לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכות הבאות לפורום תמיכה של שחלות פוליצסטיות שהתחיל כבייבי של כנרת והנה היום הוא כבר הולך לבד!

אנחנו שמחות להיות פה גם שכולנו יחד באותה סירה וגם בגלל שתמיד כיף לשמוע הצלחות.

יש פה הרבה בנות כל אחת בגילה היא וכל אחת עם נסיונה היא, חשוב מאוד מאוד לציין שאף אחת פה לא מומחית (אלא אם כן ציון אחרת) זהו פורום תמיכה בלבד ולא בא כחשבון או במקום כל סוג של רופא!

תהנו!!!

זריקות פיוריגון

מאת: נתי
21/03/12 14:02
שלום בנות, לאחר טיפול אחד באיקקלומין הרופא המליץ להתחיל בזריקות פיוריגון. לטענתו, התגובה לאיק' הייתה תגובת יתר (ארבעה זקיקים מובילים) ולכן יש להתחיל בזריקות במינון נמוך.
אני פוליציסטית עם פרופיל הורמונאלי תקין. רציתי לשאול עם למישהי הייתה תגובה שכזו לאיקקלומין וכן לשמוע חוות דעת על הזריקות ( אני נורא מפחדת להזריק לעצמי).
תודה, בהצלחה לכולן

תגיות:
זריקות פיוריגון
<< ההודעה הנוכחית
21/03/12 14:02
844צפיות
שלום בנות, לאחר טיפול אחד באיקקלומין הרופא המליץ להתחיל בזריקות פיוריגון. לטענתו, התגובה לאיק' הייתה תגובת יתר (ארבעה זקיקים מובילים) ולכן יש להתחיל בזריקות במינון נמוך.
אני פוליציסטית עם פרופיל הורמונאלי תקין. רציתי לשאול עם למישהי הייתה תגובה שכזו לאיקקלומין וכן לשמוע חוות דעת על הזריקות ( אני נורא מפחדת להזריק לעצמי).
תודה, בהצלחה לכולן
היי
21/03/12 16:23
249צפיות
עשיתי 5 סבבים של איקקלומין וכל פעם הייתה תגובה אחרת, באחד מהסבבים היו לי 3 זקיקים בשלים ובשאר הסבבים היו לי בין 0-2 זקיקים.
איזה מינון של איקקלומין קיבלת?
בזריקות יש באמת יותר שליטה כי אפשר להתחיל במינון נמוך ולעלות בהדרגה במידת הצורך (עוד באותו הסבב) אבל חשוב לציין שגם זריקות לא מבטיחות ב 100% שלא יהיה גירוי יתר. צריך להתאזר בהרבה סבלנות (כאילו שיש למישהו ) לנסות ולראות איך הגוף מגיב.
הזריקות עצמן לא נוראיות לדעתי, מתרגלים אליהן ולפעמים אפילו מתמכרים . תבקשי מאחות שתדריך אותך איך להזריק ואם עדיין תפחדי ותרגישי שאת לא יכולה לבד, תבקשי ממישהו (רצוי בעל כי הוא בדרך כלל בסביבה באופן קבוע) שילמד מהאחות ויזריק לך.
שיהיה המון בהצלחה
זריקות
22/03/12 10:31
230צפיות
תודה על התשובה,לגבי המינון- קיבלתי כדור אחד לחמישה ימים.
האם צריך להזריק כל יום באותה השעה? בעלי לא נמצא תמיד בבית בשעות קבועות...תודה רבה, סופשבוע נעים
רצוי להזריק בשעה קבועה
22/03/12 13:11
239צפיות
אבל אם יש סטייה של שעה לפה או לשם זה לא נורא (ככה זכור לי מהרופאים) כדי לוודא כדאי לשאול את הרופא.
4 זקיקים מכדור אחד של איקקלומין - זה באמת הרבה. האם ניסית לראות מה קורה בחודש ללא כל טיפול? אולי יש ביוץ טבעי?
זריקות
22/03/12 14:17
216צפיות
תודה על התשובה, מאז שהפסקתי לקחת גלולות (לפני חמישה חודשים) לא קיבלתי מחזור טבעי לבד, כך שביוץ טבעי לא נראה באופק, למרות שאני מאוד משתדלת לשמור על דיאטה ומטופלת אצל מדקר מדהים. מקווה שהזריקות יועילו, ננסה להיות אופטימיים.
אפשר לשאול האם הצלחת להיכנס להריון עם זריקות?...האם האיקקלומין גרם לך לעלייה במשקל? כי אני עליתי קצת במשקל לאחר הסבב וממש מתקשה לרדת את מה שעלה...תודה רבה
הבנתי...
22/03/12 15:53
206צפיות
אם כך אז הזריקות הן פתרון טוב בשבילך, ואני מקווה שהן יביאו לתוצאה המיוחלת
האיקקלומין ובעצם גם הזריקות גרמו אצלי לבטן להתנפח. לא כל כך עקבתי אחרי המשקל, אבל בגדול אומרים שהטיפולים גורמים לעלייה של 2-4 קילו במשקל בגלל נוזלים שמצטברים באזור הרחם.
בחודשים שהייתי בהפסקה מטיפולים שמתי לב שהנפיחות בבטן יורדת מעצמה, ככה שזה לא נורא
הצלחתי להיכנס להריון עם זריקות פעמיים (פעם אחת היה הריון כימי מהזרעה, ופעם אחת היה הריון מ IVF שנגמר לצערי בשבוע 24).
Flix
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום