לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אנימציה ותלת מימד
שלום רב, הפורום מיועד לאנשים שאוהבים אנימציה, לא משנה אם זה דיסני משנות השלושים, אפקטים מהמאה העשרים ואחת או כל דבר באמצע - פלסטלינה, חול, סטייקים... אז אם מישהו לקח חפץ דומם והזיז אותו בצורה משכנעת - או לא - הריהו אנימטור, וכולנו כאן כדי לדבר על זה, לעשות את זה ולהנות מזה. אפשר ורצוי לשלוח לינקים לעבודות מקוריות או מוצלחות במיוחד. הרבה מאד אנשים ישמחו לבקר עבודות של אחרים, לפעמים גם לומדים מזה משהו. מה אנחנו לא - הפורום לא משמש כמועדון מעריצים לסדרה אחת מסויימת, או כמקום איסוף לתמונות משעשעות. הכוונה היא להבין אנימציה כחובבי הז'אנר וכיוצרים וללמוד יותר על התחום בכללו. אנא שימו לב לכללי ההתנהגות בפורומים, ושמרו עליהם, כי הדבר הכי חשוב הוא: לשמור על כבוד הדדי. מאחורי כל שם בפורום מסתתר אדם שלם, שעשוי להיות חבר, שותף או לקוח לעתיד...  אז להתראות וניפגש כאן. ובינתיים, תהנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנימציה ותלת מימד

שלום רב, הפורום מיועד לאנשים שאוהבים אנימציה, לא משנה אם זה דיסני משנות השלושים, אפקטים מהמאה העשרים ואחת או כל דבר באמצע - פלסטלינה, חול, סטייקים... אז אם מישהו לקח חפץ דומם והזיז אותו בצורה משכנעת - או לא - הריהו אנימטור, וכולנו כאן כדי לדבר על זה, לעשות את זה ולהנות מזה. אפשר ורצוי לשלוח לינקים לעבודות מקוריות או מוצלחות במיוחד. הרבה מאד אנשים ישמחו לבקר עבודות של אחרים, לפעמים גם לומדים מזה משהו. מה אנחנו לא - הפורום לא משמש כמועדון מעריצים לסדרה אחת מסויימת, או כמקום איסוף לתמונות משעשעות. הכוונה היא להבין אנימציה כחובבי הז'אנר וכיוצרים וללמוד יותר על התחום בכללו. אנא שימו לב לכללי ההתנהגות בפורומים, ושמרו עליהם, כי הדבר הכי חשוב הוא: לשמור על כבוד הדדי. מאחורי כל שם בפורום מסתתר אדם שלם, שעשוי להיות חבר, שותף או לקוח לעתיד...  אז להתראות וניפגש כאן. ובינתיים, תהנו!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לעולם "האנימציה והתלת מימד"
כאן הכל זז קדימה....
הצטרפו אלינו היום כדי שתוכלו לעמוד בקצב מחר :)
כאן המקום למתעניינים, סטודנטים, מרצים, מקצוענים ולכל מי שיש לו מה לשתף, מה לשאול ומה לדון בנושאים הרלבנטיים,
וביניהם: אנימציה דו מימד, תלת מימד, פיסול, מידול, טקסטורות, ביקורות, טכניקות, מקומות לימוד ועוד.
השתתפות חבורה מגוונת ומגובשת, ככל שתגדל, תיתן כיוון ומענה, לכל הנושאים שיעלו.
תגובות גולשים יתקבלו בברכה, כל אחד לפי תחומו ונסיונו, תוך מענה על רקע מקצועי וסף רגישות גבוה.... כיאה לארטיסטים רגישים :)
אנחנו גם נקבל כאן אורחים שונים, מידי פעם, שיהיה מועיל ומעניין . .. למי שיש רעיונות, בקשות שונות, מוזמן להעלותם.
על מנת להיות גולש פעיל בפורום צריך רק להירשם בשם שלכם או בכינוי שתבחרו. בכל בעיה ניתן לפנות למנהלת הפורום או במסר.
ומכאן, כדאי שנזוז קדימה !
המשך >>

אנימציה של מספרים בטיימר או ספירה לאחור

מאת: thnrra
05/11/09 09:56
איך אפשר לעשות אנימציה למספרים מתחלפים - כמו טיימר, או ספירה לאחור?
(למשל   מ - 02:00  ל- 00:00)
אני עובדת עם מקס 2009 ולא מצאתי דרך לעשות את זה, למישהו יש רעיון איך בכל זאת עושים אנימציה כזאת?

תודה
תגיות:
אנימציה של מספרים בטיימר או ספירה לאחור
<< ההודעה הנוכחית
05/11/2009 | 09:56
12
402
איך אפשר לעשות אנימציה למספרים מתחלפים - כמו טיימר, או ספירה לאחור?
(למשל   מ - 02:00  ל- 00:00)
אני עובדת עם מקס 2009 ולא מצאתי דרך לעשות את זה, למישהו יש רעיון איך בכל זאת עושים אנימציה כזאת?

תודה
יש פתרון מובנה לזה באפטר אפקטס.
05/11/2009 | 10:56
11
53
איך זה נקרא באפטר?
05/11/2009 | 11:03
10
22
כפתור עכבר ימני על השכבה הרצוייה,
06/11/2009 | 21:43
9
23
EFFECT->TEXT
יש שם כמה אפשרויות. לפרטים נוספים: F1.

ניר.
יש דרך לעשות timecode בלי הפריימים?
09/11/2009 | 10:57
8
16
ניר תודה אבל מה שאני צריכה זה בעצם טיימר countdown, בלי מספרי פרייימים, כך שבסרט (שנעשה במקס)
יראו "ממש" countdwon על טיימר. ב-help אין פתרון כזה (גם מה שקצת בדקתי בפרמייר - אין אפשרות בלי ספירה של פרייימים). לפני שאני מכינה כל מספר בנפרד - יש אולי עוד דרך לעשות את זה?
תודה
בכל מקרה זה נעשה על גבי פריימים
10/11/2009 | 09:17
7
7
ניתן להזין את סרט המקס בשכבה אחת, ובשכבה שניה למקם את הטיימר.
אם תרצי סרט המכיל רק את הטיימר בכדי לשלבו בתוכנה עריכה אחרת, ניתן ליצור קומפוזיציה של שכבה ריקה המכילה את הטיימר בלבד, וליצא את מה שצריך.

ואם זה לא ברור, ניתן להגדיר את הטיימר שיספור פריימים או זמן.
שהטיימר יראה רק זמן - זה בדיוק מה שאני מחפשת
10/11/2009 | 10:49
6
15
פורמטים של הטיים-קוד
אבל בלי קשר לפריימים.
הטיימר לא צריך להיות "אמיתי", לא קשור לפריימים של הסרט. אני פשוט צריכה מספרים "שירוצו" בטיימר או בשעון דיגיטלי.
בכל הפורמטים (קובץ מצורף) יש גם פריימים - או שאני טועה ויש דרך "להעלים" את הפריימים?

שוב תודה
אפשר להתחיל ולחפש מידע נוסף
10/11/2009 | 10:57
5
8
או שאפשר פשוט למסך (mask) את החלק של תצוגת הפריימים, אם זה מתאים כמובן.
כלומר ליצור מיסוך על חלקה של שכבת הטיימר
10/11/2009 | 10:58
4
10
חשבתי על האפשרות הזאת
10/11/2009 | 11:02
3
13
אז כנראה שגם אנסה אותה (קיוויתי למשהו מובנה בתוכנה)
תודה Ninja
10/11/2009 | 11:06
1
קחי בחשבון שיכול להיות שתצטרכי ליצור סרטון טיימר נפרד, לייבא אותו, ולמסך אותו רק בקומפוזיציה המבוקשת.
תנסי את זה....
10/11/2009 | 23:54
1
28
אפשר אני מניח דרך סקריפטים לבנות שעון בצורה מתוחכמת יותר אבל בקובץ שמצורף (לשנות סיומת לAEP) יש אופציה מתוחכמת יותר ואחת פחות לשעון, ומה שצריך למסק זה את הAM/PM
תודה, יש גם לגירסה 7?....
12/11/2009 | 11:54
13
הודעות אחרונות
22:43 | 24.08.15 אלון בר 32
22:32 | 18.08.15 אורחים בפורום
11:55 | 13.08.15 kremiansky
21:41 | 11.08.15 אתינט
21:06 | 05.08.15 אתינט
20:14 | 05.08.15 אתינט
12:35 | 31.07.15 אתינט
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום