לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום חלומות המפתח לצופן של שפת החלום, מצוי בידי החולם עצמו שפת החלום מורכבת מסמלים, שמקורם במחסן הסמלים האישי של כל אחד מאיתנו. פענוח חלום הוא חיבור בין כל הסמלים למסר אחד, המסר של החלום. מסר ששלחנו אל עצמנו בעת החלום, במצב מודעות גבוה יותר. אל תפספסו ידע על הסמלים שמופיעים בחלום שלכם משמעות החלום מסתתרת בפרטים הקטנים. הקפידו להחזיק מחברת ועט ליד המיטה ורשמו את החלום על כל פרטיו בעת שאתם מתעוררים, זהו הזמן שבו זוכרים יותר פרטים מן החלום. אתם מוזמנים לעשות עבודת פירוש עצמית. הרבה חומר נמצא כאן לרשותכם (בקישורים, במאמרים, במילון המונחים, במנוע החיפוש של הפורום ועוד...). אתם תמיד מוזמנים לשתף במסקנותיכם ואנחנו כאן נסייע ונרחיב. התובנות האישיות שלכם מחלומכם, הן הכי רלוונטיות, רק אתם מסוגלים לזהות את החיבור לחייכם. לפני כתיבת חלום בפורום אנא שימו : בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי. חלומות שלא ישורשרו לשרשור היומי לא יקבלו מענה עבור כל חלום רשמו את הפרטים הבאים: גיל עיסוק מצב זוגי - נישואין/חברות כמו כן יש לפרט על היחסים עם הדמויות שמופיעות בחלום. הוסיפו: תאריך בו נחלם החלום מה חלמתם – ספרו כל מה שזכור לכם מהחלום איפה התרחש החלום אנשים שהופיעו בחלום – איך היחסים שלכם איתם מחוץ לחלום. מה הרגשתם בחלום – דאגה, פחד, שמחה, התלהבות ועוד... מוטיבים חוזרים – חיות שמופיעות, צבעים, אנשים לא מוכרים ועוד... מה לדעתכם המשמעות של החלום. הקפידו לרשום את החלום באריכות ולא בקיצור, מאחר ולכל סמל וסמל משמעות משלו וכל הסמלים ביחד בונים את הפירוש. אין שום התחייבות לפרש את חלומכם במסגרת הפורום יש להעזר בסבלנות. לעיתים פירוש של חלום אחד יכול לקחת מספר שעות. לעיתים יש מחסור במפרשים (המפרשים הם בני אדם כמוכם והפירוש בפורום הוא התנדבותי). לפעמים אף אחד לא מצליח להתחבר אל המשמעות של חלומכם. כמו כן, מילת למפרשים, על עבודתם הנאמנה, רק יכולה לתרום לאווירה הנעימה ולהמשך ה

נא לפתוח לפני כתיבת הודעה חדשה בפורום
 בפורום זה אנו מקפידים על שרשור יומי
נא הגיבו אל ההודעה הפותחת את השרשור והמנעו מפתיחת הודעה חדשה על גבי הפורום.
המשך...
הודעה חדשה

פרוש חלום בבקשה..

22/07/12 08:58
אממ טוב נתחיל.

גיל:20

מין:נקבה

מצב משפחתי:רווקה

מצב תעסוקתי:בעלת עסק פרטי...עוזרת בניהול הכספי של העסק המשפחתי.

מה עבר עליי בזמן האחרון: לא משהו מיוחד די רגיל רק לא הרגשתי טוב ממש השבוע.

הקשר של הדמויות אליי בחלום:אמא

אוקיי חלמתי ב6 7 ככה בבוקר(הבוקר) שאני אצל אמא שלי והיא נמצאת אצל איזה אנשים שהיא שכרה מהם יחידה או משהו כזה

ואני הלכתי לבקר אותה ואז פתאום יצא לה וויכוח עם הבעל בית וכל זה ולא יכלתי להשאר עוד וזה כבר לילה 8 וחצי בערב אבל החלטתי בכל זאת ללכת לבית שלי כי הרגשתי שהמצב שם לא נעים לא נעים לי להשאר עוד. התחלתי לארוז את הדברים בתיק פתאום בזמן שאני אורזת אני מרגישה עין אחת בכלל לא מתפקדת כלומר לא רואה בה כלום ועין שניה פקוחה חצי וכואב לי בה נורא וממש אני בקושי מצליחה לראות וכאבים בעין הזו וסחרחורות נוראיות והכל ביחד ממש כל רגע אני מרגישה שאני עומדת לפול.

בקיצור ארזתי הכל וזהו דיברתי קצת עם אמא וקצת עם הבעל בית שלה שהיה שם גם...וזהו החלום נגמר.

עכשיו. הבוקר התקשרתי לאמא שלי שיחה רגילה איך שהיא עונה אני שואלת אותה "אמא..... מקורה? " וישר היא אומרת לי

"תקפו אותי.. השותפה לחדר תקפה אותי...הרביצה לי מכות התנפלה עליי" אני לא ממש הבנתי כי אני יודעת שהיא יוצאת לפעמים לאקסטרות נקרא לזה מהעבודה ומוציאים אותה לכל מיני מקומות ולפעמים משכירים לה דירה משלה שתשהה בה ולפעמים נותנים לה חדר עם עוד מישהי כי זה תקופות מאוד קצרות ימים או שבוע שבועיים גג.

בקיצור נבהלתי נורא לא הבנתי כאילו למה שיתקפו אותה....... פתאום נופל לי האסימון שאמא שלי קורבן לפשע שמשתולל במדינה .........זה בלתי נקלט זה.......... אני כזה אמא הכל בסדר את מרגישה בסדר לפחות היד שלה גמורה כאילו בכל זאת מכות ממש.. ועלה לה הלחץ דם והדופק ואשפזו אותה בבית חולים ותלונה במשטרה לתפוס את הבחורה וכ'ד........ אבל עדיין אני מנסה להבין האם היה קשר בין החלום למה שקרה לה היום ..?

זה מתסכל נורא אני אישית נורא נזהרת מדברים כאלה אבל לחשוב ששותפה לחדר תתקוף אותך ....... כי...... אמא אמרה שפשוט היא אמרה לשותפה שתתן לה לנוח השותפה לא הפסיקה לצאת ולחזור לצאת ולחזור כל הלילה ואמא שלי צריכה לקום מוקדם בבוקר... לעבודה העבודה של אמא שלי מאוד קשה... אז מימה שהבנתי אמא שלי ניגשה אליה ואמרה לה יפה בבקשה מימך תתני לי לישון זה לא דבר רע היא לא קיללה אותה או ... טוב זה כבר חפירה... בכל מקרה אשמח לפרוש וגם אם יש קשר בין החלום למה שקרה הבוקר.... תודה מראש
 
תגיות:
º
שבוע טוב יום א-מה חלמתם?
22/07/12 06:32
6צפיות
פרוש חלום בבקשה..
<< ההודעה הנוכחית
22/07/12 08:58
14צפיות
וודאי שיש קשר
22/07/12 14:19
5צפיות
º
תודה רבה:)
22/07/12 14:22
2צפיות
שביל רפאים ופרח סגול
22/07/12 15:23
14צפיות
שלום ספירוש
22/07/12 20:49
3צפיות
מדהים, פשוט מדהים!
22/07/12 20:58
8צפיות
º
ראה לי שכן.בהצלחה רבה.
22/07/12 21:19
1צפיות
º
תודה רבה לך טופי
22/07/12 21:51
1צפיות
חלום על רצח
23/07/12 05:16
17צפיות
חסרים פרטים-גיל ,רקע
23/07/12 06:15
10צפיות
תודה
23/07/12 14:16
5צפיות
נכון
23/07/12 14:19
8צפיות
º
אם הכל נכון ומסתדר.נהדר.תודה לך על התייחסותך
23/07/12 17:37
4צפיות
Flix
ד

קושי בחיים?

אל תעברו את המשבר לבד. לפרטים היכנסו >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום