לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכל הבאים.
שמי ד``ר יניב ואני משמש כרופא בכיר (נלווה) במרפאת עור בבי``ח ע``ש שיבא, תל-השומר, רופא בכיר ב``מכבי שרותי-בריאות``, במחוז מרכז.
חבר בחברה הישראלית לרפואת עור ומין, החברה הישראלית לדרמטוכירורגיה, האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה והחברה הבינ``ל לדרמטוכירורגיה ,והאירגון העולמי לרפואת עור בילדים. בנוסף אני משמש גם כמרצה בביה``ס האקדמי לסיעוד, בבי``ח ע``ש שיבא, תה``ש.
בעל דיפלומה בדרמטולוגיה מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ביה``ס לרפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א. תואר מאסטר (מוסמך), בדרמטולוגיה (בהצטיינות), מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א.

הפורום שלנו עוסק במחלות בתחום העור, כולל בעיות שיער וציפורניים וכן רפואת עור קוסמטית –כגון פילינג (קילוף עור) וכדומה.
במחלות מין – הכוונה למחלות המועברות במגע מיני ולא לבעיות גינקולוגיות או תפקוד מיני.

ד``ר יניב רון
"מכבי שרותי בריאות","בית שער העיר" ,רחוב העצמאת 56 יהוד (מכבי ופרטי)
63-200-70(03)

הפורום עבר לכתובת חדשה: לפורום רפואת עור
המשך...
הודעה חדשה

סקביאס- איך נזהרים מלהדבק?

מאת: פלטון
21/12/01 01:28
ד"ר יניב שלום רב,
אני כותבת מארה"בת כך שאם התשובה תישלח גם באמצע הלילה- תודה מראש...
לעמיתה מהעבודה יש סקביאס מזה ארבעה חודשים, ועד שאבחנו את הפריחה בכל הגוף אמרו לה שיש לה poisen I.v . כעת משאבחנו את הסקביאס אמרו לה שזה גם מדבק ודאגתי העיקרית היא כיצד נדבקים בזה?
האם בכך שאנו עובדות יחד אני בקבוצת סיכון? ממה עלי להזהר ו/או להימנע?
נתנו לה תרופה בשם FLUOCINONIDE CREAM - האם זו אכן התרופה המתאימה, או שמא נתנו לה תרופה למחלה אחרת ואם כןת הייתי רוצה לדעת מהי....
אני מודאגת מאד מאחר ואני אם לתינוק בן 13 חודשים, ואני חוששת מאד!
לתשובתך המהירה אודה.
שבת שלום ותודה מראש.

מיכל.

סקביאס- איך נזהרים מלהדבק?
<< ההודעה הנוכחית
21/12/01 01:28
171צפיות
סקאביס SCABIES
30/12/01 16:50
87צפיות

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום