לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום תאומים ושלישיות
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
" אז יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ?  ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות? הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה? אתם מתלבטים אם להפריד את התאומים בגן או בכיתה א'? את מינקה את התאומים שלך ורוצה לראות שאת לא היחידה בעולם? ואולי את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

מקומכן/מקומכם איתנו!!!!!!
בואו לחלוק את מה שעובר עליכם ביום יום עם התאומים, התינוקות, הפעוטות או ילדי גן ובית ספר. תאומים זה עולם ומלואו ואנחנו כאן ביחד יכולים לדבר על זה, ללמוד, להבין ולתרום זה לזה:
איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?  ואיך זה מרגיש אחרי הלידה? איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל? איך מניקים תאומים? יהיה לי מספיק חלב לשניהם? 
 איך שורדים גידול תאומים? איך מוצאים את הכיף הכפול בתוך כל המהומה?  ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית? איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? אילו גישות הוריות קיימות? מתי להפריד ומתי לטפח את הביחד? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?
ובקיצור - בכל תהיה על טיפול, גידול הורות, הנקת תאומים, שלישיות (רביעיות ....)

כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...זהן הבית שלכם. בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
" אז יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ?  ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות? הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה? אתם מתלבטים אם להפריד את התאומים בגן או בכיתה א'? את מינקה את התאומים שלך ורוצה לראות שאת לא היחידה בעולם? ואולי את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

מקומכן/מקומכם איתנו!!!!!!
בואו לחלוק את מה שעובר עליכם ביום יום עם התאומים, התינוקות, הפעוטות או ילדי גן ובית ספר. תאומים זה עולם ומלואו ואנחנו כאן ביחד יכולים לדבר על זה, ללמוד, להבין ולתרום זה לזה:
איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?  ואיך זה מרגיש אחרי הלידה? איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל? איך מניקים תאומים? יהיה לי מספיק חלב לשניהם? 
 איך שורדים גידול תאומים? איך מוצאים את הכיף הכפול בתוך כל המהומה?  ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית? איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? אילו גישות הוריות קיימות? מתי להפריד ומתי לטפח את הביחד? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?
ובקיצור - בכל תהיה על טיפול, גידול הורות, הנקת תאומים, שלישיות (רביעיות ....)

כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...זהן הבית שלכם. בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! 
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים, לאמהות לתאומים, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מטפלים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

יש מבצעים מעולים ב- H&M, שווה ביקור

מאת: MamaHen
20/03/13 21:12
ב-29.10.2009 נולדו , שני האוצרות הקסומים שלי , האהבה של חיי , ומינו אותנו בין רגע לתפקיד הנחשק של אבאמא

הילדים הם כנפיו של האדם (חז"ל)
פינת השוקפה (+) וה נפתחת
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2013 | 18:11
34
470
אני כבר לא זוכרת באיזה יום זיקי פותחת אותו באופן רישמי, אז החלטתי שהיום אני פותחת.

זה התחיל עוד לפני מספר שבועות, כשהאישלי הודיע לי שהיות ואני מתחילה עכשיו להרצות הרבה - אז אני צריכה להתלבש בצורה ייצוגית ולא כל הזמן בטייטץ וטישרט.
קיבלתי את האתגר, והיות שהכי כיף לעשות קניות איתו - התלבשנו במוצ"ש האחרון על חוצות המפרץ והאאוטלט שלהם.
קודם כל נכנסנו למתאים לי.
עכשיו תתארו לכן את הסיטואציה: מליון שנה לא קניתי לי בגדים, והפעם האחרונה שלי הייתי במידה 40-42 ועכשיו - אני בסביבות החמישים.
הרגשתי כמו בסרט "אישה יפה". היתה לנו מוכרת מקסימה ותקתקנית, שלא התביישה לומר לי כשדברים לא "ישבו טוב" ואת הבעל המפרגן מהצד השני, שהסתפק, כמו ריצ'ארד גיר במנוד ראש,
חיוך קטן או סיבוב ראש פיצי, כדי לרמוז לי מה דעתו על כל זוג מכנסיים שלבשתי.
יצאתי משם עם ארבעה זוגות: שני ג'ינסים + 2 אלגנט ב 300 ש"ח!
המשכנו לגולברי ומשם לקחתי שתי עליוניות חמודות, ומעוד חנות עם חולצת כפתורים, בשביל הרצאות בפני רופאים, כשצריך להיות באמת מעונבת.
אחחחחחחחחחחחחחחחח. פתאום הבנתי שלקנות בגדים יכול להיות גם כיף.
(כל אלו שמעבירות אלי מכנסים - לא ויתרתי עליכן!)

היום, חזרתי מהלימודים, שם ישבתי ו+/- דפקתי את הראש בקיר בגלל הטימטום של הלומדות בו איתי ישר להרצאה על היפרדות בטנית בפני הפיזיותרפיסטים של קופ"ח מכבי בחיפה.
זה המכון הכי גדול בצפון.
וכדי שלא אהייה לבד ואפחד - ליאורה של הפורום היתה איתי. היא היתה דוגמנית למופת ושיתפה פעולה נפלא. היה לי כיף לדעת שהיא שם בשבילי ועשתה את כל הדרך מאי שם במרכז במיוחד לכבודי.
נשמה טובה אמיתי.
תודה גדולה לך, ליאורה.

היה אמור להימשך שעה. נמשך שעה וחצי ולא נתנו לי ללכת.
הרגשתי מה-זה-טוב-עם-עצמי! איתגרו, שאלו שאלות מורכבות ועמוקות והיה לי כיף להוכיח לעצמי ולהם שאני באמת שולטטטטט ויכולה לענות להם בשפה שלהם וברמת הידע שלהם.
ביקשו ישר סדנת המשך.
ניראה לי שהפעם אני כבר אבקש תשלום.
היפ היפ הוריי לי!

עוד דבר חשוב שעשיתי השבוע בשבילי: התעקשתי להשאיר את גלולי בקייטנה בה לא הכירה אף אחת. היה שם בכי כמו ביום הראשון בגן.
אחרי שעה התקשרתי והיא הודיעה לי שאיננה יכולה לדבר ואני מפריעה לה.
בקיצור - היום היא מתלוננת על זה שהיא נשארת רק עד אחת וחצי ולא עד ארבע . . .

מתנצלת על החפירה.
היום אני בהי של ה"מנייה-דיפרסיה" שלי, והיות שאתן מקבלות בדרך כלל את הפרצוף החמוץ ולא הצוהל - החלטתי לשתף גם בטוב.

עכשיו - אתן!
שפו ענק על הבגדים החדשים
20/03/2013 | 18:34
293
אני בטוחה שחנשלך נהנה מכל רגע.

אתמול קיבלנו את הספריה החדשה ובמשך כמה שעות, מיינתי, סדרתי לפי גובה, מצאתי מציאות והתענגתי על הספריה החדשה.
על הדרך תרמנו את הספריות הישנות.

פינקתי את בעלי בספריה נוספת לחדר עבודה (זאת היתה הפתעה). סדרתי לו שם את כל ספרי הרפואה (הכבדים מאד שמוטטו לי כבר מדפים) שיעמדו בשקט כמו חיילים ממושמעים. פתאום יש המון מקום על השולחן.

מחר אני נוסעת לירושלים לאבחון של עדי בשביל גן לשנה הבאה. אני צריכה לתמרן בין הכבישים הסגורים בגללל מיסטר אובמה ואח"כ לחרף את נפשי ולהסיע אותה לגן בדרכים לא דרכים.

אבל, כמו שאמרים אצלנו: "כשנגיע לגשר נפוצץ אותו".

ושתיתי כבר קפה הבוקר. ואפילו גם שוקו.

ופינת הקפה נפתחת מתי שמתחשק ולמי שמתחשק. הקפה הוירטואלי על חשבון הבית.  
אוף איתך איך הקדמת אותי?!
20/03/2013 | 19:01
219
תמיש היקרה!
רציתי לרשום מקסימה כי לדעתי את באמת כזאת אבל אני מכירה אותך יש לך קטע עם זה שאת כאילו לא מקסימה...
רציתי להגיד לך שאני מאוד מעריכה אותך ומודה לך שאת מפעילה את הפורום הזה שהוא באמת כמו מקום מפלט בטוח בשבילי ועושה עוד הרבה דברים טובים ויפים למען ובשביל
כשבקשת ממני לבוא לא היססתי לרגע כי זאת הייתה הזדמנות עבורי להחזיר לך קצת ממה שאת נותנת לי
היה לי מאוד כיף להיפגש איתך ולעזור לך, לא ממש עזרתי פיזית אבל גם אם זה היה רק מנטלית אני גם מרוצה!

אוהבת אותך המון המון
תודה שנתת לי את ההזדמנות להחזיר לך
ליאורה
גם אני רוצה בגדים!!!
20/03/2013 | 19:22
1
247
כל הכבוד לליאורה ולך על ההרצאה הטובה. בהחלט הגיע הזמן לקחת כסף על ידע!

ותתחדשי על הבגדים! גם אני רוצה! עכשיו אחרי שירדתי קצת והכל קצת גדול.....מידה 38 יתקבלו בברכה!!!!
יש מבצעים מעולים ב- H&M, שווה ביקור
<< ההודעה הנוכחית
20/03/2013 | 21:12
764
קניתי לעצמי חולצות
21/03/2013 | 04:15
2
260
אחרי שדאגתי לבנות למלתחת קיץ מ ל א ה, התברר לי שהזמנתי זוג מכנסיים אחד פעמיים. אז הלכתי להחזיר, ו"על הדרך" קניתי לעצמי עוד כמה חולצות שרוול קצר. טישרטס, אבל נעימות ויפות. חלקות, פשוטות, כמו שאני אוהבת.
נעלי הספורט שלי התחילו להזקין אחרי 5 שנות, אז גם אותן החלפתי.
והאישלי החליט שקונים לי GPS, ולא עוד רק בטלפון, אחרי שהתברר שאם מתקשרים אלי, זה מפריע לי לשמוע את ה GPS של הטלפון והשקיע בהכי-טוב, כהרגלו בקודש. וגם הזמין לי שתי סדרות ב DVD שהתלבטתי אם לקנות או לא, כי יש NETFLIX.

אבל השיא של כל השיאים, אפילו שזה לא רק בשבילי אלא בשביל כל המשפחה...

מצאנו בית!
כן כן, סופסוף יש לנו בית שבעוד שלושה שבועות יהיה שלנו, בשותף עם הבנק.
מזל טוב!
21/03/2013 | 07:58
1
128
אולי זה ניראה לך ממש לאט, אבל זה ממש בהרף עין!
כל הכבוד על קבלת ההחלטה המהירה והביצוע.
מתי אתם עוברים?
שיהיה לכם בכיף, ואחרי שתחזרו לארץ - יהיה לפורום בית נופש אי שם המרכזס ארה"ב של אמריקה.
בטח נעבור
21/03/2013 | 23:39
70
בתחילת מאי. פשוט כי יש טיפה'לה עבודה, והסגירה באמצע אפריל.
בית נופש לפורום?
אם השוכרים יסכימו להתפנות בשבילכם...
עזבי, בואי נקח את זה אחורה: אם נחזור...
תמי תתחדשי הכי מגיע לך, איזה כייף, ומנצלת
21/03/2013 | 08:42
5
207
למסירה, לאחר סדר בארון , מלא גופיות קטנות ויפות את האמת לממש רזונת, זה שמרתי ואגרתי ממלא זמן, גופיות יפיפות וגזרות צמודות, יש גם כמה ג'קטים גדולים יותר למי שמועניינת, אני מקרית אונו.
מה זה אומר "גדולים יותר"?
21/03/2013 | 08:47
3
171
כמה גודל?
ואם תמי אוספת
21/03/2013 | 14:55
2
179
אז היא תוכל לאסוף בשבילי את הגופיות?

תמי, אני נחשבת ל"ממש רזונת"?
את נחשבת אחת שאני ירוקה לגמרי לידה. נקודה.
21/03/2013 | 18:37
1
70
22/03/2013 | 04:04
13
משהו מזה יעלה עלי בובה?!
22/03/2013 | 15:37
40
אמנם קשור לילדים אבל
21/03/2013 | 11:03
3
213
בשעה טובה קניתי אתמול סוףסוף כסאות בטיחות לילדודים.
אחרי שלושה חודשים של מחקר, הרבה בלבול והרבה חוסר במלאי.
איזה וי ענק ירד לי מהרשימה
מזל טוב ! איזה קנית בסוף?
21/03/2013 | 11:24
2
48
אוונפלו טיטאן ספורט
21/03/2013 | 11:50
1
125
קומפטיים, עד משקל 23 קילו, ארבעה כוכבי בטיחות ומחיר שפוי של 670 שח לאחד.
המחיר שפוי בהחלט..תהנו מהם
21/03/2013 | 11:57
32
רגעים קטנים של אושר!
21/03/2013 | 11:48
3
261
ראשית- לתמי, כל הכבוד! מלבד חידוש המלתחה, תחושת ההצלחה והסיפוק מן הידע והפרגון של אחרים מאד חשובים ולדעתי תורמים הרבה לכל אדם ואני מקווה שיתנו לך הביטחון להאמין בעצמך ולהמשיך כך!
ולעניין פינת השוקפה, רק רציתי להזכיר שלפעמים גם משהו קטן עושה את ההבדל.
למי שלא שמה לב- חזרתי לפעילות בין היתר בשל הזמן שנוצר לי... שוב בהריון תאומים ודי מושבתת בבית.
אז הבוקר, בדרך לעירוי הברזל וזריקות ה- B 12... עצרתי לשתות קפה עם קרואסון שוקולד!
והרגשתי שהנה, אני מקדישה כמה דקות לעצמי ולהנאה צרופה! תאמינו לי -זה שווה, רק כמה דקות של לעשות משהו לעצמי!

חג שמח לכולן
הי אמא אווזה.
21/03/2013 | 12:31
162
תודה על הפירגון.
איך את מרגישה? מ'ז'פה עירויים????
לימדו אותך למרוח אמלה על מקום ההזרקה, ורגע לפני ההזרקה עצמה להניח קרח? זה מאוד מקל על הזריקות והעירויים המגעילים האלו.
שיעבור בקלות עם הרבה רגעי שקט.
אחר כך - לא יהיו.
יש איזושהי עזרה שאת זקוקה לה?
או שאני עושה פדיחות או שהבנתי בין השורות
21/03/2013 | 14:06
1
173
הריון תאומים נוסף?? אם כן..
סחטיין ובהצלחה והנאה.

ממליצה לך לקחת להזרקות קרחון כמו של צידנית ולהניח ישר אחרי הזריקה, מאוד מקל על הכאב
לשים את הקרחון לפני ההזרקה
22/03/2013 | 09:58
75
זה מקהה את הכאב של הזריקה.
אחרי - את רוצה שהחומר יתפזר מהר בגוף ולא ישאר במקומו, ולכן לעיתים קרובות מעסים את המקום כדי לעזור למחזור הדם לעשות את העבודה שלו.
בעיקר בויטמין B, שאז מדברים על חומר שומני, שקשה לו יותר להיספג.
חוצמזה - אם מדובר בעירוי - לא שמים קרח על וריד אחרי . . . רק לוחצים חזק לסגירת כלי הדם.
פרגנו לעצמכן לפסח את זה
21/03/2013 | 13:37
8
276
זו בעצם פינת הפרגון, לא ?
אז.... לא בעיניין של פרסומת ולכן לא אפרט את המותג הספציפי שאצלי... אלא אם ישאלו ספציפית....

אני כל כך מרוצה מהרובוט-שואב-אוטומטי (או שאיך שאמורים לקרוא לו), ש..... ממש ממליצה בחום !!
עם שני בנדיטים, שחוזרים מהגן כאילו שחו חתירה בחצר של החול, ואחרי ארוחת ערב כל יום (דה....)
- אין פירורים בבית אפעם !
הוא כזה חמודי..... פעם תפסתי את הנסיך משאיר לו פירורים בכוונה
זה ממש עולם אחר מאז שנכנס לחיי

ואני לא אוהבת לנקות
ואני לא פריקית של ניקיון (כן פריקית של סדר)
והרובוט הזה הוא פשוט לאנשים שכמותי

אז לרגל הפסח, זו אחלה אחלה אחלה מתנה, למישהו אהוב (מאוד) או לעצמכן/ם
אז אני אשאל ספציפית
21/03/2013 | 14:25
3
195
איזה שואב יש לך? והאם הוא בטווח מחיר סביר אוו יקר מאוד? ומנצל"שת  את הזולים שיש עכשיו מבצעים או שזה בזבוז כסף...
רומבה 770 i-robot
21/03/2013 | 15:53
2
185
הוא בטוח לא מהזולים
ולא חושבת שיש עליו מבצעים
לא יודעת מה זה מחיר סביר....
בזמנו התלבטתי המון איזה לקנות, והחלטתי ללכת על המקורי, אם כבר אז כבר
הוא מצויין
גם לנו יש!!! מעולה
21/03/2013 | 18:40
151
חתול עם 2 ילדים זוחלים ואישה שעובדת במשרה מלאה שיכנעו את בעלי שזה מה שאנחנו צריכים!\
במילה אחת ת-ע-נ-ו-ג!!!!!!
גם לנו יש אותו
21/03/2013 | 23:37
134
ואנחנו ממש אוהבים!
שאלה
22/03/2013 | 02:56
3
139
איך הוא מסתדר בבית עם בלגן של ילדים? כלומר- מה הוא עושה כשיש חפצים על הרצפה? או שאולי צריך להזיז הכל לפני שהוא עובד ואז זה לא כ"כ משתלם...
אפשר להאיר את עיני?
האמת היא שהבית שלנו מאוד מסודר
22/03/2013 | 13:32
2
153
גם גם הילדים אוספים את הברדק שלהם
הם יודעים שאם לא אז הכל הולך לפח, או שהרובוט יקח להם
וזה כולל  לגו קטן קטן, גזירות למיניהן וכו'
;) חסך לך את תפקיד השוטר הרע
22/03/2013 | 16:54
1
111
אני מניחה שאצלנו זה לא יעבוד עם 2 ברדקיסטים בני שנה ורבע שהמילה "לא" משמשת כבדיחה קבועה ביניהם :)
זהו. החלטתי. זו הקנייה הבאה שלנו.
23/03/2013 | 10:37
86
עיניין השוטר הרע קנה אותי סופית (כבר מזמן אני חולמת על רומבה, ותמיד יש משהו קודם לזה).
תודה על המישפט האחד והאחרון הזה.
שכנעת אותי.
איך בא לי...
21/03/2013 | 16:01
2
249
זה כזה משחרר קניות של בגדים!! אני בעננים עד היום למחרת...
אני כלכך רוצה לעשות קניות של בגדים לערב פסח. משהו חדש ככה לקראת האביב.
אבל כלכך מבאס אותי תחת להכנס לקניונים עמוסי הנערים והקונים, שבשנייה אחת יוצא לי כל החשק.
איך שנכנסתי מיד יצאתי
21/03/2013 | 16:22
1
203
העומס מטורף חטפתי סחרחורת נדמה שמחלקים בגדים בחינם בדיזינגוף סנטר..נראה לי עדיף להתחדש אחרי החג ברוגע.
ועוד לסנטר משוגעת!!!
21/03/2013 | 16:39
61
עוד שני דברים למען עצמי:
22/03/2013 | 10:03
159
1. הלכתי אתמול עצמאית לעשות בדיקת דם לגילות האם אני נשאית של הגן של סרטן השד.
שתי הסבתות שלי חלו בזה.
האחת - בגיל צעיר יחסית וניפטרה כתוצאה מסיבוך והשניה - בגיל מאוחר יחסית ונפטרה בכלל מלב / שבץ מוחי.
כל השנים רציתי לעשות את זה, אבל לא קיבלתי הפנייה בשל "סבירות נמוכה . . . ) רק אחרי שגילו לי ציסטה בשד הופנתי שוב לגנטיקאי ששלח אותי ואת אבא שלי לבדיקת דם.
קופת חולים כללית לא אישרה הפנייה + התחייבות ועשו צרות אז לא הלכנו עד עכשיו, ודחיתי את העיניין בחצי שנה.
השבוע החלטתי שאני הולכת ועושה את זה וזהו.
חייבת לדעת ולהיות מוכנה (למרות שרק 7% מהחולות בסרטן השד נושאות את הגן) ולהיבדק בהתאמה.
ממליצה לכל מי שהיו מיקרי סרטן כלשהם במישפחה - להיבדק.
2. החנשלי נסע היום לנחם אבלים, ובהפתעה החליט שהוא נוסע לבד וחוזר מהר (גם לו מגיע קצת שקט מאיתנו). אז אספתי את עצמי מהמיטה, התלבשתי ועשיתי הליכה של בערך קילומטר וחצי. ניגררתי בקצב הכתבה אבל עשיתי את זה.
עכשיו אני מחכה שירד לי קצת לחץ הדם ואפסיק להזיע כמו מיזרקה ואז אלך לעשות מיקלחת ארוכה.
שבת שלום לכולנו.
הודעות אחרונות
14:41 | 31.08.15 שיר שיר10
10:07 | 31.08.15 תאומות יוני 2015
13:39 | 30.08.15 0p9o8i7u
01:07 | 30.08.15 שמש שלנו
13:49 | 27.08.15 תמי חיו יועצת שינה
13:35 | 27.08.15 שירשור77
15:52 | 26.08.15 שרוניני4
21:43 | 25.08.15 יעל הנקת תאומים
13:18 | 23.08.15 yanahami
22:46 | 22.08.15 תמר 84