לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קפה!

הפורום נוסד בנובמבר 2001 כמקום מפגש לחובבי ואוהבי קפה, על-ידי אילן די, אשר אותו החליף ערן כרמון בנובמבר 2002, כשאליו הצטרף רם איבגי, וביחד ניהלו ותרמו מנסיונם האישי ואהבתם לנושא.
נושאים רבים קשורים לתרבות הקפה, ומטרת הפורום היא לעסוק ברובם אם לא בכולם. בפורום מספר רב של גולשים בעלי ידע ונסיון רב, אשר שמחים לתרום ולחלוק את ידיעותיהם עם הכלל.
בעלי בתי קפה, יבואנים וכל העוסקים בתחום לפרנסתם מוזמנים אף הם להשתתף בפורום ולתרום מניסיונם. אולם, אין מקום לתכנים מסחריים בפורום. הודעות על מכירות וקניות יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. לא יורשו פרסומים באמצעות הפורום ואלה ימחקו. פרסומים על מבצעים לחברי הפורום ניתן לפרסם רק בתאום עם מנהל הפורום.

החל מחודש מאי 2007 התחלתי לנהל את פורום קפה מתוך אהבה וזיקה לתחום, ושמתי לי למטרה להמשיך את הזרמת וחלוקת המידע בין המשתתפים ולהעשיר את תכניו של הפורום כמה שיותר.
כולי תקווה לקיים מפגשי פורום רבים, על-מנת לשבור את המחסום הוירטואלי, אשר לא פעם מביא ל"היתקלויות" לא נעימות ומיותרות. אבקש מכל המשתתפים לשמור על תרבות שיחה ולזכור שמאחורי כל הודעה עומד מישהו שאוהב קפה, ומאחוריו עומד מישהו חשוב יותר: בן-אדם. הודעות בעלות אופי פוגע/זלזלני/מסית יימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הפורום שייך לכולנו. גם לכם! כולם מוזמנים להשתתף בו.

ליאור ינאי

ברוכים הבאים לפורום קפה.
פורום קפה עוסק בתחביב הקפה, בקליית קפה, מכונות קפה  ותרבות קפה, חברי הפורום רואים בנספרסו/קפסולות כמוצר שאינו נכלל בתחביב ועל כן אין לנו תשובות לגבי מוצרי נספרסו/קפסולות ואיננו יכולים להמליץ או לתת תשובות על מוצרים אלו.
הודעה חדשה

המלצה למכונת קפה של מתחילים...

מאת: pilpelet4u
09/08/08 17:48
החלטתי לבדוק על קניית מכונת קפה טובה.

אני מחפשת מכונת קפה לשימוש ביתי (לא מכונה רק עם קפסולות) שתיהיה מספקת לשימוש של מתחילים, כלומר אין לי צורך לקנות מכונה שלא אדע להשתמש בחצי מהדברים שהיא מספקת...

אני זוכרת שבעבר המלצתם על אסקסו בייסיק, שהיא טובה (ולא יקרה במיוחד), האם ההמלצה עדיין בתוקף ? האם המכונה טובה ואיכותית מספיק ?

אני לא מגבילה במחיר כי אני רוצה המלצות ללא תלות במחיר, אלא המלצות למכונות באמת טובות... אבל שוב, בהתאם לצרכים של מתחילה...

ושאלה נוספת, איך בוחרים קפה ? איזה סוגים מומלצים לקנות ? כלומר אני מגיעה לחנות ויש שם את כל הסוגים - איך אני יודעת מה לבחור ? לקנות כמה סוגים ולנסות בבית ?
(בינתיים אני שואלת על קפה טחון מוכן, אקנה מטחנת קפה קצת אחרי שאקנה את המכונה...)

תודה מראש !

המלצה למכונת קפה של מתחילים...
<< ההודעה הנוכחית
09/08/08 17:48
116צפיות
לא תוכלי לקבל קפה טוב ללא מטחנה
09/08/08 19:09
23צפיות
לא אמרתי שלא אקנה מטחנה...
09/08/08 22:13
11צפיות
עלייך לאפיין את הצרכים שלך לקפה