לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שיט וימאות
ברוכים הבאים לפורום שייט וימאות,
כאן תמצאו ים של חוויות וידע מקצועי בכל הקשור לדברים שצפים, מפליגים ואפילו קצת צוללים. נשתדל להנעים את זמנכם בחוויות שייט, לענות על כל שאלה מקצועית, ואפילו לנסות לשדך (דרך הלוחות) בין אנשי צוות.
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של שייט, ימאות ויאכטות.
כידוע ענף השייט הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
אנו מודים למנהלי הפורום בעבר (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. ...

וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ים טוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיט וימאות

ברוכים הבאים לפורום שייט וימאות,
כאן תמצאו ים של חוויות וידע מקצועי בכל הקשור לדברים שצפים, מפליגים ואפילו קצת צוללים. נשתדל להנעים את זמנכם בחוויות שייט, לענות על כל שאלה מקצועית, ואפילו לנסות לשדך (דרך הלוחות) בין אנשי צוות.
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של שייט, ימאות ויאכטות.
כידוע ענף השייט הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
אנו מודים למנהלי הפורום בעבר (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. ...

וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ים טוב!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לשמור את הפורום אך ורק לדיונים מקצועיים. אין לפרסם מודעות קניה / מכירה / צוותים בגוף הפורום - מודעות שיפורסמו בפורום ימחקו! בכדי לפרסם יש לגשת ללוחות דרך התפריט "לוחות" ולא לשכוח את הקטגוריה המתאימה.
מודעות (גם פרטיות (וגם בענייני צוותים)) וגם קישורים לאתרים מסחרים ימחקו לאלתר!
המשך >>

תעודת משיט-כרטיס פלסטיק (מגנטי)

מאת: yoni nave
06/07/12 21:23
אהלן
רציתי לדעת אם למישהו יש מושג עם יש תיכנון מתישהו על החלפת התעודת משיט מדף הנייר לכרטיס פלסטיק? תודה:)
תעודת משיט-כרטיס פלסטיק (מגנטי)
<< ההודעה הנוכחית
06/07/2012 | 21:23
5
319
אהלן
רציתי לדעת אם למישהו יש מושג עם יש תיכנון מתישהו על החלפת התעודת משיט מדף הנייר לכרטיס פלסטיק? תודה:)
מגנטי למה? מה ייכתב שם ומי יקרא את זה?
06/07/2012 | 23:05
180
הכוונה...
06/07/2012 | 23:23
1
212
הכוונה לכרטיס פלסטיק כמו רשיון נהיגה נראה לי יותר הגיוני מאשר לחתיכת נייר שנותנים
על זה כבר דובר הרבה זמן והעניין מתעכב מסיבה
07/07/2012 | 11:24
169
לא ברורה.
קודם שיהיה תוקף בין לאומי אמיתי...
07/07/2012 | 01:10
1
218
ל"רשיון" הזה!
כמו לפלסטיק של הכביש.
אין אחידות בדרישות במדינות השונות. אבל מעולם
07/07/2012 | 11:20
169
לא נאמר לי שהראיון אינו מוכר.

למען האמת גם לא ממש זכור לי שביקשו לראות רשיון משט
בבחינת "וואלה הגעת מהים הגדול הזה וממזג האוויר הזה, נכנסת למרינה ולא ולא דפקת ספינות חונות אז עכשיו נבקש ממך רשיון?"
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום