לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מודיעין! הפורום עוסק בכל המתרחש בעיר מודיעין ובישובי האיזור. כאן ניתן להתעדכן בהחלטות העיריה והמועצות המקומיות, לדון על מצב החינוך בעיר, לספר על פעילויות המתקיימות באיזור ולהחליף מידע על עניני תחבורה, תעסוקה, בילויים, ועוד ועוד... אתם מוזמנים להוסיף אירועים שונים ללוח האירועים! הודעות פרסום, הצפה או המכילות שפה בלתי הולמת ימחקו. חזרה על הודעות שכאלה תוביל לחסימת הכותב (מומלץ לעיין בתקנון הפורום). פרסומים הרלוונטים לאיזור מודיעין יש לפרסם בלוח הפרסומים בלבד! הצעות שונות ניתן לשלוח אלינו במסרים. גלישה נעימה, עפרה ועזי

אנא קראו את תקנון הפורום ואת תקנון תפוז.                                      
לרשותכם ולשרותכם קיימים לוחות הפורום ולוח האירועים.
הודעות פרסום תמחקנה מהפורום!
הודעה חדשה

ביה"ס הצומח- אבני חן- הורים לכיתה א'

מאת: nulinka
29/07/10 10:57
האם יש כאן הורים שילדהם עולים ל-א'?

האם יש הורים לביה"ס חוט השני? אם כן, אודה לתשובה - כמה ילדים מתעתדים להיות בכיתה??

הסתבר שבביה"ס הצומע יהיו בכיתה 35-36 ילדים בכל כיתה.

לא נראה הגיוני שפותחים בי"ס חדש עם 2 כיתות בלבד עם עומס כזה במיוחד שהסיבה לאי קבלה לחוט השני היה "עומס בכיתות" (משיחה עם אחד ההורים של חוט השני הסתבר ששם יש 34 ילדים, אשמח אם עוד מישהו יוכל לאמת / להפריך את הנושא)

אודה להתיחסותכם לפני שאני פונה לחינול בעירייה (יום חמישי אין מתן שרותתת)

תודה

נולי

תגיות:
ביה"ס הצומח- אבני חן- הורים לכיתה א'
<< ההודעה הנוכחית
29/07/10 10:57
178צפיות
האם יש כאן הורים שילדהם עולים ל-א'?

האם יש הורים לביה"ס חוט השני? אם כן, אודה לתשובה - כמה ילדים מתעתדים להיות בכיתה??

הסתבר שבביה"ס הצומע יהיו בכיתה 35-36 ילדים בכל כיתה.

לא נראה הגיוני שפותחים בי"ס חדש עם 2 כיתות בלבד עם עומס כזה במיוחד שהסיבה לאי קבלה לחוט השני היה "עומס בכיתות" (משיחה עם אחד ההורים של חוט השני הסתבר ששם יש 34 ילדים, אשמח אם עוד מישהו יוכל לאמת / להפריך את הנושא)

אודה להתיחסותכם לפני שאני פונה לחינול בעירייה (יום חמישי אין מתן שרותתת)

תודה

נולי
וכמה כיתות בחוט השני? אני מניחה שהעיריה חילקה
29/07/10 11:08
13צפיות
את כל כמות הנרשמים באופן זהה, חוט השני לא יכול לקלוט את כולם.. אגב-אני לא יודעת מה גודל הכיתות בצומח..אבל הכיתות בחוט השני וגם החללים הפתוחים מאוד קטנים..כך שגם אם המספר יהיה זהה 34-36 בכיתה, בחוט השני זה צפוף.
ובכן
29/07/10 11:33
7צפיות
משרד החינוך אינו פותח כתה עם יש פחות מ- 41 תלמידים
מה רצית שיהיה במקום?
לא יפתחו לכם שלוש כיתות של 23 תלמידים
אז מה התוצעה שאת מצפה לקבל?
לא ברור
אין לי מושג מי אמר לך שבחוט השני יש 34 ילדים
29/07/10 14:39
10צפיות
ילדי הגנים של חוט השני עולים אוטומטית לבית הספר.השנה היו בגנים 35 ילדים בכל גן. בנוסף אני יודעת בודאות על ילדים מגן צליל שהתקבלו לחוט השני, כך שלצערי נראה לי שזה יהיה יותר קרוב ל-40.
Flix
פורום מקרקעין

פורום מקרקעין

יש לכם בשאלה בנושא דיני מקרקעין? היכנסו עכשיו לפורום! >>>

פורום מיסוי עירוני

פורום מיסוי עירוני

מה קרה לחשבון המים שלכם החודש? בואו לברר בפורום >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום