לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
" אופנה היא דבר שקיים לא רק בשמלות. אופנה היא בשמיים, ברחובות. האופנה קשורה קשר הדות לרעיונות, לדרך בה אנו חיים, למה שקורה. אופנה היא הוויה". (קוקו שאנל)

כולנו צרכניות אופנה, מי יותר ומי פחות. כאן המקום לדבר על כל מה שקשור לתחום. החל מלבוש לעבודה, לארועים, לחדר הכושר, הלבשה תחתונה וסתם לבוש ליום יום. יש לכן אהבה ועניין לתחום, או אולי רק שאלה?

אתן מוזמנות להצטרף אלינו !

פורום זה אינו מיועד לפרסום חנויות, רשתות מבצעים וכו'.  פרסום יותר בלוח המודעות בלבד, והודעות על גבי הפורום יימחקו לאלתר.

אתם מוזמנים לשלוח הודעות על מבצעים, פתיחות, ירידים וכו' לכתובת האי-מייל: fun_fair@tapuz.co.il

אנא קראו את תקנון הפורום תחילה  הפרסום בפורום אסור. הודעות פרסומיות תמחקנה ללא התראה. הודעות על מבצעים, ירידים, מכירות ביתיות וכו' יש לשרשר להודעה הייעודית בימי חמישי. קישורים לבלוגים, כתבות ועדכונים ברשת- יש לשרשר לאשכול "שרשור מקוון" בלבד.  
המשך...
הודעה חדשה

אלי אקספרס.

מאת: innocence
22/01/13 15:04

תגיות:
קניות באינטרנט
21/01/13 04:50
4127צפיות
היי, אני אלינה,
אז ככה, אני קוראת סמויה שלכן כבר זמן רב, לדעתי אפילו העלתי איזה שתי תמונות מתישהו אבל הפסקתי פשוט כי אין לי איך להצטלם וחשוך אצלי נורא.  
מאחר ואני שועלת קניות באינטרנט רציתי לשתף אתכן במידע שיצא לי לאגור על אתרים ששמתי לב שלא מוזכרים פה. ומאחר ואני גם סטודנטית עניה (ועם כמות הנעליים שקניתי החודש זה לא צפוי להשתנות), אתרכז באתרים זולים ונגישים וכמובן כאלה שנוסו על ידי, בלי להתעכב על החשודים המידיים אסוס ואיביי.

Nasty gal - אולי האתר הכי יקר מהרשימה שלי, אבל גם הכי מיוחד, בנאסטי גאל יש בגדים פסיכיים לחלוטין, אבל דווקא בגלל זה אפשר למצוא שם גם דברים מאוד מיוחדים, הם מחזיקים באוסף יפה של ג'פרי קמבפל שאני מריירת עליו באופן סדיר. המשלוח עולה 15$ ומגיע תוך שבועיים, האיכות נעה בין הממש טוב לסביר, אבל עוד לא יצא לי להיתקל באיכות גרועה. יש גם פרטי מעצבים במחירים לא רעים למי שזה כוס המילקשייק שלה

Boohoo - את האתר הזה הכרתי רק לפני כחודשיים וכמובן שהזדרזתי ללחוץ על הצ'ק אאוט. המשלוח עולה 7 פאונד, המבחר משתנה המון ולכן אם חשקה נפשכן בטייץ מגניב או שמלה חדשה רצוי להזמינם מיד מאחר ולמחרת הם כבר לא בסטוק. מדברת מנסיון מר עם חולצת חלומותיי שהתמהמתי איתה ואזלה האיכות לא בשמיים, אבל גם לא נוראית. בערך כמו H&M, המחירים זולים מאוד והמשלוח מגיע אחרי שבועיים.

ROMWE - משלוח חינם. כבר מעניין הא? יש להם טייצים למות עליהם, עיצובים ממש מיוחדים וזה סוג של הקטע שלהם. הזמנתי מספר פעמים, המשלוח מגיע בערך אחרי שלושה שבועות-חודש, המידות יחסית קטנות, הלארג' שלהם מתאים ל42, 44 גג, המחירים לא בשמיים אבל גם לא נמוכים. מצד שני, הפריטים באמת מאוד מיוחדים, לכיוון הפאשניסטה הרוקיסטית.

TOBI - לצערי זהו המקרה שבו מרוב העצים לא רואים את היער, יש שם המון מבחר אבל החיפוש הוא מסורבל ומעצבן. אם חופרים אפשר למצוא מציאות מטורפות, אבל הרבה פעמים זאת אותה השמלה הגנרית באלפי צבעים שונים.המחירים זולים ושווה להציץ. קטגוריית הנעליים שלהם, גם אם אינה גדולה, לא רעה בכלל. כנ"ל גם קטגוריית הג'קטים. נרשמים חדשים מקבלים 50% הנחה על פריטים במחיר מלא. (שני הדברים החביבים עליי, פלא שאני אוהבת את האתר הזה?)

Urban outfitters - לא מחדש הרבה, המחירים די נמוכים והמשלוח יקר ומגיע מהר (30$), יש שם הברקות ולפעמים יש מבצעים של משלוח חינמי. מצד שני, אפשר לקנות שם גם מלא שטויות מגניבות לבית, חולצה חמודה לחבר ואפילו ספה. (מעניין אם גם אז המשלוח הוא 30$..)

River Island - למותג המוכר לרובכן מאסוס יש אתר בית והוא אפילו לא רע בכלל. שווה להסתובב שם קצת, יש שם המון סחורה יפייפיה שלא מגיעה לאסוס ובמחירים שפוים יחסית. המשלוח גם כן לא יקר (10 פאונד) ומגיע תוך שבועיים. וגם להם יש לפעמים מבצעים של משלוח חינמי.

Gojane - אתר חובה למכורות הנעליים שבינינו גם ולו בשביל להזיל ריר, נעליים בכל צורה וצבע שתחפצו. המשלוח קצת יקר (30$ משלוח עד 50$ הזמנה, 40$ משלוח עד 150$ הזמנה) אבל אם מאחדים כוחות עם חברה זה לא נורא בכלל ובאמת שיש שם דברים משוגעים לגמרי, החל מאינספור חיקויים לליטה המפורסמות של ג'פרי קמפבל ועד לדברים שזוהרים בחושך. המשלוח מגיע בערך תוך שבועיים והאיכות לא רעה, הזמנתיי דרכם עד היום 4 זוגות וכולם נושמים ובסדר גמור, במיוחד החיקוי ליטה שאני חורשת עליו כבר בערך שנה.

וגולת הכותרת של התמכרות הקניות שלי -
Aliexpress - צריך לכתוב שירי הלל לאתר הזה, הזמנתי לא פעם ולא פעמיים והשירות של רוב המוכרים בו באמת מאוד אדיב ופותרים לך בעיות מאוד בקלות. אליאקספרס למי שלא מכיר הוא בעצם אתר-בת של aliBaba שזה האתר הכי גדול באינטרנט לקמעונות של הכל בערך. אלי אקספרסס מכוון לצרכן הפשוט. לא עוד לחכות באצבעות שלובות לסופה של המכירה הפומבית באיביי! מהשיטוטים הרבים שלי באתר, כל מה שאפשר למצוא באיביי, אפשר למצוא פה ביותר זול ובפחות כאב ראש. אחרי הכל, מי לא רוצה לצאת עם שלוש שרשראות סטייטמנת, סכין קרמית, תחפושת לחתול, צעיף סוסים, תיק מעטפה ועודף מ50 דולר?(סיפור אמיתי!) המשלוח כמובן הוא חינם. בחיפוש יש לסמן את המשבצת המורה על כך וגם את המשבצת שאומרת 1 piece only. ככה תימנעו בחיפוש שלכם ממוכרים שמוכרים בסיטונאות. המשלוח משתנה בין מוכר למוכר, ונע בין שבועיים לחודש. ובאמת שיש שם הכל ואני מצטערת מראש על הזמן שהאתר הזה יאכל לכן.  

זהו, זאת המנחה הצנועה שלי לפורום ומקווה שתקבלו אותי
אוכל לשפוך על עצמי כמה מילים אם תרצו.

נ.ב.
כמובן שהפוסט הזה נכתב בזמן שבו הייתי אמורה ללמוד למבחן. כי אין כמו יום לפני המבחן בשביל לעשות דברים שדחית  כבר מליון שנה או לחלופין לפתח תחביבים חדשים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
את מעולה!! תודה רבה
21/01/13 08:30
751צפיות

מהאתרים שצירפת הכרתי רק את nasty gal - יקר לי מידי ואת tobi - יוגורט פטל המליצה עליו בעבר.
גם על aliexpress יצא לי לשמוע אבל התרשמתי שמדובר באיביי לעניים (סחורה ירודה מהמזרח הרחוק).
בעקבות ההמלצה שלך אני מתכוונת לבדוק אותו שוב  וגם את שאר ההמלצות שלך.

וכמובן ברוכה הבאה
אפרתו- חיפשת סוודרים כאלה
21/01/13 09:27
680צפיות
אניס ומרינה תבוא עליכן הברכה
21/01/13 09:34
447צפיות
אני אתעמק בבית
º
אלינה
21/01/13 10:11
173צפיות
הבעיה האישית של עם אליאקספרס
21/01/13 09:54
1031צפיות
זה זמן המשלוח. יש לי חברות שכבר חודשיים ממתינות למוצרים....
בנוסף, לדעתי לא מקבלים שם פייפל (שזה קריטי מבחינתי)

(מסתבר שיש שם דברים לילדים בגרושים. אני עוד לא הצלחתי לעבור את המשוכה הזו ומסתפקת באיביי )
באלי אקספרס זאת באמת יכולה להיות בעיה,
21/01/13 15:00
4259צפיות
אבל גם מהנסיון שלי גם באיביי ):
בנתיים זה לא קרה לי ומקווה גם שלא יקרה, אני מניחה שזה עניין של מוכרים. שווה להזמין משהו קטן באיזה 10 דולר ממוכר שהתלהבת ממנו ולראות תוך כמה זמן זה מגיע..
דווקא קניתי סווטשירט מקסים דרכם,
21/01/13 22:45
571צפיות
והאיכות ממש הפתיעה אותי לטובה, כי ציפיתי לסחורת איביי לא להיט.
הסווטשירט הכי נעים שיש לי - מדויק למידות שנכתב והכי חשוב - זול בטירוף.

הבעיה העיקר שהוזכה כבר היא עניין המשלוח, אבל זה בין היתר כי דואר סין הוא מהמחורבנים בעולם.
º
דרך איזה אתר הזמנת?
22/01/13 12:10
291צפיות
º
אלי אקספרס.
<< ההודעה הנוכחית
22/01/13 15:04
5376צפיות
לא מעלים פוסט כזה לפני יום חופש
21/01/13 08:49
556צפיות
לי פשוט אסור להכיר עוד אתרים שווים!

תודה על ההשקעה חמודה וברוכה הבאה
º
לטגלן
21/01/13 08:57
152צפיות
את פשוט !
21/01/13 09:01
324צפיות
אבל, אני מודיעה לך חגיגית, שאם לנוגעים בדבר במקום העבודה שלי יהיו תלונות ו/או לבעלי, אני מפנה אותם ישירות אלייך!

ברוכה הבאה!
תודה רבה!
21/01/13 09:06
284צפיות
חלק הכרתי (שמיקי אולי נתנה לינק ל- romwe?), חלק לא, ויש לי רק דבר אחד לומר: "אשה רעה!".

מזל שאי אפשר לסנן באתר נעליים לפי גובה עקב והיקף שוק, כי אחרת הייתי חורשת גם אותו בחיפוש אחר מגפיים.
º
יאפ
21/01/13 10:52
67צפיות
וואו, תודה! ונצל"ש נעלים..
21/01/13 09:09
301צפיות
(וד"א - לא היה לי מושג שבאלי אקספרס אפשר להזמין רק אחד! תודה).

ונעליים - מזה זמן אני חושקת בנעלי אוקספורד - מעולם לא חשבתי שאוהב אותן ופתאום ראיתי על מישהי וזה נראה לי נורא יפה... אז אני כבר כמה זמן מחפשת ולא ממש מוצאת..
היום פתאום ראיתי את אלו -http://vip.zappos.com/gabriella-rocha-adair-taupe
אבל הסוליה הורודה קצת מבאסת אותי...
ואז ראיתי גם את אלו -http://vip.zappos.com/volatile-brogue-grey
אבל גם עליהן אני לא סגורה לגמרי...
מה דעתכן? איזו מהן או אולי בכלל רעיון אחר? (אני רוצה רק באפור או שחור - התקציב עד כ $80).

תודה!
מעולה!!! תודה רבה
21/01/13 09:28
269צפיות
(וכמובן- ברגע שאגיע למחשב שאינו בעבודה ואוכל להכנס לאדמין- יטוגלן )
º
וואו תודה רבה אלינה!!!
21/01/13 09:45
102צפיות
וואו לא הכרתי את האתרים וממש מגניבים
21/01/13 10:52
313צפיות
הכי אהבתי את האתר בוהו הזה כי מצאתי שם כמה שמלות באורך שאני יכולה ללבוש..
אז
ומוסיפה
21/01/13 11:04
643צפיות
חייבת לציין מראש, שאני לא מכירה את האתרים האלה, אבל בדיוק היום "ידיד טוב" שלי, שלח לי 20 מיליון לינקים לאתרי קניות, רק בשל העובדה שסיפרתי לו שאני חייבת להפסיק לבזבז
אבדוק אותם אחרי העבודה, אבל בינתיים חולקת:

http://shopruche.com/
http://www.threadsence.com/index.php
http://www.lesjumellesboutique-shop.com/category/s...
http://www.asiankoreanfashion.com/
http://www.spool72.com/
http://www.tellheryousawme.com/
http://www.amiclubwear.com/

אם מישהי מספיקה לבדוק, אשמח לשמוע מה מהם באמת טוב
מבטיחה שאבדוק!
21/01/13 15:01
223צפיות
בדיוק התפנה לי ים זמן בגלל כאבי מחזור..
תרגישי טוב!!
21/01/13 15:10
144צפיות
אין כמו קניות לשיפור ההרגשה

תודה על השיתוף, אם לא הייתי משתדלת לרסן את עצמי, בטוח כבר הייתי משתוללת על האתרים
º
21/01/13 15:40
11צפיות
אני מחכה לעדכון
21/01/13 15:41
148צפיות
מענין אותי סקירה כמה עולה משלוח+כמה זמן ומדיניות החזרה כמובן
º
חחחח, האחרון מזעזע
21/01/13 16:53
102צפיות
איך בודקים שהם שולחים לישראל?
21/01/13 18:20
242צפיות
וגם אלו שפרסמה הבחורה בתחילת השרשור..?

יש כמה פריטים שראיתי ואולי אחשוב להתחיל ולרכוש ברשת..וזה לא איום
כל האתרים שפירסמתי בתחילת השרשור
21/01/13 18:31
269צפיות
שולחים לישראל
חלקם
21/01/13 20:04
202צפיות
שולחים (המחירים משתנים) וחלקם לא,
חפשי בעמוד את אופציית הshipping and returning
סתם לחצתי על כמה מהן
21/01/13 21:17
228צפיות
והאחיות קרדשיאן מוסרות
תודה על הקישור האחרון
את הראשון ניסיתי פעם אחת
22/01/13 12:38
157צפיות
הזמנתי שתי חולצות. המחיר לא היה זול מי יודע מה והאיכות היתה ירודה ביותר. חולצה אחת שלחתי בחזרה כי התפרים בה היו פרומים.
אבל זה הי לפני שנתיים-שלוש, אולי הם השתפרו מאז.
פפשששש!!
21/01/13 15:15
291צפיות
כבוד אישה!
חלק מהאתרים אני מכירה מהוולוגריות הקנייניות הכבדות ביו-טיוב.

הרשימה הזאת תעסיק אותי מלא זמן בלרייר
תודה לך או שאולי לא
21/01/13 21:12
231צפיות
יעביר לי היום כמה שעות
בכיף. החשבונית לאן?
קניה ראשונה באינטרנט
21/01/13 22:32
431צפיות
מה אתן אומרות על השמלה הזאת לטבילת אש? כדאי??
יש מצב שאצטרך לשם עליה מיסים?
שמלה יפה!
21/01/13 22:45
225צפיות
וגם היא נראית מבד נמתח, לכן גם אם המידה היא לא בול זה עדיין בסדר..
לגבי מיסים, לא תצטרכי לשלם, משלמים מס על מעל 75$
אממ...
21/01/13 22:46
161צפיות
אמנם אני הזמנתי באסוס בסכומים גבוהים מזה ומעולם לא נדרשתי לשלם מיסים כמובן במשלוח הרגיל והחינמי... אבל היו כאלה שזה כן קרה להם לכם כדאי לקחת בחשבון :)

לגב השמלה, היא נראית קלאסית ודי שימושית, אם כי אישית היא פחות לטעמי
טובי 100$ משלוח.. חינם
21/01/13 23:49
316צפיות
יצא לך להזמין מעל ומבלי שזה יעבור במכס? אני לא רוצה שכמו עם אסוס, עלוקות יתפסו על זה טרמפ וידרשו 300 ש"ח דמי שחרור..
רק לגבי ה Aliexpress כרגע יש לי אי אלו חבילות
22/01/13 11:06
493צפיות
בדרך בשל שיר הלל של מישהי אחרת אבל כרגע עד שהן לא יגיעו אני קצת מצטערת וקוצצת ציפורניים

פתאום הוא סירב לקבל את המייל שלי ואת הסיסמא ( ולא אני לא טועה זה אותו מייל ואותו סיסמא לכל אתרי הקניות ובנוסף כאשר פתחתי מחדש השתמשתי באותו מייל ובאותה סיסמה כך שמישהו שם מחק לי את החשבון ) כרגע על שתי החבילות הקודמות אני לא יכולה לעשות טראקין ורק לקוות שבעוד חודש חודשיים הן יגיעו

ועכשוו יש לי עוד שתיים בדרך ( כן כן טעות שלי אבל אחרי שנעליים שרציתי עלו מ 18 דולר ל 31 החלטתי לא לחכות יותר כי זוג אחר ההנחה עמדה לפקוע ולא רציתי להפסיד)

בנוסף הפייסבוק שלהם מלא בתלונות ( אני השתדלתי לקנות מיהלום אחד ומעלה או לפחות 5 מדליות ) והודעה שלי מהפייסבוק שלהם נמחקה ( בסך הכול שאלתי מה קרה לחשבון ולמה הם לא עושים משלוח לסין )

והאחרון בעלי נוסע לסין וחשבתי לשלוח למישהו שם את הקניות שלי כך שלא יקח חודש חודשיים להגיע ומשום מה הם לא שולחים לסין למרות שהם משתמשים בדואר הסיני
Flix
פורום טיולים בארה

פורום טיולים בארה"ב

היעד הנחשק בעולם עכשיו בפורום! אל תישארו בחוץ >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום