לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום שאלה קטנה
ברוכים הבאים! לכולנו יש מדי פעם שאלה שאנחנו לא יודעים היכן למצוא לה תשובה. הפורום נועד למי שיודע לשאול. אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להשיב לכל הפונים. כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אנא תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה.
שיעורי בית: אנחנו לא פורום שיעורי בית. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקבלתם ותצפו לתשובה. נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים, גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא להכין אותם עבורכם. בעניין זה אנחנו ממליצים על פורום "לימודים ושיעורי בית" (שמספרו 321) שעוסק גם בהכנת שיעורי בית.
שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי שמקפיד להימנע מוויכוחים עקרים. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון רחב של פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. חברי הפורום ומחפשיו קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף, כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. מעבר לכך אנחנו מרכזים ומקפיצים שאלות שלא נענו אחת למספר ימים. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
משוב ותודה: נשמח אם תחזרו ותספרו לנו עד כמה הצלחנו לעזור לכם בחיפושים. המשיבים בפורום עושים זאת בהתנדבות וישמחו להכרת תודה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שאלה קטנה

ברוכים הבאים! לכולנו יש מדי פעם שאלה שאנחנו לא יודעים היכן למצוא לה תשובה. הפורום נועד למי שיודע לשאול. אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו להשיב לכל הפונים. כדאי להיעזר בחיפוש בפורום, בכלים ומידע, אינדקס הפורומים, גוגל, ויקיפדיה, מילון. אנא תנו כותרת רלוונטית לשאלה/תשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר. לקריאת כללי הפורום לחצו

כללי הפורום:
למידע נוסף אנא קראו את תקנון תפוז.
זכויות יוצרים: לא יענו שאלות לגבי "השגת" דברים לא חוקיים (שירים, תוכנות, טקסטים וכל דבר אחר). אנחנו מקפידים על זכויות יוצרים. במסגרת זאת אנו מבקשים גם ממשתתפי הפורום להקפיד ולא להשיב לשאלות כאלה.
שיעורי בית: אנחנו לא פורום שיעורי בית. אנא אל תעתיקו אלינו את השאלות שקבלתם ותצפו לתשובה. נשמח לעזור למצוא חומר בנושאים רבים ומגוונים, גם לצורך הכנת שיעורי בית, אך לא להכין אותם עבורכם. בעניין זה אנחנו ממליצים על פורום "לימודים ושיעורי בית" (שמספרו 321) שעוסק גם בהכנת שיעורי בית.
שאלות ותהיות פוליטיות: אנחנו פורום א-פוליטי שמקפיד להימנע מוויכוחים עקרים. אנא הימנעו משאלות פוליטיות או על גבול הפוליטי ומסקרים מכל סוג. שאלות בעלות גוון פוליטי ימחקו ללא התרעה נוספת.
תמיכה טכנית: בתפוז מגוון רחב של פורומי תמיכה במחשבים, חומרה, תוכנה, סלולרי ועוד. אנא הפנו אליהם את כל שאלות התמיכה שלכם.
 תמיכה בוואלה: אנחנו לא מספקים תמיכה לדואל וואלה. אנא פנו לוואלה בנושא.
 משוב לתפוז: הערות, הארות, שאלות ותלונות לתפוז אנא הפנו לפורום משוב.
 משוב על ניהול הפורום: בשמחה, אך במסרים בלבד. בהתאם לתקנון תפוז, לא יתקיימו דיונים בנושא ניהול הפורום ע"ג הפורום. הודעות שיעסקו בנושא יימחקו.
הקפצות בפורום: הפורום עמוס מאד וכולם רוצים את התשובה לשאלה שלהם עכשיו. חברי הפורום ומחפשיו קוראים לא רק את שלוש ההודעות הראשונות בראש הדף, כך שאין צורך להקפיץ שאלות והודעות. מעבר לכך אנחנו מרכזים ומקפיצים שאלות שלא נענו אחת למספר ימים. אם בכל זאת עבר זמן ולא קיבלתם תשובה – הקפצות לאחר 24 שעות לפחות.
משוב ותודה: נשמח אם תחזרו ותספרו לנו עד כמה הצלחנו לעזור לכם בחיפושים. המשיבים בפורום עושים זאת בהתנדבות וישמחו להכרת תודה.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא אודות הפורום והנהלתו לפני שהם שואלים או משיבים בפורום, תודה!
אנא כתבו כותרת רלוונטית לשאלה או לתשובה שלכם וציינו אם פרסמתם גם בפורום אחר.
אינדקס הפורומים למעלה בקישור "פורומים".  שאלות על על דואל וואלה יש להפנות לוואלה.

תמיכה טכנית           זיהוי שירים           לימודים ושיעורי בית           תמיכה בתפוז           מחשבים ואינטרנט           
פורום סלולארי           תחבורה ציבורית           פייסבוק ורשתות חברתיות

המשך >>

עזרה בניסוח מכתב למנהל בנושא הארכת חופשת לידה

מאת: good girl30
06/07/09 16:29
אודה לכל מי שיעזור , אני מתקשה בניסוחים )
תודה רבה...
WHENEVER YOU GO
NO MATTER WHAT THE WEATHER IS
ALWAYS BRING YOUR OWN SUNSHINE...
עזרה בניסוח מכתב למנהל בנושא הארכת חופשת לידה
<< ההודעה הנוכחית
06/07/2009 | 16:29
8
5977
אודה לכל מי שיעזור , אני מתקשה בניסוחים )
תודה רבה...
מה את רוצה לכתוב /לבקש
06/07/2009 | 22:16
6
547
צריך קצת רקע, למשל לכמה זמן את רוצה להאריך, כמה זמן את כבר בחופש וגם מה הסיבה..
רציתי לכתוב במכתב ש...........
07/07/2009 | 07:29
5
616
אני רוצה להאריך את חופשת הלידה שלי בעוד 3 חודשים נוספים .
חופשת הלידה שלי אמורה להסתיים באוגוסט ואני רוצה להאריך עד נובמבר.
יצאתי לחופשה לפני חודש וחצי ועבדתי עד היום האחרון כמעט של הלידה (יום לפני)..

אשמח לעזרה בכתיבת המכתב.

תודה מראש !
נסיון
07/07/2009 | 07:36
624
לכ' ..........

חופשת הלידה שלי אמורה להסתיים בתאריך ..........
ברצוני לבקש להאריך את חופשת הלידה עד .................

בברכה ...........

(אבל זו רק דעתי... אפשר לכתוב במליון נוסחים, את מכירה את המנהל שלך ואת יודעת איך לדבר איתו הכי טוב ..)
האם יש יסיבה
07/07/2009 | 08:37
3
412
"מוצדקת" שאפשר לטעון ולחזק את בקשתך? האם מגיעים לך ימי חופשה וחופשת הלידה אמורה להיות על חשבונם? <אני שואלת על מנת שהמכתב יהיה עם תוכן והצדקה ולא רק בקשה רשמית>

לא, אני מתכוונת שיהיה על חשבוני אין בעיה
07/07/2009 | 10:10
2
423
פשוט זה ילד ראשון ולא מספיק לי 3 חודשים....
3 חודשים זה רק לעכל את זה שאני אמא ולהתרגל......
אני זקוקה לעוד 3 חודשים להיות עם התינוקי הקטן שלי....כאמא טרייה...
סך הכל 6 חודשים זה לא הרבה יחסית לאחרות שלקחו 8-9 חודשים. ואפילו יותר
אני בכל מקרה חוזרת לעבודה רק מאריכה בשלושה חודשים נוספים.
אז את יכולה לכתוב רק מכתב רשמי שכזה
07/07/2009 | 11:42
803
אולי שווה לפניו גם לדבר בטלפון עם הבוס ולבקש?

אל

כידוע אני נמצאת בחופשת הלידה עד לתאריך X.
אבקש להאריך אותה בשלושה חודשים נוספים, עד לתאריך Y. ברור לי כי ההארכה מהווה חופשה ללא תשלום. בתום ששת החודשים אני מתכוונת לחזור לעבודה.

בברכת קיץ נעים
good girl30  
טוב אולי כמו שהציעו לך פה
07/07/2009 | 21:04
574
את יכולה פשוט להתקשר ולבקש בע"פ ואז המכתב הזה יחסך לך?

בכל מקרה להלן הצעתי (אחרי ככ הרבה תחקורים ושאלות, אני חייבת )

תאריך (בצד שמאל של המכתב)

לכבוד:
מר' X Y
(כאן שם החברה בה את עובדת)
--------------------------------

הנדון: בקשה להארכת חופשת לידה (במרכז הדף)

שלום רב,

כידוע, בתאריך XX/YY/09 מסתיימת חפשת הלידה שלי ואני אמורה לחזור למשרה אותה איישתי לפני החופשה. מסיבות אישיות, אני מבקשת בזאת להאריך את החופשה בשלושה חודשים נוספים ולשוב לעבודה שוטפת בתאריך ZZ/WW/09. ידוע לי כי ימי החופשה האלה ינוכו מימי החופשה שעומדים לזכותי בחברה או:  ידוע לי כי חופשה זו תיחשב לי כחופשה ללא תשלום (תבחרי איזו סיטואציה מתאימה לך..)

בתודה מראש ובברכה,
גוד גריל30
(ותוסיפי חתימה בכתב יד)

החוק מתיר לך לקחת חל"ת
07/07/2009 | 12:05
471
עד 12 חודש לאחר הלידה ובתקופה זו אסור למעביד לפטרך, הבקשה הינה אקט פורמלי בלבד ולכן כדאי לשוחח עם המעביד טלפונית ולשאול אותו איך הוא רוצה שתהיה מנוסחת הבקשה בכתב.
מצרף קישור לחוק, אולי תלמדי ממנו עוד כמה דברים
כתובות אינטרנט מצורפות:
הודעות אחרונות
16:54 | 01.09.15 אורחים בפורום
14:51 | 01.09.15 אורחים בפורום
13:43 | 31.08.15 אורחים בפורום
11:03 | 31.08.15 אורחים בפורום
15:06 | 30.08.15 אורחים בפורום
23:50 | 29.08.15 אורחים בפורום
21:17 | 29.08.15 88סול
15:38 | 29.08.15 אורחים בפורום
15:00 | 29.08.15 אורחים בפורום