לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום רפואה משלימה
ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

חיידק הליקובקטר- מה לעשות?

15/03/11 20:28
שלום לכולם, אני קוראת הרבה בפורום אבל לא יצא לי לכתוב בו כעת יש לי בעיה ואשמח אם תעזרו לי.
אני שואלת בשביל קרוב משפחה שבבדיקת דם גילו אצלו את החיידק (זה חיידק שיושב במערכת העיכול) הרופא נתן לו אנטיביוטיקה ועוד איזה כמה כדורים אבל כל זה לא עזר כי אחרי חודש עשה בדיקת נשיפה והחיידק עדיין נמצא אצלו בגוף והרופא נתן לו שוב אנטיביוטיקה. בקיצור מה שרציתי לשאול האם אפשר לטפל חוץ מהרפואה הקונבנציונאלית לחזק את הגוף בדרך טבעית מה אפשר לקחת כדי למגר את החיידק כי הבנתי שזה חיידק ש'קשה' להיפטר ממנו, או אולי אצל מי כדאי לטפל ברפואה משלימה? הבו לי עצות.
חיידק הליקובקטר- מה לעשות?
<< ההודעה הנוכחית
15/03/2011 | 20:28
12
768
שלום לכולם, אני קוראת הרבה בפורום אבל לא יצא לי לכתוב בו כעת יש לי בעיה ואשמח אם תעזרו לי.
אני שואלת בשביל קרוב משפחה שבבדיקת דם גילו אצלו את החיידק (זה חיידק שיושב במערכת העיכול) הרופא נתן לו אנטיביוטיקה ועוד איזה כמה כדורים אבל כל זה לא עזר כי אחרי חודש עשה בדיקת נשיפה והחיידק עדיין נמצא אצלו בגוף והרופא נתן לו שוב אנטיביוטיקה. בקיצור מה שרציתי לשאול האם אפשר לטפל חוץ מהרפואה הקונבנציונאלית לחזק את הגוף בדרך טבעית מה אפשר לקחת כדי למגר את החיידק כי הבנתי שזה חיידק ש'קשה' להיפטר ממנו, או אולי אצל מי כדאי לטפל ברפואה משלימה? הבו לי עצות.
HBP
15/03/2011 | 21:16
8
144
היי
במשלימה ישנם מספר פתרונות יעילים מאוד החל מתמציות צמחימרפא, תזונה נכונה אבל מעבר לכך יש לבצע טיפול "משפחתי" כי ניתן להעברה מנשיקה, ששותים מאותה הכוס וכד'.
אני מופתע, שרופא "הצליח" לזהות את החידק בבדיקת דם..... לרוב זה נעשה בבדיקת שאיפה והמפתיע ביותר זה שאחרי נטילת האנטיביוטיקה לא המתינו כ-6 שבועות לבדיקה השניה - החוזרת.

לא ציינת את קווי הטיפול שניתן לרוב זה 2 סוגי אנטיביוטיקה וכן סותר חומצה בצורה משולבת.

מנסיון קליני רב בנושא יש תוצאות טובות מאוד עם צמחי מרפא שונים וכן שמן אורגנו או GSE משולב. ואמצעים נוספים כגון: פרביוטיקה.

בבריאות טובה,
תודה
15/03/2011 | 22:01
1
60
בבדיקת דם היו ערכים גבוהים של נוגדני החיידק ובגלל שזה פעם ראשונה הבדיקה היא אמינה ואין צורך בבדיקת נשיפה. שבועיים וקצת אחרי סיום הטיפול ( ההמלצה הרשמית לערוך את הבדיקה 5-7 ימים לפחות מסיום לקיחת התרופות) נערכה בדיקת נשיפה שהתוצאה שלה היא 15.38 . הטיפול אכן כלל 2 סוגי אנטיביוטיקה ותרופה נגד חמצון - כרגע הרופא נתן סוגים אחרים של אנטיביוטיקה למשך שבועיים.
וחוץ ממה שיואל כתב
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2011 | 22:59
91
אחרי כל האנטיביוטיקות החזקות שהוא לוקח, חשוב מאד לחדש את פלורת המעיים שנהרסה באמצעות לקיחת פרויביוטיקה איכותית (רמז - אקטימל וכאלה זה לא מספיק)
ולא משנה מה תחליטו לעשות-קודם כל דחוף
16/03/2011 | 00:31
5
123
לקחת תוסף מזון פרוביוטיקה בשם ביו-25 של סופהרב (חב' הבת של סולגר).

לדברי הרופא הנטורופט שלנו זהו החומר החזק ביותר שיש בארץ לשיקום הפלורה הידידותית של מערכת העיכול.
כדור אחד של אנטיביוטיקה הורסת את הפלורה לחודש ימים.
אז תעשו חשבון לבד כמה זמן לוקח לשקם את המערכת אחרי שני סבבים של אניביוטיקה.

הליקובקטר הוא חיידק שיושב באופן קבוע במערכת העיכול. השאלה היא האם התרבה מאד ולאן עוד חדר.

לפי הרפואה הגרמנת החדשה German New Medicine
ואני מצטטת מתוך התרגום בעברית של האתר "בחירה בריאה"

"הליקובקטר פילורי הוא חיידק המצוי באופן קבוע אצל יותר ממחצית האוכלוסיה. חיידק זה תואר לראשונה בספרות הרפואית בשנת 1983 ע"י שני חוקרים אוסטרליים אשר אף זכו בשנת 2005 בפרס נובל לרפואה על תגליתם זו. לפי תגליותיהם מקובל כיום לחשוב שחיידק ההליקובקטר פילורי הוא הגורם להתפתחות כיבים עיכוליים ודלקות קיבה.
לפי הרפואה החדשה ההסבר שונה לחלוטין.
הכיב העיכולי נוצר כתוצאה מקונפליקט של "כעס טריטוריאלי".
במונח כעסים טריטוריאליים הכוונה היא לכעסים הקשורים לדברים שנחשבים בעינינו כשייכים לטריטוריה שלנו. לדוגמא:
"שכן דומיננטי השתלט על חלק מהגינה שלי ואף אחד לא עזר לי"
"השותף שלי לא הפסיק להתווכח איתי ולדרוש ממני את הכסף שלי"
הכיב נוצר בקיבה ובתריסריון רק באותם אזורים בהם יש רקמה של תאים אפיתליים קשקשיים הקשורים לשכבת האקטודרם. רקמה זו מצפה את הדפנות הפנימיים של הקיבה בעקימון הקטן ובחלק הקרוב לפילורוס, את רקמת הפילורוס ואת דפנות התריסריון בחלק הקרוב לפילורוס.
הפילורוס הוא שסתום שרירי שתפקידו לסגור ולפתוח לפי הצורך את המעבר שבין הקיבה לתריסריון. הפילורוס מורכב בעיקר משרירים, אשר מצופים ברקמה של תאי אפיתל קשקשיים.
הכיב מתפתח בשלב האקטיבי של הקונפליקט (שלב ה-CA) וגם הכאבים מופיעים בשלב זה. כאשר הכאבים חזקים זה עלול לגרום לתחושה מקומית (מודעת או לא מודעת) של ירידת ערך עצמי, כגון: "משהו שם לא מתפקד טוב", "הקיבה שלי 'דפוקה' ", "הכיב הזה ממרר לי את החיים", וכו'. קונפליקט זה של ירידת ערך עצמי מקומית גורם לאובדן תאים בשריר הפילורוס, כחלק מתוכנית ביולוגית (SBS) שמטרתה להביא בסופו של דבר לכך שהשריר יהיה חזק יותר מאשר היה בתחילת התהליך.
כאשר נפתר הקונפליקט של כעס טריטוריאלי מתחיל שלב הריפוי של הכיב והכאבים נעלמים (למרות שהכיב עדיין פתוח). זה מאפשר את המעבר לשלב הריפוי גם בשריר הפילורוס. שיקום רקמת השריר מתבצע בעזרתו של החיידק הליקובקטר פילורוס. כלומר, החיידק אינו הגורם להיווצרות כיב הקיבה, אלא הוא בא לעזור בתהליך הריפוי באותם מקרים בהם היתה פגיעה לא רק ברקמה של תאים אפיתליים קשקשיים, אלא גם ברקמת שריר הפילורוס, שהיא קשורה לשכבת המזודרם.
הערות:
1. לא כל כעס טריטוריאלי גורם לכיב עיכולי או למחלה כלשהי. הכל תלוי במבנה אישיותו של האדם וכיצד מתפרשים הדברים בתת-המודע שלו.
2. כל אחת מהדוגמאות הנ"ל יכולה להתפרש בצורה שונה לחלוטין אצל אנשים אחרים.
3. כעסים טריטוריאליים יכולים לגרום לפגיעה גם בצינורות וכיס המרה וגם בצינורות הלבלב."

סוף ציטוט

כמו כן-לפי לואיז היי - בעיות בקיבה הן מסר לאמונתו של האדם: אני לא מספיק טוב, פחד וכן ממהר לרצות אנשים.

מאחר ולא מתים מזה (לפחות לא מיידית ) הייתי ממליצה שלא לצרוך אנטיביוטיקה כדי למגר את החיידק.

אפשר למגר אותו בעזרת חותם זהב אך חובה להתיעץ עם נטורופאט וגם לא נמכר בכל מקום.
שמן אורגנו פראי (בקפסולות בלבד) הוא מצויין לפטריות (שמקבלים הרבה פעמים אחרי נטילת אנטיביוטיקה).
לא חושבת שאורגנו מתאים ךחיידקים אבל אני באמת לא יודעת.

נ.ב. לפני יותר מ- 10 שנים נבדקתי בגלל תחושת חוסר נוחות בקיבה ומצאו לי את החיידק הזה. קבלתי טיפול משולב של 3 סוגי אנטיביוטיקה למשך 3 שבועות.

אני יכולה להעיד שתחושת חוסר הנוחות היתה כאין וכאפס לעומת החולשה הנוראה וההרגשה הגרועה מאד לאורך שנה שלמה.
ג'ודי יקרה
16/03/2011 | 00:42
4
63
בפורום הזה לא מקובל לפרסם מרשם ספציפי,
מה גם שיש מספר סוגים טובים של פרוביוטיקה, ואין דוקא לחברה אחת יתרון מהותי על אחרת
כפי שראית, גם אני ממליצה על פרוביוטיקה , אבל אנא השתדלי להמנע להבא מפרסום של מוצרים ספציפיים
תודה, קבלתי את הערתך ותוספת קטנה
16/03/2011 | 09:19
3
57
אני לא תזונאית וההמלצה היא המלצה של אחד מטובי הנטורופאטים שבקרנו אצלו בזמן האחרון, שהסביר לנו
את ההבדלים הספציפיים בין פרוביוטיקה אחרים:
מספר הזנים הגדול והפוטנטי ביותר
לא עובר הקרנה ושיקוף שהורס את החיידקים (מיוצר בארץ ועל כן לא עובר בידוק ברנטגן במכס
חשבתי שזה כדאי שגם אחרים יקבלו את המידע שילתי עבורו במיטב כספי בעת ביקור אצל הרופא.
המוצר לצערי ממש יקר, יש בכל אריזה רק 30 כמוסות שמייקר עוד יותר.

רציתי להביא עבור שימוש אישי לבעלי שקבל בעקבות סיבוך בבית חולים כמויות גדולות של אנטיביוטיקה ולמרות שאת רב התוספים עבורינו אני מזמינה בחו"ל במחיר ממש מצויין, הרי שבעקבות ההמלצה, את הפריט הזה אני קונה בארץ.

מקווה שההבהרה הזו עזרה

מכיוון שישבתי עם תועמלנים של כמה חברות
16/03/2011 | 12:02
2
44
שמייצרות פרוביוטיקות, אז לכל אחת יש גרפים והסברים ומספרים למה היא הכי טובה,
יש פה שתי אפשרויות:
1. הנטורופת שהיית אצלו השתכנע בתום לב שזו הכי טובה ומאז הוא ממליץ עליה
2. כרגע הוא בהסכם של עמלות עם היצרן, ולכן הוא מקדם את המוצר הזה באופן ספציפי.
להרבה מאד נטורופטים יש הסכמים מהסוג השני. ואם הוא נוטורופת טוב ומספיק אתי, אז הוא גם לא ימליץ על משהו שהוא לא מאמין בו אפילו אם יש לו הסכם מסחרי, ועדיין - העובדה היא שיש פרוביוטיקות שאני מכירה באופן אישי שלא נופלות כהו זה מהמוצר שציינת (לא בטוח שהן יותר זולות)
אז ככה:
16/03/2011 | 14:28
1
54
1. הוא לא מקדם שום יצרן/חברה ובעצמו קונה לשימוש עצמי חומרים מחו"ל למרות שניתן למצוא חומרים מקבילים גם בארץ.
זה היה המוצר היחידי שהמליץ, פירט את הסיבה שהיא יותר מהגיונית.
כמובן שכל אחד יעשה את הטוב בעיניו

2. מאחר והוא רופא נטורופאט והידע שלו עולה עשרות מונים על זה של כל תועמלן, הוא גם מרצה בפני רופאים ווהוא גם יודע
    לבדוק כל אחד ואחד מהמרכיבים שיש בקפסולות (בתנאי שהן מופיעות על גבי התווית) לא הייתי חושדת בכשרים

יום טוב
האמת היא שרוב התועמלנים של החברות האלו הם
16/03/2011 | 16:12
34
נטורופטים,
אני תמיד מתייחסת לדברים שלהם בכבדהו וחשדהו:
כבדהו - כי הם מביאים לך ידע מעמיק ברמה גבוהה וחידושים ותוצאות מחקרים רלבנטיים (לפחות אצלנו זו הית ההדרישה של המורה שלנו - כי סתם בשביל לפרסם ממש אין טעם לבזבז זמן שיעור)
חשדהו - ברור
בכל מקרה, למרות שרוב המשתתפים הקבועים בפורום הם מטפלים בכירים , כל אחד בתחומו , וחלקנו גם נטורופטים, אנחנו נמנעים מלפרסם פה מוצרים ספציפיים למעט מקרים חריגים,
אז בודאי שלא לפרסם מיד שניה.
לטפל:
16/03/2011 | 11:45
68
הרבה פרוביוטיק, תזונה הכונה, תוספים - עם צריך השלמות, וצמחי מרפא.
מאד פשוט
16/03/2011 | 12:01
83
לנקות את מערכת העיכול מכל מה שנרקב ותוסס בה ומהווה את תנאי הקיום של החיידק.
החיידק אינו גורם הבעיה, אלא התוצאה שלה. הוא ממלא את התפקיד שהטבע יעד לו - לפרק פסולת ולהחזיר את מרכיביה לטבע. הוא למעשה מנקה את הזיהום במערכת העיכול.

באופן מעשי, ע"פ הגישה הטבעונית ההייג'יניסטית, יש להתאים תזונה על בסיס צמחוני אורגני, תוך הקפדה על צירופי מזון נכונים.
כל המזונות מהחי יוצרים רקבון במערכת העיכול. אי הקפדה על צירופי מזון נכונים גורמת לתסיסה ורקבון של מזונות במערכת העיכול. אלו בדיוק התנאים להתפתחות החיידק.

ניתן להרוג את החיידק באמצעות רעל אנטיביוטי כזה או אחר, אבל השארות תנאי הקיום (הזיהום) גורמים לחיידק לחזור, שהרי הוא נאמן לטבע שלו ויבצע את שהטבע יעד לו לעשות.
בוודאי שהרעל האנטיביוטי מזיק ומשבש את מערכת העיכול ואת הגוף כולו. התרופה מטפלת בסימפטום (החיידק) ולא בבעיה האמיתית וגורמיה. זהו טיפול גרוע ומזיק. טיפול כזה עלול ליצור בעיות ומחלות כרוניות, שהרי אי אפשר לפתור בעיה מבלי לטפל בגורמיה.

בנוסף, יש לתת את הדעת על גורמים נוספים שמשבשים את פעולת העיכול, כמו מצבים נפשיים קשים, מחלות מערכת העיכול ועוד.
קראתי את השירשרו שלכם
22/04/2011 | 22:38
61
ואתם ככ צודקים בסיבות להופעת החיידק
וגם בדרך הטיפול
אמרתם פה דברים חכמים ואני מקווה שהרבה אנשים יחשפו למידע הזה
הודעות אחרונות
20:11 | 29.08.15 trophy
22:12 | 27.08.15 יעל גורסטן
13:26 | 27.08.15 כפות תמר
10:39 | 23.08.15 אורחים בפורום
18:21 | 15.08.15 yossi7070
07:33 | 14.08.15 INXS2
12:15 | 13.08.15 אורחים בפורום
18:33 | 11.08.15 almentmrxx
08:41 | 10.08.15 טאוֹ
18:45 | 09.08.15 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום