בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום מתחדש, העיר צומחת.

הפועל? או אולי מכבי?

הליכה בחוף דדו או ביקור בגן הבהאים?

העיר חיפה. העיר שלי ושלך. פורום העיר חיפה נפתח לכל חיפאי וחיפאית שמעוניינים לפתוח חלון לעיניי העיר הקודחים, והיות שכל תושב בקריות אומר קודם כל "אני חיפאי" ורק אחר כך את שם הקריה בה הוא גר, הפורום פתוח גם לכל תושבי הקריות.

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.

פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.

בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.

הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה

הכי חשוב הוא לא מה כותבים לך, אלא איך אתה מגיב...

הודעה חדשה

איפה זה הום סנטר שער הכרמל?

מאת: SS9100
31/01/08 18:30
מישהו יכול להסביר לי איפה נמצא סניף הום סנטר שער הכרמל?
ליד מה זה נמצא ?משהו מוכר..משהו גדול

איפה זה הום סנטר שער הכרמל?
<< ההודעה הנוכחית
31/01/08 18:30
438צפיות
º
שער הכרמל זה במרכז הכרמל ליד גן האם
31/01/08 18:44
126צפיות
הכוונה למתחם שער הכרמל בטירת הכרמל
31/01/08 18:51
175צפיות