/2013.
איזה קטע
10/05/13 16:02
179צפיות
ביקשתי מאבא שלי שיקנה לי אחד כדי לנסות ולראות אם הילדודים יאהבו, מכל המקומות שהוא בדק, קנה הכי זול ב 75.
מזל שקנה רק אחד... אם בשבת ילך לנו טוב עם זה- נפשוט על הסופר פארם ביום ראשון בעזרת השם... חחחח
שבת שלום ותודה!
אני קונה תמיד בשופרסל דיל ב - 55 .....
11/05/13 10:10
106צפיות
זה בלי קשר למבצע. תבדקו שם. יכול להיות שאת צריכה להיות בעלת כרטיס חבר, כי לי יש, אבל ההצטרפות לא עולה כסף אז זה כדאי. בכלל מאז  שידעתי שאני עם תאומים, הצטרפתי לכל מועדון שיכול לתת הנחות בקניית מוצרי תינוקות. גם הלייף סטייל של סופר פארם מעולה.....
יש לי בעיה קטנטונת עם הכרטיס לייף סטייל
11/05/13 11:07
161צפיות
וזה בגלל שהוא כרטיס אשראי. יש לי כרטיס אחד וזה מספיק לי, קונה ומשלמת איתו רק מה שחייבים ואי אפשר לשלם בדרך אחרת. את כל שאר הקניות והתשלומים אני עושה אך ורק במזומן- ככה יש שליטה יותר טובה על הכסף שלי, ברוך השם עם המעט שיש לי- נשמרת מלהגיע למינוס בבנק.
לא רוצה עוד כרטיס אשראי, לא רוצה לשלם עוד עמלות מיותרות.
ומצד שני יש לכרטיס הזה יתרונות- אני עדיין מתלבטת....
לגבי הלייף סטייל...
11/05/13 12:41
127צפיות
בתור אחת שקונה המון המון המון בסופר פארם (ועוד אין לי ילדים..), הציעו לי לא אחת לעשות לייף סטייל ותמיד סירבתי.

אני איתך - לא כדאי להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד.

והאמת? יש כ"כ הרבה מבצעים ברשת הזאת, ואף פעם לא התרשמתי שהלייף סטייל נותן איזה הטבות מיוחדות מעבר...מדי פעם כשאני שם אני רואה שיש מבצע שהוא בלעדי לחברי לייף סטייל, וזה איכשהו אף פעם לא מבצע שגורם לי להצטער שאין לי את הכרטיס הזה. אולי עם מוצרי תינוקות וילדים זה אחרת, בכל אופן מהתרשמותי - המבצעים הגדולים בסופר פארם תקפים לכולם.
עשינו לייף סטייל כשהילדות נולדו
11/05/13 13:11
117צפיות
כי חשבנו שנקנה שם המון. בפועל, זה היה ממש מיותר.
בעניין הלייף סטייל
11/05/13 22:04
130צפיות
חייבת לומר שגם אני באותה דעה כמו שלך. לא אוהבת כרטיסי אשראי, מעדיפה אחד בארנק וזהו. עד היום גם לא ריגשו אותי כל מיני מבצעים. קונה מה שצריכה וזהו. אבל אני חייבת לומר שבעיניי הלייף סטייל מאוד משתלם. אתן לך דוגמא, בחודש אפריל, כל יום רביעי היה "יום לייף סטייל" עם הנחות מטורפות, באחד מימי הרביעי היו מוצרי תינוקות וזה היה מאד , אבל מאד משתלם! קניתי סטוקים של טיטולים ( שתי חבילות ב - 85) מטרנה ( שתים ב - 85), מגבונים ( חבילה של רביעייה ב - 16) משחת החתלה אורה קרם ב - 12 , סבון קמיל בלו של ד"ר פישר הגדול ב - 15 ועוד  כל מיני... קניתי ארבע מכל מוצר, ופשוט העמסתי על העגלה..... בקושי הגעתי הביתה באותו יום.......
לטעמי, זה כרטיס משתלם, צריך רק להיזהר לא להשתולל, אבל אני בהחלט מסכימה איתך לגבי השליטה על ההוצאות כשעובדים עם מזומן....
מתבאסת לבאס אותך
11/05/13 22:33
164צפיות
זה משתלם יחסית למחירים של סופרפארם, אבל זה לא מאוד מאוד משתלם יחסית למחירים שאפשר להשיג אותם מחוץ לסופרפארם.
אני קונה שתי חבילות פמפרס ב- 83 שקל, קופסא גדולה של מטרנה ב- 39 שקל ומגבונים 4 חבילות של 72 ב- 10 שקלים (המגבונים אמנם לא של אחד המותגים הגדולים בשוק, אבל הם מעולים למטרה שלשמה נבראו).
אני לא יודעת כמה עולה האורה קרם שלא במבצע, אבל קרם החתלה של לייף עולה 10 שקל כמעט תמיד.

עם זאת, היו מצבים שבהם חשבתי לעצמי שחבל שאין לי לייף סטייל. בעיקר כשהיו מבצעים באיפור ובקוסמטיקה.
º
שתפי אותנו - איפה את קונה? שנחסוך גם....
11/05/13 22:40
41צפיות
º
פמפרס ומטרנה בשופרסל דיל, מגבונים באושר עד
11/05/13 22:44
89צפיות
אז מה ההבדל בין נוטרילון למטרנה?
11/05/13 12:44
95צפיות
חוץ מהמחיר כמובן

וחוץ מזה שכל ילד מגיב אחרת לכל פורמולה...

קניתי מראש בשביל ההתחלה אריזה גדולה של מטרנה- גם אם הם יגיבו טוב, אני חושבת שרק בגלל המחיר אנסה להעביר אותם לפורמולה יותר זולה ולראות איך הם מגיבים לה. למרות שאולי לא טוב לשגע להם את מערכת העיכול בתדירות גבוהה מדי?

שמעתי המלצות שכאילו מטרנה טובה יותר, לכן קניתי מראש שיהיה משהו בבית...
אני עדיין מנסה...
11/05/13 13:09
173צפיות
התחלתי עם מטרנה פגים- זה מה שאכלו בפגיה יחד עם חלב אם ששאבתי להם.
השתחררנו וקיבלנו משטח עם 50 בקבבוקים+ 4 קופסאות אבקה.
כשסיימו את כל הכמות הזאת, עלו יםה במשקל והאחות בטיפת חלב אמרה שאפשר לעלות כיתה לשלב 1.
המטרנה עשתה להם גאזים והיו צרחות איומות כל לילה למשך כמה שעות,
ברגע שעברתי לסימילאק נהיה שקט בבית
עכשיו מנסה משהו אחר
אופטימיל אני חושבת שלא השביע אותם, בקושי היו עוברות שעתיים והם היו עצבניים מאד.
עכשיו מנסה נוטרילון, מקווה שיהיה בסדר.
שבןע הבא מתחילה לתת ירקות...
איפה קיבלת משטח עם 50 בקבוקים?
11/05/13 13:12
117צפיות
ו-4 קופסאות אבקה?
º
בית חולים זיו בצפת- שם נולדו היהלומים
11/05/13 13:48
62צפיות
וואלה...חבל שכאן במרכז לא מחלקים מתנות כאלה
11/05/13 20:57
79צפיות
נראה לי לפחות שלא :)
הנוטרילון לא בהכרח יותר זול...
12/05/13 13:25
41צפיות
זה נורא תלוי במבצעים, יש המון מבצעים על מטרנה. אנחנו עם האקסטרה קר, יותר יקרה ופחות מבצעים, אבל חשובים לי התוספות של הפרוביוטיקה והאומגות...
קופוני הנחה לנוטריליון
13/05/13 09:47
24צפיות
אמנם כתוב עליהם שללא כפל מבצעים - אבל שווה לנסות אותם יחד עם המבצע הקיים בסופר פארם.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
º
מישהי נתקלה במבצע על סימילאק?
09/05/13 18:36
114צפיות
º
2 אריזות ב 125 בחצי חינם
09/05/13 20:16
46צפיות
º
המבצע בחצי חינם - בכל קניה מעל 100 ש"ח
09/05/13 20:39
32צפיות
º
תודה! הצטיידתי היום ב-8 חבילות...
12/05/13 20:42
20צפיות
º
ברשת זול ובגדול 65 שח עד מחר או היום
09/05/13 21:23
41צפיות
ואם מישהי צריכה מטרנה ופמפרס ו-
10/05/13 08:21
225צפיות
בשופרסל דיל
מטרנה 700 ג' ב- 39 שקל (כל השלבים)
פמפרס אקטיב בייבי שתי חבילות ב- 83 שקל
נס קפה טייסטרס צ'וייס אדום צנצנת גדולה ב- 24 שקל. כי גם אמא חשובה
יש לך מושג עד מתי המבצעים?
10/05/13 10:38
83צפיות
במיוחד המטרנה והפמפרס
זה המחיר שלהם כבר די הרבה זמן
10/05/13 20:57
94צפיות
לפחות שלושה שבועות.
אני לא זוכרת אם כתבו שם עד מתי המחירים בתוקף.
שופרסל דיל או דיל אקסטרא?
12/05/13 12:16
38צפיות
שאדע לאן ללכת כי לפעמים המבצעים שונים
º
שופרסל דיל
12/05/13 12:44
25צפיות
באיזה סניף?
12/05/13 12:28
43צפיות
בסניף בראשון לא שמעו על המבצע הזה. ייתכן וזה נקודתי לסניף שלך?
קרם הגנה סאן סייבר של מורז ב-40% הנחה
12/05/13 12:33
29צפיות
קניתי בסופרפארם (לא קשור ללייף סטייל לדעתי, זה פשוט מבצע כולל).
(למי שלא מכירה זה קרם הגנה לתינוקות)
בסניפים בצומת בילו ובאשדוד
12/05/13 12:47
44צפיות
בסניף בצומת ביל"ו קניתי במחירים האלה לפני כחודש,
ובסניף באשדוד (זה שנמצא באזור התעשיה הצפוני) קניתי במחירים האלו בשלושת השבועות הארונים, ובפעם האחרונה ביום רביעי שעבר.
לפני שאני רצה לשם
12/05/13 12:33
60צפיות
המחירים האלה הם לכולם או רק לחברי מועדון כלשהוא או מי שיש לו כרטיס אשראי שלהם או משהו?
לכולם. אין לי חבר מועדון או כרטיס אשראי שלהם.
12/05/13 12:50
34צפיות
ובהמשך לשאלה של אמפי3 אולי לפני שאת רצה לשם כדאי לברר שהמחירים שציינתי הם המחירים גם בסניף שלך.
גם אצלנו לא שמעו על זה
12/05/13 12:54
47צפיות
בדקתי בכרמיאל ובמגדל העמק. אחד דיל והשני דיל אקסטרא.
אין את המבצעים הללו.
איפה את גרה?
אז אולי זה תלוי סניף
12/05/13 12:57
46צפיות
קניתי בצומת ביל"ו ובאשדוד (אזה"ת).
זה באמת תלוי בסניף גם בנתניה יש.
12/05/13 17:01
32צפיות
בתל אביב אין מבצע..
זה לגמרי תלוי סניף. אצלנו באזור מודיעין
12/05/13 18:04
34צפיות
בגלל תחרות עם רמי לוי ומגה - הסימילאק עלה תקוה ארוכה 58 שקל ועכשיו התייצב על 72 שזה עדיין זול. גם הפמרס במחיר אטרקטיבי באופן קבוע. בסוסר סל זה מאד תלוי אזור סניף ותחרות בסביבה.
קופון למטרנה ב 43 ש"ח בסופר פארם
13/05/13 09:49
32צפיות
אף אחת לא קונה חיתולי בייביסיטר?
12/05/13 15:00
153צפיות
הם זולים- שתי חבילות ב-75 ₪. וזה גם מוצר תוצרת הארץ. ומעבר להגל- הם אחלה טיטולים. אני משתמשת בהם ובהאגיס במקביל- תלוי במבצעים...
לחברה שמייצרת את טיטולי בייביסיטר יש גם מגבונים שהמחיר שלהם יחסית זול. הם דקים אבל עושים את העבודה מצויין. נקראים tooly
מייד מצרפת תמונה...
º
מגבוני tooly
12/05/13 15:03
329צפיות
מגבוני tooly
º
אני קונה אותם לפעמים, 3 יח' ב10 ש"ח.
12/05/13 20:18
54צפיות
ממה שראיתי, הדעות נורא חלוקות לגביהם
12/05/13 20:40
103צפיות
כלומר לגבי חיתולי בייביסיטר...

הרבה כתבו חוות דעת גרועות ביותר עליהם...ומצד שני פה ושם אני רואה שיש מישהי שמרוצה. כמוך.

מעניין....

בהשוואה לחברות אחרות של חיתולים כמו פמפרס והאגיס, את רואה הבדל? (חוץ מהמחיר)
גם אני הייתי מהמשתמשים בבייבי סיטר כטיטולים
12/05/13 21:06
81צפיות
והייתי מאוד מרוצה.

עכשיו אנחנו בגמילה,
אז יוצא לי לקנות מעט
ואני נזהרת בקניה לא לקנות במבצע המון
כי מספיקה חבילה אחת להמון זמן ( הילדים עם טיטול רק בשנת צהרים ובלילה) , לאחד מהם, בצהרים בגן, כבר הורידו את הטיטול, אנחנו בבית ממשיכים לטטל אותו..
הם "בשלים" יותר מאיתנו.
אנחנו מאוד מרוצים מבייביסיטר
13/05/13 09:57
38צפיות
קמים יבשים בבוקר ולא נופלים באיכותם מפמפרס (המריחים רע) ומהאגיס, תמיד במבצע 2 ב- 75 במגה בול (ולעיתים אפילו פחות) והכי חשוב: כחול לבן!
הם יותר עבים
12/05/13 21:08
61צפיות
ולפעמים יותר מגרים את העור ..
אנחנו משתמשים בהם לפעמים, אבל אני מעדיפה פמפרס
אני ממליצה רק מהניסיון שלי
12/05/13 22:36
66צפיות
מישהי הביאה לי כמה טיטולים שנשארו לה. ניסיתי, ראיתי שזה לא נוזל ולא יוצא כלום החוצה ובאמת שהאיכות לא נופלת מטיטולים של האגיס.
אני ממש לא אוהבת את פמפרס- הילדים כל הזמן מסריחים מפיפי והטיטול לא צריך להיות מלא בשביל זה...
האגיס זה טוב לי- וגם מוכרים חבילות גדולות במחיר שווה- לגודל שמתאים לטוכעס של הציפלונה שלי

בייביסיטר מדהימים!
15/05/13 09:01
26צפיות
הם אמנם פחות עדינים מפמפרס, יותר קשיחים קצת, אבל באמת, באמת שלא מפריע לבנותיי והם סופגים מעולה! לא פחות, מעולה!!!

אתמול הגיעו מרמי לוי 5 חבילות במחיר 33 שקלים לחבילה (בדיחה). עולים בעצם כמו "טיטולים" שגם איתם אני משתמשת במחיר הזה ושניהם טיטולים נפלאים.

אני מאוד אוהבת את פמפרס, מאוד, אבל אין מה לעשות בחישוב כלכלי יוצא שלרוב הם עולים מעל שקל הטיטול לעומת כשבעים-שמונים אגורות של טיטולים ובייביסיטר. להגיד לך שאני לא חוטאת וקונה פמפרס? אני חוטאת בהחלט ומביאה את הקרטונים שמוכרים ב"יש" ותמיד אחרי שקונה כועסת על עצמי שקניתי. אין מה לעשות, אני באמת אוהבת אותם, אבל ת'כלס? בייביסיטר מעולים וזהו, לא קונה יותר פמפרס.
בעיניי הם גרועים
13/05/13 09:22
67צפיות
ניסיתי בייביסיטר עם הבת הגדולה מזמן ולא אהבתי.
עכשיו ניסיתי שוב ולא אהבתי עוד יותר, החיטול קשה לא נמתח בכלל ופשוט נראה לי לא נעים. זרקתי את החבילה שקנינו.
לבן היתי צריכה להחליף כל הזמן כי כל הפיפי התרכז בקדמת החיטול.
לרוב משתמשת בטיטולים, יש 3 ב 100 תמיד באיזה מקום.

בעיני הם גרועים
15/05/13 11:19
28צפיות
מריחים לא טוב, והשירות לקוחות שלהם לא משהו בכלל.
אנחנו קונים פמפרס במבצעים (ללילות) ו"טיטולים פרימיום (סגול) לבקרים ולגן.
אני בעד מוצרים זולים אבל לא על חשבון הטוסיקים של הסוכריות שלנו.
מטרנה שלישיה
12/05/13 19:53
196צפיות
הייי.. אני אמא טרייה לשלישייה
שמעתי שאפשר לייצור קשר עם חברות לגבי מטרנה ו.או טיטולים בחינם או בהנחה משמעותית.. למי שיש מידע מהיימן.. מה טיבן של חדשות אול?
יש מועדון תאומים ושלישיות של מטרנה
12/05/13 21:07
123צפיות
אנחנו מזמינים מהם. אם את מזמינה כל פעם 24 וקופסאות אז המשלוח חינם. בהזמנה ראשונה קיבלנו 4 קופסאות חינם. בנוסף בכל קנייה של 12 מקבלים שובר לקופסא חינם בסופר פארם או שופרסל וכו'.
חוץ מזה המשלוח חינם לכמות כזו והמחיר כמו אחרי ההנחה של השובר של ה 5 ש"ח. מה גם שבכל קופסא יש שובר של 5 ש"ח שאפשר לנצל לקנייה של גרברים או דייסות שתצטרכי בעתיד.
איך מצטרפים למועדון התאומים של מטרנה?
13/05/13 20:20
25צפיות
חיפשתי באתר שלהם ולא מצאתי...אשמח אם יש קישור :)
תתקשרי אליהם ויש במענה הקולי למועדון תאומים
14/05/13 21:29
21צפיות
נראה לי שזה 1800323333
º
תודה!
14/05/13 21:46
5צפיות
מועדון מטרנה (חינמי)
13/05/13 09:59
161צפיות
אני עכשיו בהריון תאומים, אך רשומה למועדון מטרנה בזכות 2 הגברברים ה"גדולים" שלי שהיו (ועדיין..) צרכני מטרנה. (ההרשמה למועדון היא חינם)
אז כל חודש מקבלים הטבה. החודש לדוגמא קבלנו קופון של 1+1 על המחיות.
ובלי קשר - שווה לעקוב אחרי המבצעים. עכשיו יש קופון למטרנה ב 43 שח בסופר פארם שזה מחיר שווה למדי.

מצרפת לך את הקישורים לבלוג החדש שלי שבו בדיוק פרסמתי את הקופונים האלה-
למחיות-
ולמטרנה-

מקווה שעוזר
מבצעים של סימילאק
<< ההודעה הנוכחית
15/05/13 09:27
73צפיות
היי,

יש לכם רעיון איך ניתן לדעת איפה יש מבצעים של סימלאק קונפורט?

במיוחד שקונים בכמות גדולה לתאומים?
בבקשה לשרשר.
15/05/13 14:35
44צפיות
שורה מתחתייך יש שרשור שלם שכותרתו "מבצעים"
Flix
פורום ניתוחי בקע

פורום ניתוחי בקע

עברתם? עומדים לעבור? בואו לדבר על זה בפורום >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?