לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום עבודה בהיי-טק
ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עבודה בהיי-טק

ברוכים הבאים לפורום "עבודה בהיי-טק", המקום שבו תוכלו לשאול שאלות במגוון נושאים המעניינים את העובדים בתחום ואת החדשים המעוניינים להיכנס אליו. לדוגמא:- מה שואלים בראיונות עבודה?- מהם תחומי העיסוק וההתמחות בהיי-טק?- כמה אני שווה בשוק?- מה ההבדל בין מסלולי הלימוד והתארים השונים?- עזרה בהכנת קורות-חיים- ייעוץ כללי - האם באמת בהיי-טק כולם אוכלים סושי?מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום, אולם אנא קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.
`

הוצאות אש"ל וימי חופשה?

מאת: sapirst
01/08/06 12:40
הי כולם,

כמה נהוג לשלם לעובד על הוצאות אש"ל (עבור נסיעות לחו"ל) והאם זה אמור להכלל בחוזה העסקה? מה המעמד של זה אם זה לא נכלל בחוזה? האם יש דברים נוספים שצריך לדעת מראש או לדרוש מראש לגבי הנסיעות הללו? (כשבוע בחודש).
כמה ימי חופשה נהוג לתת לעובד חדש שנקלט, בעל 5 שנות נסיון בתעשייה?

תודה!
הוצאות אש"ל וימי חופשה?
<< ההודעה הנוכחית
01/08/2006 | 12:40
3
150
הי כולם,

כמה נהוג לשלם לעובד על הוצאות אש"ל (עבור נסיעות לחו"ל) והאם זה אמור להכלל בחוזה העסקה? מה המעמד של זה אם זה לא נכלל בחוזה? האם יש דברים נוספים שצריך לדעת מראש או לדרוש מראש לגבי הנסיעות הללו? (כשבוע בחודש).
כמה ימי חופשה נהוג לתת לעובד חדש שנקלט, בעל 5 שנות נסיון בתעשייה?

תודה!
תשובה חלקית
01/08/2006 | 15:13
2
71
בחברות בהן עבדתי מקובל לשלם 50$-55$ ליום אש"ל. בד"כ יש הבדל גם לפי יעד הנסיעה (לדוגמא - יפן יקרה בהרבה מארה"ב).
בד"כ סעיף זה לא נכלל בחוזה, אלא חלק מנהלי החברה. ככזה, החברה יכולה לשנות זאת באופן חד-צדדי אבל זה בד"כ לא קורה.
במקרה שלך, אם מדובר בשבוע בחודש למשך תקופה ארוכה, אולי כדאי לבקש להכניס זאת לחוזה.
דברים נוספים שצריך לדעת - יכול להיות שמעניין אותך - חברת התעופה, המגורים (מלון או דירה, המרחק שלהם ממקום העבודה), הנסיעות בחו"ל (מונית, רכב שכור, רכבות...).
אין מספר ימי חופשה ש"נהוג" לתת לעובד בעל חמש שנות נסיון, אבל אני הייתי מבקש לפחות 18 ימי חופשה שנתיים.

בהצלחה
תודה! ולגבי עבודה בסופ"שים בחו"ל?
01/08/2006 | 15:44
1
36
האם נהוג לתת יום חופש לעובד בתמורה לכך שעבד בשישי או בשבת בחו"ל (כאשר בארץ לא עובדים)? איך מדווחים לחברה אם אכן עבדתי בסופ"ש שם, או לא?
מאוד תלוי
02/08/2006 | 09:16
37
כל חברה והנהלים שלה.
מניסיוני, בד"כ לא מקובל לתת ימי חופש, אבל יש כאן עוד כמה פרמטרים -
האם תשהה בחו"ל גם ביום ראשון (בו לא תעבוד)?
מתי יהיו הטיסות? האם הם "יעלו" לך בעוד ימי עבודה? או שאלה טיסות לילה? מה אורך הטיסה? (האם העבודה בארה"ב, במזרח הרחוק, במערב אירופה או בקפריסין?)
לדוגמא - אם העבודה בעיר מרכזית אירופה, סביר להניח שתצא ביום שני לפנות בוקר (או בלילה בין ראשון לשני) ותחזור ביום שישי בלילה. אם העבודה במזרח הרחוק סביר להניח שתצא כבר בשבת בצהריים כדי להגיע ביום שני בבוקר, ותחזור לארץ רק בשבת (או אפילו ביום ראשון) שלאחר מכן.

נהלי הדיווח שונים מחברה לחברה.
הודעות אחרונות
23:40 | 30.08.15 בסאמה
17:26 | 29.08.15 ThreadPool
00:16 | 29.08.15 xunil
18:45 | 28.08.15 royagol
17:01 | 28.08.15 סוחר בקפאין
23:34 | 27.08.15 itay19872
22:15 | 27.08.15 IndexOutOfBounds
16:51 | 26.08.15 rollercost1
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום