לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

"כל שי כלאם",שיר וריקוד לטעמי,...גדי ביטון,ב

מאת: uounion1
27/02/13 10:15
פעם הבאה,עשה טובה,תבוא מוכן ללימוד,תלמד את הצעדים לני שאתה מלמד.600רוקדים...הפדיחה אתמול,הרדימה את ההרקדה..לא יתכן שיוצר  ומרקיד כמוך,ישכח את הצעדים של הריקוד שהוא בעצמו יצר השבוע...אם היית מכין מצגת לפני,היית בא מוכן

תגיות:
לכל אחד יש-
26/02/13 18:10
408צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=lyWhllYEvek

אתמול בבהרקדה היום אצלכם
"כל שי כלאם",שיר וריקוד לטעמי,...גדי ביטון,ב
<< ההודעה הנוכחית
27/02/13 10:15
2262צפיות
פעם הבאה,עשה טובה,תבוא מוכן ללימוד,תלמד את הצעדים לני שאתה מלמד.600רוקדים...הפדיחה אתמול,הרדימה את ההרקדה..לא יתכן שיוצר  ומרקיד כמוך,ישכח את הצעדים של הריקוד שהוא בעצמו יצר השבוע...אם היית מכין מצגת לפני,היית בא מוכן
קוראים לזה חוסר מקצועיות זלזול הקהל אולי
27/02/13 14:33
308צפיות
ייתן דעתו על כך אם זה המלך
אז חפשו את הבגדים
כי הוא לא רק ערום גם .........
זה מה יש
ואני קוראת לזה, להיות אנושי. למי זה לא קורה ?
27/02/13 20:12
256צפיות
לרוב, דווקא, בעיתוי הכי לא צפוי.
מקצוענות...יצירתיות...לימוד...הפקה ...יש לו קבלות על הכל.
עדיין כמו כולנו, אני מאמינה, קיימת שאיפה מתמדת לשלמות.
דווקא, לי היה מעניין, תהליך, או לפחות פרק, בחיבור, והעמדת ריקוד.
שלא לדבר על הסיטואציה הלא קלה, של להתמודד עם קהל גדול,
תוך כדי הנחיה, הדרכה, וגיבושו הסופי של הריקוד, כשלא הכל הולך לפי הספר.
השיר של סגיב כהן יפה מאד, הריקוד עוד טרי .
לתחושתי, נכונו לו ימים טובים על הרחבה.
כולהה כלאם.
בגדר המלצה, לרקוד יותר.
לדבר, פחות. א.

.
זה זלזול. לא אנשוניות. זו לא הפעם הראשונה.
27/02/13 22:44
212צפיות
כאשר הוא מביא גרסה חדשה של מוסיקה לריקוד קיים ואומר בגלוי שהוא עדיין לא בדק האם היא מתאימה לריקוד ובכל זאת שם אותה בהרקדה ועומד על הבמה ורוקד עם עצמו-בודק אם זה עובד, תוך כדי שמאות רוקדים ("עכברי הניסוי") מנסים לרקוד - זה זלזול!
ואני קורא לזה הצד השלילי של האגו,הרצון להרגיש
28/02/13 09:02
283צפיות
עליונות ,אי שליטה ביצר,לקבל צומי וכו'..גדי הוא מדריך מנוסה,לטעמי רקדן מספר1,גם מהמדריכים,נראה טוב,לבוש יפה ,בקיצור האגו בעננים..הבעיה היא שהוא מתבגר,בו זמנית עם הרצון שגודל להתבלט על פני האחרים..מזכיר לי תינוק שמתלהב  ומתרגש מצעצוע חדש....אנני רואה כל רע בזה,כל עוד זה לא בא על חשבון רוקדים ששילמו29 שקל פלוס דלק(אחרי העלאת מחירים)....ביזבז15דקות על לימוד של ריקוד שהוא בעצמו לא משופשף בו,מה הבעיה לחכות עוד שבוע ואז ללמד?..אם היה מוציא מצגת לפני,אז היה לו גם קל יותר ללמד,גם כתוצאה מהתרגול שלו עצמו וגם כשהרוקדים מכירים כבר את הריקוד,קל להם יותר ללמוד...יש פחות בעיות כש600רוקדים מנסים ללמוד,כשיש מצגת...כך נראה מרקיד שאמור להוות דוגמא?..פולני מדובר על ההרקדה בבית דני ביום שלישי..יש לציין שגם בסבב השני ובסיום ההרקדה,גדי  לא הצליח לשחזר את הריקוד שיצר,גם אחרי שהושמע5פעמים...אז זו קלות דעת לנסות עוד ללמד 600רוקדים,איפה האחריות ?..כך נראה זה שמייצר מדריכים בקורס למדריכי רקודי עם?
º
יוניון שלום איפה למדת אותו ?
27/02/13 15:28
180צפיות
יוניון אם מדובר על הריקוד לכל אחת....
28/02/13 11:10
161צפיות
לא למדתי אותו בבית דני אלא אצל עופר אלפסי.
שהוא בלי ספק אחד המדריכים הטובים שקימים היום
אם אגיע היום לאוניברסיטה אוכל לבדוק את מרקיד הבית
למרות שם זה לכל אחד... אני כבר יודע אותו אז אצפה מהיציע
היי פולני,קבל לינק לשיר
28/02/13 12:28
238צפיות
שים-לב למילים בשיר"יצר לב נעוריו מהתל בו"אולי
28/02/13 12:39
166צפיות
זו הסיבה למה גדי בחר לחבר לו ריקוד
º
ציטוט נוסף מתוך השיר"מתרגש משמחה ושוכח"
28/02/13 12:48
172צפיות
לא מכיר
28/02/13 15:52
128צפיות
חלקים בשיר קשים אין תופים
בקיצור סתם
אולי זה יענין..."כל שי כאלם"=הכל דיבורים,....
01/03/13 00:32
227צפיות
ניתוח שלי לשיר כל שי כאלם=הכל דיבורים..פולני אולי זה יענין אותך..לא סתם נתפסתי על השיר הזה...מסופר על האדם הפשוט,עליו יש הסתרות  ששואל את האדמה(אדמה=אגו=מלכות=נחש=נקבה שבתוך האדם)שתגלה לו את כל הסודות..זה כמו לבקש מגנב שיגלה לך מי גנב אצלך בבית ולמה.הרי ברור שהוא ישקר לך...תפקיד האדמה=אגו להסתיר,לשקר   לספר לך סיפורים שתרגע,הכל בסדר..שתמשיך לספר לך על גר זאב עם כבש,אחוות אחים,עושר וסבל שהולכים יד ביד..והאדם הפשוט  אוכל את השקרים ונרגע....עם הזמן האדם שעובר סבל,מתחיל לגלות את השקרים על בשרו  שהזאב עדין לא גר עם הכבש ולא עובר שבוע בלי הרס..והאדמה=אגו..עומדת מול שמיים=בורא=שלמות=גן עדן =כתרעם פער עצום  של הסתרות בינהם..לא מרגישה שהיא מתפלשת בחול(אגו)..עם אש=חכמה ומים=בינה חסדים..איכשהו  שורדת,אבל זה רק בנתיים...והאדם שרוצה שלמות,שלווה מנוחה,גן עדן ע'י זה שהוא ישנה את העולמות(הסתרות..עולם מלשון העלם)..ממשיך להשטתות  בסיפורים שמספר לו האגו..מתרגש משמחה,זה גורם לו לשכוח ולברוח מהשקרים של האגו...אך האגו שוב מפיל אותו פעם אחר פעם....זו הסיבה שנדבקתי לשיר הזה..בו תראה מה מתחבא בשיר הזה...דוקא האש והמים (חכמה וז'א=הקדוש ברוך הוא)יכולים לעזור לו להגיע לשלמות,דוקא איתם הוא מתפלש בחול,כלומר זונח אותם לטובת האגו שמאכיל אותו פעם אחר פעם בשקרים..האדם,מתווכח,מתלקח,כואב,כועס לא סולח,מתלהם,מאיים..לזה גורם האגו כשהאדם סומך על האגו ולא מתעלה מעליו..לא באשמתו...ירכוש כילים,יצליח..יום נפלא
הלואי שמה שאתה מנסה להסביר בנושא
01/03/13 10:21
143צפיות
האגו היה ככ פשוט.
אני לא יכול לפרט לך על המקרה
אבל אין מה לעשות לעיתים האגו יוביל אותך
ואם תחליט לותר על האגו אתה עלול להסתובב שנים
עם תחושת החמצה וכישלון.
ברור שניתן לשנות את האגו עם מילים כמו הישגיות שאפתנות
בשבילי אותו הדבר.
האגו לפעמים שולח אותך להראות אני יכול אני אצליח הוא סוג
של דרייב
שבת שלום.
בקשר לריקוד שנלמד אתמול סתמי כמו הרבה אחרים לאחרונה
העדר לומד כרגיל,ורק נשאר את הרועה שיודע שכדאי להקשיב
למילים כי לא היה הרקדה אחת שהוא לא חזר על המשפט הזה
ואתה אפילו מאשש את זה.
אם ממש תרצה ללמוד אותו החיכנית עם המפתחות בטוח תעשה
זאת בקלות.לשימחתי באותה השעה אשר אושרי נותן הרקדה
סוף באולם הקטן וגם אם רוב ההרקדה העתקתי היה פשוט
תענוג.
אם היה לך בוס שמעביד אותך,משפיל אותך,נותן לך
01/03/13 12:09
191צפיות
מכות כל יום,בלי לשלם שכר,לא הייתה מנסה להתפטר ממנו?...אינך חייב להחמיץ כלום,נהפוכו...אתה רק צריך להשיג מודעות עצמית ..ע'י שאלות  כמו..מי אומר לי שזו החמצה?,מי קובע לי להראות יותר טוב,מי קובע לי לדעת יותר ריקודים?..האם זה מחויב או אפשרי?..כל דבר שמחויב גורם לך כעס מצטבר..ככל שתוריד מעצמך מחויבים,תרגיש טוב יותר...ככל שתתעמק ברצונות יותר חיצוניים,תרגיש רע(הפרדה)..ככל שתשאל יותר שאלות פנימה ,תתקרב יותר לשורש..(אחדות),זה יגרום לך להרגיש יותר טוב,כי יש לך בפנימיות פחות רצונות שמתנגשים עם המציאות...אגו זה דבר נפלא,רק אם יודעים איך להשתמש בו....תהיה אתה הבוס שלו ולא הוא הבוס שלך
º
יפה יוניון אהבתי
01/03/13 19:02
132צפיות
º
לא הבנתי למה האדמה היא האגו
01/03/13 22:56
146צפיות
סיגל,האדמה כיום מייצרת את האגו,בלי אדמה האגו
02/03/13 01:20
136צפיות
היה נעלם..היא מחיה אותו..מתדלקת אותו...אדמה זו חומריות,בעלת ערך כספי שגורם ליהירות,שחצנות,מלחמות כבוד..מדינות הורגות בשביל קצת אדמה....האדם בשיר חי בסרט של ימי קדם,שם היה לאדמה שימוש אחר...כיום היא אגו נטו..לכן הוא מתאכזב
פירוש מעניין
02/03/13 14:13
147צפיות
השכלתי מכל הניתוח, תודה
חברים,אתם יכולים לקחת כל דבר,לדוגמא:ריקוד....
02/03/13 23:58
216צפיות
הריקוד הוא דבר שלם=שמיים,בורא,כתר,אחדות...אם לא ראית ולא שמעת עליו,זה נקרא ארץ=אדמה=נחש=מלכות.=נפרדות..הפער בין השמיים לאדמה,זה האגו..האדמה נמצאת ב100אחוז אגו...מי שמסתיר ממך את הריקוד,זה האגו שלך...אם את מבטלת אותו,אז בהדרגה נגלית לך השלמות..ביטלת אותו ב10אחוז,קלטת10אחוז מהריקוד וכו'..אילתור לריקוד,יוצר נפרדות..תתארי לך שכל רוקד ימציא לעצמו צעדים....זה שימוש כושל באגו,כי אם כל אדם ימציא לעצמו משהו,לא תהיה שפה משוטפת(מגדל בבל)...טוב אנני מעונין להכביד עליכם..כרגיל נהנתי בהרקדה של שרה בחוף גורדון,לילה טוב
לא מצאתי שום תימוכין בתאוריה שלך
03/03/13 14:44
138צפיות
כנראה שאמשיך לסמוך על האדמה שתחזיק אותי רוקד
תראה הכל במציאות מושלם,אך בכדי שתוכל לרכוש
04/03/13 13:35
120צפיות
הבחנות בתוך השלמות,אתה עובר דרך מצבים הפוכים,כי  מדבר והיפוכו,אתה משיג שכל ורגש של הדבר...אגו הוא דבר מאוד חשוב  בדרך לאושר בשלמות,אך מי  שחושב שלא צריך יותר  כשיש כסף,כבוד,שליטה,ידע(אגו) יתאכזב כמו האדם בשיר..אלא אם הוא כמוך מלאך,מה רע בלהיות מלאך?,זה מצוין,אם טוב לך,איןטעם לשנות.  אין חיסרון...לא לכל1המציאות יוצרת שעמום,לעיסות,דיכאון,ריקנות..רוצים להגיע להרקדה ולא יכולים,אולי מתבישים,אולי שכחו.מחלה,חולשת זיקנה...הם חושבים שזה רע  ואני טוען שזו   מתנה ,כי המציאות בחרה לקדם אותם מעבר למלאך,הם רק צריכים להבין מה המטרה..ואז הרע כבר לא יורגש
יוניון יקירי
04/03/13 14:51
89צפיות
חייב להודות שמזה זמן רב לא נתקלתי בגיבוב הבלים כזה. להג חסר פשר ומוזר שכנראה רק אתה מבין.
יקירי?הווו אני מסמיק....קל רגליים,מזמין אותך
04/03/13 15:10
93צפיות
לתחרות ריצה,אם תנצח,מבטיח לא לכתוב פה יותר
רעיון לא רע
06/03/13 12:49
43צפיות
אבל רק על האדמה הגשמית, כיוון שלגבהים "רוחניים" כאלו רק אתה יכול לנסוק.
הרוח שלי אומרת שרשי התיבות של שימך ימ.......
06/03/13 23:45
52צפיות
אולי תסביר  למה אתה מתחקר את בנות הזוג שלי לריקודים?..שאלות כמו איך קןראים לי?,איפה אני גר? וכאלה?...מה,הם לא הסבירו לך שאני נמשך רק לנשים?
האמת שהאכזבה מאי ההגעה להרקדה
04/03/13 15:50
95צפיות
מתפוגגת שניה לאחר שההרקדה החלה
אני סבור שאם לא הגעת כנראה של היית אמור להגיע.
מה שהיתכוונתי זה שחיפשתי עוד הסברים לתאוריה שהאדמה היא=לאגו
ולא מצאתי בכל הרשת.
אולי יש לך לינק
פולני,האדמה (לא הכוונה לזו שקוברת אותנו כשאנח
04/03/13 16:23
88צפיות
נו מיתים..מעפר באת ואל עפר תשוב..אני מדבר על הדימוי...נסה להבין את תוכן השיר..אח'כ תחליף את המילה אדמה במילה אגו..ותבדוק אם השתנה התוכן....מהזה משנה לך מה כותבים,אדמה,ירח,פלאפל?...בשיר האדם סומך על האגו שלו (כסף,כבוד,השכלה,ידע)....ומגלה על בשרו את האכזבה שגם כשיש לו הכל,עדין משהו חסר...כנס לפנימיות של השיר..אדמה ז רק דימוי..דרך אגב  בקבלה אדמה=אגו..להראות על משהו תחתון,ביחס לשמיים,שהם השלמות
"את"ריקוד הזוגות שילמד ביום שלישי בבית דני
04/03/13 17:38
119צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=tWKHixVnCQ8

מענין אם יש מצגת לריקוד "את"של דודו ביום ראשון,האם מישהו צילם עם הפלפון?
שלום לך זה ריקוד ישן של גדי וגם השיר ישן
04/03/13 18:56
89צפיות
יש  עוד ישן של אבי לוי נרקד אצל דודו בימי א

הריקוד  שהוצג  באונ'  הוא החדש  וגם השיר חדש אייל גולן .
בברכה
באמת?תודה על המידע ,..זה ריקוד של גדי?לשיר
04/03/13 19:18
79צפיות
של אייל גולן החדש?חשבתי של דודו...אני מקווה שמישהו יצלם אותו ויעלה אותו ליוטיוב..הבנתי שהוא קשה...שוב אנני מבין את גדי,למה הוא לא מכין מצגת,שמונעת את הבלגן בללמוד בצפיפות..
º
כנראה רוחניות רחוקה ממני
04/03/13 21:09
81צפיות
אם השאלות הבאות לא מציקות לך,רד מרוחניות
04/03/13 22:13
90צפיות
מי אני?,למה אני רוצה?,למה יש סבל?,למה יש אסונות?,מה גורם לי לרצות? מאיפה מגיעות המחשבות? הרגש?. פחדים?.  למה אני נמשך לכהות?.אושר מושלם?...הארה? גן עדן בעולם הזה בכל מצב?...לדוגמא,הבנתי שעיצבן אותי שכואבת לי הרגל,לא בגלל שקיבלתי מכה..אלא בגלל שאני לא רוצה! להרגיש גם כאב..כל דבר שאתה לא רוצה,גורם לך לסבל.כי הרצון במאבק עם המציאות..הכאב הוא בגלל שאתה לא רוצה את המציאות שבה כואבת לך הרגל...אם אתה מפתח את הרצון לרצות את ה כאב,זהו!,סיימת עם כדורים נגד כאבים עד יומך האחרון.ענין של תירגול.זה הכל עבודה על המח.איך להנות בכל מצב...לא להתבייש לשאול שאלות ..האגו מעונין שתצא מהחיים האלה בלי כלום מטיפה סרוחה באת ואל עפר תשוב.הוא נותן לך כסף כבוד ידע..רק בכדי להסיח את דעתך..במקרה הטוב אתה מגלה לקראת זיקנה שהוא סימם אותך  כל צעירותך.זו ישות שלפעמים מופעלת דרך כל מיני דמויות בחייך,שאומרת לך,זה לא בשבילך,,,מה אתה דפוק?...אתה מחמיץ..רק שתרד מלהתפתח.כשההתפתחות היא מטרת המציאות..סיימתי שבוע טוב
אני בגשמיות קטנה
04/03/13 23:17
38צפיות
לא מתעסק באיך ולמה
כמו בריקוד עצמו.
המשמעות היא פרטית לכל אחד
וניתנת לפירוש שונה וזה לא הופך
את זה לנכון יותר.
אני לא מתחבר ככ להנחות שלך
אבל אם זה נותן לך את הכח והשלווה
אז מי אני שאסתור אותם.
כול-שי-קלאם...
02/03/13 12:44
264צפיות
דווקא אני לא שמתי לב שהצעדים נשכחו. לימוד הריקוד זרם בקלילות.
היתכן שאני נרדמתי??..
אל תשכח יוניון-ללמד 1,000(!) איש-לא קל!!!!
º
זה לא אלף ספרתי בקושי שש מאות
02/03/13 16:07
153צפיות
אהה..!
03/03/13 18:20
160צפיות
צודק! אני התכוונתי לאוניברסיטה והוא לבית דני.
Flix
פורום תיירות ספורט

אוהבי ספורט?

בואו לדבר על זה בפורום תיירות ספורט לפרטים נוספים היכנסו!>>>

פורום ציוד לספורט

פורום ציוד לספורט

כי הגיע הזמן להיכנס לכושר בואו לדבר על זה עכשיו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום