לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
חברים וחברות יקרים,

פורום תזונה הוא אחד מהפורומים הראשונים והותיקים ביותר בתפוז, דבר שמעיד על הצורך הגדול שבפורום כזה. תזונה היא נושא נרחב מאד ולטעמי גם מרתק מאד.

אני מודע לכך שאצל רבים, האסוציאציה הראשונה שעולה כששומעים את המילה תזונה, היא זו של דיאטה אבל תזונה היא תחום עשיר ורחב הרבה יותר. בתפוז יש יותר מפורום אחד שמתעסק בהרזיה או השמנה ומלבד יעוץ תזונתי הם גם נותנים תמיכה מורלית לחברים. לכן אני מציע לכל מי שעוניין או מעוניינת במטרות אלו לנסות את הפורומים שמתמחים בכך.

הפורום נועד בעיקר כדי לתת מענה לשאלות של מתעניינים ברמות ידע שונות, להוות במה לעידכונים אחרונים בתחום ובעיקר להיות מקום פ-ת-ו-ח לדיונים פוריים בין חברי הפורום בנושא תזונה.

זה הפורום בשבילכם אם אתם רוצים לדעת:

אילו סוגי מזון מכילים ויטמין X או מינרל Y
דיונים בסוגי דיאטות והשפעותיהן על הגוף (אטקינס לעומת אורניש)
תוספי מזון שונים ומשונים
מטבוליזם של שומן בגוף האדם.
פרוקטוז כמקור פחמימתי.
לפטין, גרלין.
צורות שונות לקביעת האיכות של חלבונים.
ועוד ועוד.

זה -לא- הפורום בשבילכם אם:

כל מטרתכם היא לפרסם מוצרים או לקדם אינטרסים מסחריים של חברות אלו או אחרות. המקום המתאים לפרסום הוא לוחות הפורום והם בלבד.

אני מאמין גדול בחופש הביטוי ובדמוקרטיה ומאמין שפורום הוא ייצוג וירטואלי של חברה אנושית עם כל מה שקשור בזה. כולי תקווה שלא יהיו גורמים שינצלו את חופש הביטוי הכמעט מוחלט שקיים בפורום כדי לקדם את האינטרסים המסחריים שלהם.

קצת עלי:

אני מניח שאם ביקרתם בפורום חדרי כושר בעבר, אתם כבר יודעים מי אני והדיעות שלכם עלי מן הסתם מגוונות. חלקכם חושבים שאני קטנוני וקפדן עם יותר מדי זמן בחיים, חלק אחר חושבים שאני גורו בתזונה (ממש לא!), אחרים חושבים שלפעמים אני מצחיק ולבסוף יש את אלו שפשוט חושבים שאני בוטה וגס ולא סובלים אותי. אני לא מוטרד מאנשים שיש להם דיעה עלי כי אין שום סיכוי שבעולם שאני אצליח לשנות את הדיעה הזו ללא קשר למה שאני אעשה.

אני בוגר מדעי המחשב בטכניון ועובד בחברת תוכנה ששמה לא משנה כרגע. כשיש לי קצת זמן פנוי אני לוקח קורסים בטכניון בנושאים שמעניינים אותי (כימיה, ביוכימיה וכו') ומתעמק במה שמתחשק לי. חלק מהלימודים שלי לתואר במדעי המחשב כללו גם לוגיקה, כך שאני קטנוני במיוחד לגבי טענות שלא מנוסחות בצורה נכונה או שהן מכילות כשל לוגי ברור.

עכשיו מה אני לא: אני לא מישהו שאומר בולשיט, אני לא מעודד או תומך, אני לא בונה תוכניות תזונה ואני לא אחזיק את היד או אנחם מישהו שבא לחפש את זה. אני אומר את האמת כמו שאני רואה אותה ואני לא אעוות אותה לטובת אף אחד, אף פעם. אני טועה כי אני אנושי אבל אני תמיד מוכן להודות בטעות שלי ולתקן אותה ברגע שהבחנתי בה. אני לא מקובע ל-ש-ו-ם רעיון שהוא ואם יצא מחקר חדש ואמין שיסתור דברים שאמרתי קודם, אני אקבל אותו ואשנה את דעותי בהתאם.

יוסי

הודעה חדשה

האם אכילת ירקות ללא גבול משמינה?

04/02/02 21:12
היי שלום לכל מי שניכנס לפה
אז השאלה שלי כזאת בדר"כ בדיאטות כשרשום לאכול ירקות מבושלים (כמובן שלא בשן או ברוטב משמין) או ירקות חיים אז רשום ללא הגבלה
האם זה נכון שכמה שאני יוכל ירקות ויאכל ויאכל זה לא משמין?
כי אני פשוט אוכלת ירקות בלי הגבלה כי חשבתי שאם בדיאטה רשום ללא הגבלה אז למה שזה ישמין?1 בכל מיקרה רציתי לדעת דיעה שלכם! ואם יש תשובה עובדתית לגבי זה?
בתודה מראש :)

האם אכילת ירקות ללא גבול משמינה?
<< ההודעה הנוכחית
04/02/02 21:12
1029צפיות
בירקות מעט מאוד קלוריות
05/02/02 00:25
418צפיות
שאלה
05/02/02 01:47
227צפיות
º