לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום תאומים ושלישיות
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
" אז יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ?  ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות? הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה? אתם מתלבטים אם להפריד את התאומים בגן או בכיתה א'? את מינקה את התאומים שלך ורוצה לראות שאת לא היחידה בעולם? ואולי את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

מקומכן/מקומכם איתנו!!!!!!
בואו לחלוק את מה שעובר עליכם ביום יום עם התאומים, התינוקות, הפעוטות או ילדי גן ובית ספר. תאומים זה עולם ומלואו ואנחנו כאן ביחד יכולים לדבר על זה, ללמוד, להבין ולתרום זה לזה:
איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?  ואיך זה מרגיש אחרי הלידה? איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל? איך מניקים תאומים? יהיה לי מספיק חלב לשניהם? 
 איך שורדים גידול תאומים? איך מוצאים את הכיף הכפול בתוך כל המהומה?  ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית? איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? אילו גישות הוריות קיימות? מתי להפריד ומתי לטפח את הביחד? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?
ובקיצור - בכל תהיה על טיפול, גידול הורות, הנקת תאומים, שלישיות (רביעיות ....)

כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...זהן הבית שלכם. בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
" אז יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ?  ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות? הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה? אתם מתלבטים אם להפריד את התאומים בגן או בכיתה א'? את מינקה את התאומים שלך ורוצה לראות שאת לא היחידה בעולם? ואולי את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

מקומכן/מקומכם איתנו!!!!!!
בואו לחלוק את מה שעובר עליכם ביום יום עם התאומים, התינוקות, הפעוטות או ילדי גן ובית ספר. תאומים זה עולם ומלואו ואנחנו כאן ביחד יכולים לדבר על זה, ללמוד, להבין ולתרום זה לזה:
איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?  ואיך זה מרגיש אחרי הלידה? איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל? איך מניקים תאומים? יהיה לי מספיק חלב לשניהם? 
 איך שורדים גידול תאומים? איך מוצאים את הכיף הכפול בתוך כל המהומה?  ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית? איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? אילו גישות הוריות קיימות? מתי להפריד ומתי לטפח את הביחד? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?
ובקיצור - בכל תהיה על טיפול, גידול הורות, הנקת תאומים, שלישיות (רביעיות ....)

כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...זהן הבית שלכם. בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! 
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים, לאמהות לתאומים, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מטפלים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

אנחנו הזמנו את נוש נוש הליצנית

מאת: רות333
18/01/11 23:06
אנחנו גרים ברמת גן, היפעילה יחד עם בן זוגה 40 ילדים, היו גם חיות גם שירים משחקים איפור, ומחיר ממש סביר נדמה לי 650 ש"ח. שעתיים של הפעלה וכייף הילדים היו מאושרים. מומלצת מאוד.
יומולדת 5 לבנות בעוד חודשיים
15/01/2011 | 20:10
4
30
שבוע טוב לכולם,
אחרי העדרות ארוכה מאד מאד של כמעט חמש שנים החלטתי לשוב ולפקוד את הפורום.

רציתי להעזר בניסיון שלכן בנושא ימי הולדת שעושים בבית.
אנחנו מאד מתלבטים מה לעשות ואיך מכמה סיבות:
1.ההתלבטות איך בתוך יומולדת כפול מצליחים על ידי המפעיל/ה לתת תשומת לב לשתיהן ולהעצים אותן.
2.זו פעם ראשונה שאנחנו רוצים לעשות ארוע כזה(ערכנו פעם אחת מסיבה לאחותם הגדולה כשהיא היתה בת 4 וזה היה לפני שהן נולדו....כך שגם מבחינתינו זו התרגשות ..
3. השנה הפרדנו אותן לשני גנים שונים ויש כמובן גם את הילדים שהיו איתן באותו גן בשנה שעברה כך שכמות הילדים לא קטנה.
אני אשמח לשמוע הצעות הערות/הארות וגם מה היו השיקולים שלכם במצב הזה וכל דבר שיקל עליי את העשיה.
המון תודה מראש ושבוע מוצלח,
התחלהחדשה

מקפיצה
18/01/2011 | 17:59
1
34
לפני שההודעה נעלמת לתהום הנשיה של הפורום....
אשמח לשמוע אם את דעתכן.
איציק הליצן
18/01/2011 | 18:57
37
עשיתי יום הולדת כפול לבנותיי בגיל 5 עם המון ילדים- כי כל אחת בגן אחר
ממליצה על איציק הליצן- יקר אבל שווה. לוקח 1300 ש"ח
ארגנו הכל בגינה שליד הבית והיה כיף גדול ומהנה לכל אחת
שנה שעברה חגגנו חמש
18/01/2011 | 21:00
44
הם אמנם היו באותו גן
אבל בשל עלויות גבוהות צרפתי עוד ילדה ליום ההולדת.....
בעיני עצם המעמד מעצים ומרגש אותם
לא צריך שהמפעיל יעשה הרבה אקסטרקות....
(וימי הולדת כפולים די נפוצים לפחות אצלינו בגנים)
חשוב היה לי להקפיד על עוגות נפרדות וטכס יומולדת נפרד
אבל זו ממש לא בעיה.
שיהיה במזל טוב
הרמוניה
אנחנו הזמנו את נוש נוש הליצנית
<< ההודעה הנוכחית
18/01/2011 | 23:06
492
אנחנו גרים ברמת גן, היפעילה יחד עם בן זוגה 40 ילדים, היו גם חיות גם שירים משחקים איפור, ומחיר ממש סביר נדמה לי 650 ש"ח. שעתיים של הפעלה וכייף הילדים היו מאושרים. מומלצת מאוד.
הודעות אחרונות
13:49 | 27.08.15 תמי חיו יועצת שינה
13:35 | 27.08.15 שירשור77
15:52 | 26.08.15 שרוניני4
21:43 | 25.08.15 יעל הנקת תאומים
13:18 | 23.08.15 yanahami
22:46 | 22.08.15 תמר 84
19:31 | 19.08.15 שמש שלנו
13:44 | 19.08.15 MISS U 32
12:53 | 18.08.15 volifood
07:01 | 18.08.15 chayu333
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום