לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום נוסטלגיה
"מנגנוני הזיכרון ההפכפכים מסננים את הזיכרונות הבלתי נעימים, מצרפים זיכרונות חיוביים זה לזה, מתבלים בקורט גוזמה ומשאלות לב, ויוצרים תודעת עבר נוכחת המגנה מפני אימי ההווה..."

הרבה מוסיקה טובה ,קצת נבירה במגירות הנסתרות של העבר, ובעיקר מצב רוח טוב וחברי.
שלכם
שרה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נוסטלגיה

"מנגנוני הזיכרון ההפכפכים מסננים את הזיכרונות הבלתי נעימים, מצרפים זיכרונות חיוביים זה לזה, מתבלים בקורט גוזמה ומשאלות לב, ויוצרים תודעת עבר נוכחת המגנה מפני אימי ההווה..."

הרבה מוסיקה טובה ,קצת נבירה במגירות הנסתרות של העבר, ובעיקר מצב רוח טוב וחברי.
שלכם
שרה

`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הודעה מנהלתית

הובא לידיעתי שיש בעיה מסוימת לגבי הדרך בה אני מנהלת את הפורום. אני מבקשת שאנשים שיש להם טענות,השגות, בעיות - יפנו אלי במישרין.  

הסגנון שבו אני מנהלת את הפורום הוא סגנון חופשי כאילו שאנחנו משוחחים. אם הסגנון הזה לא נראה לכם יש כמה ברירות ואחת מהן היא החלפת המנהל למישהו מביניכם שמכיר יותר מבפנים את הסגנון והדרישות הספציפיות.

אני עשיתי כמיטב הבנתי ויותר מזה אני לא יכולה לעשות, במיוחד עם תגובות מעטות יחסית.  

המשך >>

לחובבי שירי שנות ה-60 :

מאת: argamon
26/04/08 18:52
מצאתי משהו שבשבילי זה גילוי אמריקה ! :   אתר שלא ברור לי למי שייך ,מאפשר פתיחה של  2 תחנות רדיו שאין לי מושג מאיפה משדרות. המוסיקה ב-2 התחנות היא של שנות ה-60 , והמוסיקה מושמעת 99 אחוז מהזמן ללא הפסקה.
לפעמים אחרי השמעה של מספר שירים, יש זמן קצרצר של דיבור, וחגיגת המוסיקה ממשיכה . כחובב מושבע של שירי שנות ה60 , היה לי אחר צהריים מענג שכמוהו לא היה לי מזמן, אחרי שגיליתי את האתר הזה, והוא כבר במועדפים שלי.
בדף שבקישור רואים משבצת, וכביכול המוסיקה כבר רצה, אבל עדיין היא לא רצה. > צריך לפתוח את החץ מתחת וללחוץ על אחת התחנות לפי בחירה. > מומלץ להאזין ל-2 התחנות לסירוגין, בצורה כזו שבמקרה מושמע שיר ויש רצון לשמוע אחר, אז לעצור את ההשמעה וללחוץ על התחנה השניה.
נא לקחת בחשבון שאולי במקרה שתנסו, בדיוק יושמע דיבור, אבל כאמור זה רק לכמה רגעים ואפשר בינתיים לנסות את התחנה השניה
הנה הקישור :
http://www.radiosky.org/60s.html
*** הסירטון הנבחר שלי :
https://www.youtube.com/watch?v=94dY-QxjDiE  

*** התמונה הנבחרת שלי:
http://bit.ly/1G7RtRA

*** השיר האהוב עלי:
http://bit.ly/1M6I9gX
לחובבי שירי שנות ה-60 :
<< ההודעה הנוכחית
26/04/2008 | 18:52
13
382
מצאתי משהו שבשבילי זה גילוי אמריקה ! :   אתר שלא ברור לי למי שייך ,מאפשר פתיחה של  2 תחנות רדיו שאין לי מושג מאיפה משדרות. המוסיקה ב-2 התחנות היא של שנות ה-60 , והמוסיקה מושמעת 99 אחוז מהזמן ללא הפסקה.
לפעמים אחרי השמעה של מספר שירים, יש זמן קצרצר של דיבור, וחגיגת המוסיקה ממשיכה . כחובב מושבע של שירי שנות ה60 , היה לי אחר צהריים מענג שכמוהו לא היה לי מזמן, אחרי שגיליתי את האתר הזה, והוא כבר במועדפים שלי.
בדף שבקישור רואים משבצת, וכביכול המוסיקה כבר רצה, אבל עדיין היא לא רצה. > צריך לפתוח את החץ מתחת וללחוץ על אחת התחנות לפי בחירה. > מומלץ להאזין ל-2 התחנות לסירוגין, בצורה כזו שבמקרה מושמע שיר ויש רצון לשמוע אחר, אז לעצור את ההשמעה וללחוץ על התחנה השניה.
נא לקחת בחשבון שאולי במקרה שתנסו, בדיוק יושמע דיבור, אבל כאמור זה רק לכמה רגעים ואפשר בינתיים לנסות את התחנה השניה
הנה הקישור :
http://www.radiosky.org/60s.html
בדקתי ואהבתי!
27/04/2008 | 01:04
6
6
משמיעים שם מגוון רחב של סיגנונות מהעשור ההוא... אני מקווה שישמיעו בכל יום שירים אחרים.
אם זה לא יהיה ככה, נראה לי שלא אקשיב להם יותר מדי זמן.
אחת התחנות משדרת מנשוויל טנסי
27/04/2008 | 09:03
3
6
נהדר ! תודה argamon
27/04/2008 | 11:58
1
2
כבר שנים שאני רוצה שיהיה בארץ לפחות תחנה אחת רק לשנות ה=50'-60' ותחילת ה-70'
אין מודעות ורצון בארץ וחבל...
אם הייתי גיאדמק מזמן הייתי עושה את זה...הכל עיניין של הרבה $$$$$
בארה"ב יש המון תחנות של oldies ! ובכל אירופה גם...
ליאור
ל- elvisהמקורי שלום
27/04/2008 | 15:03
4
ליאור שלום
יש לי את האתר של תומכי גאידמק ואולי אשלח לו שאלה האם הוא אוהב את שירי שנות ה60 ואולי כדאי שיעשה תחנה לזה.  להקים תחנה בשבילו זה "כסף קטן"
ליאור, שאלתי את  LEATHER REBEL  בהודעה , האם יש לו קישורים לתחנות שמשדרות שירי שנות ה- 60 כמו בקישור שצירפתי, (אני אוהב את השיטה כיוון שאני לא מבין הרבה במחשב ובתחנות כאלו צריך רק לחיצה אחת בלי הרבה הגדרות מסובכות)
אם יש גם לך קישורים לתחנות כאלו שלא מסובכות להפעלת השמעה, אשמח אם תצרף קישורים.עדיין אין לי איפה להאזין לשירים שהם לא באנגלית, ואני חושב שהתחנות בקישור הנ"ל משמיעות רק באנגלית
אגב בתחנות שבקישור הנ"ל שמעתי אחד של אלויס, שלא שמעתי מספר שנים, ויש לי אותו רק מוקלט בצורה חובבנית כנער כאשר הקלטנו על "קסטה" עם טייפ פשוט . (אני לא זוכר את שם השיר).
אגב, ברוכים השבים לך ול LEATHER  , אבל תחזרו בבקשה באופן קבוע. יש כאן רוב מוחץ של בנות וזה מצוין אבל אנחנו הבנים גם צריכים להראות שאנחנו כאן
ליוליקה :
27/04/2008 | 15:12
2
לפי השפה שאני שומע בתחנות הללו ,חשבתי שהם מהולנד.  איך גילית שאחת מהם של טנסי?  ומעניין אותי מי האתר שנותן את הקישור לתחנות ?   לא הצלחתי למצוא זאת.(אני מצאתי את האתר בגוגל בחיפוש תוצאות למילה מסויימת) אני רואה באתר למעלה כמה מילים בעברית.  אני רוצה לשאול אותם האם אולי יש להם גם תחנות דומות לשפות אחרות עבור שנות ה- 60 ואולי גם לשנים אחרות.
ל- LEATHER REBEL שלום
27/04/2008 | 14:41
1
3
אני תמיד שמח כשאתה חוזר להגיב.
חסר לי המידע שנהגת לכתוב מידי פעם על שירים שונים.
אני בהתלהבות מהתחנות שבקישור וגם אני מקווה כמוך שהשירים מגוונים.
מה שגיליתי בינתיים, שמשום מה הם לא משמיעים את השירים הנפלאים של שנות ה- 60 בצרפתית איטלקית, ועוד שפות,וזה חבל.
האם יש לך אולי קישור למקומות שמשמיעים שם שירי שנות ה-60 לועזיים בשפות האחרות ?
במוסיקה החמצן שלי והנשימה שלי הם המוסיקה והשירים של שנות ה-60 ,והוצאתי כבר כסף לא מואט על דיסקים בחנות מצויינת בתל אביב שיש בה כמעט הכל החל משנות ה-40 .
אני בטוח שהגולשים כאן ישמחו אם תחזור לכתוב מידע על השירים והלהקות, כמו שעשית בעבר.
קל למדי למצוא שירים ב- youtube מהסוג שאני אוהב,  אבל קשה למצוא מידע ברשת על הלהקות והזמרים, ואני אוהב גם מידע, ובתחום זה אתה הוא המומחה המוסיקלי הבלעדי של הפורום !  
לכשיהיו דברים מעניינים, בטח שאכתוב
27/04/2008 | 21:24
אגב, זה לא מדוייק מה שאתה טוען, שאין להשיג מידע ברשת.
מידע יש המון, ואפילו על זמרים ולהקות איזוטריים שהוציאו תקליטון אחד וזהו, או שההקלטות שלהם יצאו לאור רק שנים רבות לאחר מעשה.

צריך רק לדעת לחפש... ובעיקר גם לדעת כיצד להקליד.
מן המפורסמות הוא, שמנועי-חיפוש לא נוטים להיות ידידותיים כלפי מי שלא מקליד את המלים בדיוק כפי שנכתבו במקור...
הללויה, מצאתי את אתר הבית:
27/04/2008 | 15:32
2
17
הרגע מצאתי את אתר הבית  שבקישור בהודעה הקודמת המאפשר האזנה למוסיקת שנות ה- 60 .
באתר יש אפשרות האזנה לשידורי שירים משנות  ה-50 , ה-60 ,ה-70 , ה-80  ועוד 8 סוגי מוסיקה.
כל הקישורים בצד ימין.
תהנו.   הנה הקישור :
http://www.radiosky.org/
באתר הבית שידורים גם משנות ה-50 ועוד
27/04/2008 | 15:37
1
5
היום לפני הצהריים האזנתי
27/04/2008 | 19:47
6
ובאחת התחנות הקריין אמר שזה נשוויל-טנסי.
כעת השפה היא הולנדית.
אבל מה אכפת לי העיקר שהשירים משגעים....
ארגמון תודה על הקישור, מקשיבה ונהנית
28/04/2008 | 09:14
1
1
לאלמוגית 5 אני שמח לדעת זאת
28/04/2008 | 09:25
1
תודה על המוסיקה..איפה היינו ומה עשינו ?
29/04/2008 | 08:34
4
להקת דש"ם..על הדשא..
איפה היינו -בשנות הששים וב-2005
בשירים שחיבר אבנר רבן ז"ל-  פרופ' לציביליזציות ימיות  באוניברסטית חיפה.[אתר לזכרו]
נ.ב.
בצד ימין עם הגיטרה- חיים בונן ז"ל שנפטר צעיר..
[עבדכם רק בצבע..]
הודעות אחרונות
09:01 | 31.08.15 אפונה ירוקה חמודה
21:43 | 29.08.15 מירב ושקד
10:06 | 29.08.15 אפונה ירוקה חמודה
15:37 | 27.08.15 אפונה ירוקה חמודה
16:49 | 26.08.15 אפונה ירוקה חמודה
17:22 | 25.08.15 אפונה ירוקה חמודה
07:02 | 25.08.15 אפונה ירוקה חמודה
08:40 | 24.08.15 אפונה ירוקה חמודה
11:10 | 22.08.15 אורחים בפורום
10:20 | 21.08.15 אפונה ירוקה חמודה