לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מודיעין! הפורום עוסק בכל המתרחש בעיר מודיעין ובישובי האיזור. כאן ניתן להתעדכן בהחלטות העיריה והמועצות המקומיות, לדון על מצב החינוך בעיר, לספר על פעילויות המתקיימות באיזור ולהחליף מידע על עניני תחבורה, תעסוקה, בילויים, ועוד ועוד... אתם מוזמנים להוסיף אירועים שונים ללוח האירועים! הודעות פרסום, הצפה או המכילות שפה בלתי הולמת ימחקו. חזרה על הודעות שכאלה תוביל לחסימת הכותב (מומלץ לעיין בתקנון הפורום). פרסומים הרלוונטים לאיזור מודיעין יש לפרסם בלוח הפרסומים בלבד! הצעות שונות ניתן לשלוח אלינו במסרים. גלישה נעימה, עפרה ועזי

אנא קראו את תקנון הפורום ואת תקנון תפוז.                                      
לרשותכם ולשרותכם קיימים לוחות הפורום ולוח האירועים.
הודעות פרסום תמחקנה מהפורום!
הודעה חדשה

מבקשת המלצות לכפרי נופש בהולנד

מאת: 3 גורות
01/06/09 23:18
מי שהיה, עדיף מניסיון.....
תודה

תגיות:
מבקשת המלצות לכפרי נופש בהולנד
<< ההודעה הנוכחית
01/06/09 23:18
6693צפיות
מי שהיה, עדיף מניסיון.....
תודה
ממליצה להיכנס לפורום הורים מטיילים עם ילדים
02/06/09 08:51
431צפיות
בח"ול.תמצאי שם יותר מהמלצה על כפר נופש. אנחנו נעזרנו מאוד בפורום.
כשתכננתי את הטיול שלנו באיטליה
02/06/09 08:54
215צפיות
נעזרתי המון בהמלצות ומידע באתר  למטייל
יש שם ממש הרבה אינפומציה על טיולי משפחות

יש שני סוגים עיקריים של כפרי נופש
02/06/09 12:15
688צפיות
שתי רשתות תופסות את עיקר הנפח, לנדל וסנטר פארקס.

לנדל זולה יותר, סנטר פארקס הכפרים מצויידים טוב יותר.

מי שמתכוון להשתמש בכפר הנופש בעיקר כבסיס ליציאה כדאי שיחסוך כסף ויזמין מקום בלנדל. מי שרוצה גם להנות ממתקנים בכפר הנופש כדאי לו יותר את סנטר פארקס.

הגורם השני החשוב הוא המיקום. כדאי שהכפר יהיה קרוב למקומות בהם אתם רוצים לבקר.

אתרי האינטרנט של הרשתות האלו מאוד ידידותיים. את יכולה לרשום תאריכים, מספר משתתפים והעדפות והאתר יבחר לך אתרים ויציג את המחיר.
נותר לך לבחור את המיקום ואת מסודרת.

תנסי להתמקד יותר ואולי אוכל לעזור במידע נוסף.

כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה.
02/06/09 15:53
171צפיות
מה לגבי רשת roompot ?
מצטערת, לא מכירה
03/06/09 14:35
144צפיות
דרך אגב יש עוד אופציות מלבד כפרי נופש.

למשל יש בתי חוות או וילות להשכרה.
דווקא אני רציתי להציע קרוון..
02/06/09 23:04
176צפיות
קראוון בהולנד
אין על חוויה כזו.שבוע או שבועיים הורים+2 ילדים בחופשה שלא תשכחו לעולם.הולנד מתאימה מאוד לטיול כזה.
אשמח לסייע להגשים את החלום.לדעתי כפר נופש מתאים לשהיות ארוכות יותר ו"מבזבזות"זמן נסיעה ליעדים רחוקים וזמן יקר בבילויים בבריכה או במתקני שעשועים בכפר עצמו שזה לא רע אבל מפספס את המטרה.
º
לא קצת קלסטרופובי??
03/06/09 08:27
79צפיות
זוהי חוויה של פעם בחיים, אנחנו עשינו
03/06/09 12:19
179צפיות
את זה פעמיים  , פעם עם כל הבנות והחתן בשני קרוונים טיול של חודש  גרמניה הולנד וסקנדינביה , והשני עם קרוון קטן יותר עם בת אחת  ששויץ ואיטליה , בכל המדינות חוץ מאיטליה  מאורגנים להפליא לעניין הקרוונים יש שפע של חניונים במחיר שווה לכל נפש  אפשר להתנחל באיזה שהוא חניון ולהנות משירותים כמו מסעדה מקלחות קצת יותר מרווחות מתקני ספורק פעילויות לילדים  הקרוון  עצמו מסודר כל כך קומפקטי ומחושב,  אין צורך להרבה חפצים  השתמשנו בכלים חד פעמיים והרבנו לקנות אוכל מוכן או משהו שמצריך חימום או בישול קל יש שולחן פיקניק וכיסאות ואפשר לעשות פיקניק כל יום ... ו המיטות בדרך כלל נוחות, מה שכייף שלא צריך לארוז מזוודות בכל פעם שמשנים יעד , פורקים ביום הראשון ואורזים ביום האחרון, הנוחות בעניין שהבית נוסע איתך בא לך לנוח בצהריים ,לשתות קפה  לעשות פיפי. הכל נגיש ...   באיטליה הם לא מאורגנים כל כך לחניונים ללינת לילה .לא מספיק מפותח שם וגם הגענו בשיא העונה ו כל אתר חניונים שהגענו  היה מלא עד אפס מקום האירופאים מזמינים מקום כמה חודשים מראש או משנה לשנה , גם את הקרוון צריך להזמין כבר אם רוצים לנסוע בקיץ . לא בכל מקום באיטליה  יש חניה לקרוונים בכלל ושולחים אותך כמה ק"מ מהאתרים שהגענו אליהם  להחנות את הקרוון .  אבל ככל שעולים צפונה אוסטריה גרמניה , שוויץ ,הולנד ,צרפת ובעיקר בסקנדינבי
יש מודעות לעניין וכמעט בכל חור יש חניה , במונטריי שבשוויץ  לדוגמא יש אפילו רחובות בתוך העיר שאפשר להחנות על יד המדרכה להתחבר לשקע חשמלי ,מקום לשפיכת מים אפורים ו חיבור למים וכל זאת  ב10 יורו לילה .  בקיצור כמו שאמרתי חוויה  וגם טיול  גיבוש ..... עם שניים שלושה ילדים זה מתאים  עם יותר ילדים  קצת יותר צפוף אבל אפשר לקחת את הדגם הגדול שלהם שהוא כמו אוטובוס ... ואז צריך רישיון ג . צריך לחשוב על העלות הכלכלית כשנוסעים זוג +ילד אולי אפשר למצוא דיל בבית  מלון. עם יותר ילדים לדעתי זה משתלם יותר . אשמח לתת עוד טיפים למי שרוצה . כמו מה לקחת לקרוון ,על מה כדאי לוותר ומסלולים .
ophirn אני רוצה פרטים בבקשה על הקרוואן
03/06/09 10:38
87צפיות
בהולנד-אבל אנחנו משפחה +ארבעה יש דבר כזה...
בחודש אוגוסט.
תודה
אתם צריכים קרווילה.....
03/06/09 13:17
101צפיות
מה קרה לקלאב באילת?
אנחנו סוגרים גם וגם-יש לנו מלא
03/06/09 13:53
156צפיות
כסף
שמענו עלייך....
03/06/09 14:25
66צפיות
על איזה אזור חשבתם?
הלו,הלו,יפית ביקשה פרטים ממני.לא מכם
03/06/09 20:12
106צפיות
אני מצרף לך קישור לשני אתרים בהם תמצאי את קראוון חלומותייך ל-6 נפשות.מה שבטוח זה יעלה לך כמו או אולי אף פחות מבית נופש או שני חדרי מלון+2 ארוחות ביום אבל באמת שלא רק המחיר חשוב.החוויה,הגיבוש,הFUN הזה של להיות ביחד זו חוויה לכל החיים.
אנחנו שכרנו קראוון בצפון גרמניה כי שם נחתנו ומשם חתכנו להולנד לשבוע של שיכרון חושים ושוב חזרה לגרמניה לעוד מס' ימים.
מידע מפורט ביותר תוכלי למצוא באתר של "ראלי קראוונים" או "בנדנה" או מוטורהום.המחירים של כולם די מתואמים וזהים.אין חיסכון בהזמנה מחו"ל.המחירים ז-ה-י-ם ושווה לסגור עם אחת החברות בארץ.
אם תרצו ולא תיבהלו מהמחיר ארחיב יותר במסר או טלפון.
כתובות אינטרנט מצורפות:
yyy שיחקת אותה
03/06/09 22:27
46צפיות
וטלפונים דחוףףףףףףףףףףף !!!

תודהההה
º
באמת נשמע חלום ...
03/06/09 10:51
63צפיות
אני יכול להמליץ
03/06/09 11:59
394צפיות
על דירה בחווה בכפר לא רחוק מכל מקום (במרכז, 40 דקות נסיעה מאמסטרדם)... זול, נקי, פרקטי ואידיאלי לטיולי כוכב/משפחה.

אנחנו נסענו משם לאפטלינג, לכיטהורן, לאנהיים (המוזיאון הפתוח), לאלקמר (שוק הגבינות), לאוטרכט (מוזיאון תיבות נגינה - מומלץ ביותר), לגאודה (עיירה נהדרת), לאמסטרדם (מומלץ מוזיאון המדע "נמו"). אנחנו לא נסענו, אבל זה קרוב גם לרוטרדם, מדרודם ועוד.

פרטים באתר שלהם: http://www.christinahoeve.nl

או כאן: http://www.groenehartlogies.nl/engels/accommodatio...
אני ארחיק לכת יותר
03/06/09 12:08
304צפיות
ואוסיף כמה מסמכים שיכולים לעזור בתכנון הטיול.

קובץ אקסל עם מחירים, שעות פתיחה ואטרקציות (מעט לא מעודכן, יש להתייחס בהתאם).

קובץ וורד עם טיפים והמלצות מאתר "למטייל" כולל גם טיפים על בלגיה.
º
הוורד לא עבר
03/06/09 12:11
127צפיות
º
רונן לאיזה תאריכים הקובץ מעודכן?
03/06/09 12:34
62צפיות
הקובץ מעודכן ל 2007,
03/06/09 12:54
66צפיות
אנחנו השתמשהו בו בספטמבר 2008 והיו מעט אי-דיוקים.

אני הייתי מתייחס למחירים בערבון מוגבל. אבל ההמלצות בעינן, כמו גם הימים והשעות שבד"כ לא משתנים.

בחלק מהמקומות יש קישורים לאתרי אינטרנט, הייתי מתעדכן משם.
פששש....רונן, שיחקת אותה
03/06/09 13:23
33צפיות
זה מסוג הדברים שאני נהנית לעשות לבד, עבודת ההכנה של המסלולים והמידע היא חלק מהטיול אצלי, אבל זה ממש שימושי. ברור שנתעדכן באתרים......
תודה.
באמת מרשים רונן..הנה עוד מסמך שיכול לעזור לך.
03/06/09 22:16
72צפיות
כאן תמצאי את תכנית הטיול שלנו בשנה שעברה+מידע שליקטתי ממספר אתרים
תודה
03/06/09 22:19
14צפיות
התבייתנו כנראה על כפר נופש (של סנטר פארקס)
המלצה לכפר נופש בהולנד
03/06/09 13:16
433צפיות
יש הרבה יותר כפרי נופש בהולנד מאשר סנטר פארקס ולנדל.
אנחנו היינו לפני כמה שנים ב-Ginkelduin (חינקלדאן) והיינו מרוצים מאד.
פחות יקר מהסנטר פארקס, מיקום מרכזי והבקתות מצויינות.
מצטרפת להמלצות על פורום טיולי משפחות - אפשר להוציא משם המון אינפורמציה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה....
03/06/09 13:28
78צפיות
אנחנו מזמינים דיל מוכן ולא תמיד יש מה שרוצים.
מעבודת ההכנה שעשינו, ראינו שיש איספור כפרי נופש בהולנד (יש עוד משהו בהולנד חוץ מזה?? זה לא יאומן) ולכן קשה להחליט.
דרך אגב, חברת "נויה טורס"
03/06/09 13:34
243צפיות

היא נציגת כפרי לנדל בארץ - את יכולה להזמין דיל - טיסה, רכב וכפר נופש - דרכם.
שמתי לב שלכל רשת כפרים
03/06/09 15:30
232צפיות
ישנה חברה שעובדת אתם בארץ והדילים בהתאם.
ראינו מקומות מקסימים של לנדל וגם של סנטר פארקס, השאלה איך משלבים את זה באיזה דיל.
מבחינת מרחקים לא איכפת לי, נהיה עם רכב....אחרי הקילומטראז' באיטליה שום דבר כבר לא מפחיד אותנו....
את הדיל את עושה מול החברה של הכפרים
04/06/09 08:42
170צפיות

אנחנו עשינו בנויה טורס - דיל של טיסה + כפר נופש + רכב. לאחר בדיקות שעשינו - דיל כזה יוצא זול יותר מהזמנה של כל דבר בנפרד.
º
ברור....
04/06/09 12:41
90צפיות
כי הולנד מדינה קטנה וטיולי כוכב מאוד מומלצים
03/06/09 14:45
207צפיות
מרחקי הנסיעות יחסית לא גדולים ולכן יציאה וחזרה לאותו מקום מאוד נוחות לעומת נדודים.

נויה טורס הם הנציגים של לנדל, גרייבר של סנטר פארקס.
אני לא הייתי מרוצה מגרייבר, נויה טורס לא ניסיתי אבל גם כן שמעתי ביקורות לא טובות.
אבל אם את רוכשת דיל ממילא אין לך הרבה ברירות.

מגרייבר מזמינים בדרך כלל את de eemhof, מנויה מזמינים בד"כ את Rabit hill, בעיקר בגלל המיקום.
מקווה שזה מצמצם לך קצת את הבלגן.

עוד שיקולים לבדיקה:
חלק מהפארקים (כמו de eemhof) לא מרשים כניסת רכבים לפארק למעט יום ה check in/out.
יש כאלה שבשבילהם מדובר בעינוי (צריכים ללכת קצת ברגל), יש כאלה שמברכים כי מרגישים בטוחים יותר עם הילדים.

לאחר שבחרתם פארק כלבבכם תבדקו גם אם אתם רוצים לבחור ביקתה מסויימת. קרוב/רחוק לחניה/מרכז הכפר.
רמת פרטיות.
על המים או לא על המים.
יש תוספת עלות אבל לעיתים מאוד כדאי.
כן, ראיתי
03/06/09 15:33
141צפיות
את eemhof - נראה מקסים. הבעיה היא באמת שהרבה בקתות על המים - לא בטיחותי והקטע של החניה.....
תודה
אלו הולנדים, לא תאילנדים, הבטיחות חשובה להם
04/06/09 09:46
154צפיות
בדלת למרפסת הפונה למים יש אפשרות נעילה בגובה שאליו ילד לא יכול להגיע.
חשוב מאוד לנעול בלילה או בכל זמן אחר שאין השגחה של 1000% על הילד.

אבל זו בטיחות של 100% לילד הולנדי או גרמני. לילדים ישראלים יש תושיה, הם יודעים לגרור כסאות.
אני לא זוכרת אם המפתח קבוע או נשלף.

המקום בהחלט מקסים. הצעיר במשפחה החליט שהגיע לכפר של הטלטאביס כי מסתובבים שם ארנבים באופן חופשי .
לא ארנבוני ליטוף, ארנבונים שפשוט גרים שם.
אם שוכרים אופניים אפשר לעשות טיול ביער (ששייך לפארק) וברי מזל יכולים להתקל בצבי.
יש גם אופניים לקטנים, אופניים משפחתיים, אופניים עם נגרר (לקטנטנים ממש...).
פארק המים שלהם שווה במיוחד.

את יכולה לבקש בקתה קרובה לחניה, או בקתה לא על המים.
תסתכלי על המפה של הפארק, לבקתות יש מספרים. את יכולה בתוספת תשלום (לא גדולה) להזמין ביקתה ספציפית.

אני ממליצה לקחת וילת VIP. נכון שיקרה יותר אבל את יכולה להחליף את הלחמניות שמביאים לדלת בארוחת בוקר מלאה והנה כבר זכית בחלק מההפרש.
זו אחת מההנחות שמנסיון שלי ושל אחרים גרייבר שוכחים לציין ומזדרזים למכור לך ארוחת בוקר בתשלום.
שימי לב לעוד הנחות שקשורות בזמן. למשל אם את מזמינה את הביקתה 3-9 חודשים מראש את זכאית להנחה של 5-20%. מנסיון של אחרים (לא שלי) לעיתים קרובות הסוכן לא נותן את ההנחה אם את לא מציינת בעצמך את הזכאות שלך.
תודה, גילית! גילית לי הרבה
04/06/09 12:47
109צפיות
ראיתי את המפה, בחרנו (תמורת 25 איורו) בקתה קרובה יותר לחניון (השיקול: לחזור בלילה עם שתי ילדות ישנות.....). הקטע של המים מפחיד כי אני אהיה יותר דרוכה כשהן בחוץ במקום שישחקו חופשיות. הצחקת אותי עם הילדים הישראלים....בטח מביאים אתם פלאיר מחובר למוצץ!!
ולגבי הארנבים.....איזה כייףףףףףףףףף (אופס, גם המקלדת שלי התקלקלה, יוצאות לי, כמו ליפית, אותיות רצופות!!)
אשמח לראות ארנבים לא בפינת ליטוף ולא ביום הולדת!!
בכל מקרה, אנחנו לא מתכוונים להעביר שם ימים שלמים, אלא לטייל.
שוב תודה.
כל שאר השאלות, במסר.
בכייף אני בטוחה שתהנו
04/06/09 13:54
70צפיות
הולנד לא ישראל, אז יש מצב שיהיה יום גשם.
למקרה כזה יש פארק מים מקורה ומחומם.

ארנבונים לא מציפים את הפארק, אבל בהחלט יוצא מידי פעם להתקל בהם, לנו יצא בעיקר בבוקר לועסים קצת דשא.
מכיוון שהם לא ארנבוני ליטוף צריך להביט ממרחק, אחרת הם בורחים.
בסך הכל הפתעה נחמדה לבוקר.

יש שטחים נרחבים ללא תעלה ליד, אם אני זוכרת נכון יש גם מקומות מגודרים.
בסך הכל מדובר בהולנד ובהולנד הבטיחות נמצאת במקום מאוד גבוה בסולם העדיפויות.
בהולנד גם חושבים על הילדים. למשל בחדר האוכל יש בנוסף לציוד הרגיל למבוגרים גם עגלה נמוכה עם צלחות פלסטיק מצויירות וסכום לילדים. יש משחקיה (קצת מעפנית, אבל משחקיה) צמודה לחדר האוכל עם טלויזיה במעגל סגור לחדר האוכל. הולנד מדינה מאוד ידידותית לילדים.
כמובן שנהדרת גם לבוגרים.

בקיצור - אתם בטוח תעשו חיים.

ואם יהיו לי תשובות לשאלות אז בכייף.
ממליץ בחום ומכל הלב על "הסנאי" שנמצא במחוז
04/06/09 06:05
261צפיות
אוטרכט (אם אני לא טועה).

מצ"ב קישור לאתר.

היינו שם משפחה (זוג + 3 כשאחד מהם כמעט בן 3).
תענוג להתעורר בבוקר ומחלון הסלון והמטבח נשקף אחו רחב ידיים
בו מטיילים להם בשלוה סוסים מקסימים.
בעלי המקום מאוד נעימים ואדיבים (כמו כל ההולנדים בעצם)
המקום נהדר לטיולי כוכב - לא צפוני מדי לא דרומי מדי.
אנחנו היינו שם שבוע ולאחר מכן שכרנו דירת סטודיו באמסטרדם ליומיים וחצי
שכרנו ממישהו שהומלץ עליו באתר "למטייל".
לא התאכזבנו משום המלצה בפורום - הולנד מ-ד-ה-י-מ-ה וידידותית ביותר, מכל הבחינות:
מבחינת האנשים, מבחינת הכבישים, האוטוסטרדות, השילוט, מבחינת מבחר סוגי וכמות המסעדות. מדהימה אמרתי?
טיול מהנה
כתובות אינטרנט מצורפות:
Flix

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום