לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום מכוניות
שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכוניות

שלום, הגעתם לפורום רכב של תפוז, הפורום מנוהל ע"י DrorZi מאז מאי 2001 ו  The S t i g מאז 2007
הפורום היינו במה פתוחה לכל מי שרוצה להשמיע את דעתו בנושא רכב, להתייעץ או להתלונן ואינו מיועד לאנשים המכורים בלבד, בפורום מספר משתמשים רב המרכזים בתוכם ידע עצום בין אם בנושאים טכניים ובין אם בנושאי נהיגה .חלום הפורום הוא מסלול ברמה בינלאומית בארץ הקודש, כזה שאפשר לשלם ולעלות עליו עם הרכב הפרטי, בינתיים הפורום ילחם בסטיגמות שספורט מוטורי =  ילדים בני 18 מתלהבים שעושים רייסים מי הכי מהיר בקו ישר בכבישים ציבוריים ושכל מי שנוהג מהר הוא חוליגן. על מנת לשמור על אווירה טובה ולשמר את הרמה הגבוהה (מאוד) שאליו הפורום הגיעה הנה תוספות לחוקי הפורום הכללים של תפוז:
 *הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לדוגמה, אם יש שאלות בנושא צמיגים ואתם רוצים לשאול על החלפת צמיגים אצלכם ברכב אין צורך לפתוח הודעה חדשה), אם הכנסתם הודעה ראשית ואתם לא מוצאים אותה עשו קודם חיפוש האם היא שורשרה לטרד אחר בדף.
דבר זה נעשה על מנת לאפשר ליותר הודעות להופיע בדף הראשי.
* לכל משתמש הזכות לטרד ראשי אחד בדף, שאלות נוספות גם אם בנושא אחר ישורשרו לטרד הקיים של אותו משתמש
דבר זה נעשה על מנת למנוע הצפת הדף הראשי ע"י משתמש בודד, תאמיני לי, רואים את כל ההודעות שלכם ואם העלתם משהו חדש אנשים יראו ויגיבו
* ובהמשך למשפט האחרון, אנחנו רואים הכל ועונים על מה שאנחנו יכולים ויודעים, הודעות כמו "למה לא עונים לי" / "דחוווווווף"  / "מה? אף אחד לא יודע" לא מדרבנות אותנו לענות ואף להפך, חשוב לזכור כי כולנו פה בשביל ליהנות, על חשבון זמננו הפרטי ובהתנדבות, זו איננה עבודה של אף אחד מאיתנו ואף אחד מאיתנו (כולל מנהלי הפורום!) לא מקבל תמורה פרט להרגשה טובה בעזרה לזולת וניהול דיון פורה.
* יוצא מן הכלל הם משתמשים ירוקים בפורום אשר שילמו כדי להיות מודגשים בצבע זה, משתמשים אלה מגיבים לגופו של נושא אם ברצונם לתרום לדיון (ויש ברשותם ידע רב).
* הודעות "מ-ק-פ-י-ץ" גורמות למחיקת כל הנושא. (יוצא מן הכלל היא הודעות הקפצה על שאלה שלא נענתה ב-כ-ל-ל ועפה לדף השני) ההודעה שלכם לא יותר חשובה מהודעות אחרות בדף וזה מרגיז בדיוק כמו אנשים שנדחפים לראש הפניה במחשבה שהם ממהרים הביתה יותר ממני (או סתם בזים לכל כלל נימוס בסיסי)
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המפונות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר מהפורום והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו
* הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה (לדוגמה הודעה "כל הצרפתיות זה חרא מכוניות" נמחקת מידית)
* אין לפרסם מודעות למכירה בפורום, יד2 הוא המקום הראשי היום למכירת כלי רכב וכל דבר אחר, מודעות מכירה ימחקו מהפורום והמפרסם יחסם מכתיבה בפורום.
* הפורום איננו פייסבוק ואיננו WALL שלכם (לדוגמה "תראו מה מצאתי ביוטיוב" היא לא הודעה רלוונטית לפורום ותמחק)
* קיים מאמר המרכז הודעות טכניות ושאלות נפוצות (מכיל "מה זה טורבו","מה זה דאבל קלאץ/עקב אגודל" ועוד) קיים גם האתר www.howstuffworks.com כדי ללמוד איך מנוע עובד, מומלץ.
* שיחות נפש בין שני גולשים ימחקו, יש בתפוז מערכת הודעות אישיות ומספיק תוכנות IM למטרות אלו.
* הודעות ללא כותרת נמחקות, כותרת בשם "כנס","..." וכו נחשבות הודעה ללא כותרת.
***דוגמאות כלליות להודעות שנמחקות אוטומטית:
* באיזה צבעים אפשר להזמין גולף (אנחנו לא יבואנים, אנא פנו לאולם התצוגה הרלוונטי)
* איך עובד מנוע (יש את www.howstuffworks.com הוא באמת מצוין
* האם יש לכם תמונה של סובארו DL 83 (יש GOOGLE בשביל זה
* כמה עולה מאזדה חדשה (יש טלפון בדיוק למטרה הזו, תתקשרו לסוכנות)
* כמה עולה קולט 96 (הפורום איננו תחליף מחירון, יש ברשת את מחירון יד2 ולוי יצחק)
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים? אנא קראו את חוקי הפורום ("אודות הפורום והנהלתו" פה מעל)
גולשים חדשים מתבקשים לקרוא את הודעת המנהל על מנת לוודא כי הם מכירים את נהלי הגלישה בפורום
המשך >>

פתרונות חימום לרכב

מאת: Mapno
24/12/08 00:06
היי,
היתה לי נזילה ברדיאטור הפנימי וכפתרון זמני בצעתי מעקף כך שכרגע אין לי חימום ברכב.
האם יש למישהו רעיונות לשיטות חימום אלטרנטיביות?
חיפשתי מכשירי חימום שמתחברים למצת או USB ולצערי לא מצאתי כאלה.
אשמח לשמוע אם מישהו מכיר משהו כזה או כל פתרון אחר (מלבד החלפת רדיאטור פנימי)
תודות
פתרונות חימום לרכב
<< ההודעה הנוכחית
24/12/2008 | 00:06
49
2401
היי,
היתה לי נזילה ברדיאטור הפנימי וכפתרון זמני בצעתי מעקף כך שכרגע אין לי חימום ברכב.
האם יש למישהו רעיונות לשיטות חימום אלטרנטיביות?
חיפשתי מכשירי חימום שמתחברים למצת או USB ולצערי לא מצאתי כאלה.
אשמח לשמוע אם מישהו מכיר משהו כזה או כל פתרון אחר (מלבד החלפת רדיאטור פנימי)
תודות
שקיות כימיות לחימום ???
24/12/2008 | 00:12
152
עוד שכבת לבוש ???
אני לא חושב שיש לך פתרון אחר אלא אם כן זה יהיה משהו יצירתי מאוד.
למשל, חבור ממיר של מתח המצבר ל-220 ואז לחבר איזה סוג של מפזר חום (תוך שימת לב שאתה צריך משהו שיעמוד בהספק של הממיר).

ניר
אין לך שום אפשרות לחימום חשמלי
24/12/2008 | 00:13
32
231
הספק המצת מוגבל ל-180 וואט בד"כ. נגיד 200. נראה לך שזה ישנה משהו?
יצירתיות- תמיד הוא יכול לחבר את זה למצבר ישיר
24/12/2008 | 00:16
31
172
עם כבלים עבים.
חיבור על מצת אכן לא בא בחשבון (שכחתי לציין את זה בהודעה הראשונה)
וכמה מפיק האלטרנטור? 500 וואט?
24/12/2008 | 00:17
30
116
גם לא בטוח. בטח לא הספק פנוי אחרי כל הצרכנים הקבועים. גם זה לא יצליח לחמם אוטו.
למדינות צפוניות יש חימום חשמלי
24/12/2008 | 00:44
16
172
לתא הנוסעים שפועל עד להתחממות המנוע, מדובר בגופי חימום של 500W לא פחות.
והם עובדים לזמן קצר מאוד, וחיים על המצבר
24/12/2008 | 10:57
15
115
ולא רק על האלטרנטור. אני מניח שמערכת החשמל במכוניות המצוידות במערכת גם זוכות לאלטרנטור ומצבר מחוזקים.
די הכרחי שם "לחבר את האוטו לחשמל" בלילה,
24/12/2008 | 11:51
14
84
יש להם גם גופי חימום למנוע (לא העמקתי מה בדיוק קורה שם), כל חניה שם כוללת שקע חשמל ובכל רכב כמעט יש שקע נוסף בגריל וכבל בתא מטען, כשיוצאים בלילה פשוט מחברים אותו.
שוב, לא כ"כ העמקתי מה קורה שם (בסקנדינביה) בחורף אבל אני די בטוח שזה לא נשען רק על המצבר ו/או האלטרנטור.
לא מזמן יצא לי לפגוש איזה שבדי שסיפר לי
24/12/2008 | 12:00
13
176
על החוויות המיוחדות שבבעלות על רכב כשהטמ' יורדות ל-35-, צלזיוס. גומיות חלון שנדבקות לחלון ונקרעות, עור שנדבק לידית הדלת אם שוכחים כפפות, שמן שקופא באגן, מצברים שמפסיקים לעבוד ומבערי ספירט קטנים שצריך להדליק ולשים מתחת למנוע לפני ההנעה...
אחרי זה נשבעתי לא להתלונן על 35+ מעלות, ולא משנה כמה לחות יש בת"א...
בדיוק בגלל זה יש להם את החימום בתא מנוע
24/12/2008 | 12:48
9
88
אין לי מושג מה מחמם שם ואת מה, אבל לפי ההבנה הבסיסית שהצלחתי להבין מהם בפעם הראשונה שנתקלתי בזה ולא שאלתי יותר מדי, זה פשוט שהשמן והדלק (מה הטמפ' קפיאה של בנזין?!) לא יקפאו.
כן, אבל לא תמיד אתה חונה בחניה המקורה והפרטית
24/12/2008 | 13:29
8
43
כל חניה... גם ברחוב...
24/12/2008 | 15:01
7
39
טוב, אם אתה יוצא לדוג באמצע האגם כל היום אז יש איזשהי בעיה, אבל מעבר לזה בכל הערים, בכל המקומות המותרים לחניה יש עמוד קטן עם קופסה ושקע בפנים.
לא לטענתו...
24/12/2008 | 15:16
6
32
זה מה שאני ראיתי ב3 פעמים בצפון שוודיה.
24/12/2008 | 16:22
5
56
הפעם הרביעית כבר הייתה בדרום...
אני אשמח לבדוק בהזדמנות הראשונה
24/12/2008 | 16:58
4
29
בתנאי שזה לא בחורף, כמובן. אז גם אשמח לטפל בהצעה של פייזר...
אל תבנה על הקיץ שלהם... באוגוסט שנה שעברה
24/12/2008 | 20:38
3
20
היו 2 לילות גשומים במיוחד שלידם כל גשם פה נראה כמו טיפטוף קל.
וזה היה בדרום, כן?!
24/12/2008 | 20:38
2
7
גשם מכיר, מינוס 35 לא מכיר, ולא רוצה להכיר
24/12/2008 | 20:56
1
13
זה כיף! כמו שהם אמרו לי יותר מפעם אחת
24/12/2008 | 21:22
16
"אם אתה חושב שקר לך אז קר לך..."
אולי בגלל זה הם הולכים עם חולצה קצרה במינוס 30, קפא להם המוח.
לא עדיף לפגוש איזו שבדית...
24/12/2008 | 15:11
2
17
ולדבר איתה על חימום בתוך האוטו?

עדיף. יש לך אחת פנויה?
24/12/2008 | 15:16
1
9
צ'טער... שתי השבדיות שלי תפוסות
24/12/2008 | 16:56
8
500 ואט היה לי בחיפושית
24/12/2008 | 11:30
12
65
בעצם אפילו יותר, 600.
אני לא חושב שיש רכב חדש היום עם פחות מ 90A באלטרנטור (שזה עובר את ה 1000W) וגם אלטרנטורים של 150A לא נדירים.

בטח עכשיו תשלוף לי נתון של איזה דייהולט עם 75A באלטרנטור רק כדי להוכיח לי שאני טועה, לך על זה.

דרור זי.
24/12/2008 | 11:49
3
1000 וואט? שיהיה
24/12/2008 | 11:51
10
38
קח גם 1800, עלי. כמה מזה "פנוי"? אם אני זוכר נכון, למי שמתקין מגבר רציני כבר מומלץ לשים אלטרנטור מחוזק.
השאלה למה אתה קורה מגבר רציני
24/12/2008 | 13:05
9
22
ומה עוד אתה מפעיל.
צרכן רציני מאוד של חשמל (כמה עשרות אמפרים) זה המאוורר של הרדיאטור, עליו אין לך שליטה.
אורות דולקים עוד 15A (וזה בלי פנסי ערפל)
מאוור של המזגן על חזק או לא משנה בהרבה אמפרים לצריכה.
בקיצור, אם יש לך צרכני סאונד רציניים (וזה בעיקר סאבים אימתניים) אבל אתה נוסע באור יום ובלי מזגן גם מערכת רצינית לא מסכנת את צריכת החשמל שלך.
אם אתה בפקק בלילה, בחורף, עם אורות+אורות ערפל+מפשיר אדים אחורי+אוורר לחלון קדמי ומערכת רצינית (2 סאבים של 12") בפול ווליום אתה יכול להכנס לסטראס בחשמל...

דרור זי.
עכשיו נסה להוסיף 500 וואט של מחמם באופן קבוע
24/12/2008 | 13:32
8
36
בחורף, עם המגבים ומפשיר האדים והאורות עובדים כל הזמן ותראה מה קורה, אפילו בלי רמקול אחד לרפואה.
ורק שיהיה ברור, לדעתי מחמם חשמלי של 500 וואט יעזור כמו כוסות רוח למת לטמ' הכללית ברכב, ויעזור אולי לחימום נקודתי של הרגליים או הידיים הקופאות של הנהג.
קודם כל בוא נדגיש משהו
24/12/2008 | 13:40
7
46
אני לא טוען שאפשר להוסיף צרכן של 500W ק-ב-ו-ע ברכב ושיש מספיק חשמל עודף לזה.
לזמנים קצרים זה אפשרי.
(גם סאב לא צורך את החשמל בקצב קבוע אלה פולסים, ובד"כ מוסיפים קבל גדול של כמה פראדים להקל על מערכת החשמל הכללי שת הרכב בשביל זה)
דבר שני 500W בחלל קטן כמו של רכב יעזור ועוד איך לדעתי.
נסה להכניס פרוגקטור הלוגן של 500 לאוטו היום בערב (רמז, ממש קר אצלכם שם בשטחים היום) ושב בפנים תקרא עיתון, אני מבטיח לך שאחרי 20 דקות אתה פותח חלון כי חם לך מידי.

דרור זי.
ואתה נוהג לשבת באוטו שלך בחניה בד"כ?
24/12/2008 | 13:59
6
22
אני יכול להבין את זה, לאור המצב בשוק ההיטק וצריכת הדלק של האוטו שלך, אבל אז פשוט תוריד כבל מהדירה (כמה כבר עולה 200 מ' כבל?) ותדליק איתו איזה תנור חימום...
החלל ברכב אומנם קטן, אבל הוא מאוד לא אטום ומאוד לא מבודד - זכוכית היא חרא של חומר בידוד ביחס לבלוק ממוצע, שלא לדבר על מתכת. זו הסיבה שכדי לקרר אוטו בצורה יעילה אתה צריך מזגן בהספק שהיה מספיק לדירה קטנה. אני לא רואה סיבה שבחימום העסק יעבוד אחרת.
אבל הינה עוד תרגיל בשבילך - שים יד מול מפזר חום של 2000 וואט, ואז שים יד מול פתח אחד ברכב כשהחימום במלוא העוצמה, ותבין כמה 500 וואט שווים.
לגבי מאוד לא אטום אני חולק
24/12/2008 | 14:24
5
11
תראה, היה פעם סקר בפורום שהראה שהרוב ניסו, מי שניסה בחורף גילה ששני אנשים ברכב קטן עושים ה-מ-ו-ן אדים על החלונות ולא ממש קר להם (ולא אל תשאל איך אני יודע, גיחיגיחי, תנסה להתעלות על עצמך הפעם)
אני מסיק מזה שלא צריך הרבה חימום כדי להשאיר את החלל הפנימי חם ושהוא די אטום.
כשאני עובד בחניה, יש לי פרוגקטור כמו שהצאתי [ושקע חשמל מטר מהאוטו לא צריך כבל של 200 מטר מהבית (ד"א 200 מטר מה אני קומה 49 )] הוא מחמם אותי וזה בשטח שהוא פתוח, תאר לעצמך מה קורה בחלל קטן וסגור.

לא הבנתי מה אתה רומז על לשים את היד מול זה או מול זה, לטובת מי היתה הדוגמה שלך

דרור זי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה הקשר לאדים עכשיו?
24/12/2008 | 15:22
4
22
אתה יודע כמה מים אנחנו פולטים בנשימה?
ולגבי שני אנשים באוטו וחום - אולי זה רק אני שלא נהנה מגנים של דוב קוטב, אבל גם נסיעה של שעה באוטו סגור למהדרין עם חימום כבוי (עד שהחלפתי את הצינור שהוביל אויר חם מהמנוע לתא הנוסעים - GSA עם קירור אוויר) לא הצליחה להביא את הטמ' לכזו שאפשרה הורדת מעיל. וזה במישור החוף. אני, אישית, מוכן לשבת איתך באוטו כבוי ועומד במשך חצי שעה ולראות מה קורה לטמ', הולך? (בתנאי, כמובן, שעושים זאת במקום עם הרבה אנשים ומואר. שמעתי עליך כבר...).
ותן לי לנחש שהפרוז'קטור מכוון אליך ישירות, נכון? זה בדיוק החימום הנקודתי שדיברתי עליו. ולגבי הכבל - אני שמח לשמוע שבמגדלי אקירוב חשבו על הבעיה ודאגו לך לשקע ליד האוטו.
ומה ש"רמזתי" פשוט מאוד - כמות החום שמייצר החימום של האוטו גדולה פי כמה משל תנור 2000 וואט.
נסיעה זה לא עמידה
24/12/2008 | 17:42
3
9
בנסיעה שני אנשים לא מחממים את הבפנים של הרכב כמו בעמידה
ולא, לשבת איתך באוטו חצי שעה לא נכלל בGantt שלי לחורף הקרוב.
נ.ב.
אני אמסור את לאקירוב שאתה שמח על התכנון שלו.

דרור זי.
ולכן בדיקה בישיבה היתה מוכיחה את העניין מעל
24/12/2008 | 17:45
2
7
כל ספק.
אני יכול לתת לך משהו לשבת עליו.
24/12/2008 | 17:48
1
15
וזה בטח גם יעשה אותי כחול
24/12/2008 | 18:16
5
אחרי שאני אחנק מרב צחוק
מערכת החימום ברכב זה אביזר בטיחותי
24/12/2008 | 00:20
4
125
שגם מסיר אדים מהשמשות בנוסך לנוחות שהיא מקנה לנהג, לך תתקן ואל תנסה לקמבן משהו אחר.
מסכים בהחלט עם חמור-גריז
24/12/2008 | 00:25
39
לא מקל בכלל בחשיבות של המכלול הנ"ל, הסרת אדים מהשמשות

ניר
ב ZX פשוט נסעתי עם מזגן בחורף
24/12/2008 | 13:52
2
57
כי לתקן את החימום הפנימי עלה בערך כמו המכונית כולה.
אז מה אייל צריך להגיד עם ה BX?
24/12/2008 | 16:49
1
31
אצלו לתקן פנצ'ר עולה יותר מהאוטו אז הוא יסע עם גלגל מפונצ'ר?
אני מדבר על אלפי שקלים
24/12/2008 | 18:52
34
וסיכוי להשאר עם כמה חלקים מיותרים...בכל מקרה הרכב שימש לנסיעות מאד קצרות ואפשר היה לנסוע בצורה בטוחה לגמרי גם בלי חימום.
פיתרון כפול
24/12/2008 | 00:21
150
תקנה מגבר באיכות בינונית ומטה
חבר אותו למושב
חבר אליו יותר מדי רמקולים
ויש לך גם מערכת חימום מסוכנת וגם סאונד גרע באותו מחיר!!!
היה בעבר מפזר חום לרכב באוטו דיפו, לא יודע אם
24/12/2008 | 07:57
7
215
הוא עדיין קיים.
כמה טבעי שבעל חיפושית ידע את זה...
24/12/2008 | 11:44
6
52
זהו שאני יודע את זה מהפורום, אצלי בערך הדבר
24/12/2008 | 11:58
5
37
היחיד שפועל 100% בחיפושית (לפני התחלת הפירוק) היה החימום של האוטו.
בטח אבל רק זה שמתחת למושבים האחוריים
24/12/2008 | 12:57
4
35
ולא זה שאמור לרוץ עד החלון הקדמי.

דרור זי.
זה שבישל לי את הרגל שלי באמצע אוגוסט עבד כמו
24/12/2008 | 13:01
3
28
גדול. משום מה הם שמו את הפתח הקדמי ברצפה בדיוק מתחת לפתח של הג'ינס.
נכון, יש גם אחד למטה ליד הנהג
24/12/2008 | 13:07
2
22
גם הוא שורד את הזמן בד"כ, אבל זה שעולה לשמשה לא, לפחות לא אצלי.

דרור זי.
אצלי מה שלא שרד שם זה הבוררים של הכיוון לשמשה
24/12/2008 | 15:23
1
11
(עוד משהו להכניס לרשימה של הלסדר בשיפוץ.
ראיתי לא מזמן בת"א חיפושית 73, יד ראשונה
24/12/2008 | 15:30
28
למכירה. אולי אני פשוט אנסה להזכר איפה ותחסוך לך את כל הטרחה?
(35 שנה עם אותה מכונית, ועוד חיפושית... )
אל תעשה שטויות! ברכב הקודם גם לא היה לי חימום
24/12/2008 | 22:13
183
ברכב הקודם לא היה לי חימום ורציתי להיום חכם, אבל לא יצא.

1. קניתי ממיר מתח (זה שיוצא מהמצת ומוציא כביכול 220V יענו שקע בייתי), והכן זה הוציא אבל גג' למעטן נייד!

2. קניתי מפזר חום 1800W , ואיך שחיברתי את זה אולי זה 220V אבל ההספק שלו מאוד נמוך! כולה מצבר של 12V לרכב פרטי כן לא למשאית, ורוב הפיוזים ברכב נשרפו כי היה עומס יתר,

די באסה.!

שים לא לקומבינות כאלה

נ.ב. בשביל לחדש את כל הפיוזים עלה לי הכל 25 שח אבל זה די באסה כי אתה לא יודע מה הלך לך, ועד שאתה עולה על זה חשבתי מת לי הרכב.!

בהצלחה, אני לא הייתי ממליץ לך על כלום!
הודעות אחרונות
09:19 | 31.08.15 ytenenba
09:33 | 30.08.15 gobicpol
22:05 | 29.08.15 yakirr87
15:47 | 28.08.15 KIA PICANTO 1000
09:20 | 28.08.15 כי אני הבוס
07:59 | 28.08.15 אם הבנים נעה
21:32 | 27.08.15 vale4
18:27 | 27.08.15 איתן הפקות
16:53 | 27.08.15 satori79
14:44 | 27.08.15 אוהב להתווכח
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום