לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שאלה קטנה
ברוכים הבאים! לכולנו יש מדי פעם שאלה שאנחנו לא יודעים היכן למצוא לה תשובה. הפורום נועד למי שיודע לשאול. אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להשיב לכל הפונים. כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אנא תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה.
שיעורי בית: אנחנו לא פורום שיעורי בית. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקבלתם ותצפו לתשובה. נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים, גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא להכין אותם עבורכם. בעניין זה אנחנו ממליצים על פורום "לימודים ושיעורי בית" (שמספרו 321) שעוסק גם בהכנת שיעורי בית.
שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי שמקפיד להימנע מוויכוחים עקרים. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון רחב של פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. חברי הפורום ומחפשיו קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף, כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. מעבר לכך אנחנו מרכזים ומקפיצים שאלות שלא נענו אחת למספר ימים. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
משוב ותודה: נשמח אם תחזרו ותספרו לנו עד כמה הצלחנו לעזור לכם בחיפושים. המשיבים בפורום עושים זאת בהתנדבות וישמחו להכרת תודה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

ברוכים הבאים! לכולנו יש מדי פעם שאלה שאנחנו לא יודעים היכן למצוא לה תשובה. הפורום נועד למי שיודע לשאול. אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להשיב לכל הפונים. כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אנא תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה.
שיעורי בית: אנחנו לא פורום שיעורי בית. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקבלתם ותצפו לתשובה. נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים, גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא להכין אותם עבורכם. בעניין זה אנחנו ממליצים על פורום "לימודים ושיעורי בית" (שמספרו 321) שעוסק גם בהכנת שיעורי בית.
שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי שמקפיד להימנע מוויכוחים עקרים. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון רחב של פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. חברי הפורום ומחפשיו קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף, כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. מעבר לכך אנחנו מרכזים ומקפיצים שאלות שלא נענו אחת למספר ימים. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
משוב ותודה: נשמח אם תחזרו ותספרו לנו עד כמה הצלחנו לעזור לכם בחיפושים. המשיבים בפורום עושים זאת בהתנדבות וישמחו להכרת תודה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא אודות הפורום והנהלתו לפני שהם שואלים או משיבים בפורום, תודה!
אנא כתבו כותרת רלוונטית לשאלה או לתשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר.
אינדקס הפורומים למעלה בקישור "פורומים".  שאלות על על דואל וואלה יש להפנות לוואלה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

שליחת מכתב בדואר רגיל

מאת: kuroi tsuki
29/08/09 19:22
סליחה על הבורות
אבל כמה יעלה לי לשלוח מכתב רגיל מעיר אחת שקרובה לעיר שאליה אני רוצה לשלוח?
אפשר לקנות מעטפה נפרדת, לא חייבים חבילה?
וכמה עולים בולים וכל זה?
תגיות:
שליחת מכתב בדואר רגיל
<< ההודעה הנוכחית
29/08/2009 | 19:22
15
780
סליחה על הבורות
אבל כמה יעלה לי לשלוח מכתב רגיל מעיר אחת שקרובה לעיר שאליה אני רוצה לשלוח?
אפשר לקנות מעטפה נפרדת, לא חייבים חבילה?
וכמה עולים בולים וכל זה?
תוכל למצוא כאן
29/08/2009 | 19:28
1
82
רשות הדואר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
חיפשתי שם, לא הבנתי כלום
29/08/2009 | 19:38
30
כמה שקלים, אפילו פחות
29/08/2009 | 20:17
31
אין מעטפות בודדות...
30/08/2009 | 00:46
43
את יכולה לקנות חבילת מעטפות מבויילות ולחסוך כאבי ראש (אפשר להשיג בכל סניף דואר - במכונה הזאת שנמצאת שם, או אולי גם דרך הפקידים).

בכל אופן - אם המעטפה לא מבויילת - קונים בול, שצריך לעלות 1.60 ש"ח (לפי מה שאני מבין - זה מכתב סטנדרטי מבחינת מימדים ומשקל). זו עלות השליחה.
אצלנו אפשר לקנות מעטפה ובול בודדים...
30/08/2009 | 13:29
52
מעטפה זה 10 אג' אאל"ט, ובול, כמו שאמרו לך - 1.60 ש"ח.
דואר...
30/08/2009 | 13:36
9
40
לפני כמה חודשים שלחו לי בדואר [רגיל] כמה פריטים יקרי ערך. הפרטים שנכתבו היו נכונים, מלבד השם, לכן המכתב לא הגיע. אני מניח שזה כבר אבוד [כבר התרוצצתי שבועות בחיפוש אחר המכתב], אבל - יש למישהו מושג לאן זה הגיע?
או שנידונתי לעד להתאבל על זה?
יש מצב שזה חזר לשולח
30/08/2009 | 15:45
4
34
* לפני כמה שנים המשפחה החביבה שלי שלחה לי חבילה לחו"ל לכתובת לא נכונה, ואחרי שחזרתי לארץ - זה הגיע אליהם בדואר חוזר.. [רק שניאלצתי לשלם מכס בשביל לקבל את זה..]

מצד שני - אם הכתובת נכונה - אין סיבה שזה לא יגיע. תמיד קיבלנו בדואר מכתבים שלא נועדו אלינו, כאשר נכתבה עליהם הכתובת שלנו בטעות..
גם אם זה דואר רגיל?
30/08/2009 | 17:09
3
25
אחרת, אני באמת מתחיל לחשוד שהמכתב לא באמת נשלח... הפרטים נכונים, המכתב לא חזר אל השולחת, ואין לו זכר.
הסיבה שהיא צריכה לכתוב גם את הכתובת שלה
31/08/2009 | 11:01
2
32
על המכתב, היא בדיוק בשביל מקרים כאלה שלא ניתן לאתר את מי שזה נשלח אליו, אז שולחים חזרה למי ששלח. בגלל זה כשאנחנו שולחים מכתב אנחנו כותבים גם את הכתובת ששלחנו אליה, וגם את הכתובת שלנו. היא טעתה בשם הפרטי או בשם משפחה? שלחה לבית פרטי או לבניין? אם יש שם משפחה או אם הבית פרטי (מספיק אחד מהדברים האלה), אז המכתב ברוב המקרים אמור להגיע בכל זאת, אבל אפילו אם לא, הוא כבר היה חוזר אליה, הרי זאת המטרה שהכתובת שלה הייתה רשומה (אמורה להיות) מאחורי המכתב. במקרה כזה המכתב כבר היה מגיע אליה, כי למכתב בארץ לוקח רק כמה ימים להגיע, בטח שלא כמה חודשים.
אוקיי, המון תודה.
31/08/2009 | 12:50
1
17
אין בעד מה.
31/08/2009 | 20:05
16
יש 'מחלקת עלומות' בדואר.
31/08/2009 | 20:06
3
70
אני יודעת כי בדיוק ראיתי מודעה שהם עושים מכירה פומבית בירושלים, כנראה של פריטים שהלכו לאיבוד בדואר ולא נדרשו...

אולי המכתב שלך הגיע לשם?

הכתובת שלהם בירושלים (לא יודעת אם זה ארצי או איזורי):
בית הדפוס 26 (ליד מאפית ברמן), א.ת. גבעת שמואל ב', ירושלים

ויש טופס שאפשר לשלוח באתר, אולי יעזור:
http://www.israelpost.co.il/traceparcel.nsf/reques...
*גבעת שאול
01/09/2009 | 01:13
2
17
מעולה, אני אנסה את כל אלה.
01/09/2009 | 02:01
24
שוב תודה!
אופס, צודקת. העתקתי מהאתר ולא שמתי לב לטעות.
01/09/2009 | 12:26
19
הודעות אחרונות
16:54 | 01.09.15 אורחים בפורום
14:51 | 01.09.15 אורחים בפורום
13:43 | 31.08.15 אורחים בפורום
11:03 | 31.08.15 אורחים בפורום
15:06 | 30.08.15 אורחים בפורום
23:50 | 29.08.15 אורחים בפורום
21:17 | 29.08.15 88סול
15:38 | 29.08.15 אורחים בפורום
15:00 | 29.08.15 אורחים בפורום