לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום קופות גמל ופנסיה
אנו שמחים לארח אותכם בפורום קופות הגמל והפנסיההפורום מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום הגמל והפנסיה מעניין אותו אנשי מקצוע בתחום , שכירים,עצמאיים או סתם מתעניינים.תחום זה רלוונטי כמעט לכל אזרח במדינת ישראל שמחזיק בקופת גמל,קרן השתלמות או קרן פנסיההרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר,לפרגן, לרכל, ,לשאול שאלות,להציף את כל מה שמציק למשקיעים בקופות הגמל ובקרנות הפנסיה תהנו,מנהל הפורום, מחברת "איילון נאמנים" מפתחת מערכת קו המשווה-כלי טכנולוגי אובייקטיבי לבחירת קופת גמל וקרן פנסיה בהתאם לסיווג הלקוח.www.kav-hamashve.co.ilהאמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד. האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל לקוח. תנאי החסכון הפנסיוני והביטוח כפופים להסדר החוקי החל על קופות גמל ומוצרי ביטוח על פי כל דין, כפי שהם בתוקף מעת לעת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קופות גמל ופנסיה

אנו שמחים לארח אותכם בפורום קופות הגמל והפנסיההפורום מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום הגמל והפנסיה מעניין אותו אנשי מקצוע בתחום , שכירים,עצמאיים או סתם מתעניינים.תחום זה רלוונטי כמעט לכל אזרח במדינת ישראל שמחזיק בקופת גמל,קרן השתלמות או קרן פנסיההרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר,לפרגן, לרכל, ,לשאול שאלות,להציף את כל מה שמציק למשקיעים בקופות הגמל ובקרנות הפנסיה תהנו,מנהל הפורום, מחברת "איילון נאמנים" מפתחת מערכת קו המשווה-כלי טכנולוגי אובייקטיבי לבחירת קופת גמל וקרן פנסיה בהתאם לסיווג הלקוח.www.kav-hamashve.co.ilהאמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד. האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל לקוח. תנאי החסכון הפנסיוני והביטוח כפופים להסדר החוקי החל על קופות גמל ומוצרי ביטוח על פי כל דין, כפי שהם בתוקף מעת לעת
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

ביטוח מנהלים לעובד של מיגדל מול מקפת.

מאת: buliman
24/04/08 16:53
שלום לכולם .
ראשית , אציין שערכתי חיפוש בנושא ובגדול הבנתי את ההבדלים .
השאלה שלי היא מעט יותר פרטנית בהקשר ולא הצלחתי להבין מה עדיף יותר בשבילי.
אני סטודנט שעובד בחברת שמירה בסופ"ש ולפעמים בלילות. לאחרונה הוצע לי ממקום העבודה לעבור ממקפת לביטוח מנהלים
לעובד של מיגדל . כשישבתי מול הסוכנת נדמה היה לי שכל מטרתה היה להעביר אותי לביטוח ולא קיבלתי מספיק הבהרות למה עדיף לי - כמו כן היא לא הסכימה לתת לי לקרוא בבית את החוברת הענקית הזו שאני אמור לחתום עליה, ולכן גברו חששותי והחלטתי לדחות את המעבר עד שאברר מה בדיוק עדיף .
הבנתי שהפנסיה עדיפה מכיוון שכשאסיים לימודי אוכל ישר להמשיכה במקום העבודה החדש.
האם עדיף אם כן להשאר בתכנית הפנסיה מקפת ולא לעבור לביטוח?
אציין שכרגע בעבודה זו שכרי נע בין 1500-2500 ש"ח בממוצע לחודש.
תודה מראש לעונים.
תגיות:
ביטוח מנהלים לעובד של מיגדל מול מקפת.
<< ההודעה הנוכחית
24/04/2008 | 16:53
1
23
שלום לכולם .
ראשית , אציין שערכתי חיפוש בנושא ובגדול הבנתי את ההבדלים .
השאלה שלי היא מעט יותר פרטנית בהקשר ולא הצלחתי להבין מה עדיף יותר בשבילי.
אני סטודנט שעובד בחברת שמירה בסופ"ש ולפעמים בלילות. לאחרונה הוצע לי ממקום העבודה לעבור ממקפת לביטוח מנהלים
לעובד של מיגדל . כשישבתי מול הסוכנת נדמה היה לי שכל מטרתה היה להעביר אותי לביטוח ולא קיבלתי מספיק הבהרות למה עדיף לי - כמו כן היא לא הסכימה לתת לי לקרוא בבית את החוברת הענקית הזו שאני אמור לחתום עליה, ולכן גברו חששותי והחלטתי לדחות את המעבר עד שאברר מה בדיוק עדיף .
הבנתי שהפנסיה עדיפה מכיוון שכשאסיים לימודי אוכל ישר להמשיכה במקום העבודה החדש.
האם עדיף אם כן להשאר בתכנית הפנסיה מקפת ולא לעבור לביטוח?
אציין שכרגע בעבודה זו שכרי נע בין 1500-2500 ש"ח בממוצע לחודש.
תודה מראש לעונים.
תגובה
24/04/2008 | 21:51
1
ראשית התייחסות להערה שלך על המשך תוכנית הפנסיה ללא המתנה במקום העבודה החדש.
לידיעתך-אין הבדל בין אם יש לך תוכנית פנסיה או ביטוח מנהלים או קופת גמל כיום לכך שמעבידך
במקום החדש יהיה מחויב להמשיך את ההפרשות (גם כאן אחוז ההפרשות אצל המעסיק החדש יקבע בהתאם להסכם קיבוצי,צו הרחבה ואז בד"כ ההפרשות יהיו בשיעור גבוה יחסית או מעביד שלא כפוף לאף הסכם ומכח צו ההרחבה של פנסית החובה יפקיד לך בשנה הראשונה את המינימום ) אם יש לך תוכנית קיימת ולא משנה אם היא פנסיה ,ביטוח מנהלים או גמל ולכן זה לא השיקול.

בכדי לקבל ייעוץ פרטני יש לקבל עוד הרבה פרטים כגון גיל,מצב משפחתי,דמי הניהול כיום בפנסיה מול דמי הניהול שהוצעו לך בביטוח המנהלים ועוד .

על פניו - העלות של ביטוח המנהלים יקרה יותר.
מקפת התמקמה בשנים האחרונות במקומות הראשונים בטבלת התשואות.

אם כבר ערכת בדיקה ואתה מבין את ההבדים בין התוכניות ,אין צורך לחזור על היתרנות והחסרונות של כל תוכנית
וההשואוות מצויות בפורום זה.

בהצלחה!!
הודעות אחרונות
18:09 | 28.08.15 איזבל66
10:15 | 23.08.15 אורחים בפורום
09:24 | 23.08.15 פנומן 72
09:13 | 23.08.15 אביגדור16
09:02 | 21.08.15 masa14
23:10 | 17.08.15 טופז64
15:59 | 17.08.15 יונתן106
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום