לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אנו שמחים לארח אותכם בפורום קופות הגמל והפנסיה

הפורום מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום הגמל והפנסיה מעניין אותו אנשי מקצוע בתחום , שכירים,עצמאיים או סתם מתעניינים.

תחום זה רלוונטי כמעט לכל אזרח במדינת ישראל שמחזיק בקופת גמל,קרן השתלמות או קרן פנסיה

הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר,לפרגן, לרכל, ,לשאול שאלות,להציף את כל מה שמציק למשקיעים בקופות הגמל ובקרנות הפנסיה

תהנו,

מנהל הפורום, מחברת "איילון נאמנים" מפתחת מערכת קו המשווה-כלי טכנולוגי אובייקטיבי לבחירת קופת גמל וקרן פנסיה בהתאם לסיווג הלקוח.
www.kav-hamashve.co.il

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד. האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל לקוח. תנאי החסכון הפנסיוני והביטוח כפופים להסדר החוקי החל על קופות גמל ומוצרי ביטוח על פי כל דין, כפי שהם בתוקף מעת לעת

ביטוח מנהלים לעובד של מיגדל מול מקפת.

מאת: buliman
24/04/08 16:53
שלום לכולם .
ראשית , אציין שערכתי חיפוש בנושא ובגדול הבנתי את ההבדלים .
השאלה שלי היא מעט יותר פרטנית בהקשר ולא הצלחתי להבין מה עדיף יותר בשבילי.
אני סטודנט שעובד בחברת שמירה בסופ"ש ולפעמים בלילות. לאחרונה הוצע לי ממקום העבודה לעבור ממקפת לביטוח מנהלים
לעובד של מיגדל . כשישבתי מול הסוכנת נדמה היה לי שכל מטרתה היה להעביר אותי לביטוח ולא קיבלתי מספיק הבהרות למה עדיף לי - כמו כן היא לא הסכימה לתת לי לקרוא בבית את החוברת הענקית הזו שאני אמור לחתום עליה, ולכן גברו חששותי והחלטתי לדחות את המעבר עד שאברר מה בדיוק עדיף .
הבנתי שהפנסיה עדיפה מכיוון שכשאסיים לימודי אוכל ישר להמשיכה במקום העבודה החדש.
האם עדיף אם כן להשאר בתכנית הפנסיה מקפת ולא לעבור לביטוח?
אציין שכרגע בעבודה זו שכרי נע בין 1500-2500 ש"ח בממוצע לחודש.
תודה מראש לעונים.

תגיות:
ביטוח מנהלים לעובד של מיגדל מול מקפת.
<< ההודעה הנוכחית
24/04/08 16:53
23צפיות
תגובה
24/04/08 21:51
1צפיות
עמדה - שירותי משרד והנהלת חשבונות

למה לשבור את הראש?

כל שירותי המשרד והנהלת חשבונות במקום אחד. לפרטים >>