לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום צופים
שלום וברוכים הבאים ל- "פורום צופים תפוז" זה המקום של כל הצופיפניקים בארץ כאן אפשר לדבר על הכל: הפעולה שהייתה אתמול, הטיול המגניב שבפתח, יום הצופה, מחנה הקיץ ועל מה לא אצלנו בפורום יש קהילה עצומה בגודלה, שחוץ מלדבר בפורום, יוצאת גם למפגשי פורום, מוציאה חולצות (כיאה לתנועת הצופים) ועושה ת'פאנן של החיים ואתם יודעים מה אתם מוזמנים להצטרף אלינו, עכשיו מחפשים עזרה נתקעתם בלי פעולה צריכים להתייעץ מחפשים מידע רוצים להכיר הנהגות ושבטים מכל הארץ (ומארה"ב- הנהגת "צבר") רוצים להיות חלק מקבוצה מגובשת ושולטת זה המקום שלכם וכל זאת, במערכת תפוז המאגניבה, שמאפשרת לנו לשהתמש ב: , ב- ואיך אי אפשר בלי (חברו הטוב של האדם) אזה למה אתם מחכים, הקליקו על הכותרת "פורום" ותתחילו לגלוש ולהינות .***********************************************************לרשותכם עומדות אפשרויות אחרות בפורום כמו: מרכז הדרכה ומאמרים מדהים, שמכיל בחובו, עשרות פעולות, טיפים, מסמכים הקשורים בהדרכה, משחקים ומה לא (אבל באמת מה לא...) טאג-ליינס- כל מיני קישורים לדברים ממש חמודים שקשורים לצופים ולפורום (כמו למשל: רשימת האיי סי קיו של הפורום) סקרים לוח אירועים של תנועת הצופים, ואירועי הפורום. גלריות- ושוב: של מה לא שלכם בהמון יוגב והדרמנהלי הפורום !

אודות הפורום צופים

שלום וברוכים הבאים ל- "פורום צופים תפוז" זה המקום של כל הצופיפניקים בארץ כאן אפשר לדבר על הכל: הפעולה שהייתה אתמול, הטיול המגניב שבפתח, יום הצופה, מחנה הקיץ ועל מה לא אצלנו בפורום יש קהילה עצומה בגודלה, שחוץ מלדבר בפורום, יוצאת גם למפגשי פורום, מוציאה חולצות (כיאה לתנועת הצופים) ועושה ת'פאנן של החיים ואתם יודעים מה אתם מוזמנים להצטרף אלינו, עכשיו מחפשים עזרה נתקעתם בלי פעולה צריכים להתייעץ מחפשים מידע רוצים להכיר הנהגות ושבטים מכל הארץ (ומארה"ב- הנהגת "צבר") רוצים להיות חלק מקבוצה מגובשת ושולטת זה המקום שלכם וכל זאת, במערכת תפוז המאגניבה, שמאפשרת לנו לשהתמש ב: , ב- ואיך אי אפשר בלי (חברו הטוב של האדם) אזה למה אתם מחכים, הקליקו על הכותרת "פורום" ותתחילו לגלוש ולהינות .***********************************************************לרשותכם עומדות אפשרויות אחרות בפורום כמו: מרכז הדרכה ומאמרים מדהים, שמכיל בחובו, עשרות פעולות, טיפים, מסמכים הקשורים בהדרכה, משחקים ומה לא (אבל באמת מה לא...) טאג-ליינס- כל מיני קישורים לדברים ממש חמודים שקשורים לצופים ולפורום (כמו למשל: רשימת האיי סי קיו של הפורום) סקרים לוח אירועים של תנועת הצופים, ואירועי הפורום. גלריות- ושוב: של מה לא שלכם בהמון יוגב והדרמנהלי הפורום !
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
מנהלי וגולשי הפורום הינם חניכים וחברי שכב``ג בתנועה והם בעלי דעות והשקפות משל עצמם. אין לראות בדבריהם עמדה כללית בתנועת ``הצופים``.
בקשות עזרה למיניהן, בפרט בפעולות- נא לשרשר רק לשרשור המיועד לכך.
לאתר הצופים ליחצו כאן
לפורום הפרעות חרדה בבני נוער
המשך >>

עזרה===>> פעולות!!

מאת: v105
25/06/02 11:58
אהלן, שמעו בקרוב אני מתחיל כנראה לעבוד בקייטנה, ולכן אני צריך להכין פעולות,3 במספר כל יום!!, שמעו זה דיי טירוף.. אני צריך רעיונות לפעולות, אז כמובן שפניתי אליכם.. חיחי.. :).. הממ .. מדובר על ילדים שמסיימים ג´ ד´ ומעלה, ויש לי 20 חניכים בקבוצה..
בבקשה, HELPPP!!!
צריך רעיונות לפעולות גדולות, ופעולות קטנות, הכוונה למשחקים כאלה, אם מישהו יכול לעזור בנוגע לרעיונות למשחקים שהם גם ייצאו עם מנת משכל חוץ מלרוץ ...
עזרה===>> פעולות!!
<< ההודעה הנוכחית
25/06/2002 | 11:58
5
1480
אהלן, שמעו בקרוב אני מתחיל כנראה לעבוד בקייטנה, ולכן אני צריך להכין פעולות,3 במספר כל יום!!, שמעו זה דיי טירוף.. אני צריך רעיונות לפעולות, אז כמובן שפניתי אליכם.. חיחי.. :).. הממ .. מדובר על ילדים שמסיימים ג´ ד´ ומעלה, ויש לי 20 חניכים בקבוצה..
בבקשה, HELPPP!!!
צריך רעיונות לפעולות גדולות, ופעולות קטנות, הכוונה למשחקים כאלה, אם מישהו יכול לעזור בנוגע לרעיונות למשחקים שהם גם ייצאו עם מנת משכל חוץ מלרוץ ...
רעיונות לפעולה?
26/06/2002 | 00:06
414
אני לא יכול לתת לך רעיונות לפעולה כי אני לא יודע איך זה הולך בקיטנה
אבל במספרים כאלה כדאי מאוד לשחק רוצח, באנג באנג, כדורגל סיני, פירמידה אנושית, בבונים, בבונים; 21 עם בקבוק קולה מטולטל שצריך לתפוס ולסגור לפני שזה משפריץ, כיבוש דגלים.
האח, אין כמו מתודה לפתיחת יום חדש
26/06/2002 | 00:16
3
355
פעולה גדולה-משימה בלתי אפשרית- 9 משימות שאם הם מצליחים הם מקבלים פרס
עוזר לגיבוש ושיתוף פעולה והנאה!
פרימדה אנושית
שרשרת בגדים
מרוץ שליחים בזמן מסוים
קליעה לסל
גולים
אם יש בריכה אז שחייה וצלילה
לתפוס את המדריך
לנסות להפיל את המדריך
וכו´

פעולות קטנות-או פז"חים
פז"ח שוקולד-משחקים את המשחק הידוע שצריך להתלבש ולאכול עד שיוצא לך 6 בקוביה עם סכין ומזלג שוקולד
לאכול שוקולד בלי ידים
להאכיל אחד תשני שאחד מכוסה עיניים דני או מילקי
פז"ח מושי
לוקחים אמה (סבון כלים משחתי)
מכניסים בשקית ניילון של סנדוצים
ונהנים
פז"ח טלוזיה
תופסת טלווזיה
חידון טלווזיה
פז"ח הירגעות
מעגל מסאג´ים והרפיה
יש גם משחקים נחמדים שהם יחסית ארוכים למשל כמו שני דגלים, הקפות וכאלה
וגם תמיד יש את המשחקים הקצרים, מחבואים תופסת דג מלוח אביך מצא אקווהקווה
וכו וכו
מה זה פז"ח?
26/06/2002 | 02:09
2
170
פעולות זמן חופשי
26/06/2002 | 09:39
1
383
לדוגמא- בזמן הצהריים המוקדמים במחנ"ק מפעילים את האנשים כדי שלא סתם ישנו על הערסלים. הציעו לך כבר כמעט הכל אבל לי יש כמה משחקים נחמדים ביותר-
בם בם בם צ´יקי בם בם
קוללושה 1,2,3
וכמובן- סנייק אנושי!!
ישנו= ישבו
26/06/2002 | 09:39
158
הודעות אחרונות
13:58 | 06.03.09 קרן היילה
23:35 | 03.03.09 amitgal1
18:14 | 03.03.09 romi 10
11:25 | 21.02.09 עמוס אוסיזון
16:47 | 18.02.09 koalali
22:35 | 16.02.09 noasar
21:59 | 10.02.09 lotemramot
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום