לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV
ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

פעם ראשונה בפורום?  ברוך הבא!! 
בשלב ראשון כדאי לך לעיין 
במדריך למשתמש בפורום, להעיף מבט באתר האינטרנט של הפורום ולחפש בארכיון השאלות -- מרבית התשובות כבר נמצאות שם.

המשך >>

ניתוקי אינטרנט

מאת: אסף
17/02/13 00:07
בעיה קשה במיוחד... המחשב הנייח מתנתק ומתחבר לסירוגין מהאינטרנט בחיבור קווי (הלדים שמעידים על חיבור כבים מדי פעם), החלפתי חיבורים וכבלים- לא עזר.
מחשב אחר חובר במקומו וגולש מצוין. לקחתי את המחשב למעבדה (עדיין באחריות) אך שם הוא גלש היטב ללא ניתוקים.
נשארה תעלומה... אני חושב שאולי זה ווירוס שתקף את המחשבה ומנתק רק בראוטר הזה. אך זו סתם השערה לא מבוססת. למישהו יש רעיון
ניתוקי אינטרנט
<< ההודעה הנוכחית
17/02/2013 | 00:07
6
108
בעיה קשה במיוחד... המחשב הנייח מתנתק ומתחבר לסירוגין מהאינטרנט בחיבור קווי (הלדים שמעידים על חיבור כבים מדי פעם), החלפתי חיבורים וכבלים- לא עזר.
מחשב אחר חובר במקומו וגולש מצוין. לקחתי את המחשב למעבדה (עדיין באחריות) אך שם הוא גלש היטב ללא ניתוקים.
נשארה תעלומה... אני חושב שאולי זה ווירוס שתקף את המחשבה ומנתק רק בראוטר הזה. אך זו סתם השערה לא מבוססת. למישהו יש רעיון
תשתית/ספק שונים בוודאי
17/02/2013 | 08:18
1
56
יש טעם לבדוק מול התשתית ובנפרד ע"מ לבודד. יתכן והבעיה אכן מקומית.
בנוסף, אפשרי להתחבר ישירות עם חייגן ללא הנתב
17/02/2013 | 08:29
39
לבדיקה
ניתוקי אינטרנט
17/02/2013 | 20:36
1
31
תודה על התגובה.
הבעיה היא שמדובר בראטור משולב עם מודם של בזק (סימנס sl2-141). אין אפשרות להפריד. בנוסף, הרשת האלחוטית עובדת כראוי אז אני מניח שהבעיה היא לא משם.
לא נוח, אך אפשר
17/02/2013 | 23:00
22
קנפג אותו כמודם בלבד, ואת החייגן במחשב. אם יש חשד לתקלה - עוד סיבה טובה להחליף את הציוד החשוד והוותיק הזה...
אנסה, אבל משהו לא הגיוני....
18/02/2013 | 22:41
1
17
איך ייתכן שאותו חיבור מודם ונתב לא תקין עבור מחשב אחד וכן עובד נהדר עם מחשב שני?
ניסית עדכון דרייבר רשת? החלפת כרטיס רשת?
18/02/2013 | 23:45
12
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי