לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום יזמות וניהול עסק
לא קרה כלום . מס הכנסה לא באים מיד . אם תעשה פרסום בעיתון בפליירים . יש אפשרות שיעלו על העניין . אבל מיפה לאוזן . לא קורה כלום . עד... - פורום יזמות וניהול עסק המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יזמות וניהול עסק

שלום רב,פורום יזמות וניהול עסק נועד לקהל בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בישראל וליזמים בתחילת דרכם. בפורום ניתן להפנות שאלות ליועצי הרשות בנושאים עסקיים, משפטיים, מימוניים ועוד. השאלות יופנו למאגר המומחים במוקדי הסיוע.הפורום נועד להפריה הדדית בכל הנוגע לרעיונות ולשיתוף בידע ובנסיון החברים.נמליץ לכולם לבקר גם באתר הרשות, פורטל המידע הגדול בארץ לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.אין לפרסם בלוח מוצרים\שירותים. פרסום זה מותר בלוח "עושים עסקים"בהצלחה לכולם!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום בשיתוף הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל
המשך >>

כתוב . המהירות היא מהשטן . ילך תירשם ,לא ילך

25/09/10 13:37
לא קרה כלום . מס הכנסה לא באים מיד . אם תעשה פרסום בעיתון בפליירים . יש אפשרות שיעלו על העניין . אבל מיפה לאוזן . לא קורה כלום . עד שתעבוד בשחור זה עוד דרך ארוכה . שיהיה לה כסף שחור
תגיות:
wert twert הטכנאי קרמר .
התקנת צלחות . אנטנות . התקנת אינטרקום .

טל  0773501516
אינטרקום דרך רשת הטלפונים
https://sites.google.com/site/hkermernow/yntrqwm-htqnh-wtyqwn-2

| מתנפחים לימי הולדת
http://www.2all.co.il/Web/Sites5/ck123/PAGE2.asp
חבר חדש עם שאלה חדשה
25/09/2010 | 11:44
15
4
שלום לכולם,

שמי עתיר, אני חדש בפורום.

לי באופן אישי יש הרבה רעיונות והמצאות שאני פשוט צריך זמן בשביל להוציא אותם לפועל.
כרגע אני רוצה להתעמק ברעיון של אימא שלי לפתוח עסק קטן.
היא יצא לפנסיה מוקדמת מהוראה, היא חינכה בבי"ס יסודי בכל מקצועות החינוך פרט לאנגלית ושיעורים מקצועיים כמו חקלאות לצורך העניין.
היא מעוניינת לתת שיעורים פרטים "מוכרים לצורכי מס" מהבית.

מה עליה לעשות? איך להתחיל? איך לתמחר  שיעור? האם יש עלויות של הבית שאפשר להעמיס על העסק? בכלל מה השלבים שצריך  לעבור כמו הגדרת העסק ושיווקו.

תודה לכל העוזרים וחג  שמח,
עתיר
השאלה הזו מיותרת בפורום הזה. אין בעייה לפתוח
25/09/2010 | 12:42
4
7
עסק כזה באפס הוצאות.
אפנה אליך במסרים.
אכן שאלה מיותרת. הפורום הזה נועד..
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2010 | 13:05
3
1
לדבר על מזג האויר.
מעניין אותי לדעת למה את צריכה לפנות אליו במסרים ולא יכולה לענות לו כאן, לעיני כל, כדי שכולם יוכלו להינות מהמידע שאת מעבירה.
אפנה אלייך במסר
25/09/2010 | 13:20
2
1
כפי שהשבתי לך, למרות מערכת המסרים,...
25/09/2010 | 13:25
1
2
הפורום פתוח לכולם לשם הפריה הדדית.
הפריה זה לדבורים ולפרחים
25/09/2010 | 14:06
3
קודם כל היא צריכה להחליט באיזה מקצוע היא רוצה
25/09/2010 | 12:46
5
3
ויכולה ללמד. לבדוק מה מציעים בסביבה הקרובה שלכם. באותה הזדמנות ללמוד מה טווח המחירים, ומה היתרון היחסי שיש לה להציע.

מבחינה חוקית: צריך להרשם למע"מ (כעוסק מורשה או פטור), במס הכנסה ובביטוח לאומי - הכל דקה לפני שמקבלים כסף בפעם הראשונה.
מצרפת 2 מאמרים שיכולים לעזור.
מבחינת ההוצאות המוכרות: כל מה שעוזר לקדם את העסק (מהבית ניתן "להשתמש" בארנוה של החלק היחסי של החדר בו היא מלמדת וגם מהחשמל). ההוצאות מוכרות עד חצי שנה לאחור מרגע פתיחת העסק.

לגבי השיווק - באופן כללי צריך לספר לכל העולם בסביבה הקרובה שהיא נותנת שיעורים פרטיים: זה יכול להיות פרסום במקומון, זה יכול להיות פליריים/מגנטים, זה כמובן חלוקת כרטיסי ביקור לכל מי שרק אפשר ועוד. שיעורים פרטים זה בדרך כלל משהו שעובר מפה לאוזן, לכן צריך לפעול בעיקר בכיוון: זה יכול להיות באמצעות השתתפות בקבוצות רישות עסקי בסביבה שלכם, זה יכול להיות ע"י יצירת קשר עם תלמידים לשעבר וכו'...

http://www.natanson.co.il/node/22
http://www.taldil.co.il/index.php?option=com_conte...
קודם שתתחיל לקבל לקוחות . ויראו שזה טוב
25/09/2010 | 12:59
4
4
אז להירשם . אולי לא ילך . אולי יהיו רק 2 תלמידים ולא שווה כול העניין . אחרי זה מתחילים . לחשוב על דברים גדולים רשויות . לא רותמים את העגלה ליפני הסוסים
זו גם אפפשרות. אפשר גם לעבוד בשחור, כמו רוב..
25/09/2010 | 13:07
3
25
המורים הפרטיים. כל אחד והדרך שלו.
כתוב . המהירות היא מהשטן . ילך תירשם ,לא ילך
<< ההודעה הנוכחית
25/09/2010 | 13:37
67
לא קרה כלום . מס הכנסה לא באים מיד . אם תעשה פרסום בעיתון בפליירים . יש אפשרות שיעלו על העניין . אבל מיפה לאוזן . לא קורה כלום . עד שתעבוד בשחור זה עוד דרך ארוכה . שיהיה לה כסף שחור
אכן אפשר. אבל זה די מיותר...
25/09/2010 | 19:08
6
למורה פרטי אין שום אינטרס "לעבוד בשחור". לפתוח תיקים במס הכנסה ובמע"מ לא עולה שקל. ואם העסק לא מתרומם, אז גם אין צורך לשלם למנהל חשבונות (לכתוב "0" בדו"ח השנתי אפשר גם לבד), וגם לא לשלם מיסים (כי על אפס רווח משלמים אפס מס).

אז למה "הרוב" בכל זאת עובדים בשחור? מתוך פחד ובורות. בן-אדם שומע "לפתוח תיקים ברשויות" ונבהל. אבל במציאות, אין שום סיבה להיבהל.

ובלי קשר לשאלה הספציפית שעלתה פה: באופן כללי, זה לא חכם לחקות את מה ש"הרוב" עושים. מספיק להסתכל על אחוזי ההצלחה בכל תחום שהוא (גם בעסקים וגם בחיים) כדי להבין שההחלטות של "הרוב" בדרך-כלל לא מביאות לתוצאה הרצוייה.

זה לא לעבוד בשחור כאחד שהוא מורה פרטי
26/09/2010 | 17:00
7
ועוד רבים מחבריי , חבל לפתוח עסק ולהכריז על עסק כזה לפניי שרואים שהוא הולך טוב.

לפי דעתי אחריי שרואים שיש התעניינות מצד לקוחות שמועניינים בשיעורים פרטיים , רק אז כדאי להכריז על עסק ולא לפני

ותאמינו לי אף אחד לא יעשה לכם כלום , מס הכנסה וביטוח לאומי יודעים על העניין הזה שבנאדם רוצה לראות בחודש , חודשיים הראשונים אם הולך לו , ואחריי שיילך לה , שתוציא חשבוניות בדיעבד ,  גם ככה בתור התחלה ממליץ לפתוח עסק פטור.
הקמת עסק
25/09/2010 | 13:21
1
4
ברוך הבא עתיר
לא כל עסק בהקמה צריך תוכנית עסקית אבל כן ממליצה לשבת רגע ולחשוב על מטרת העסק, מי יהיו לקוחותיו (לעניין שיעורים, סביר שהלקוחות דווקא יהיו הורי הילדים), איך מגיעים ללקוחות, מה רמת ההכנסה שמצפים לה וכדומה.
משהצבעתם על רמת ההכנסה והלקוחות הפוטנציליים, אפשר לעשות פרוק לאחור ולראות כמה לקוחות נדרשים והאם זה רלונטי באזורכם ומכאן, מה שיטת השיווק הנכונה
ממליצה לפתוח תיקי מיסים רק לאחר שהנושאים שמניתי ברורים וכמובן, לפני תחילת העבודה.
אישית אני מאמינה שעבודת הכנה מאורגנת ואיכותית מניבה פירות עסיסיים וברוכים.

בהצלחה

עינת
תודה על התשובות
25/09/2010 | 21:03
יש סיכוי מסויים שבאמת "יעלו עלינו" בהנחה שנצא בפרסום אגרסיבי לכן אני מאמין בפתיחת תיק במס הכנסה.

לפני כל פתיחת תיק הייתי רוצה לעשות הרצה קטנה לעסק ובהנחה שזה יתפוס טוב אני מעוניין גם לפתוח תיק ואולי מי יודע אנחנו נהיה רשת כלל ארצית.

לי לצערי אין כ"כ זמן להעסק עם זה יותר מידי זמן כי אני גם מנהל חיי משפחה וגם התחום הזה לא ממש נוגע אליי.
אימא שלי יצאה לפנסיה וכעת היא רוצה לפתוח מעין מכון לשיעורים פרטים.

אני אמשיך לעדכן את הסטאטוס של הרעיון הזה ואני מקווה שזה יצא לדרך בהקדם.
יש עוד דרך די נוחה תמורת 5 אחוז מהסכום שמתקבל
25/09/2010 | 14:38
1
5
מתאים מאוד לעסק מתחיל,לפרילנסר,לשכיר,
כתובות אינטרנט מצורפות:
ממש מיותר
26/09/2010 | 17:32
3
במקרה הנ"ל הגברת תהיה עוסקת פטורה וככל הנראה לא תשלם מס (לפחות בתחילת הדרך) ולכן חבל על 5% שדורשים עבודה מינימלית מאד מבחינתה.
הודעות אחרונות
14:30 | 04.08.15 הטכנאי קרמר
14:30 | 04.08.15 הטכנאי קרמר
18:57 | 03.08.15 tomgalza
23:16 | 02.08.15 משה הרשקו
10:05 | 02.08.15 DelegatesForever
00:50 | 27.07.15 אורחים בפורום
18:40 | 26.07.15 qazqaz14
02:41 | 26.07.15 shonap53
23:06 | 24.07.15 רואהחשבון
16:34 | 23.07.15 שירוש1119
14:04 | 21.07.15 bigzizi
04:29 | 21.07.15 אורחים בפורום
חם בפורומים של תפוז
תנו קפיצה
תנו קפיצה
כל הפרטים על בריכת השחייה ששברה את שיאי גינס
תנו קפיצה
תנו קפיצה
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
אחרי סרטן וגירושים, האם יש סיכוי לפרק ב בחיי?
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
מה עושים כשהילד מדבר לא יפה?
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
תנו קפיצה
תנו קפיצה
תנו קפיצה
תנו קפיצה
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום