בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום, וברוכים הבאים:

כשנולדה בתנו הבכורה ידענו שהאושר הגיע הביתה. כשנולדה בתנו השניה הגיע אושר מספר שתיים.
השנים חלפו להם, והקטנות קצת גדלו, ואיתן הבעיות. הלבטים החששות, המריבות ביניהן, המריבות ביניהן שגורמות למריבות ביננו ההורים. בעיות בגן, בעיות בבית ספר, בעיות עם חברים.

לצערנו, ילדים מגיעים לעולם ללא הוראות הפעלה, ללא תעודת אחריות, וללא תעודת החזרה!

אין ספק שהורות היא משימה לא קלה, וחוויה מתקנת לא פשוטה.

הכנת שיעורים, צריך או לא צריך ללחוץ על מנת שיכינו? האם זה בסדר שחברים ישארו ללון באמצע השבוע? האם להתערב כשילדים רבים ביניהם? האם להתקשר למורה כאשר התוצאה של המבחן לא הוגנת? האם להתערב כאשר הילדים מתרועעים עם חברים לא רצויים?
האם זה ``בסדר`` שאנחנו הורים עובדים, ונמצאים רוב שעות היום מחוץ לבית וכאילו מגדלים את ילדנו בשלט רחוק. (למי מאיתנו לא אמרו-את אף פעם לא בבית..וכמה שזה כואב)

אני בטוחה ששאלות מסוג אלה ואחרות, מעניינות את כולנו והייתי שמחה אם יגיעו לפורום שלנו. מקווה שנוכל לעזור אחד לשני בבעיות עם ילדים בגילאי בית ספר יסודי, נחלוק שמחות ואולי אף נוכל לעזור לילדים בגיל הזה שיכנסו לכאן.

ולמרות על הנאמר למעלה, לא הייתי משנה דבר! יום יום והשמחות הקטנות שלו. החיוך שלהן שממיס את הלב, החיבוק החם, הבכי כשכואב להן קורע אותנו לגזרים.

אבל אין ספק האושר הגיע הביתה.

מקווה שתמצאו כאן בית חם ותומך.

droli

מבחן מחצית בחשבון-כיתה ד

מאת: 3יואלה
06/01/08 21:01

שלום רב,
לבני יש מבחן בחשבון השבוע ורציתי להוריד תרגילים מהנט, בעבר הורדתי מהאתר של ריקי עמר אבל כעת הוא בבניה.
אודה מאד אם תוכלו להפנות אותי לתרגילים בנושאים הבאים: המבנה העשרוני, סדרות, סדר פעולות חשבון, תכונות האפס והאחד, בעיות מילוילות, כפל במאונך, ישרים מאונכים ומקבילים ומשפחת המרובעים.

תודה מראש.

אלי לולאי ב- אנשים
07/01/08 12:07
14צפיות

מדוע היא ממשיכה לחיות איתו?
07/01/08 07:50
16צפיות

היא פרסמה גם בלמה-נט, נראה מפוברק..לא חזרה
07/01/08 08:02
11צפיות

º
אם היא אמיתית, עצוב מאד.