לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום דמדומים
ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים

אודות הפורום דמדומים

ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים
`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום Twilight ב אנשים!
זהו הבית החם שלכם לכל מחשבה, שאלה, דיון או רעיון בנוגע לסאגת דמדומים. וכמובן מקום נהדר להכיר ולהתחבר עם Twihards אחרים!

** כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות, אנא הקפידו על כללי הפורום המתוארים בפירוט בלשונית "אודות הפורום והנהלתו" **

ותרגישו חופשיים לפנות אלינו בכל שאלה!
שלכן\ם-
 מורן ודניאל  

המשך >>

פורקס וושינגטון

מאת: brose
18/07/10 14:16
פורקס וושינגטון
במהלך הזמן יותר ויותר חבטה בי השאלה האם באמת קיים מקום כזה כמו פורקס, במדינת וושינגטון (כזכור, עיירה זאת היא המקום שבו מתרחש כל הסיפור).
החלטתי להרחיב את החיפושים שלי ולתת לאינטרנט לעבוד במקומי...
מתברר, יקיריי (שעדין לא יודעים) שקיים בהחלט מקום כזה, ולא רק זה, סטפני מאייר (הסופרת) בהחלט דייקה בנתונים, לפי ויקפידה מספר האנשים בפורקס עומד על - 3120 תושבים (למי שיכול להעיר את עיני כמה בסרט "דימדומים" הראשון אומרים).
גם כמויות המשקעים אפילו מצוייות שם...
וגם, לה פוש מופיעה שם, ובתוכה גם שבט הקווליט... גדול!
אני מאוד התרגשתי מזה.
בטח יש להם בעקבות הספרים/סרטים המון המון תיירים... אם אני אהיה שם קרובה באיזשהו שלב של חיי, אין ספק שאקפוץ לביקור!

מצ"ב תמונה קורעת!
" אין לראות אלא בלב בלבד, כי הדבר החשוב ביותר סמוי מן העין"   ("הנסיך הקטן")

"And so the lion fell in love with a lamb"

"The clouds I can handle, but I cant fight with an Eclipse"

בואו לבקר בבלוג שלי "בסוד העניינים": http://www.tapuz.co
פורקס וושינגטון
<< ההודעה הנוכחית
18/07/2010 | 14:16
25
265
פורקס וושינגטון
במהלך הזמן יותר ויותר חבטה בי השאלה האם באמת קיים מקום כזה כמו פורקס, במדינת וושינגטון (כזכור, עיירה זאת היא המקום שבו מתרחש כל הסיפור).
החלטתי להרחיב את החיפושים שלי ולתת לאינטרנט לעבוד במקומי...
מתברר, יקיריי (שעדין לא יודעים) שקיים בהחלט מקום כזה, ולא רק זה, סטפני מאייר (הסופרת) בהחלט דייקה בנתונים, לפי ויקפידה מספר האנשים בפורקס עומד על - 3120 תושבים (למי שיכול להעיר את עיני כמה בסרט "דימדומים" הראשון אומרים).
גם כמויות המשקעים אפילו מצוייות שם...
וגם, לה פוש מופיעה שם, ובתוכה גם שבט הקווליט... גדול!
אני מאוד התרגשתי מזה.
בטח יש להם בעקבות הספרים/סרטים המון המון תיירים... אם אני אהיה שם קרובה באיזשהו שלב של חיי, אין ספק שאקפוץ לביקור!

מצ"ב תמונה קורעת!
חחח אני כבר הייתי מודעת לזה..
18/07/2010 | 15:09
25
אבל כשגיליתי זה באמת היה מרגש
ואגב.. כן, באים לשם ה-מ-ו-ן תיירים מאז הסרט
אה.. ואם את לא יודעת.. רוב המקומות מהסרט הם באמת מפורקס...
לא רק זה- הוציאו ב2009 סרט על העיירה
18/07/2010 | 15:13
10
27
זה נקרא Twilight in Forks: The Saga of the Real Town . זה סרט תיעודי שמדבר על איך ההצלחה המטורפת של דמדומים השפיעה על האנשים שגרים שם באמת..

וכן, סטפני ממש דייקה. עד כדי כך שיש אפילו אנשים שמאשימים אותה בזה שהיא פלוס מינוס רק לקחה את סיפורי העם של שבט הקווילייט בלה פוש, ולא ממש חשבה על דברים מקוריים משלה... אבל אנחנו לא נהיה כאלה קטנוניים איתה

אגב, שבט הקווילייט העניק לגיל בירמינגהם (AKA השחקן שמשחק את בילי בלאק) איזשהו פרס השבוע, משהו על מורשת אינדיאנית בארה"ב.. מואם אני זוכרת נכון הטקס נערך בלהפוש.

אז בקיצור- הכל אמיתי   אם תבקרי שם, אולי אפילו תצליחי למצוא את בלה ואדוארד מתגוררים איפשהו באיזור

זאת אומרת שזה סיפורים אמיתיים?
18/07/2010 | 17:17
8
21
(אני מתכוונת אם זו האמונה האמיתית שלהם)
אין לי מושג... קראתי על זה כתבה אי שם
18/07/2010 | 21:37
7
19
ב2009. שמישהו ממש העביר עליה ביקורתשהיא פשוט גנבה להם את הסיפורים... אז אולי זו באמת המסורת שלהם. לפחות חלק מזה חייב להיות, אחרת לכתבה הזו לא היה שום ביסוס.. אני אנסה למצוא על זה מידע
אוקי אז לפי וויקי וכל האתרים האחרים שמצאתי
18/07/2010 | 21:42
5
22
הם אכן מאמינים שמוצאם מזאבים... לא מצאתי שומדבר על זה שהאויב שלהם הוא הערפד :) אבל זה גם משהו!

http://en.wikipedia.org/wiki/Quileute_people#Belie
קראתי איפשהו שאין להם באמת אגדות על ערפדים
19/07/2010 | 08:42
3
15
מקור אחד שטוען כך (בעבר ראיתי גם מקורות אחרים, אבל זה מה שמצאתי עכשיו):
http://www.native-languages.org/quileute-legends.h...
מעתיקה, ומתרגמת
19/07/2010 | 09:16
2
20
Are the "Cold Ones" from Twilight a real Quileute legend?
No. There are no Quileute legends about "Cold Ones" or other vampires. Stephenie Meyer, the author of the "Twilight" books, has stated that she made this fictional vampire legend up herself and only had her Quileute character tell it for the purposes of her plot. However, she did base other parts of her books on real Quileute mythology. For example, it is true that according to legend the Quileute tribe is descended from wolves who were changed into men. Even the tribal name "Quileute" comes from their word for wolf, Kwoli.

בתירגום חופשי (לא אחד לאחד אז אל תתפסו אותי למילה)
האם "קרי העור" שייכים לחלק המאגדה של הקוויליט? במילה אחת: לא!
סטפני מאייר, הסופרת של דימדומים הוסיפה את החלק הזה מהדמיון שלה.
למרות זאת, היא אכן לקחה חלק מהסיפורים של השבט.
אחת מהסיפורים הוא שצאצאי הקווילט היו זאבים שהשתנו לאד.
אפילו שם השבט מקורו מהמילה זאב.
לאד=לאדם
19/07/2010 | 11:59
5
מעניין אם הם ידעו שהיא הולכת
21/07/2010 | 16:48
14
להשתמש בזה...
תודה על התרגום
מגניבD:
21/07/2010 | 16:47
10
תודה
וואו זה הזוי
19/07/2010 | 09:04
12
הרי כבר סיכמנו שסטפני מאייר לא כל-כך מקורית כמו שהיא חושבת שהיא (להזכירכם על דם אמיתי)...
וזה נראה לי ממש מגניב שהם מאמינים שהם צאצאים של הזאבים... הזוי
חח זה כמו שהוציאו סרט על
21/07/2010 | 20:38
10
העיירה שממנה כביכול בא בוראט
חברה שלי ביקרה שם
18/07/2010 | 16:03
2
18
היא חזרה מארצות הברית לא מזמן והיא אמרה לי שהיא הלכה לראות באמת את העיירה שצולם בה הסרט.
היא אומרת שזה אחד המקומות היפים(בגלל הגשמים). היא הרגישה ממש כמו באתר צילומיםXD
הרוב לא צולם בפורקס, אלא איפשהו באורגון :)
18/07/2010 | 18:05
1
19
וגם בקנדה
20/07/2010 | 17:53
11
ישעתי שקיים מקום כזה אבל לא ידעתי
18/07/2010 | 17:16
11
על לה פוש ושבט הקווליט..מגניב ממש
וכן זה הביא להם הרבה תיירים
איזה מגניב
18/07/2010 | 17:32
6
איזה סטייל זה לגור שמה
18/07/2010 | 17:51
1
12
חחחחח
איזה מגניב עם מישהי בשם איזבלה גרה שמה ואז בא מישו בשם אדוארד ואז הם חברים חחח מלחיץ בטירוף
18/07/2010 | 20:01
1
כשסיימתי לקרוא ישר הלכתי לחפש את זה
18/07/2010 | 18:15
2
14
וזה נראה בדיוק כמו שדמיינתי, בעיקר לה פוש. זה היה מגניב

אני כל כך נוסעת לשם מתישהו. D:
גם אני!
19/07/2010 | 09:18
11
ברגע שאני שמה פעמי לארה"ב (מתישהו בחיים שלי!) זה אחד המקומות הראשונים שאבקר בהם!
חח יהיה מאוד נחמד לבקר שם
21/07/2010 | 16:45
9
גם בלי קשר לדמדומים זה נשמע כמו מקום מאוד יפה..הרעיון של הגשם מאוד מושך אותי
ידעתי על זה..אחרי שסיימתי את הספר חיפשתי
19/07/2010 | 12:36
8
באינטרנט וראיתי כל מיני תמונות..וקראתי קצת
ידעתי על זה , חיפשתי ישר אחרי שקראתי את
21/07/2010 | 18:47
1
8
הספרים
אתן יודעות שיש בפורקס סיורים סטייל דמדומים ? כאילו , עוברים ליד הבית של בלה , ליד הבית של ג'ייק ואולי גם של הקאלנים , אני לא בדיוק זוכרת .. רואים את האוטו של בלה ונראלי גם את של אדוארד , ואפשר להצטלם ליד הכל . אה ועוד משו מגניב - עוברים ליד הבית חולים שקארלייל כאילו עובד בו , ושמעתי שהמקומיים שמו שלט בחנייה ששומר לו מקום
אה ובסוף הסיור , יש תחרות של מי הכי דומה לבלה חחח , ואני מנחשת שמי שזוכה מקבלת כל מיני פרסים שווים של דמדומים

אני בכלל חושבת שצריך לארגן טיול פורום לפורקס !
חחח כן
21/07/2010 | 21:33
8
הם עושים הרבה כסף על זה
הודעות אחרונות
10:44 | 20.05.13 daydreambeliever
13:15 | 13.05.13 shaharEB
09:17 | 03.05.13 בלהאדואינוקאגו123
00:37 | 27.04.13 daydreambeliever
20:45 | 20.04.13 TheSnowQueen
11:33 | 12.04.13 daydreambeliever
10:38 | 12.04.13 בלהאדואינוקאגו123
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום