לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ריקודי עם
רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

חוג בהדרכת עופר אלפסי

08/11/09 07:34
 חוג בהדרכת עופר אלפסי
בהמשך לפתיחת החוג בשבוע שעבר... ממשיכים ורוקדים עם עופר ברמת אביב החדשה

מצ"ב פליירים....

חוג בהדרכת עופר אלפסי
<< ההודעה הנוכחית
08/11/2009 | 07:34
15
86
 חוג בהדרכת עופר אלפסי
בהמשך לפתיחת החוג בשבוע שעבר... ממשיכים ורוקדים עם עופר ברמת אביב החדשה

מצ"ב פליירים....

הילה
08/11/2009 | 12:43
5
2
אף אחד לא כתב איך היה בשבוע שעבר בפתיחה?
אשמח לשמוע.
בנוגע לפתיחה...
08/11/2009 | 13:07
2
4
כמו שדיברנו בעבר - השקעה זו השקעה...

האולם היה מקושט, בכניסה חיכה שולחן "פנדו" עם מפלי שוקולדים ומלא מתוקים...
רפרטואר עשיר, מגוון ומיוחד...

היום עופר מתכוון ללמד במעגלים את "צליל רועים"... כמובן שבשוטף יש ויהיה שילוב של ריקודים ישנים וחדשים ולתת מקום נכבד למתחילים...

מחכה לראותך ואת כולם...
יופי של בחירת ריקוד !
08/11/2009 | 15:24
1
3
רציתי לבוא.. אבל ה"חיידוקים" החליטו שלא..
יש את שבוע הבא... ועוד שבועיים וכן הלאה... ;-
08/11/2009 | 15:52
1
מתי שתבואי - יהיה כייף לראותך...
עדה... הפתיחה הייתה מאוד מוצלחת...
08/11/2009 | 23:35
1
1
הרפרטואר של עופר מגוון... גם חדשים וגם וותיקים...
{אני לא צריכה לספר לך - את הרי מכירה את עופר מקאונטרי דקל... ויודעת שמדובר במרקיד מעולה... }

גם האולם קושט בהשקעה רבה... והכיבוד... סוףףףףףף... ...
הסביבה נעימה והאולם מצויין...
בקיצור... הלוואי והיה לי את הערב הזה פנוי על בסיס קבוע...
תודה. כמוני כמוך
09/11/2009 | 08:20
1
מאז שנרשמתי למכון כושר, יש לי פחות זמן.
מצרפת את המנשר ה-שימו
08/11/2009 | 13:24
6
2
מצרפת את המנשר ה-שימו
תודה דליה...
08/11/2009 | 13:35
1
יש לשים לב שיש ריקודי מתחילים בשעה 20:15 עד 21:00
אח"כ הרקדה מעגלים / זוגות והלאה...

20:15-21:00 מתחילים מצעד 1 ,
08/11/2009 | 14:07
4
2
התכנית שודרגה ,שימו לב למנשר בצד שמאל {התכנית}

התכנית שודרגה לטובת כל מי שרצה אי פעם , שאף  וחלם לרקוד ריקודי עם וחשב שזה בלתי אפשרי

אז: זה המקום, הזמן והמדריך

המליצו  למכרים ,שכנים,חברים ולכל מי שאתם אוהבים  .

קצת על המקום : האולם ענק   התאורה מצויינת ,אקוסטיקה ברמה טובה מאוד,רצפת פרקט ,פינת קפה מסודרת .

שרותים נקיים , חניה בשפע .

האוירה והלמידה על המדריך ואם תשאלו אותי  :לא לוקחת אחריות על הגמילה מההתמכרות . ראו הוזהרתם

מאחלת הצלחה לרוקדים שמתחילים  {שבעוד מס חודשים כבר יעלו כיתה ויצטרפו למחוננים}וכמובן גם לבינוניים ולמתקדמים

והצלחה לעופר , ושהחוג  יפרח ויבואו רוקדים  והאולם יהיה מלא מקיר לקיר   ,

כמובן  שזה קורה היום בערב

דליה
וחשוב לא פחות...
08/11/2009 | 14:35
3
2
יש מזגן מעולה...
הייתי ונהנתי מאדדדדדדדדד מ....
08/11/2009 | 15:26
2
1
אולם מקושט ב וממוזג, ריצפה מעולה לריקוד
שולחן עם "פנדו" ומפלי שבילבלו את אוהבי המתוק
עופר אלפסי והילה תבור  תמיד כייף לפגוש
רוקדים חדשים...חברים קרובים וחברי פורומים שונים  
המאסטרו שלנו רפי זיו
רפרטואר מגוון.....אהבתי
חזרנו עייפים אך מרוצים...
הרקדה מומלצת מאד....מאחלת לעופר והילה הצלחה רבה....אנחנו עוד נפתיע
החבר'ה מהדרום החם  

תודה ומחכה לכם... (אני בטוחה שגם עופר)
08/11/2009 | 15:52
1
1
שמחתי מאוד מאוד לראות אותך ואת רפי ובכלל את כל החבר'ה שלא ראיתי כל כך הרבה זמן... וכמובן שאת קרן האחת והיחידה)

מקווה שלא אצטרך לחכות כל כך הרבה זמן לראות אותכם שוב ובנתיים שולחת לכם מלא

ובקרוב אשלח תמונות שיזכירו לכם את כל המתוק שהיה... שולחן הפנדו בכניסה להרקדה...
אחחחחחח קרן ה של כולנו
08/11/2009 | 16:08
1
פוטנציאל אדיר !
09/11/2009 | 09:38
1
2
אולם עם רצפת פרקט מעולה
מיזוג מצוין
אקוסטיקה נהדרת (אין צורך "להפציץ" ת'אוזניים)
פינת קפה
חניה
ו... עופר (אין צורך במילים מיותרות)
עם רפרטואר מגוון, מכל הזמנים

ברצוני להבליט נקודה חשובה
עופר מלמד ריקודים (מכל הסוגים והזמנים) ממש מעולה !

ממליץ בחום
  חנן
אתמול לימד את::" צליל רועים "בחירה מצויינת.
09/11/2009 | 13:09
2
הודעות אחרונות
08:55 | 26.08.15 buno1
21:07 | 25.08.15 אורחים בפורום
11:33 | 25.08.15 tzioni12
09:58 | 21.08.15 bibi1999
11:11 | 20.08.15 איציק1989
14:49 | 18.08.15 שושן פרא
11:00 | 14.08.15 אליק 31
07:40 | 12.08.15 סבא של יהלי
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום