לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV
שלום לכולם,יש לי ראוטר של בזק רוטל, ומאחריו רשת של מספר מחשבים. אני מעוניין להתקין שרת ווב על אחד המחשבים, כך שיהיה נגיש מהאינטרנט,... - פורום רשתות, פס רחב ו IP-TV המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רשתות, פס רחב ו IP-TV

ברוכים הבאים לפורום רשתות ופס רחב.
מטרת הפורום היא לספק מידע ופתרונות בנושאי הקשורים ברשתות ביתיות וחיבורן לרשת האינטרנט.  בנוסף עוסק הפורום בצפיה בווידאו ושידורי טלוויזיה באמצעות רשת האינטרנט (IPTV).  

בפורום תוכלו לשאול שאלות, לקבל עדכונים ולמצוא מידע בנושאים רבים ומגוונים בתחומים הללו.  בארכיון הפורום שמורים מאות שרשורים ואנו ממליצים לכם להתחיל לחפש תשובות שם.  מידע נוסף ומדריכים ניתן למצוא באתר הפורום בכתובת http://www.netcheif.com.  

אם לא הצלחתם למצוא תשובות בארכיון או באתר הפורום, אתם מוזמנים לפתוח שרשור חדש.  בהודעה אנא ספקו את כל המידע הרלוונטי הנדרש, ובכלל זה סוג הציוד שיש לכם, תמונות מסך והאופן שבו אתם מתחברים אל רשת האינטרנט.  אנא העזרו במדריך זה.

אנו מקווים שתמצאו את הפורום מועיל ומהנה.  הערות והארות ניתן לשלוח למנהלי הפורום במסרים.
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

פעם ראשונה בפורום?  ברוך הבא!! 
בשלב ראשון כדאי לך לעיין 
במדריך למשתמש בפורום, להעיף מבט באתר האינטרנט של הפורום ולחפש בארכיון השאלות -- מרבית התשובות כבר נמצאות שם.

המשך >>

כיצד לגשת לראוטר של בזק מהאינטרנט

מאת: justme5
30/11/09 10:13
שלום לכולם,

יש לי ראוטר של בזק רוטל, ומאחריו רשת של מספר מחשבים. אני מעוניין להתקין שרת ווב על אחד המחשבים, כך שיהיה נגיש מהאינטרנט, ולצורך כך אני מנסה לקנפג את הפניית הפורטים בנתב.

לפני הכל, ניסיתי בכלל לראות שהנתב נגיש מהאינטרנט. כאשר אני ניגש לממשק הניהול מתוך אחד המחשבים ברשת, http://10.0.0.138, ממשק הניהול עולה והכל מעולה.

עכשיו אני מנסה לגשת לממשק הניהול ממחשב שאינו נמצא ברשת. כדי לגלות מה ה IP של הראוטר - גלשתי ל www.whatsmyip.com וראיתי כתובת IP. אני מנסה לגלוש ל IP הזה מתוך מחשב שלא נמצא ברשת - מקבל שגיאה בדפדפן. אני מנסה לגלוש ל IP הזה מתוך מחשב שנמצא ברשת - הממשק עולה.

האם שכחתי איזו קונפיגורציה בנתב? האם ממשק הניהול לא אמור להיות נגיש לאינטרנט באופן אוטומטי?

תודה!
תגיות:
כיצד לגשת לראוטר של בזק מהאינטרנט
<< ההודעה הנוכחית
30/11/2009 | 10:13
17
8755
שלום לכולם,

יש לי ראוטר של בזק רוטל, ומאחריו רשת של מספר מחשבים. אני מעוניין להתקין שרת ווב על אחד המחשבים, כך שיהיה נגיש מהאינטרנט, ולצורך כך אני מנסה לקנפג את הפניית הפורטים בנתב.

לפני הכל, ניסיתי בכלל לראות שהנתב נגיש מהאינטרנט. כאשר אני ניגש לממשק הניהול מתוך אחד המחשבים ברשת, http://10.0.0.138, ממשק הניהול עולה והכל מעולה.

עכשיו אני מנסה לגשת לממשק הניהול ממחשב שאינו נמצא ברשת. כדי לגלות מה ה IP של הראוטר - גלשתי ל www.whatsmyip.com וראיתי כתובת IP. אני מנסה לגלוש ל IP הזה מתוך מחשב שלא נמצא ברשת - מקבל שגיאה בדפדפן. אני מנסה לגלוש ל IP הזה מתוך מחשב שנמצא ברשת - הממשק עולה.

האם שכחתי איזו קונפיגורציה בנתב? האם ממשק הניהול לא אמור להיות נגיש לאינטרנט באופן אוטומטי?

תודה!
לא מכיר את הנתב אבל...
30/11/2009 | 10:21
2
550
נראה לי שאתה צריך לאפשר גישה לניהול מרחוק.
כמו כן אם הגישה היא בפורט 80 ואתה מעוניין להרים שרת WEB על פורט 80 אז אתה תצטרך לשנות את פורט הגישה לניהול הנתב לפורט אחר או ששרת ה WEB שלך יצטרך להיות על פורט אחר.
מצריך פניה לבזק?
30/11/2009 | 10:31
1
289
או שניתן למצוא פרטים באינטרנט?

אתה צודק לגבי פורט 80, השרת שאקים ירוץ על איזשהו פורט גבוה, זה מיועד לצריכה אישית
יש לך את ה manual של הנתב?
30/11/2009 | 10:39
287
אם לא אז חפש באינטרנט את הדגם ותמצא את ה manual ותבדוק שם.
תשובות...
30/11/2009 | 15:15
10
430
תגדיר שרת IIS ותן כתובת IP סטאטית לתחנה שעליה מופעל שרת האינטרנט.

1. תקיש CMD וקבל חלון דוס, תקיש שם ipconfig
בשורה  Default Gateway . . . . . . . . . : XXX.XXX.XXX.XX
זו הכתובת של הנתב שלך

2. פתח דפדפן ותקיש את כתובת ה-IP בשורת הכתובות ואנטר
שם משתמש :Admin סיסמא Admin (ברירת מחדל של בזק לכל הנתבים שלהם)

3. עליך לחפש port forwarding באחת הקטגוריות, שם יש כל מיני הגדרות, הבסיס הוא לתת פורט 80 היכן שנדרש וכתובת ה-IP של התחנה שלך שנתת לתחנה ששם רץ השירות ואז תאשר/שמור לפי הדרישה.

4. מכוון שכתובת האינטרנט שלך היא דינאמית כלומר כתובת IP לא קבועה שהספק נותן לך ולעיתים קרובות משתנה, לכן כנס לאתר no-ip, תירשם וקבל לעצמך איזה domain שאתה רוצה, תוריד את הסרוויס שלהם לתחנה ששם רץ שרת האינטרנט, תקנפג לפי הדרישה.

מכאן הגישה שלך לאתר האינטרנט תהיה לפי הדומיין שקבלת, תוכנת הסרוויס שלך בודקת תמיד את כתובת האינטרנט שהספק נותן לך.

מקווה שעזרתי
למה אני צריך IIS?
30/11/2009 | 15:33
5
117
בתור התחלה, אני רק רוצה להגיע לממשק הניהול של הנתב ממחשב שלא נמצא ברשת הפנימית. קינפגתי עבור פורט 80 שעבור כל פניה אליו יהיה קידום ל 10.0.0.138 (בפורט 80) - אבל משום מה זה לא עובד (כאשר ניגשים מחוץ לרשת)

חוץ מזה - אני איש של JAVA - אני מעדיף TOMCAT...
שרת ווב=IIS אותו הדבר...
30/11/2009 | 15:57
4
99
לא משנה איזה שרת ווב תתקין אפילו את האפאצ'י.

10.0.0.138 זו כתובת של ה-LAN ולא של ה-WAN ולכן אתה לא יכול לגשת מבחוץ.
כנס לנתב ובמסך הראשי לדעתי תראה כתובת WAN (אני לא בטוח שאתה יכול להכנס לנתב מבחוץ אבל תנסה.

אין קשר לפורט 80 כאן, הפורט הזה הוא מיועד למי שמפעיל שרת אינטרנט באחד מהמחשבים ברשת כדי שכל הבקשות לאתר בשרת בפורט 80 יופנו לתחנה ספציפית.

אוקי הבנתי
30/11/2009 | 16:06
3
63
אני אגיע בערב הביתה ואבדוק...

האם הכתובת WAN לא אמורה להיות בעצם ה IP שאני רואה כאשר אני גולש לאתר כמו http://www.whatsmyip.org/ ?

כי אם כן, אז ניסיתי לגלוש לכתובת הזו ממחשב מרשת אחרת, ולא הצלחתי להגיע לממשק הניהול...
כן, לדעתי ויגידו כאן המומחים שהאפשרות
30/11/2009 | 16:25
2
88
היחידה שלך להכנס לנתב מבחוץ זה להריץ במחשב הראשי שלך שרת VPN (יש נתבים שעושים זאת) ואז אתה הופך למעין תחנה ברשת המקומית שלך ומשם הדרך סלולה לנתב..

תחשוב שהגיונית לא צירכה להיות כניסה לנתב מבחוץ אחרת כל אחד יכול להכנס/לפרוץ לנתב.

שרת VPN?
30/11/2009 | 16:36
1
60
גם אם אין לי IP קבוע?

יש איזה מדריך קליל שמתאר איך עושים את זה?
הפיתרון ל-IP שהוא לא קבוע הוא אתר no-ip...
30/11/2009 | 16:57
98
שם אתה מקבל דומיין חינמי שצריך לחדש אחת לכמה חודשים וללא עלות.

והכניסה לרשת שלך תתבצע ע"י הקלדת כתובת הדומיין ולא ה-IP.

איך להקים VPN חפש בגוגל, צריך לפתוח פורט בנתב וליצור הפנייה למחשב שמקבל חיבור VPN מבחוץ.

לטעמי, סבכת אותו ללא צורך
30/11/2009 | 17:12
3
124
כל מה שהבחור שפתח את השרשור צריך לעשות זה לאפשר בנתב את האופציה לניהול מרחוק.  האופציה הזו נקראת REMOTE ACCESS והיא מתבצעת דרך פורט 8080 בנתב הספציפי הזה.  כלומר הגישה היא דרך כתובת הנתב או דרך שירות ה-DYNDNS (שהוא עדיף כיוון שאינו דורש שום חידוש אלא רק הגדרה ראשונית) בסיומת של 8080:.

כלומר:

http://111.222.333.444:8080

או

http://mydomain.dyndns.org:8080
תקרא את השאלה שלו...
30/11/2009 | 18:12
1
64
"יש לי ראוטר של בזק רוטל, ומאחריו רשת של מספר מחשבים. אני מעוניין להתקין שרת ווב על אחד המחשבים, כך שיהיה נגיש מהאינטרנט, ולצורך כך אני מנסה לקנפג את הפניית הפורטים בנתב."

הוא רצה להתקין שרת ווב...ומכאן מתחיל כל העסק.

אני קראתי, אבל אתה לא קראת את ההמשפט השני שלו
30/11/2009 | 18:23
69
"לפני הכל, ניסיתי בכלל לראות שהנתב נגיש מהאינטרנט."
צודק
01/12/2009 | 07:41
44
אפשרתי את האופציה הזו, ובאמת ניתן לגשת לממשק הניהול דרך פורט 8080 - מגניב ותודה!

גם הפניית הפורטים עובדת והכל סבבה

עכשיו יש לי שאלה לגבי DYNDNS, אבל אפתח ארד חדש עבורה...

תודה!
אם פתחת את פורט 80 נראה שהבעיה אחרת
30/11/2009 | 21:02
2
90
בעבר נתקלתי בזה שה-IP החיצוני לא נגיש מבפנים ברוב הנתבים. כאשר אתה ניגש ל-Iפ החיצוני מבפנים אתה מקבל בעצם את הפנימי ולכן זה לא יעבוד.

תבדוק את השינויים שלך (תריץ שרת WEB למשל) כשאתה עם פרוקסי.
מהבית נכנסים בכתובת ה-LAN, או...
30/11/2009 | 21:57
1
214
עם http:\\localhost

או לחילופין טריק שעשיתי בעבר עם DNS
01/12/2009 | 09:10
136
שהחזיר בחוץ את הכתובת החיצונית ובפנים (DNS אחר) את הכתובת הפנימית.

עבד יפה.
הודעות אחרונות
12:10 | 05.08.15 salo22
01:31 | 04.08.15 eran289
22:35 | 03.08.15 השבוע מתחיל
20:51 | 03.08.15 אורחים בפורום
08:39 | 03.08.15 rafid1
23:21 | 01.08.15 אסף אמיר1
14:35 | 01.08.15 Danielדנדוש
03:28 | 30.07.15 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ