לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום קינוחים ומנות אחרונות
ברוכים הבאים לפורום קינוחים ומנות אחרונות!
 בפורום נעסוק בכל מה שקשור לתחום הקינוחים והאפייה - שוקולד, שמרים, גבינה, בצקים למיניהם וכיו"ב. נדבר על אוכל, מתכונים, סדנאות ואירוחים ועזרה הדדית בתחום. כמובן שהכל בהנאה ובכיף!
* יש לשמור על שפה נקייה ולהימנע מירידה לפסים אישיים בכל מקרה. זה כולל בין השאר הערות פוגעות ובטון ציני ומזלזל וניהול ויכוחים אישיים על גבי הפורום. הודעות שייכתבו בשפה לא הולמת יימחקו והגולש/ת יקבלו אזהרה לפני חסימה.
* יש לשמור על שרשורים קיימים ולהימנע מלפתוח הודעות חדשות במידה וקיים שרשור בנושא המדובר.
 * לפי כללי תפוז אסור להכניס לפורום הודעות פרסומיות ללא תיאום מראש עם הנהלת הפורומים. הודעות שלא קיבלו אישור יימחקו לאלתר!
 * נא לצרף מתכון לכל תמונה שלכם שאתם מעלים, בתוכן ההודעה על גבי הפורום ולא בקישור, וזאת למען הגולשים מהסלולרי ולמען האווירה השיתופית בפורום.
 *במידה ואתם רוצים להעלות מתכון שאינו שלכם ובעל/ת המתכון לא מאשר/ת את העתקת המתכון לפורומי תפוז השונים, אנא צרפו קישור למיקומו המקורי של המתכון מבלי להעתיק את המתכון המקורי, וזאת בטוב טעם. הצפות של קישורים למספר רב של מתכונים מבלוג או פורום מסויים מתוך אתר "תפוז אנשים" ומחוצה לו לא יאושרו, ויימחקו לאלתר.
 * ניתן להקפיץ הודעות במידה ולא קיבלו התייחסות לאחר זמן סביר.
 * הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום ישורשרו לשרשור OFF, ואם אין כזה, נא לצרף את האייקון בכותרת.
 והכי חשוב, שיהיה לנו כייף ומהנה כאן בבית המתוק שלנו!
 שלכם,
 bali ודייזי דאק. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קינוחים ומנות אחרונות

ברוכים הבאים לפורום קינוחים ומנות אחרונות!
 בפורום נעסוק בכל מה שקשור לתחום הקינוחים והאפייה - שוקולד, שמרים, גבינה, בצקים למיניהם וכיו"ב. נדבר על אוכל, מתכונים, סדנאות ואירוחים ועזרה הדדית בתחום. כמובן שהכל בהנאה ובכיף!
* יש לשמור על שפה נקייה ולהימנע מירידה לפסים אישיים בכל מקרה. זה כולל בין השאר הערות פוגעות ובטון ציני ומזלזל וניהול ויכוחים אישיים על גבי הפורום. הודעות שייכתבו בשפה לא הולמת יימחקו והגולש/ת יקבלו אזהרה לפני חסימה.
* יש לשמור על שרשורים קיימים ולהימנע מלפתוח הודעות חדשות במידה וקיים שרשור בנושא המדובר.
 * לפי כללי תפוז אסור להכניס לפורום הודעות פרסומיות ללא תיאום מראש עם הנהלת הפורומים. הודעות שלא קיבלו אישור יימחקו לאלתר!
 * נא לצרף מתכון לכל תמונה שלכם שאתם מעלים, בתוכן ההודעה על גבי הפורום ולא בקישור, וזאת למען הגולשים מהסלולרי ולמען האווירה השיתופית בפורום.
 *במידה ואתם רוצים להעלות מתכון שאינו שלכם ובעל/ת המתכון לא מאשר/ת את העתקת המתכון לפורומי תפוז השונים, אנא צרפו קישור למיקומו המקורי של המתכון מבלי להעתיק את המתכון המקורי, וזאת בטוב טעם. הצפות של קישורים למספר רב של מתכונים מבלוג או פורום מסויים מתוך אתר "תפוז אנשים" ומחוצה לו לא יאושרו, ויימחקו לאלתר.
 * ניתן להקפיץ הודעות במידה ולא קיבלו התייחסות לאחר זמן סביר.
 * הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום ישורשרו לשרשור OFF, ואם אין כזה, נא לצרף את האייקון בכותרת.
 והכי חשוב, שיהיה לנו כייף ומהנה כאן בבית המתוק שלנו!
 שלכם,
 bali ודייזי דאק. 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
ואל תשכחו את מאגר המתכונים פה בפורום תחת "מאמרים" ואת קישורי הפורום.
המשך >>

קינוחים בכוסות שוט

05/09/09 01:04
אני מארחת בראש השנה 16 אנשים. אני רוצה להציע מגוון של קינוחים בכוסות שוט , אז...

א. חשבתי להכין 5 סוגי קינוחים - כל אחד כפול 10 כוסות, סה"כ 50 כוסות. כל אורח יטעם 3 קינוחים קטנים. האם סביר?
ב. אשמח לרעיונות למתכונים. כרגע חשבתי על פרפה חלבה ופיסטוקים (של בני סידא), סלט פירות עם שבבי אגוזים מסוכרים, מוס לימון,
ג. האם ניתן לקנות כוסות חד פעמיות בגודל של שוט? או שעדיף להשקיע בקניית כוסות אמיתיות.  לא בא לי להשקיע ככ הרבה כסף על 50 כוסות שממילא אחכ יהיו בארון ויתפסו מקום...

תודה מראש!
תגיות:
קינוחים בכוסות שוט
<< ההודעה הנוכחית
05/09/2009 | 01:04
11
244
אני מארחת בראש השנה 16 אנשים. אני רוצה להציע מגוון של קינוחים בכוסות שוט , אז...

א. חשבתי להכין 5 סוגי קינוחים - כל אחד כפול 10 כוסות, סה"כ 50 כוסות. כל אורח יטעם 3 קינוחים קטנים. האם סביר?
ב. אשמח לרעיונות למתכונים. כרגע חשבתי על פרפה חלבה ופיסטוקים (של בני סידא), סלט פירות עם שבבי אגוזים מסוכרים, מוס לימון,
ג. האם ניתן לקנות כוסות חד פעמיות בגודל של שוט? או שעדיף להשקיע בקניית כוסות אמיתיות.  לא בא לי להשקיע ככ הרבה כסף על 50 כוסות שממילא אחכ יהיו בארון ויתפסו מקום...

תודה מראש!
תשובות
05/09/2009 | 01:31
1
58
3 קינוחים קטנים לאדם זה סביר בהחלט, אל תשכחי שזה אחרי ארוחת חג שבטח תהיה עמוסת כל טוב.

לגבי רעיונות למתכונים, 3 הדברים שכתבת נשמעים טוב מאד. הייתי מוסיפה קינוח אחד שוקולדי (אפשר גנאש שוקולד מוקצף מאיזה שוקולד שאת אוהבת - מריר חלב או לבן, או שתי שכבות של שני סוגי שוקולד שונים.
לגבי הקינוח החמישי - אולי משהו שמבוסס על תפוח ודבש או רימונים. ראיתי פעם מתכון לג'לי רימונים למשל.

לגבי קנייה של כוסות - בחנויות לכלים חד פעמיים כגון "פעמית סטור" יש כוסות חד פעמיות בגדלים שונים ובצורות שונות ובהחלט אפשר להשתמש בהן במקום לקנות כוסות אמיתיות בכמות כזו.

אם את רוצה מתכונים או עוד עזרה, אנחנו פה.
תודה, אשמח למתכונים!
05/09/2009 | 12:18
17
.

.
קינוחים קטנים,
05/09/2009 | 13:35
50
הייתי הולכת על מוס שוקולד או משהו שוקולדי שתמיד טעים
והייתי הולכת על שוט עם ג'לי בכל מיני טעמים
אני עשיתי לאירוח פעם בכוסות שוט או שמפנייה, ג'לי ב 3 צבעים ויצא ממש מקסים :) וטעים!!!

בהצלחה!! :)
יש פודינג שוקולד
05/09/2009 | 17:25
2
38
שהעליתי פה מהבלוג "בצק אלים". אם תרצי אוכל להקליד לך אותו.
מצאתי בבלוג, תודה
07/09/2009 | 23:51
1
34
נראה לי מאד טעים, אבל קצת מסובך (כל ההנחיות עם הכמויות של  הקורנפלור...) אני מחפשת מתכון שלא אוכל ליפול איתו. אין לי זמן לנסיונות לפני החג.
בכל מקרה שמרתי לנסות בהזדמנות הראשונה כי נראה חבלזזזזזזזזזזזז

גם אני פחדתי מהקורנפלור
08/09/2009 | 15:48
18
והייתי בטוחה שאני אהרוס הכל אבל לקח לי שנייה ויצא מעולה.
אני הייתי בסדנה של קינוחים בכוסות
06/09/2009 | 15:17
4
70
ונתתי כאן מתכונים.
מוס שוקולד, טרמיסו, סמי פרדו חלווה, קרם וניל עם פירות יער.
מצאתי. תודה.
07/09/2009 | 23:58
20
האם תוכלי בבקשה לכתוב את מתכון הסמי פרדו חלבה
08/09/2009 | 00:27
1
32
קצת קשה להבין מכתב ידך. האם תוכלי להליד את המתכון שוב בצורה מסודרת,  ב ב ק ש ה .
בכיף
08/09/2009 | 09:31
33
תשלחי לי את הקישור ואני"אתרגם" לך
רק שתדעי שכתב היד שלך ברור לחלוטין
08/09/2009 | 03:31
30
לא יודעת למה רשמת בהודעה אז שהוא כתב חרטומים. הבעיה במתכון (ניסיתי להמיר אותו למען הכותבת כי משעמם לי ורציתי לעזור) היא שקשה להבין את סדר הדברים. את הכתב שלך אני אוהבת!! הייתי עושה ממנו גופן.
הודעות אחרונות
23:55 | 27.08.15 yael1712
18:25 | 21.08.15 Bosmat6
12:33 | 17.08.15 אגסית ירוקה1
12:29 | 17.08.15 אגסית ירוקה1
13:38 | 10.08.15 Hippolyta222
07:52 | 08.08.15 גן חיות בבית
08:01 | 04.08.15 Hippolyta222
13:28 | 30.07.15 DM fan
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים