לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום רפואת עור ומין
שלום לכל הבאים.שמי ד``ר יניב ואני משמש כרופא בכיר (נלווה) במרפאת עור בבי``ח ע``ש שיבא, תל-השומר, רופא בכיר ב``מכבי שרותי-בריאות``, במחוז מרכז.חבר בחברה הישראלית לרפואת עור ומין, החברה הישראלית לדרמטוכירורגיה, האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה והחברה הבינ``ל לדרמטוכירורגיה ,והאירגון העולמי לרפואת עור בילדים. בנוסף אני משמש גם כמרצה בביה``ס האקדמי לסיעוד, בבי``ח ע``ש שיבא, תה``ש.בעל דיפלומה בדרמטולוגיה מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ביה``ס לרפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א. תואר מאסטר (מוסמך), בדרמטולוגיה (בהצטיינות), מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א. הפורום שלנו עוסק במחלות בתחום העור, כולל בעיות שיער וציפורניים וכן רפואת עור קוסמטית –כגון פילינג (קילוף עור) וכדומה. במחלות מין – הכוונה למחלות המועברות במגע מיני ולא לבעיות גינקולוגיות או תפקוד מיני.ד``ר יניב רון"מכבי שרותי בריאות","בית שער העיר" ,רחוב העצמאת 56 יהוד (מכבי ופרטי)63-200-70(03)

אודות הפורום רפואת עור ומין

שלום לכל הבאים.שמי ד``ר יניב ואני משמש כרופא בכיר (נלווה) במרפאת עור בבי``ח ע``ש שיבא, תל-השומר, רופא בכיר ב``מכבי שרותי-בריאות``, במחוז מרכז.חבר בחברה הישראלית לרפואת עור ומין, החברה הישראלית לדרמטוכירורגיה, האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה והחברה הבינ``ל לדרמטוכירורגיה ,והאירגון העולמי לרפואת עור בילדים. בנוסף אני משמש גם כמרצה בביה``ס האקדמי לסיעוד, בבי``ח ע``ש שיבא, תה``ש.בעל דיפלומה בדרמטולוגיה מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ביה``ס לרפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א. תואר מאסטר (מוסמך), בדרמטולוגיה (בהצטיינות), מביה``ס ללימודי המשך ברפואה ע``ש סאקלר, אוניברסיטת ת``א. הפורום שלנו עוסק במחלות בתחום העור, כולל בעיות שיער וציפורניים וכן רפואת עור קוסמטית –כגון פילינג (קילוף עור) וכדומה. במחלות מין – הכוונה למחלות המועברות במגע מיני ולא לבעיות גינקולוגיות או תפקוד מיני.ד``ר יניב רון"מכבי שרותי בריאות","בית שער העיר" ,רחוב העצמאת 56 יהוד (מכבי ופרטי)63-200-70(03)
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הפורום עבר לכתובת חדשה: לפורום רפואת עור
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
המשך >>

סקביאס- איך נזהרים מלהדבק?

מאת: פלטון
21/12/01 01:28
ד"ר יניב שלום רב,
אני כותבת מארה"בת כך שאם התשובה תישלח גם באמצע הלילה- תודה מראש...
לעמיתה מהעבודה יש סקביאס מזה ארבעה חודשים, ועד שאבחנו את הפריחה בכל הגוף אמרו לה שיש לה poisen I.v . כעת משאבחנו את הסקביאס אמרו לה שזה גם מדבק ודאגתי העיקרית היא כיצד נדבקים בזה?
האם בכך שאנו עובדות יחד אני בקבוצת סיכון? ממה עלי להזהר ו/או להימנע?
נתנו לה תרופה בשם FLUOCINONIDE CREAM - האם זו אכן התרופה המתאימה, או שמא נתנו לה תרופה למחלה אחרת ואם כןת הייתי רוצה לדעת מהי....
אני מודאגת מאד מאחר ואני אם לתינוק בן 13 חודשים, ואני חוששת מאד!
לתשובתך המהירה אודה.
שבת שלום ותודה מראש.

מיכל.

סקביאס- איך נזהרים מלהדבק?
<< ההודעה הנוכחית
21/12/2001 | 01:28
1
218
ד"ר יניב שלום רב,
אני כותבת מארה"בת כך שאם התשובה תישלח גם באמצע הלילה- תודה מראש...
לעמיתה מהעבודה יש סקביאס מזה ארבעה חודשים, ועד שאבחנו את הפריחה בכל הגוף אמרו לה שיש לה poisen I.v . כעת משאבחנו את הסקביאס אמרו לה שזה גם מדבק ודאגתי העיקרית היא כיצד נדבקים בזה?
האם בכך שאנו עובדות יחד אני בקבוצת סיכון? ממה עלי להזהר ו/או להימנע?
נתנו לה תרופה בשם FLUOCINONIDE CREAM - האם זו אכן התרופה המתאימה, או שמא נתנו לה תרופה למחלה אחרת ואם כןת הייתי רוצה לדעת מהי....
אני מודאגת מאד מאחר ואני אם לתינוק בן 13 חודשים, ואני חוששת מאד!
לתשובתך המהירה אודה.
שבת שלום ותודה מראש.

מיכל.

סקאביס SCABIES
30/12/2001 | 16:50
105
ההדבקה בד"כ במגע ישיר
אך תיתכן גם דרך מצעים מושבים וכו אם יש מסה גדולה של פרזיטים
בכל מקרה הקרם שהיא קיבלה אינו הטיפול!! ואני בספק אם אכן זה הטיפול היחידי שקיבלה

הטיפול LYCLEAR CREAM

בהצלחה

ד"ר יניב

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות נבחרות

לא נמצאו הודעות נבחרות

הודעות אחרונות
08:30 | 29.07.12 אורחים בפורום
23:21 | 11.07.12 אורחים בפורום
22:57 | 10.06.12 אורחים בפורום
11:24 | 25.04.12 אורחים בפורום
15:34 | 09.04.12 אורחים בפורום
14:20 | 02.01.04 דורים
18:50 | 26.10.03 דנה 8
18:43 | 26.10.03 דנה 8