לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום "דוכנים וירידים". אני מקווה שהפורום ישמש בית לכל העוסקים במכירה בירידים, העוסקים בארגון ירידים וכל אוהבי הירידים לדורותיהם.... "דוכנים וירידים" לשימושם של בעלי הדוכנים ומנהלי הירידים  - בריכוז והבאת מידע שימושי לצרכי עבודתם, החלפת דעות, העלאת הצעות, שיג ושיח בעניני דוכנים וירידים .

ברוכים הבאים אל הפורום שיעשיר לכם את המידע בנושא ויוביל אתכם קדימה למקומות נוספים שיחשפו כאן לפניכם.

מאחלת לכם פרנסה בשפע, בואו הצטרפו אלינו !

חיה  

" דוכנים וירידים"

HayaBee  חיה ,  מנהלת פורום 2022

הפורום  http://forums.tapuz.co.il/yarid    

רשימת מנהלי הירידים  ועוד

לבלוג  
http://blog.tapuz.co.il/yarid/  

למייל  hbisrael@hotmail.com  

052-2512391   

"יש הנאה בעשיה"

כללי הפורום נא לא לפרסם מספר טלפון בתוכן ההודעה או פרטים אישים של גולשים  להוראות
המשך...
הודעה חדשה

מבקשת מידע על הקמת דוכן בקניונים

מאת: לירוןv
01/04/08 17:15
שלום לכולם !!!!
אני מכינה עבודות יצירה כמו: ברכות הבית, חמסות, שלטים לבית ולחדרים, אגרטלים מעוצבים וכ'ו
דיפדפתי בפורום וראיתי בעיקר ירידים , האם יש מידע על פתיחת דוכן בקניון? למי פונים? מה העלויות?
אשמח לתגובות,
יום מקסים , לירון .

תגיות:
מבקשת מידע על הקמת דוכן בקניונים
<< ההודעה הנוכחית
01/04/08 17:15
4629צפיות
שלום לכולם !!!!
אני מכינה עבודות יצירה כמו: ברכות הבית, חמסות, שלטים לבית ולחדרים, אגרטלים מעוצבים וכ'ו
דיפדפתי בפורום וראיתי בעיקר ירידים , האם יש מידע על פתיחת דוכן בקניון? למי פונים? מה העלויות?
אשמח לתגובות,
יום מקסים , לירון .
ברוכה הבאה תתכבדי
01/04/08 17:23
1102צפיות
שלום לירון,
את מוזמנת להיכנס לבלוג - לינק בחתימה שלי.
שם תמצאי מידע על פתיחת דוכן.
כמו כן תמצאי רשימה של מנהלי ירידים אליהם תוכלי לפנות בהתאם למקום מגוריך או בכל הארץ.
העלויות משתנות בכל מקום אך הממוצע הוא 150 שח.
חושבת שעניתי על כל שאלותיך, אם יש עוד את יכולה בהחלט לשאול ואענה לך ברצון.
בהצלחה.
וואו, תודה
01/04/08 18:28
405צפיות
תודה רבה!!!
באמת יש שם המון טלפונים .
מה לגבי השווקים? מצויין שיש להגיע מוקדם ולתפוס מקום...בטח צריך לתאם עם מישהו לא? למי פונים?
והאם ידועות לךהעלויות?
לא ידוע לי לגבי השווקים, מי שיודע נקרא
01/04/08 19:18
468צפיות
להביא את המידע אם חפץ ליבו.
שווקים קרי ירידים...
02/04/08 21:33
453צפיות
בירידים הכוונה להקמת דוכן או בקניון או במיקום אחר. אם הכוונה שלך ממש לשוק כשוק רמלה לוד או שוק הכרמל אז אין לי ממש פרטים ואני לא בטוח שהם קהל היעד שאת מחפשת. אבל אם כן לדעתי פשוט לפנות לאחד הח'ברה שמוכרים בכל אחד מהשווקים ולשאול אותו לטלפון של הביג בוס. לגבי ירידים בקניונים ורחוב וכו.. לפי דברי חיה יש רשימת טלפונים. יש לך גם יריד חינם ברחוב דיזנגוף ,שנקרא דיזנגוף יוצר שאפשר לנסות...
בהצלחה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום