לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חיפה והקריות
הפורום מתחדש, העיר צומחת.
הפועל? או אולי מכבי?
הליכה בחוף דדו או ביקור בגן הבהאים?
העיר חיפה. העיר שלי ושלך. פורום העיר חיפה נפתח לכל חיפאי וחיפאית שמעוניינים לפתוח חלון לעיניי העיר הקודחים, והיות שכל תושב בקריות אומר קודם כל "אני חיפאי" ורק אחר כך את שם הקריה בה הוא גר, הפורום פתוח גם לכל תושבי הקריות.

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חיפה והקריות

הפורום מתחדש, העיר צומחת.
הפועל? או אולי מכבי?
הליכה בחוף דדו או ביקור בגן הבהאים?
העיר חיפה. העיר שלי ושלך. פורום העיר חיפה נפתח לכל חיפאי וחיפאית שמעוניינים לפתוח חלון לעיניי העיר הקודחים, והיות שכל תושב בקריות אומר קודם כל "אני חיפאי" ורק אחר כך את שם הקריה בה הוא גר, הפורום פתוח גם לכל תושבי הקריות.

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

הכי חשוב הוא לא מה כותבים לך, אלא איך אתה מגיב...

המשך >>

איפה זה הום סנטר שער הכרמל?

מאת: SS9100
31/01/08 18:30
מישהו יכול להסביר לי איפה נמצא סניף הום סנטר שער הכרמל?
ליד מה זה נמצא ?משהו מוכר..משהו גדול
תגיות:
איפה זה הום סנטר שער הכרמל?
<< ההודעה הנוכחית
31/01/2008 | 18:30
2
540
מישהו יכול להסביר לי איפה נמצא סניף הום סנטר שער הכרמל?
ליד מה זה נמצא ?משהו מוכר..משהו גדול
שער הכרמל זה במרכז הכרמל ליד גן האם
31/01/2008 | 18:44
1
146
הכוונה למתחם שער הכרמל בטירת הכרמל
31/01/2008 | 18:51
198
איפה שכל החנויות אחרי מת"מ. מה שהיה פעם קוסמוס
הודעות אחרונות
21:53 | 29.08.15 shonap53
10:44 | 27.08.15 משרות alljobs
13:41 | 25.08.15 v i k y 2 0 0 2
19:34 | 21.08.15 שרביט11111
10:42 | 20.08.15 משרות alljobs
23:50 | 18.08.15 שוקי אוהב לטייל
10:36 | 13.08.15 משרות alljobs
00:34 | 10.08.15 שרונהה
09:12 | 08.08.15 אישה בחופשה
10:35 | 06.08.15 משרות alljobs
08:05 | 06.08.15 שוקי אוהב לטייל
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום