לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
 מה מיוחד בפורום הדרכה להורים?

פורום הדרכת הורים קם על מנת לעזור לכם הורים בהתמודדויות היומיומיות שיש לכם עם הילדים, במטרה להפחית את מידת הכעסים והלחץ, ולעודד אתכם לפעול ממקום של שקט נפשי ואהבה.

כאן תקבלו את הכלים המעשיים  -  כדי ליצור את היחסים הנכונים עם הילדים שלכם, להדריך אותם ולאמן אותם במיומנויות, שיעזרו להם  להצליח בכול אתגר ובכול משימה למרות קשיים אכזבות ותסכולים.

תחשפו כאן לגישה מיוחדת ושיטתית - המאפשרת  להעניק לילדים את הביטחון בעצמם, את האמונה שלהם ביכולות שלהם, את העצמאות שלהם.

אני דבורה עידן, מומחית בעלת ניסיון של  35 שנה בתחום  החינוך בכלל והדרכת הורים בפרט ליוויתי בהצלחה אלפי הורים להיות מנהיגים בבית.

ברוכים הבאים לפורום הדרכה להורים,

בואו לגלות את הדרך להגיע למערכת יחסים בריאה ומאוזנת ביניכם לבין ילדיכם, נעבור ביחד את המכשולים שהחיים מציבים לנו, ונהנה מהג'וב הגדול ביותר של חיינו- ההורות. 

הורות כריזמטית מתבטאת באמונה ביכולת שלכם להשפיע ולשכנע את ילדיכם לפעול בכל זמן ובכל מצב.

.

המשך...
הודעה חדשה

ספרים בנושא פרידה

מאת: smile li
16/09/12 09:37
יש לא מעט ספרים, תלוי גם איזו פרידה (פרידה מבית קודם, פרידה ממסגרת חינוכית, מההורים וכו').

ארשום לך שלושה ואם תרצי, אוסיף עוד:

* "פעם היה ילד שלא רצה לישון לבדו" - פרידה מההורים וקשיי שינה.
* "מעשה בחמישה בלונים" - כל אחד מ-5 הילדים מאבד את הבלון שלו בדרך אחרת, כל הבלונים שמייצגים עבור הקוראים ערכים ודברים מסוימים - מתפוצץ, כי זה סופו של כל בלון ונדרשת השלמה עם המצב. אני מאוד אוהבת את הספר הזה, כי כל ילד יכול לבחור מה מייצג הבלון שלו וההורים יחד עם הילד יכולים לנהל שיחה פעילה על המהלך הטבעי של פרידות.
* "פילוני" - פיל קטן שנפרד מהוריו והולך לגן.

בהצלחה!

ספרי ילדים בנושא פרידה - לגילאי 3-6
13/09/12 21:47
68צפיות
ספרים בנושא פרידה
<< ההודעה הנוכחית
16/09/12 09:37
183צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
נעים להכיר, שמי דבורה עידן, אימא ל-4 ילדים וסבתא ל-10 נכדים. אחרי למעלה מ-30 שנה בתחום החינוך והדרכת הורים הבנתי שכל מה שהורים רוצים זה כלים פשוטים שי
עוד...
המרכז להורות כריזמטית

דבורה עידן, מנהלת הפורום

זמינה לכם גם בטלפון 073-7569449

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום
Flix